Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Pavojingos fantazijos
Pagrindinis / Animizmas / Turinys / Kokteilis / Pavojingos fantazijos
Yra teorijos, kurios yra sukuriamos remiantis gamtos dėsniais, nes dievas, dievai, absoliutas, aukščiausia jėga...(vadinkite kaip jums patogiau) mums apsireiškia tik per dėsnius ir jų veikimą – numesta nuo stalo knyga visada krenta žemyn (žinoma, jei jūs šio veiksmo metu neskraidote atvirame kosmose), teisingai susijungus spermatozoidui su kiaušialąste – prasideda nauja gyvybė...Dievo (vadinsiu jį vienaskaita, nes taip jums priimtiniau, arčiau tradicijos) teisingumas tuo ir pasireiškia, kad jis nedaro niekam išimčių – dėsniai veikia visus vienodai. Veiksmas ar elgesys ne pagal dėsningumą visada lydimas dievo bausmės – visų šokusių iš lėktuvo be parašiuto laukia tas pats likimas – drėgnas kaulų ir mėsos rinkinys ant asfalto. Kai kas, o ypač krikščionys, aiškina, kad žmogus turi pasirinkimo laisvę ir tuo jis skiriasi nuo gyvūno, augalo ar negyvosios gamtos. Tačiau tikrovėje tai tėra pasirinkimo iliuzija – mes vistiek teisingai galime rinktis tik tą kelią, kuris veda pagal dievo dėsnio veikimą – mes galime rinktis šuolį be parašiuto, dievas tai leidžia mums padaryti, tačiau tuomet be jokių skrupulų dievo dėsnis arba dievas (nes dėsnio pasireiškimas = dievo pasireiškimas) mus teškia ant žemės, tik jau maisto kirminams ir bakterijoms pavidale. Ir ne taip jau svarbu kokiu būdu to dėsnio laikaisi - intstinkto ar logikos vedamas - rezultatas gale būna tas pats.

Tam, kad atskirti dievišką dėsningumą nuo fantazijos, kūrėjas mums įdėjo mechanizmą, kurį mes pavadinome logika. Tik tuo mes ir skiriamės nuo gyvūnų – mes esame tokie patys, tik savo gyvenimo būdą grindžiame logika. Tai tas kelias, kuris mums leidžia išlikti. Žirafa savo gyvenimo būdą grindžia ilgu kaklu – jai išlikimo garantas kaklas. Strutis – kojomis, šuo – uosle ...

Yra teorijos, kurios yra sukuriamos iš žmogiškosios fantazijos,  kad pasiekti kokį nors tikslą ar šiaip - dėl neišmanymo ar pasilinksminimui. Visų šitų pasakų (tai artimiausias joms pavadinimas, nors pasakos yra tobulesnės – jose yra išminties daugiau) paskirtis tėra vienintelė – maitinti nenorinčio suvokti dieviškų dėsningumų fantaziją, tik tame yra pakankamai pavojaus - fantazavimas, kuris nesutampa su dievo dėsningumais, visada pasibaigia šlapia vieta ant asfalto.

Vieni iš tokių fantazuotojų yra krikščionys. (Nesinervuokite :) , juk jau turėjote suprasti, kad dievo buvimo aš neneigiu) Kodėl tik apie juos? Galima būtų ir apie kitus fantazuotojus – musulmonus, krišnaistus ir t.t. , tačiau gyvename krašte, kuriame dominuoja fantazijos vaisius krikščionybė. Gatvėje galite apklausti tūkstančius ir visi jie jums patvirtins, kad Lietuvoje dominuojanti religija yra krikščionybė. Na nebent pataikytumėte ant svečio iš tolimesnių kraštų ir šis nežinotų.
Labiausiai pamintos žmogiškosios ir dieviškosios vertybės pasaulyje yra ten, kur dominuoja monoteistinės religijos. Ypač ten, kur įsigalėjo fantazijos vaisius krikščionybė.
Jau  neramiai muistotės po mano tokių teiginių? Tada įjunkite tą mechanizmą, kuriuo mes remiamės – logiką. Ant kokio pagrindo statoma mūsų kultūra? Ar ne ant to, dėl kurio muistotės ? Ne ant krikščioniškojo? Ant kokio pagrindo pastatytas visas vakarų pasaulis? Ne ant krikščioniško?  Notre Dame katedrų kuris tikėjimas pristatė?
   Nejaugi manote, kad dieviška kūryba nėra tobula ir sukurtas  pasaulis (tas , kuris pagal krikščionis buvo sukurtas per šešias dienas),  tas, kuris yra kuriamas nuolat, yra netobulas? Abejojate dieviška kūryba? Man logika sako, kad ne pasaulis yra netobulas, bet mes, patikėję savo fantazijomis, o ne dėsningumais, kuriais visa dieviška kūryba remiasi.
 Apskritai imant, tai juokingai skamba posakyje vieta -  „pasaulis buvo sukurtas“. Kurioje laiko vietoje galima būtų įvardinti, kad tai yra tas laikas, kai pasaulis jau tapo sukurtu? Vakar? Užvakar? Ar prieš milijardus metų? Pasaulis nebuvo sukurtas niekada – PASAULIS KURIAMAS NUOLAT, kiekvieną akimirką vyksta dieviška kūryba iki šiol.
Tiek mes, tiek gyvūnai, tiek visa, kas mus supa, yra veikiami dievo dėsnių. Ir visai nesvarbu kodėl mes jų laikomės – skatinami instinkto ar suprasdami juos logiškai, svarbu, kad laikomės, tai yra pasitikime dievu.

Krikščionys (ir ne tik jie, bet ir daugumos religijų) nesupranta vieno esminio dalyko: jeigu pradėjai savo mitybos procesą remti logika (protu), tai ir savo rūšies dauginimąsi reikia remti logika (protu). Tik krikščionys, deja,  nori maisto turėti ne tiek, kiek dievas duos (medžioklė ir rinkimas), bet tiek, kiek širdis geidžia (totalitarinė žemdirbystė). O kai reikalas pasisuka link veisimosi, tai krikščionys visu gerklės pajėgumu triūbija: „Veiskimės tiek, kiek dievas duos!“

Toliau pavyzdys 10 – ties  krikščioniškų spekuliacijų (mėlynai), pagimdytų jų fantazijos (o gal dėdės Mosherio – "DEŠIMT PRIEŽASČIŲ TURĖTI DAR VIENĄ VAIKĄ  By Steve Mosher President of the Population Research Institute"), kurios iš pirmo žvilgsnio lyg ir nekaltos, bet galutiniame rezultate augina labai karčius vaisius – skatina mus daugintis be saiko ir tuo didinti ir  taip jau milžiniška tapusią mūsų populiaciją:
PIRMOJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, kad bendrai su Dievu kurtum nemirtingą sielą.
Tėvams yra duota neįtikėtina galimybė padėti Dievui kuriant nemirtingą sielą. Kaip sakė kardinolas Juozapas Mindszenty, net angelai negavo tokios Dievo malonės. ,,Svarbiausias asmuo žemėje yra motina. Ji negali savintis garbės pastačiusi Notre Dame katedrą. Bet jai ir nereikia. Ji pastatė kažką žymiai didingesnio už bet kokią katedrą - nemirtingos sielos buveinę, mažutį tobulą jos kūdikio kūnelį...Net angelai negavo tokios malonės! Kas yra garbingiau už šita - būti motina."
Pasirodo, kad dievas toks silpnas, kad jam reikia padėti, nes vienas jis nepajėgus sukurti naujos gyvybės ar sielos. Ir jeigu tik žmogus panorės, tai tam dievuliui nebus jokių šansų kurti naujas nemirtingas sielas. Užsispirsiu ir  terorizuosiu poną dievą – ką jis be manęs padarys sielų kūryboje. Lai klaupiasi dabar jis prieš mane ir prašo manęs, kad padėčiau.
Nesusireikšminkite savęs taip smarkiai, krikščionys, ne tokie jau svarbūs tam dievui esate, ne svarbesni už žiurkę, kiškį ar ievą paupyje. Stiprokas jūsų egoizmas, nes matote tik žmogaus motiną. O stirniuko motinos ar nenorėtumėte pamatyti? O šerniuko ? Kuo žmogaus motina svarbesnė dievui? Tuo, kad patys taip nusprendėte, jog jūs, žmonės šiame dievo diriguojamame gyvenimo teatre pagrindiniai rolės atlikėjai?
Visata yra vientisa, visi mes esame sudaryti iš to paties. Ir jau jei nusprendėme, kad turime dvasią, tai dvasią tada turi ir viskas, kas mus supa.
Svarbiausias asmuo – motina, o tėvas tai jau nesvarbus ? Štai po tokio visatos ar dievo dėsnių supratimo ir prasideda bėdos – priešybių vienybės dėsnio nežinojimas neapsaugo nuo jo veikimo. Blaškymasis į kraštutinumus nieko gero neduoda. Net pagal krikščionių pasakojamą legendą Marija   Jėzaus nebūtų pagimdžiusi, jei nebūtų tėvo – dievo, kuris apvaisino ją.
Lygiai taip pat absurdiškai skambės pirmosios priežasties teiginys perrašytas taip: „,,Svarbiausias asmuo žemėje yra tėvas. Jis negali savintis garbės pastatęs Vilniaus katedrą. Bet jam ir nereikia. Jis pradėjo kažką žymiai didingesnio už bet kokią katedrą - nemirtingos sielos buveinę, mažutį tobulą jo kūdikio kūnelį...Net angelai negavo tokios malonės! Kas yra garbingiau už šita - būti tėvu." Žodžiais žaisti galima iki begalybės, jie kantrūs tokiems žaidimams, priešingai negu dėsniai – jie žaisti iki begalybės neleidžia ir anksčiau ar vėliau suveikia.
ANTROJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, kad džiaugsmas pripildytų tavo gyvenimą.
Nėra džiaugsmo panašaus į džiaugsmą, kai dar vienas vaikas pakviečiamas į tavo gyvenimą. Tu stebėsiesi, kaip formuojasi tavo mažiukė ir kaip tu greit ją pamilsti. Tu žavėsiesi net mažiausiu jos pasireiškimu. Jos plaukų spalva, nosiukės pavidalas, patraukli  šypsenėle suteiks nepertraukiamas laimingas kalbas tavo šeimoje.
Vaiko gimimas suriš tave su Dievu pagarbiu dėkingumu žymiai tampriau, nei anksčiau. ,,Ji buvo didžiausias stebuklas, kada nors įvykęs mano gyvenime" rašė Whittaker Chambers kūrinyje Witness apie savo naująją dukrelę. Tas pats įvyksta ir daugeliui iš mūsų.
,,Aš maniau, kad vieną dieną tapsiu žymia menininke ir kursiu didžius meno kūrinius.
Vietoj to Dievas padarė mane motina ir mano vaikai yra Jo šedevras.
Jų gyvenimų dizainas tęsis po manęs. Kas liks nutapyta ant jų širdžių, tęsis amžinybėje."   
Džiaugsmo tose šeimose, kur vaikų yra virš 10 yra daugiausia, o tose, kuriose auga vienas ar du – džiaugsmo yra labai mažai. Mes norime būti laimingi, todėl gimdykime kuo daugiau. Moterims nepasisekė, jos džiaugsmo gyvenime turi mažiau už vyrus, nes vyrai gali padidinti savo džiaugsmų aruodą vaikučius gamindami ant kiekvieno kampo ir kiekvieną mielą  dieną. Juk kaip šaunu, kai kiekvieną dieną  bersi sėklą, o po 9 mėnesių pasipila džiaugsmai – kiekvieną dieną vis naujas gimimas. Žodžiu dienotvarkė, vyrai, tokia: ryte semiesi džiaugsmo pas tik ką gimusį eilinį džiaugsmą, o vakare eini toliau didinti džiaugsmo pas naują moterį. dabar supratau kodėl vyrai taip veržiasi pas svetimas – gi jie eina džiaugsmo didinti.
Ir dar, menininkai, meskite savo teptukus, kaltukus ir šratinukus, ir eikite kurti šedevrų lovosna – jie ten gaunasi kur kas lengviau.
„Tu stebėsiesi, kaip formuojasi tavo mažiukė ir kaip tu greit ją pamilsti.“ O čia tai perlas !!! Mylėti savo vaiką pradedama tik jam formuojantis, tada kai plaukai ir nosis išdygsta, o iki to laiko kažkaip tas vaikas nesimylėjo, nes stimulo tam – nosies, panašios į tėvo ar motinos, nebuvo.
„Vaiko gimimas suriš tave su Dievu pagarbiu dėkingumu žymiai tampriau, nei anksčiau“ Teigimas toks, tarsi be vaiko su dievu susirišt tampriai nesigauna. Tai, sekant jūsų krikščioniška logika, labiausiai nuo dievo atitolę yra ištikimieji dievo tarnai – vienuoliai, vienuolės ir kunigai, nes vaiko gimimo jie nėra patyrę.
  Kiekvieno iš mūsų gyvenimų dizainas tęsis po mirties. Ir visai nepriklausomai nuo to, turime vaikų ar ne, nes  likimas po mirties visų vienodas – tapti elementaria dieviška statybine medžiaga. Esame drėbti visi iš to paties molio.
TREČIOJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, kad augtum šventume ir dorybėse.
Sukūrusiems šeimas per vaikus Dievas padeda augti šventume ir dorybėse. Vaikai mokina savo tėvus kantrybės, ištvermės, labdaros ir nusižeminimo. Jie suteikia tėvams galimybę praktikuoti kūno ir sielos gailestingumo darbus. Jie ateina į pasaulį nuogi ir mes juos aprengiame, alkani ir pamaitiname juos. Ištrokšta ir paduodame atsigerti. Visus tuos darbus mes įpareigoti daryti,,mažiausiems mūsų broliams", o pirmiausia savo nuosaviems vaikams. Šv. Kotryna Sienietė kartą turėjo viziją, kurioje Dievas pakvietė ją į patalpą, prikrautą visokiausių kryžių ir pasakė išsirinkti vieną iš jų. Šv. Kotryna išsirinko patį didžiausią ir sunkiausią kryžių. Bet Viešpats tarė, kad tai ne jai. Tas kryžius skirtas gausių šeimų tėvams.
,,Marija pagimdė savo pirmagimį sūnų, suvystė jį vystyklais" Lk.2,7

O jei neturėsi dar vieno vaiko, tai gyvensi nuodėmėse ir paleistuvystėse, nes tiems, kurie nesukuria šeimos, dievas nepadeda ir būna jie tada nedori ir nešventi, žodžiu, būna kažkokie antrarūšiai. „Vaikai mokina tėvus nusižeminimo“ - užlenkta smagiai, niekada nemaniau, kad tėvai dar ir nusižeminę prieš vaikus, o vaikai tuo pačiu, atsiradę aukštumoje, žiūri į tėvus iš aukšto. Juk negali taip būti, kad vienam nusižeminus, antrasis netaptų pasikėlusiu.
Na, mazochistai, imkite kuo didesnį kryžių (skirtą gausių šeimų vaikams) ir tįskite, kol pilvaplėvė truks.
Tai kiek tai Marijai džiaugsmo suteikė viešpats? Tik vieną? Ko taip mažai? Galėjo kasmet pavaišinti džiaugsmu, turėtume gal visą atšaką dieviškų žmonių. O tai patikėjo dabar gimdyti žmones visokioms netikėlėms ir prigimdė jos čia mums broko.
Labiausiai nedoros ir nešventos yra vienuolės, nes vaikų visai neturi – čia jūsų logika sekant.
KETVIRTOJI PRIEŽASTIS: Turėdami dar vieną vaiką padėsite užbaigti abortų darymą.
Kai jauna moteris paklausė motiną Teresę iš Kalkutos kokiu būdu geriausia dirbti gyvybės darbą, ji pabrėžtinai atsakė: ,,Turėk gausią šeimą. Tai geriausias būdas užbaigti abortus!"
Kaip nesunku suprasti šį darbą. Kai vaikai tampa retenybe dėl išplėtotos kontracepcijos, sterilizacijos ir abortų, visi visuomenės segmentai tampa vis mažiau ir mažiau pažįstami su džiaugsmo ir vilties jausmu, kurį gali duoti tik kūdikiai ir vaikai. Tokiame klimate kontracepcija ir abortai palaiko patys save, nes augantis savanaudiškumas ir toliau mažina vaikų skaičių.
Turėdamas dar vieną vaiką, dar kartą parodysi visam pasauliui, kad vaikai yra didžiausia Dievo dovana. ,,Vaikai pastato šeimos ir visuomenės gyvenimą", kaip sakė popiežius Jonas Paulius II. ,,Vaikas tampa dovana savo broliams ir seserims, tėvams ir visai šeimai.   Visas gyvenimas virsta dovana kiekvienam žmogui, kuris davė gyvenimą kitam."
Kuo bus daugiau visuomenėje vaikų, tuo visuomenė labiau bus už gyvybę ir tuo lengviau bus iš jos pašalinti didįjį abortų blogį visiems laikams.
,,Rinkis gyvenimą, kad tu ir tavo palikuonys būtumėte gyvi." Įst.30,19

,,Turėk gausią šeimą. Tai geriausias būdas užbaigti abortus!" Ir geriausias būdas tapti skurdžiumi arba našta kitiems (per socialines išmokas iš biudžeto, į kurį sunešame visi).
Jo, darykime ir gimdykime kuo daugiau vaikų, tai abortų iš vis neliks, nes visos bus užsiėmę gimdymu. „...nes augantis savanaudiškumas ir toliau mažina vaikų skaičių“ - šitiems sapaliotojams turbūt  populiacijos augimo statistika nelabai žinoma. Vaikai taip gerai pastatė Kinijos ir Indijos gyvenimą, kad dabar tos valstybės ėmė riboti tą gerumo „skatintoją“. Sekant tokia rašančiųjų logika, reiktų šlovinti tuos, kurie paleido į svietą vaikus, bet ar rūpinosi jų tolimesniu gyvenimu – nesvarbu.
Laimingiausias dievas būtų, jei moteris gimdytų kasmet. Ir dar: duokime genetikams užduotį, kad išvestų tokią žmonių veislę, kurioje  nėštumas truktų tik 3 mėnesius – laimės, džiaugsmo ir gerovės būtų pilnos palovės (nes lovose vietos nelabai jau ir būtų)
PENKTOJI PRIEŽASTIS A: Turėk dar vieną vaiką, kad tavo sūnūs turėtų brolių, o dukros seserų. Tokie vaikai anksti išmoksta dalintis. Jie išmoksta pasirūpinti pirma kito reikmėmis nei savo. Ryšys susiformuojantis tarp brolių ir seserų trunka visą gyvenimą ir būna tampresnis, nei tarp artimiausių draugų.
,,Kaip malonu ir kaip miela broliams gyventi vienybėj." Ps.132,1
Taip, tokie vaikai tikrai išmoksta dalintis, tik, jiems užaugus, dalybos bus sunkios – žemė ne guminė, o šeima vis gausesnė. Kuo toliau kalsim į galvą tokią „filosofiją“, tuo mūsų skaičius žemėje didės. Ar mes tapome  tarakonais, kad didžiausia vertybe tapo žmonių skaičius? Ar ne laikas būtų užsiimti kokybe vietoj to, kad pliaukšti apie kiekybę?
PENKTOJI PRIEŽASTIS  B: Turėk dar vieną vaiką, kad tavo sūnūs turėtų seseris ir dukros turėtų brolių. Berniukai, kurie turi seserų, išmoksta kilnaus elgesio su moterimis. Išmoksta vertinti kitas mergaites ir moteris su pagarba, kaip elgiasi su savo seserimis. Mergaitės, kurios turi brolius, išmoksta vyro ir moters papildomumo, nes abu yra sukurti į Dievo paveikslą ir panašumą.
,,Meilė prasideda namuose pasirūpinant pačiais artimiausiais." Motina Teresė.
O tie, kurie neturi seserų, tie neišmoksta kilnaus elgesio su moterimis? Kuo remiasi tokios pasakos? Ar mažai šeimų, kuriose broliai su seserimis elgiasi priešingai, nei teigiama? Kodėl buvo kuriamos mergaičių ir berniukų gimnazijos atskirai? Ar ne tam, kad labiau gerbtų vieni kitus?
ŠEŠTOJI PRIEŽASTIS : Turėk dar vieną vaiką, kad tu (ir tavo tėvai) nebūtų vieniši senatvėje. Žmonėms, turintiems vaikų nereikia ieškotis svetimųjų, kad jais pasirūpintų senatvėje. Vaikai taip pat taps tėvais tavo anūkų. O anūkai atneša džiaugsmą, laimę ir juoką, tuo suteikdami gerą nakties miegą.
,,Anūkai yra senųjų vainikas, o vaikų pasididžiavimas - jų tėvai" Pat.17,6
Vienintelė išeitis nuo vienatvės senatvėje? Ar ne prasmingiau būtų kurti tokią visuomenė, kurioje tėvų galvose nebūtų tokios keistos nuostatos: „mano vaikai manimi turi rūpintis, nes aš esu senas ir man liūdna“. Jo, rėkiantys anūkai šalia ypač pagerina ir taip jau nuo amžiaus paviršiniu tapusį senių miegą.
SEPTINTOJI PRIEŽASTIS Turėk dar vieną vaiką, nes žmonės yra didžiausias mūsų išteklius.  Žmonija yra palaiminta intelekto ir laisvos valios dovanomis. Tai yra žmogaus genialumas, kuris išsprendžia pasitaikančias problemas. Žmonės be vaikų turi atsiminti, kad tai bus kažkieno vaikas, kuris taps daktaru ir atliks jų gyvybę gelbstinčias operacijas. Dar kažkieno vaikas taps gaisrininku, kuris išgelbės jų namą. Dar kurio kito vaikas taps kelių inžinieriumi.
,,Kaip gali būti per daug vaikų? Tai tas pats, kad sakyti čia yra per daug gėlių". Motina Teresė.
O dar vienas vaikas taps musoliniu ir pakars kartuvėse ne vieną dešimtį, o dar sekantis taps prievartautoju ir išprievartaus tavo anūkus ... Kuo blogesnė tokia logika?
 Mamytei Teresei nelabai sekėsi suprasti, kad yra dievo harmonijos dėsnis ir jame dalyvauja ne vien tik žmogus ir gėlytės...(Jai tai atleistina, nes ji neturėjo laiko suvokti esminius dalykus)
AŠTUNTOJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, kad pagelbėtum ekonomikai. Šeimos su vaikais yra kuras ekonomikai, kai pirks namus ir automobilius, ir aukštąjį išsilavinimą. Be ateinančios jaunosios darbo jėgos socialinio aprūpinimo sistema žlugs. (Lietuvoje jau žlunga). Be vaikų, lankysiančių mokyklą, mokytojai liks bedarbiai. Daug pramonės, pradedant greito maisto restoranais iki žaislų parduotuvių, atsidurs sunkumuose, ypač ta, kuri surišta su vaikais. Pagaliau ištisa ekonomika žlugs.
,,Tavoji žmona - kaip vyno medis derlingas - apie namų židinį suksis, vaikai - kaip jaunos alyvų šakelės - susės aplink stalą. Matai, koks laimingas tas vyras, kuris Viešpaties bijo!" Ps. 127,3-4.
Jo, ekonomikai labiausiai ir trūksta vaikų. Nes be jų ekonomika pražus. Primityvi rašančiųjų logika niekaip negali suprasti, kad ne žmonės turi gelbėti ekonomiką , o pastaroji žmones. ekonomika tik ir kuriama tam, kad gyventi būtų lengviau. Ekonomika dėl ekonomikos – beprasmybė. Ir kad žmonių didelis  kiekis – viena iš skurdo priežasčių. Žemė ir jos turtai yra baigtiniai. Vartotojiškas požiūris į pasaulį galutinai apsigyvenęs 10 – ties priežasčių rašinėtojų galvose.
DEVINTOJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, pasipriešindamas globalinei depopuliacijai. Kiekvienas keliaudamas nuo šalies pakraščio iki pakraščio matys tuščius plotus, ir sužinos, kad šalis nėra perpildyta. Yra faktas, kad viso pasaulio žmonės gali gyventi Teksaso valstijoje su atskiru namu ir fasadiniu bei vidiniu kiemu.
Vaisingumo koeficientas visur mažėja. Pasaulio populiacija niekada nepadvigubės. Jei dabartinės tendencijos išliks, pasaulis populiacijos piką pasieks šio amžiaus viduryje ir po to prasidės demografinis kritimas.
Mūsų ilgalaikės problemos yra ne per daug vaikų, bet per mažai vaikų. Turėjimas dar vieno vaiko padės artėjančiai populiacijos implozijai (antisprogimui).
,,Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę" Pr.1,28
Jo, žemės vis dar niekaip nepripildome – iki kakliuko dar liko kažkiek, bet pripilsime.
Implozija  totali rašeivų galvose. Visi žmonės gali gyventi ir bačkoje. Tik bačką didesnę reik padaryti. Ir nereiks jokių teksasų. Kalėjimo daugiavietės kameros gyventojo logika pas 10 -ties priežasčių rašytojus. Rašantieji niekaip nesuvokia, kad be terasos, namo ir vidinio kiemo, žmogui reikalinga ir švarus ežeras, nenudrengtas miškas, skęstančios nuo augalų įvairovės, o ne nuo kviečių, pievos ... Nors ką norėti iš teorijos „...veiskitės ir dauginkitės...“ šalininko. Tarakonams irgi ne paskutinėje vietoje dauginimasis. Ir maisto, kad būtų dar svarbu, o visa kita ... kaip nors peržiemosim. Svarbu, kad mūsų būtų daug. Kuo primityvesni gyviai, kuo mažiau rūpinasi palikuonimis po gimimo, tuo daugiau palikuonių palieka – žuvis paleidžia tūkstančius ikrelių, tačiau palieka juos likimo valiai.
DEŠIMTOJI PRIEŽASTIS: Turėjimas dar vieno vaiko padės užpildyti dangų. Vaikas, kurį tu ir tavo sutuoktinė malonėjo priimti iš Dievo buvo sukurtas, kad vėl būtų Jam grąžintas po meilės, tarnybos ir klusnumo žemėje gyvenimo į amžinybę pas Dievą į Dangų.
Pats mūsų Viešpats yra sakęs, kad danguje yra daug buveinių nemirtingoms sieloms. Danguje nėra žmonių pertekliaus problemos!
,,Mano Tėvo namuose daug buveinių." Jn.14,2
Nu va, žemę jau užpildėme, dabar dangų dar užpildysim ir bus viskas O.K. Nesiseka dievuliui – niekaip neužtenka jo galių ir pajėgumų užpildyti dangų. Žemė tiesiog sielų perykla dievui tapo – paaugina jas kaip vištukus ir atgal jau riebesnes  sielas dangun ima. Svarbiausia, kad klusnūs būtų, nes ten, dievo įsčiose kažkaip visi neklusnūs pradedami, nes  po to žemėn klusnumo mokytis siunčiami. Matyt dievo gimda pasmukus ir deguonies trūkumas, nes bambagyslė gal būt per siaura tokiam kiekiui pradėtųjų išmaitinti.
***
Gyvenimo patyrimas rodo, kad gausi šeima duoda tautai gabių žmonių:
Hendelis buvo 10 vaikas šeimoj, J.S. Bachas - dvyliktas, Leslingas - tryliktas, Franklinas - šešioliktas, W. A. Mocartas - septintas, tapytojas Albrechtas Diureris kilęs iš 18 vaikų šeimos, poetas Gottlob F. Lessing iš 12, kompozitorius Francas J. Haidnas iš 12 vaikų, Francas Šūbertas iš 14 vaikų, medicinos daktaras Robert Koch iš 13 vaikų, išradėjas Ernest Werner iš Siemens iš 14 vaikų . Rembrantas - šeštas, Vagneris - septintas, Napoleonas - aštuntas, Šubertas - 13. Šv. Kotryna Sienietė, Bažnyčios mokytoja - iš 25 vaikų šeimos. Bachas turėjo 20 vaikų. Kun. Paul Marx, OSB, padaręs didžiulę įtaką pasauliniu mastu kovai Už Gyvybę, buvo 13 vaikas iš 15 vaikų šeimos. Genialusis Karuzo buvo 15 vaikas. D.I. Mendelejevas buvo 17 vaikas. Iš 200 žymiausių europiečių tik 8 buvo vienturčiai.
Sekant tokia logika, tai tuos vienturčius reiktų utilizuoti, nes vistiek jie yra negabūs ir labai nežymūs. O jei gabiais tampama dėl to, kad vaikas auga labai didelėje šeimoje, tai tokia logika turi pasiteisinti vaikų darželiuose ir vaikų namuose – jų auklėtinai turi tapti tik genijais. Bet praktika rodo ką kita. O dar galima genijų dirbtinai prisigimdyti – pirmuosius aštuonis pastojimus užbaigiam abortais ir nuo devinto pradedame gimdyti genijus.
Galėtume parungtyniauti – surašau statistiką iš kalėjiman patekusių galvažudžių, o jų pakankamai per pasaulį atsirastų, kurie gimę daugiavaikėse šeimose. Ir tada palyginsim. Sąžiningai, o ne tendencingai.
 Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kunigaikštis Gediminas kilęs iš 8 vaikų šeimos, pats turėjo 12; Algirdas vien sūnų turėjo 12. Kęstutis išaugino 9 vaikus. Vysk. Motiejus Valančius kilo iš 5 vaikų šeimos, Adomas Jakštas-Dambrauskas ir Maironis - iš 6, Kristijonas Donelaitis ir Simonas Daukantas - iš 7, Ark. Jurgis Matulaitis - iš 8, Konstantinas Čiurlionis - iš 9, Jonas Jablonskis ir Juozas Tumas Vaižgantas - iš 10, Stasys Girėnas buvo 16 vaikas. Arkivyskupas Mečislovas Reinys kilęs iš 11 vaikų šeimos. Kun. Stasys Yla - iš 11 vaikų šeimos. Pasaulio lietuvių vysk. Paulius Baltakis - iš 11, Šiaulių vysk. Eugenijus Bartulis - dešimtas vaikas,
    1918 m. vasario 16 pasirašę aktą buvo iš gausių šeimų:
1. Banaitis Saliamonas - 13         8. Staugaitis Justinas - 7
2. Basanavičius Jonas - 3    9. Stulginskis Aleksandras - 9
3. Biržiška Mykolas - 3       10. Šaulys Kazimieras Steponas - 7
4. Dovydaitis Pranas - 15  11. Šaulys Jurgis - 18
5. Kairys Steponas - 5          12. Vailokaitis Jonas - 10
6. Klimas Petras - 6          13. Vileišis Jonas - 11
7.Smetona Antanas – 7

Apskritai: toks spekuliatyvus informacijos panaudojimas krikščionims garbės nedaro -  remiantis to meto statistika, reikia šalia duoti ir duomenis apie tai, koks buvo santykis tarp daugiavaikių ir vieną vaiką turinčių šeimų.
 
Kiekvienas kraštutinumas tėra laikina būsena, kuri vėliau ar anksčiau, veikiama dievo dėsnio, sugrįšta į pusiausvyrą. Dievas visada siekia harmonijos ir niekam neleidžia ilgai dominuoti, nesvarbu kuo esi – augalu, gyvūnu ar žmogumi. Dieviška harmonija – tai klestinti įvairovė be išskirtinių dominančių. Dievas myli visus – augalą, gyvūną ar žmogų, vienodai ir sudaro visiems lygias galimybes laikytis dėsnių. Žemė buvo ir yra kuriama ne žmogui, bet mums visiems – visiems tiems, kurie esame ant jos, virš jos ir joje.

Kurios fantazijos pavojingos - mano ar krikščioniškos, rinktis Jums - juk esate homo sapiens ir šią teisę dievas jums suteikė.

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (2)
 
Vyras apie meilę
2012.01.14 HomoSanitus / Age
Sklando po pasaulį nuomonė tokia Visos kokybinės kategorijos „gerai“ ir „blogai“, „gėris“ ir „blogis“ turi prasmę tik esant absoliučiam atskaitos taškui, tai yra Dievui. Jeigu jo nėra, tai ir visos šios sąvokos netenka prasmės. O kai kam atrodo ir kitaip Meilėje yra prasmė ir be Dievo kaip išorinio objekto, be ne kaip alegorinės kategorijos. Meilę turi ir gyvūnai. Ji ne mažiau stipri, kaip pas žmones. Šuo gali būti kur kas labiau mylintis ir prisirišęs, negu jo „protingas“ šeimininkas. Meilė pagrindžia visų gyvūnų, pradedant paukščiais, elgesio optimizavimą ir tai yra jos prasmė. Bet tik pas žmogų šis pagrindas gali dažytis skirtinguose supratimuose sudėtingiausiais atspalviais. Iki tokio laipsnio, kad kartais meilės jau...
Pif paf, tra ta ta
2012.01.05 HomoSanitus / Age
Dažnas, skaitinėdamas HS portalą, pajunta, kad rašoma jame pasitelkus nelabai malonias intonacijas, ir neretai apie neigiamus dalykus. Pajutus tai, kartais imama komentuoti pradedant maždaug taip: „Nu HS paskaičius atrodo, kad pasaulyje yra vien tik blogis...“ Tie, kurie skaito nuosekliai HS ir smegenyse dar turi šiek tiek vingių, tie mato, kad čia yra ne tik kritikuojama, bet ir pateikiama kaip derėtų elgtis ar kaip turėtų būti. Tai esminis skirtumas nuo tų portalų, kuriuose tik mėgaujamasi neigiamais dalykais – tam, kad pritrauktų nesusivokiančius skaitytojus. Tiesą sakant,  žmonių pasaulis dabar išties yra virtęs šizofrenikų ir idiotų pasauliu. Kad tai pajusti, nereikia labai giliai raustis, užtenka kitu kampu pasižiūrėti į tik ką praūžusį masinį psichinio neįgalumo priepuolį – ...
 
Žemės plaučiai – ne miškai
2011.12.02 HomoSanitus / Age
Dar viena nesąmonė kalama į galvą mokyklose mūsų vaikams, o ir daugelio suaugusiųjų galvose ji užėmusi svarbią vietą, nes masinių informacijos priemonių pagalba visi žinome skrajojančią visuomenėje nuomonę, kad planetos plaučiai yra miškai, nes manoma, kad būtent jie yra pagrindiniai deguonies tiekėjai atmosferai. Tačiau realybė, kaip ir augalų fotosintezės atveju, yra kitokia nei yra projektuojama mums į galvą žaliųjų ir visokio plauko ekologų. Dosniausi  deguonies gamintojai ir tiekėjai gyvena visai ne sausumoje, o vandenyne ir be mikroskopo jų pamatyti neįmanoma, bet visų Žemės gyventojų gyvybės priklauso nuo jų veiklos. Niekas nesiginčija, kad miškus reikia saugoti ir tausoti, tačiau visai ne dėl to, kad jie yra tie išgarsintieji „plaučiai“. Todėl, kad tikrumoje jų indėlis į atmosferos...
Ko tikriausiai nežinojote
2011.11.14 HomoSanitus / R.J.
KO TIKRIAUSIAI NEŽINOJOTE APIE AUDINIŲ GAMYBOS PROCESĄ Šis straipsnis - ne mokslinė disertacija. Tai daugiau moralinio pobūdžio rašinys nei siekis ką nors įrodyti. Jo tikslas ne kritikuoti, o leisti įvertinti ir pasirinkti, kas priimtina. Vienok žinoti reikia, ir nemažai. Žmogaus veiklos padariniai yra ryškūs, o pasekmės dažnai nutylimos sąmoningai. Pavyzdžiui, kad pageidaujamos milžiniškos vištų krūtinėlės apsunkina paukščių kvėpavimą arba kad sunku dėti XXL dydžio kiaušinius, sužinojau daug vėliau nei pasirinkau sąmoningą gyvenimo būdą. Juk tokie procesai kaip pieno melžimas arba kiaušinių dėjimas atrodė labai natūralūs ir gyvybės (o gal sakyti sveikatos) nežalojantys. Tiesa, kadangi valgau mėsą, negaliu sakyti, kad esu nusiteikusi prieš žudymą. Priimu tai kaip...
 
Ten nebuvau, alaus midaus negėriau...
2011.08.20 HomoSanitus / Age
Vienas iš kvailiausių šiuolaikinio žmogaus užsiėmimų –  turizmas. Kai žmogus sudaro sutartį su turizmo agentūra ir tampa turistu, jis pasirašo sau nuosprendį būti idiotu, nes toks turistas – žmogus paviršutiniškas, važiuojantis į kitą šalį su bet kokiu tikslu, bet tik ne su tikslu pažinti tą šalį. Kaip organizuotas turistinis biznis Egipte, Tunise, Turkijoje...? Jose, viešbučiuose ir turistinėse vietose dirbtina beveik viskas – atvežti iš kitų šalių ir produktai, ir smėlis, ir augalija, laistymo įranga, aptarnaujantis personalas, lovos... Netgi į jūros baseinus pilama papildomai druskos, kad šie būtų labiau „jūriškesni“... Kelionės su turistinėmis agentūromis garantuoja, kad žmogus tikrai nepaklius į tą šalį, į kurią...
Athene
2011.07.22 HomoSanitus /
Unikali Visko teorija nuo Athene Jei kieno nors nuomonė skiriasi nuo mūsų, į smegenis paduodamos tos pačios medžiagos, kurios užtikrina mūsų išlikimą pavojingose situacijose. Šioje apsauginėje būsenoje labiau primityvi smegenų dalis įsikiša į racionalų mąstymą ir limbinė sistema gal blokuoti mūsų darbinę atmintį, fiziškai sukeldama mąstymo ribotumą. Anglų k.
 
Sapnas
2011.07.01 HomoSanitus / Martynas Jermolajevas
"Laikas pradeda egzistuoti tik tada, kai pradedi bijoti praeities" – Sūnau.. – tariau susirūpinęs. – Mes dabar kalbame tik dėl to, kad savyje visą laiką nešiau kibirkštį.. Niekada niekam neleidau išplėšti iš savęs gyvybinės kibirkšties, kurią vadinu „Naująja Vizija“. Tai mintis, kuri man leido toliau alsuoti šios Nuostabios planetos oru, nepaisant bjaurios kasdienybės. Manau, kad atėjo laikas perduoti šios minties raidos rezultatą ir tau. Kaip man šią žinią perdavė mano tėtis, jam jo tėtis, ir taip per kartų kartas, taip šią Žinią turėsi išklausyti ir tu. Tai gyvybiškai svarbus pasakojimas, legenda, kurios paplitimas įtakos, ar pasaulis toliau eis tiesiai į pražūtį ir atsidurs sąvartyne, ar jo gyventojai pradės puoselėti...
Tik pirmyn!
2011.04.03 HomoSanitus / Lilah Dabar
Labas! Tau rašau. Dėl ko? Nes  mums  nu-si-bo-do . Pataikiau? Staigiai rendez-vous. Kodėl?  Kad VYKTŲ. Siūlau nieko naujo. Eilinį (?) kartą perbėkim, kas aišku.  Čia ne straipsnis ir aš ne dievo motina – o kas. Lįsk man į smegenis – jei nori. Žinom: vienintelis būdas patirti, kur įteka upė, – įšokti. Bet olei!  - laikas veikti: „Tu nori dabar?.. Nes galim daryti...Bet matai, reik prisėst.“ mik mik.  - DARYSIU  VAIKĄ  SU  TAVIM  TADA,  KAI  PASAKYSI  MAN,  KOKS  GAUSIS. mik mik. Baisu? Revoliucija. Užmigau su ja vakar - ryte nebebuvo.  Spjoviau. O kada?! Taigi reikia tepti sumuštinį, laužytis, šlapintis. Be to ji visada sugrįžta - priklausoma. Kad ir vakar, taip rimtai sukalbėjom. Juk reikia...
 
Ritualas
2010.12.29 HomoSanitus / Martynas J.
Turbūt dar neatsirado civilizuotame pasaulyje toks individas (kalba eina apie mūsų "moderniąją" civilizaciją – nepamirškit, pasaulis daugiabučiais ir stadionais neužsibaigia), kuris nebūtų dalyvavęs šiame rituale. Diena iš dienos, valanda iš valandos mes jį atliekame. Paros laikas ne toks svarbus – aukojame jam rytą, dieną, atiduodame jam  net  vakarą. Su šiuo ritualu paliekame namus, su juo išeiname į darbą, mokyklą, darželį, na, ir į mišias be jo neišsiverčiama. Šio ritualo metu mes stebim savo herojus, po to važiuojam kažkur jų sutikti ir sveikinti.. (dėl ko?). Dabartinio mūsų gyvenimo didžiąją dalį laiko nusineša šis ritualas. Su tokiomis ilgomis "treniruotėmis" ir praktikomis, atrodo, kiekvienas turėtų patapti Šamanu.....
Tu nesi kvailas, ir tai ne tavo kaltė
2010.12.09 HomoSanitus / RB
Derrickas Jensenas išgarsėjo savo solidžiomis nefantastinėmis knygomis, pvz., „Endgame”. Vakarų civilizacija jose lyginama su šeima, kurioje nuolatos patiriama prievarta. Autorius tvirtina, kad mums reikia griauti šią kultūrą visais įmanomais būdais.  Kartu su Karen Tweedy-Holmes jis išleido knygą „Thought to exist in the wild”, kurioje atskleidė skausmingą zoologijos sodų ir nelaisvėje laikomų gyvūnų kasdienybę. Dar vienoje knygoje - „Resistance to empire” - pateikiami jo maištingieji interviu su kitais aktyvistais. O „What we leave behind”, parašytoje kartu su Aric McBay, jausmingai ginčijamasi apie atliekų, gyvybės ir mirties idėjas. Visai neseniai Jensenas atsidavė fantazijos pasauliui ir, bendradarbiaudamas su Stephanie McMillan, išleido...
 
Vieno asmens politika
2010.10.05 HomoSanitus / Laimis Žmuida
Mums vis bandoma įteigti, jog politika yra ne vieno žmogaus užsiėmimas. Politika - tai žmonių, o ne žmogaus veiklos sfera. Politika - tai visuomenės gyvenimo organizavimas ir reguliavimas. Kurią politinę formą bepaimtume - socializmą, komunizmą, monarchiją, demokratiją, oligarchiją - visur yra valdomasis objektas, kuris suponuoja, jog turi būti ir reguliacijos mechanizmai. Trumpai tariant politikoje visada yra reguliuojantys ir reguliuojami. Politikais vadinami reguliuojantys ar nors kokią įtaką kitiems darantys asmenys. Asmens, kuris žiūri televizorių, augina morkas arba dirba šaltkalviu politiku nevadiname, nes jie nei pavieniams asmenims, nei socialinėms grupėms jokios sąmoningos įtakos nedaro, t.y. nevykdo jokio politinio veiksmo. Taip suprantant politiką anarchizmas atsiduria klausimų kryžkelėje. Ar anarchija vis dar gali būti laikoma...
Tiktai klausimas
2010.09.26 HomoSanitus / AGE
Kurio tikėjimo šalyje buvo sukonstruotas populiariausias pasaulyje ginklas „Kalašnikovo automatas“? Kurio tikėjimo šalyje buvo sukonstruotas ginklas su besivartančiomis kulkomis M-16? Kurio tikėjimo šalyje buvo išrasti miltukai, kuriuos sutrumpintai vadina DDT? Kurio tikėjimo šalyje buvo sukurta pirmoji atominė bomba? Kurio tikėjimo šalyje labiausiai paplitusi narkomanija? Kurio tikėjimo šalyje labiausiai klesti prostitucija? Kurio tikėjimo.... Kurio... Ku... O jie mano, kad jie žalieji...
 
Po to, kai vėliavos buvo nuleistos
2010.05.11 HomoSanitus / Age
nuleidome ir kotus (ta proga straipsnis papildytas) Švietė saulė.  Sėdėjau miške įrengtoje poilsiavietėje ir klausiausi kaip poruojasi paukščiai. Gražus procesas. O svarbiausia – labai muzikalus. Ir iš kur tokia tos muzikos įvairovė imasi, kai jis šokinėja apie ją? O paskui pradėjo smulkiais lašeliais lyti ir danguje pasirodė vaivorykštė. Žiūrėjau į ją, gėrėjausi ir paskutinių dienų įvykių pasekoje mintis jos spalvotame fone ėmė formuoti hermafrodito atvaizdą... Vyras su moters smegenimis. Kaip jums toks derinukas? Ar norėtumėte, kad jūsų laukiamas vaikas toks būtų? Juk šaunu – „Two in one!“. Pokštas? Visai ne. Visiška realybė. Šis procesas jau vyksta. Ne vienas šimtmetis ir ne du. Tik jo šaknų pastebėti dauguma...
Fin
2010.04.13 HomoSanitus / Andrius Virbičianskas
Tai mano paskutinė rašliava šiame puslapyje (www.zeitgeist.lt – HS pastaba). Artimiausiu metu visos teisės bus perduotos asmenims, kurie norės toliau kuruoti šį www.zeitgeist.lt tinklapį. Tolimesnio intereso jį prižiūrėti nebeturiu. Galbūt, kažkam įdomu, kodėl? Norint į tai atsakyti, reikia grįžti į pradžią, į pirmą dieną, kai paleidau šį puslapį. Tada, kaip ir dauguma Zeitgeist žiūrovų, buvau šokiruotas esamos pasaulinės situacijos. Džiugu buvo pajausti, kad tuometinės mano idėjos puikiai sutapo su Zeitgeist skleidžiamomis idėjomis. To pasekoje, pradėjau rašyti daug straipsnių ta tema… Labai greitai puslapis įsivažiavo. Buvau pakviestas net į radiją ir pravesti LUNI paskaitos. Iškart po to sekė puslapio praplėtimas. Tai yra: forumo paleidimas, bandymai versti filmus ir rengti...
 
Pavėluotai, bet apie Velykas
2010.04.12 HomoSanitus / Laimis Žmuida
“Pasakyk kas tavo draugai ir aš pasakysiu, kas tu toks” – sako lietuvių liaudies patarlė. Na, aš turiu visokių draugų, bet jei taip pradėtume procentaliai skaičiuoti, tai mane supa absoliuti beviltiškai nepataisomų tinginių dauguma. Tinginys tinginiui padeda nieko nedarydamas Anksčiau man galvą tekdavo sukti ką čia parašius į savo tingėjimo tinklaraštį. Kuo toliau, tuo galvą sukti reikia mažiau. Pasiskaitė mano draugai tinklaraščio ir kaip atsivėrė jų sielos tinginystei, tai tik spėk aprašinėt. Vietomis net mane patį pralenkia. Bet tai gera proga pasitempti man. Teisingiau ne pasitempti, bet dar labiau atsipalaiduoti. Tinginystėje juk viskas atvirkščiai nei darbo pasaulyje. Konkurencija čia suprantama kaip kuo didesnis nieko neveikimas. Ir padėti vieni kitiems galime tik nieko...
Gyvenimas yra žaidimas
2010.04.01 HomoSanitus / Andrius Virbičianskas
Net nežinau nuo ko pradėti. Išties, noriu pasakyti, kad šia tema bijau rašyti. Labai bijau. O kodėl, sunku pasakyti. Galbūt dėl to, kad bijau, jog nepavyks suprantamai perteikti minties, kuri mano galvoje jau keletą mėnesių ir niekaip nedingsta ir net nenurimsta. Tai kažkas tokio, kas tiesiog privalo būti išsakyta… Pabandysiu. Tai nebus vienas straipsnis (ar kaip mėgstu vadinti – rašinėlis). Šią temą aš noriu paversti kažkuo, kas galbūt žmonėms padės susivokti gyvenime. Man tai kažkodėl labai svarbu… “Gyvenimas yra žaidimas” – tai kertinė mintis. Būtent iš jos gvildensiu absoliučiai bet kokią mūsų gyvenimo situaciją. Kaip ir matote, žodžiai paprasti, tačiau jų reikšmė, kaip pasistengiu parodyti, yra labai ir net labai gili. Ar kada bandėte į savo...
 
Protas kaip džinas
2010.03.06 HomoSanitus / Artūras Lingaitis
Ar tu esi geras? Ne, aš nesu geras. Ir tu  nesi geras. Ir jie nėra geri, ir jūs nebe...     Iliuzija universali. Iliuzija gali būti ir šaldytuvas, ir meilė, ir... Įsigijus šaldytuvą, iliuzija dingsta, tas pats nutinka ir su trokštama meile. Tas pats nutinka ir su kitais mums taip reikalingais daiktais. Iliuzijos nuolatinė užduotis - dingti,  mat begalinėje eilėje laukia kitos, sekančios iliuzijos... Ar tu myli savo tėvą? Niekada neturėjau tokios iliuzijos, bet klausimas įdomus...Vienintelį ir paskutinį kartą bandžiau su savo tėvu pasikalbėti apie meilę...  dvi valandos po jo mirties. Tiesą pasakius, ir dabar galvoju – ar jis apskritai kada buvo gyvas...    Kada pirmą kartą iš tikrųjų suvokiau, jog esu blogas, nutariau leistis į kilnų žygį – supratau, kad...
Mokykla žudo kūrybiškumą
2010.02.23 HomoSanitus / Age
Kenas Robinsonas gimė 1950 m., Liverpulyje (Anglija), septynių vaikų darbininkų šeimoje. Būdamas ketverių susirgo poliomielitu, kuris po komplikacijų pavertė jį neįgaliu (įvyko kojų atrofija). Tačiau šeima visokeriopai skatino jį toliau lavintis ir neleisti ligai riboti jo gyvenimo. Taigi jis nenuleido rankų ir 1981 m. Londono universitete gavo filosofijos mokslų daktaro laipsnį.   Prasidėjo karjera, daugiausia švietimo srityje. K. Robinsonas susilaukė daugybės įvertinimų, išleido keletą knygų, tarp jų „The Element: How Finding Your Passion Changes Everything“, „Out of Our Minds: Learning to Be Creative“ ir „The Arts In Schools“. Šiuo metu, su žmona Marie-Therese gyvena Los Andžele (JAV).   Šioje paskaitoje charizmatiškasis Kenas Robinsonas gyvai ir su geroka...
 
Grįžk
2010.02.17 HomoSanitus / Martynas J.
Šiais laikais galime sutikti begales žmonių, kurie iki gyvo kaulo yra užknisti kasdienybės. Tokie žmonės bando ją kuo ryškiau, įvairesnėmis spalvomis nuspalvinti. Vieni eina į naktinius klubus, antri į sporto klubus (tikėdamiesi, kad ten įgaus amžiną jaunystę ir sveikatą) , treti ieško religijų, manydami, kad rado gyvenimo „grindis“ , dar kiti išsigelbėjimo ieško darbe ar karjeroje, ir galiausiai, tie, kurie nori rasti tikrojo gyvenimo skonį. Tuos pirmus sieja iš pažiūros nepanašus, tačiau vienas ir tas pats tikslas – rasti kažkokį siauro pobūdžio užsiėmimą, kuris atitrauktų dėmesį nuo organizmo poreikių, prašymų.. grįžti. Paklausite, kur grįžti? Juk mes esame čia, esame savo namuose, miestuose. Juk darbai kaip ir nudirbti, vaikai paimti iš darželių,...
Logikos pradmenys
2010.01.26 HomoSanitus / Artūras Lingaitis
                                                              ...........be teisės versti į anglų ir kitas arabų kalbas. Prieš mane su rankiniu bagažu rankose  eilėje laukia  kelios pagyvenusios moterys juodais apdarais. Nors veidai uždengti čadromis, amžių ir lytį nustatyti nėra sunku. Kūno kompleksija bei nusiaunami batai prieš antiteroristinę patikrą – puikus „link'as“.  Pats  avalynės nusiavimo ritualas gana komiškas, mat prie tikrinimo zonos jokių kėdžių. Moterys viena už kitos pasilaikydamos,...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Kvailiai nežino ką jie žino.
Protingi žino ką jie žino.
Išmintingi žino ko jie nežino.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės