Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
KAGOR
Pagrindinis / Angelina Zalatorien? / Turinys / KAGOR
VYNAS  KAGOR ( pagal Vangą)

Kagoras - puikus vaistas. Jis jokiu būdu nevartojamas kaip alkoholis. Na, ir nepasigersi nuo jo, o padauginus tik galva pasidarys sunki ir miegosi labai ilgai lyg išgėręs stiprių migdomųjų.

Manoma, kad pirmasis žmogus, atradęs vyną buvo Nojus. Taip, tas pats Nojus, kuris laive gelbėjosi nuo tvano. Jis rado vynuogių krūmelį su uogomis, iš jų išspaudė sultis ir paliko saulėje. Toje karštoje šalyje, kur gyveno Nojus, sultys gretai surūgo ir pavirto vynu. Tas vynas buvo rūgštus kaip actas, ir jo gerti buvo neįmanoma. Norėdamas pagerinti vyno skonį Nojus vynuogę palaistė keturių rūšių kraujo mišiniu: liūto kraujo, ėriuko, kiaulės ir beždžionės. Nuo tokios „trąšos“ vynuogės tapo saldžios. Pasitaisė ir vyno skonis, tačiau jis pradėjo labai keistai veikti žmones. Išgėrę vyno vieni pasidarydavo pikti kaip liūtai, kiti drovūs kaip ėriukai, treti tiesiog imdavo siautėti kaip beždžionės ir maivydavosi norėdami būti visų dėmesio centre. Na, o ketvirti tiesiog pavirsdavo kiaulėmis... Tai pamatęs Nojus labai nusiminė, bet jau buvo vėlu ką nors pakeisti. Vynas paplito. Tada Nojus puolė melstis ir prašyti Dievo pagalbos. Tada Dievas vynuogienojams  pridėjo savo kraujo. Iš šių vynuogių gaunamas ypatingas vynas, vadinamas kagoru. Tai vynas ne girtavimui, o gyvenimui, gyvybei, kraujui, vaistams.

    Tokia tai legenda. Tačiau kaip ir kiekvienoje legendoje yra tam tikra tiesa, kurią reikia pajausti. Pajausti širdimi. Ir klausyti širdies.

    Kiekvienuose namuose privalo būti vyno kagor. Nes jis vaistas ir kūnui, ir dvasiai. Gydo ilgesį, nerimą, padeda apsiginti nuo apgaulės ir išdavystės.
Jeigu namuose apsilanko nedoras žmogus, duok jam išgerti kagoro taurelę ir jis nustos tau meluoti ir negalės tavęs apkalbėti.
Jeigu eini į teismą arbą į susitikimą su tau bloga linkinčiu žmogumi, sudrėkink nosinaitės kampelį kagoru ir tu laimėsi – žinoma, jeigu tiesa tavo pusėje. Jeigu žinai, kad nesi teisus, geriau to nedaryk.

Patartina grįžus iš bažnyčios po komunijos prieš pietaujant išgerti pusę stiklinės kagoro, per pusę atskiesto šiltu vandeniu.
Persišaldžius gerk karštą kagorą po tris šaukštus kas valandą. Išgeri ir iškart į lovą šiltai užsiklojus. Stipriai prakaituosi, gal teks pakeisti baltinius ar net paklodę. Taip vieną dieną pasigydysi kagoru, kitą dieną liga pasitrauks.
Kagorą galima duoti ir vaikams nuo 7 metukų, tiktai ne po tris, o po vieną šaukštą. Ir geriau atskiestą vandeniu.
DĖMESIO: persišaldymą gydo tik karštas kagoras. Nuo šalto ar šilto vyno nebus jokios naudos.

Taurelė gryno kagoro sustabdo širdies priepuolį. Tik išgėrus būtina atsigulti ir vieną valandą gulėti ramiai, nejudant.
Jeigu kas serga mažakraujyste, reikia pagaminti tokį vaistą: iš šimto graikiškų riešutų išimti pertvarėles, užvirinti su buteliu vyno. Atvėsinti. Naudoti po pusę stiklinės kasdien vieną kartą per dieną prieš valgį.

Nemiga pasitrauks nuo tavęs, jei prieš miegą išgersi ketvirtadalį stiklinės kagoro.

Skrandžio opa gydoma kagoru lygiomis dalimis sumaišytu su agurkų sultimis. Šį mišinį reikia gerti po du valgomus šaukštus tris kartus per dieną prieš valgį.

Atminties gerinimui, ypač pagyvenusiems žmonėms, rekomenduojamas kagoro mišinys su alyvų aliejumi lygiomis dalimis. Mišinį suplakti ir vartoti mišinį po du valgomus šaukštus penkis kartus per dieną prieš valgį.

Angelina Zalatorienė, gamtos m. daktarė

Po to, kai:

HS – suirzusiems: kai kvietiesi ką nors pietums ir nori sudaryti jiems galimybę paragauti lig šiol niekada neragautų patiekalų, kviečiamiesiems būtina pateikti ir jiems įprastinių. Kitaip daugelis pietauti paprasčiausiai neateis. Kai ant stalo greta įprastinių yra ir kitokių, niekada nebandytų, tuomet visada susidaro puiki galimybė čia pat palyginti koks patiekalas yra patrauklesnis ragautojo pilvui. Žinoma, dalis, ir dažniausiai didžioji, visada pasilieka prie savo įprastinių, tačiau yra ir tokių, kurių požiūris į įprastinius keičiasi.

O apskritai – ramybės, ramybės, ramybės ir švelnaus bangavimo, kad gyvybiniai syvai nesitaškytų per  kraštus – inde jie labiau reikalingi, nei purslais išsitaškę.


Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (25)
 
2011 – triušio metai
2010.12.31 HomoSanitus / AZ
ŽIURKĖ triušio metais gali turėti nemažų išlaidų. Galimi sunkumai darbe, tačiau tai iš vėžių apsukrios žiurkės  neišmuš, o užklupusios namų problemėlės bus nesunkiai įveikiamos. Jeigu į šeimą dievai atsiųs naują gyventoją, tokie rūpesčiai bus daugiau malonūs, negu varginantys. Tiems, kam šeimos gausinimas jau nebe aktualus, pasitaikys proga užsiimti įdomiu verslu. Pasirūpinkite tuo, ką dedate į burną. Neužtrukite prekybos centruose, verčiau užsukite į artimiausią ūkininkų turgelį. Nors apsišauti galima ir čia. Kas gyvenime lengviausia?  Tai - padaryti klaidą. BULIUI reikalai pamažu taisosi, gyvenimas šviesėja, tačiau triušio metai neleidžia pernelyg atsipalaiduoti. Senosios problemos tempiasi iš praeities, jos ne morka ir ne dobilų sauja, triušis...
Ricinų aliejus kitu kampu
2010.01.04 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
Paprastasis ricinmedis (Ricinus communis L.) Tai iš Afrikos kilęs tropikų vienametis gražus augalas. Vasarą ir Lietuvoje mes auginame jį savo kiemuose ar soduose. Tik čia jis neužauga labai aukštas, o tropikuose siekia net dešimt metrų. Labai stambūs, gražūs lapai, primena kaštoną, žiedai mažiau efektyvūs. Išaugaina vaisus-dėžutes, kuriose tūno po tris margaspalves blizgančias kaip marmuras gražutes stambias sėklas. Sėklose yra daug neišdžiūstančio, yaptingomis savybėmis pasižyminčio aliejaus, kuris plačiai žinomas įvairiose pramonės šakose. Augalas nuodingas. Nuodingoji dalis - tai baltymas ricinas, kuris spaudžiant aliejų paprastai pasilieka išspaudose. Tačiau išoriškai vartojamas ricinos aliejus nėra toksiškas. Ricinmedis dar yra vadinamas Kristaus delnu, nes...
 
Šalavijas
2009.02.11 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
Šalavijas, (lot. Salvia L.) yra didelė 700 rūšių turinti augalų šeima. Populiariausias vaistinis bei muskatinis šalavijas (S.officinalis). Ypatingai dekoratyvus blizgančiais lapais ir ryškiai raudonais žiedais narkotinis šalavijas (S.divinorum). Jis iš tiesų turi narkotinių medžiagų, apie kurias nuo seno žino meksikiečiai. Peru šventu augalu laikomas S.oppositiflora taip pat raudonai žydintis krūmas. Lietuvoje auga šie šalavijai: lipnusis (S.glutinosa), geltonžiedis (S.austriaca), menturinis (S.verticillata), miškinis (S.silvestris), kvapusis (S.sclarea), stepinis (S.stepposa), pievinis (S.pratensis). Daugelyje šalių auginamos ištisos šalavijų plantacijos. Ir kaip neauginsi, jeigu jis toks nuostabus. Švieži ir džiovinti šalavijo lapai vartojami kaip...
Gamta ir ligos
2008.11.07 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
Kartkartėmis išgirstame keistus žmonių pasamprotavimus, esą žvaigždės ir planetos neveikia mūsų gyvenimo. Juk pagrindinė mūsų žvaigždė yra saulė. Manau, kad užtektų  trijų dienų saulės užtemimo, po kurio ne vienas nihilistas atsidurtų ligoninėje... O jeigu visai nebūtų saulės? Nebūtų ir mūsų. Genetiškai užkoduotas energetinis potencialas žmogaus gimimo metu sueina į ypatingą ryšį ne tik su visatos ir dangaus šviesulių ritmais, bet ir su gamta. Visa tai uždeda tam tikrą žymę žmogaus charakteriui, jo energijai, profesinei krypčiai, polinkiui į ligas.    Taigi    pakalbėkime    apie    gimimo   dieną    ir    sveikatą. AVINO saulės žmonės gimsta drauge su gamtos atgimimu, nauju gyvybės impulsu. Jiems būdingas...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Tas, kur per dieną aktyvus kaip bitė, stiprus kaip jautis, dirba kaip arklys ir vakare namo pareina pavargęs kaip šuo, turėtų pasitarti su veterinaru – labai didelė tikimybė, kad jis yra asilas.
Kinų filosofas Čang Ing Ju
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės