Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
2011 – triušio metai
Pagrindinis / Angelina Zalatorien? / Turinys / 2011 – triušio metai
ŽIURKĖ triušio metais gali turėti nemažų išlaidų. Galimi sunkumai darbe, tačiau tai iš vėžių apsukrios žiurkės  neišmuš, o užklupusios namų problemėlės bus nesunkiai įveikiamos. Jeigu į šeimą dievai atsiųs naują gyventoją, tokie rūpesčiai bus daugiau malonūs, negu varginantys. Tiems, kam šeimos gausinimas jau nebe aktualus, pasitaikys proga užsiimti įdomiu verslu. Pasirūpinkite tuo, ką dedate į burną. Neužtrukite prekybos centruose, verčiau užsukite į artimiausią ūkininkų turgelį. Nors apsišauti galima ir čia. Kas gyvenime lengviausia?  Tai - padaryti klaidą.

BULIUI reikalai pamažu taisosi, gyvenimas šviesėja, tačiau triušio metai neleidžia pernelyg atsipalaiduoti. Senosios problemos tempiasi iš praeities, jos ne morka ir ne dobilų sauja, triušis jų nesugrauš ir neišgelbės. Būkite budrūs, koncentruokite dėmesį  į tai, ką darote šiandien, nesibarstykite, nesiblaškykite. Nebūkite abejingi mylimiems žmonėms, nes galite juos prarasti. Pasirūpinkite savo žodžiais, nes jie tampa veiksmais. Todėl įsidėmėkite visiems laikams, kad pavojingiausias žmogus yra melagis.

TIGRAMS baigiasi jų  metai, apie kuriuos paprastai tigrams kalbama labai optimistiškai, deja, tai dažniausiai nepasitvirtina. Būtent su ateinančiais triušio metais tigrams baigiasi blogoji laiko juosta. Išgirsite malonių naujienų, sulauksite gerų žinių. Bloga nuotaika ir negeros nuojautos, kliūtys ir sunkumai pamažu  išgaruos kaip vandens balutė saulėtą vasaros dieną. Tai tiesiog kitokie ir tikrai geri metai. Imkitės konkrečių žygių, organizuokite  gyvenimo permainas. Su optimizmu. Jeigu žmogus ką nors teisingai pradeda ir tiki, jam dievai pasuka vėją į nugarą.

TRIUŠIAMS triušio metai paprastai būna malonūs. Tragedijų ir krizių neturėtų būti, tačiau pasitaikius sunkumams protingiausia neskubėti daryti sprendimų. Ramiai, ramiai ir dar kartą ramiai...Neveltui sakoma, kad vėžlys turi nemažiau šansų už kiškį finišą pasiekti pirmas. Skubėdami dažniausiai ką nors pametame – raktus, pinigus, kelnes, galvą arba įkrentame į duobę. Kita vertus, gyventi ramiai -  nereiškia, kad jums patariama viską atidėlioti iki kada nors. Atidėliojimas augina tingėjimą. O tingėjimas sendina. Niekas kitas už jus nepadarys jūsų darbų.

DRAKONAS išgyveno gana sunkų laikmetį, tigro metais jis nebuvo lepinamas. Tai – praeitis. Kai audra ir perkūnija baigiasi, tyla būna ypač miela. Ramybė ir taikingas nusiteikimas – palankiausia būsena per ateinančius triušio metus. Jokių blogų naujienų - namuose jauku, darbe gera, atlyginimas išmokamas laiku, bosas patenkintas, pinigų užtenka, kartais galite ir kokią brangią knygą nusipirkti. Labai tinkamas metas persitvarkyti namus, inventorizuoti savo daiktus būste ir emocijas širdyje. Jeigu namuose daug šlamšto ir netvarkos, chaosas persikelia ir į žmogaus sielą.

GYVATĖ bus priversta patirti įtampą, daug nuotykių, daug įvykių ir susitikimų.  Ypač su draugais  ir giminėmis. Atrodo, laiko sau visiškai nelieka. Ir vis dėlto triušio metai jums sėkmingi. Aktyvus gyvenimas gal ir labai vargina, tačiau tada išmokstame vertinti poilsio valandas ir minutes. Kita vertus, intensyvus laikas duoda ir vertingus rezultatus, kuriais vėliau džiaugiamės ne vienerius metus. Kas ne kas, o jau išmintoji gyvatė labiausiai suvokia laiko vertę, jo judėjimą ir cikliškumą. O geriausias laikas, kai pasijauti esąs naudingas kitiems. Kad ir įkyriems giminaičiams.

ARKLYS gali žvingauti iš laimės, jam metai tikrai sėkmingi, ypač pirmasis pusmetis. Pajausite visapusišką progresą. Piniginė žada pastorėti, naujos investicijos bus vaisingos. Karjeroje – žingsnis aukštyn, versle – du žingsniai į priekį. Vieniši suras ką įsimylėti, įsimylėję tuoksis, susituokusieji – gimdys.  Meilė, be jokios, abejonės visų pripažinta gražiausiu jausmu. Tik štai prancūzai juokauja, kad meilė panaši į vaiduoklį - visi apie ją kalba, bet nedaug kas matė. Tikėtina, kad jums pasiseks.

OŽKAI nusimato šeimos rūpestėliai, gali kilti ginčų, konfliktų, nesutarimų su giminaičiais. Nors giminės ir pasistengs jums sugadinti gyvenimą, tačiau ožkai triušio metai nelaikomi blogais. Neikite į teismus, nesibadykite, ramiai išrinkite dilgėles iš ėdžių ir metų pabaigoje su džiaugsmu pastebėsite, kad visi reikalai susitvarkė lyg ir savaime. Vis tiek jūsų gyvenime pasijaus progresas, platus žingsnis į priekį. Kad ir kas sugadintų nuotaiką, patikėkite Motina Tereze, kuri sako, kad pasaulyje svarbiausia vieta - namai, reikalingiausi žmonės – tėvai, o geriausi mokytojai – vaikai.

BEŽDŽIONEI  triušio metai bus žymiai geresni nei praėjusieji. Atsipūsite nuo buvusio triukšmo, atsigausite nuo patirtų smūgių, pagysite nuo traumų. Apsidairykite ir pamatysite, kad šalia jūsų  padaugėjo gerų draugų, nuoširdžių žmonių, pasirengusių jums padėti, tarp jų yra net tie, kuriuos galima vadinti didžiaisiais Mokytojais. Tikrai turėsite mažiau progų liūdėti, nervintis ir susierzinti. Verta pamąstyti apie pertvarką darbo kabinete arba namuose. Nors metų negalime vadinti auksiniais, tačiau namuose ir šeimoje nėra dėl ko nerimauti. Kita vertus, kas beatsitiktų, beždžionės vis tiek geba sėkmingai „nutūpti“ net iškritusios iš aukšto medžio. Kritimas – juk irgi savotiškas skrydis, tik kartais skausmingas.

GAIDŽIUI labai sveika sumažinti savo ambicijas ar netgi pasipūtimą. Ne kažin kiek gi jūs aukštesni už tą triušį. Kita vertus, nebūkite per daug patiklūs, atpažinkite netikrus draugus. Triušio metais jums reikia vengti avantiūrų, spekuliacijų, rizikingų investicijų bei pirkinių. Jūsų šiųmetėje giesmėje žodis deficitas gali skambėti gana dažnai, tame tarpe ir sėkmės prasme. Todėl palenkite savo išdidžią galvą ir ramiai palaukite geresnių laikų. Tai -vidutiniai metai, kuriuos pavadinti blogais tikrai nėra jokio pagrindo. Ypač jei mokėsite pasirinkti tinkamą aplinką. Neužmirškite, kad vandenyje gerai jaučiasi žuvys, o ereliai miršta.

ŠUO atras naujų galimybių, aiškiai plėsis horizontas. Tai atsitiks staiga ir netikėtai. Verslas ženkliai plėsis, prekyba suaktyvės, savaime suprantama, finansinė situacija taip pat pagerės. Santykiai su mylimais žmonėmis bei partneriai bus puikūs. Triušio metais jūs kažkaip gebėsite visas problemas sumažinti iki minimumo. Žinoma, atkreipkite dėmesį į nenuoširdžius draugus ir net gimines, kurie jums pavydi ir laido nuodingas mintis. Atlikite apsaugos ritualus. O su giminėm bendraukite tik tada, kai jus pakvies į vestuves ar į kokią šventę.

ŠERNAS metų pradžioje pajaus šiek tiek sumažėjusius finansinius resursus, tačiau metų gale reikalai pasitaisys. Daugiausia laiko pareikalaus jūsų namai ir šeima. Šeimoje situacija bus romantiška ir miela, materialiniai dalykai pasitrauks į antrą planą. Darbe viskas klosis senąja vaga. Galbūt neprošal būtų dažniau atsipūsti, papramogauti ar kartais šerniškai išsimiegoti nusispjovus į visus reikalus. Svarbiausia – per daug neskubėti. Juk kūlversčiais lakstantis kiškis gali įkristi į duobę ar į spąstus. Pats greičiausias kelias pasaulyje yra teisingas kelias.


Apskritai, triušio metais žmonės yra kviečiami taikai ir diplomatijai, prašoma vadovautis sveiku protu, daugiau bendrauti ir derybų keliu spręsti ginčus, pakankamai ramiai atlaikyti likimo skirtus išbandymus, su dėkingumu priimti likimo dovanas, būti švelnesniais vieni kitiems. Juk šiandieninėje sukapitalistiškėjusioje Lietuvoje žmonės, ypač jaunimas, pasidarė agresyvesni, konkuruojantys vieni su kitais ir net keliantys ranką prieš patį gyvenimą. Ramybė, pasitraukimas nuo konfliktų turėtų vyrauti mūsų tarpusavio santykiuose. Sulėtinkime tempą, neužbėkime įvykiams už akių. Tikrai ne viską reikia spręsti šią akimirką. Tačiau ramybė neturėtų pavirsti tingėjimu, dirbti vis tiek reikia.

   Kadangi  - tai medžio  ir moteriškos energijos metai, visos minėtos savybės žymiai sustiprėja. Ar mes matome kada skubantį, lekiantį, isterišką medį ? Medis visada ramus, nors ožkos ir vaikigaliai  laipioja ir laužo juos, nors vėjas ir audros drasko juos.

   Triušio metais būtina atkreipti dėmesį į savo mitybą. Juk mes – žemės ūkio šalis – per Europos sąjungos dirigavimą jau „nusivažiavome“ iki cheminio greito maisto ir dūmų kvapo, mėsos skonio, bet be mėsos gaminių ir duonos, pripildytos palmių aliejaus, kuris skirtas tik išoriniam naudojimui. Begaliniai džiugu grįžtančiais ūkininkų turgeliais ir viliuosi, kad triušio metais dauguma Lietuvos žmonių atsipeikės ir dažniau kramtys savo šalies obuolius, morkas, duoną ir tikrą mėsą. Būti vegetaru kaip triušis nebūtina, juk šiaurėje gyvenam, bet savo elgesiu imkime pavyzdį iš jo - būkime švelnesni.

  Su šypsena pastebime dar vieną triušio savybę – seksualumą ir vislumą. Lietuvos demografinė padėtis katastrofiška, todėl šios savybės gal  ir aktualios ir vertingos, tačiau antroji medalio pusė gąsdina. Tėvų atsakomybės stoka, nepilnos šeimos ir netuštėjantys vaikų namai neužkrečia mus optimizmu. Ir triušiams būdingo vislumo be atsakingumo Lietuvai tikrai nelinkėčiau. Verčiau vadovaukimės žmogiškais principais – pirma meilė, paskui seksas ir visiška atsakomybė.

   Norint sustiprinti medžio energiją  savo organizme patartina dažnai lankytis miške, vaikščioti parke, maudytis upėje, taip pat nešioti medinius papuošalus. Ypač  gerą energijos dozę galima gauti apsikabinus medžio kamieną, pabėgiojus basomis po rasą, apsipilant kūną vandeniu, geriant žolelių arbatas. Pavasaris yra pats stipriausias medžio energijos laikas. Tada pasikraukime, kad užtektų visiems metams ir dar daugiau.

   Pagal majų kalendorių kiekviena diena turi savo vardą. Naujų metų ( vasario 22) pradžios diena duoda vardą visiems metams. 2011 –ieji prasideda kelio  (žolės, laiptų) dieną.

   Kelio diena žymi energiją, kuri verčia mus žygiuoti gyvenimo keliu ir netgi lipti laiptais aukštyn. Majams tai reiškė lipimą laiptais į piramidę, ėjimą dvasiniu keliu artėjant link Kūrėjo, link tryliktojo dangaus. Tokiais metais būtų geriausia sugrįžti į savo tikrą kelią, jei iš jo buvo išklydę. O kas nebuvo išklydęs? Pagundos į paklydimus – tai tokia gyvenimo realybė. Svarbu laiku sustoti, susiorientuoti ir sugrįžti į tiesų kelią. Kreivas kelias juk visada baigiasi bedugnėje.

   Pagal actekų legendą kelio metai primena meksikiečių tautos atsiradimą. Kai ispanai užkariavo actekus, šie jų vadui Kortesui į suguloves padovanojo merginą Mariną, nors  pagal kilmę ji buvo princesė. Iš pykčio kerštaudama gentainiams ji dirbo ir šnipe, ir patarėja, ir vertėja savo užkariautojams ir todėl  buvo vadinama la čingada – didžiąja paklydėle, palaidūne. Kita vertus, ji tapo metisų rasės pradžia, didžiąja Motina, Meksikos Motina, nes pagimdė pirmąjį actekų ir ispanų kūdikį.  Taigi ir paklydimai kartais  turi didelę prasmę.

   Manoma, kad kelio metais gimusiems pasiseka su sveikata, dažniausiai jie kukliai tarnauja savo tautai, tačiau juos įvertina ne bendraamžiai -  jų darbo vaisius prisimena vėliau ir ilgai – net septynios kartos (R.Paksas). Kelio metais gimsta daug ypatingų gydytojų, žiniuonių ir šamanų. Visuomenės sveikatai – tiek fizine, tiek psichologine prasme tokiais metais turi būti skiriama itin daug dėmesio. Seksualinė tema taip pat ne paskutinėje vietoje. Tarkime, žurnalo „Playboy“ įkūrėjas Hju Hefneris gimęs kelio dieną. Jis – už seksą be apribojimų, už seksualines mažumas, už marihuanos laisvą prekybą. Ir štai šiandien pasitinkant kelio metus šis 84 metų, matyt, tikrai geros sveikatos dėdulė, susižiedavo su 24 metų mergina. Kaip sakoma, komentarams laiko negaišime.

   Taigi kelio metais mes Lietuvoje turėtume bent kiek pataisyti sumaitotą sveikatos apsaugos sistemą, daugiau dėmesio skirti natūraliai medicinai, prisiminti senuosius tradicinius gydymo būdus kaip homeopatija, gydymas dėlėmis, žolėmis, taurėmis, masažais, vandeniu ir kitomis procedūromis. Šiandieninė medicina didžiausias aukštumas yra pasiekusi chirurgijoje, tai svarbu ir nuostabu, tačiau medikamentinis gydymas jau tapo ne pagalba, o pavojumi gyvybei. Farmacija neturėtų būti verslas.
   Be jokios abejonės technologijų amžiuje daugelyje sričių esame paklydę. Apsikarstę mobiliais telefonais mes tapome tokie „svarbūs“. Užmiršome tėvų ir protėvių patirtį, senas geras tradicijas. Beklaidžiodami klystkeliais  praradome daug žinių, praradome tikėjimą, žmogiškumą, bičiulystę. Gal pamėginkime atpažinti teisingą kelią, savo kelią – arčiau žmogaus. Kai gauni kalėdinį-naujametinį sveikinimą – tokį trafaretinį, tokį metalinį, tokį svetimšališką ir esi  to paties sveikinimo 27 nariu, tada vietoj džiugesio, kad tave prisiminė širdis susigūžia lyg kurapka pūgoje...

   Šaltis su ledukais įsiskverbė net tarp šeimos narių. Šiandien trisdešimtmečių-keturiasdešimtmečių karta su panieka žiūri į savo tėvus, net psichologams „padedant“ juos kaltina dėl pačių asmeninio negebėjimo susidoroti su aplinkos  iššūkiais O verta sugrįžti į šeimą. Mes galime dalyvauti įvairiuose būreliuose, draugijose, asociacijose, klubuose, sektose ir nesijausti vieniši, tačiau kai mus ištinka nelaimė, bėda, liūdesys, ilgesys ir nerimas, jausmų krizė, tokiose gyvenimo situacijose tvirčiausią ir patikimą atramą randame tik šeimoje. Tik šeimos nariai mus supranta, paguodžia, priglaudžia ir atleidžia. Nors ir įskaudina jie taip pat labiausiai. Tačiau kol kas pasaulyje niekas nieko geresnio už šeimą dar nesugalvojo. Ir dar ilgai nesugalvos.

   Kaip reikėtų sutikti Naujus metus, kad jie būtų mums malonūs?

   Pagal klasikinį Rytų šalių Mėnulio kalendorių Nauji metai prasidės 2011 vasario 3 dieną, pagal Majų kalendorių – 22 vasario, t.y. 12-ą  kelio  arba žolės (laiptų) dieną.

Triušio metų ir kelio metų spalva – žalia. Taigi ir Naujus metus sutinkant nepamirškime žalios, mėlynos, žydros spalvos. Nepakenks ir balta, pilka, sidabrinė, auksinė spalvos – metalo spalvos. Nes pagal Dangaus globėją Venerą – metų stichija metalas. Taigi turime metų paradoksą – metalas pjauna medį. Pirmoje metų pusėje iki birželio, kai Jupiteris laikysis Avine, galime sulaukti netikėtų įvykių, perversmų ir revoliucijų, gerų ir blogų virsmų, naujų idėjų ir politinių persirikiavimų. Šiuo laiku gali išlįsti nauji lyderiai. Po Avino saule gimę žmonės turi galimybę  sužaibuoti savo energija ir veikla. Jupiteriui persikėlus į Jautį (Taurą) vasarą galima tikėtis realaus, pragmatiško ir praktiško žvilgsnio į gyvenimą ir realių galimybių išjudinti negatyvųjį sąstingį, prekybą, darbo vietų kūrimą, pristabdyti emigravimą iš Lietuvos.

   Saturnas – trukdančioji ir apribojimų planeta iki 2012 metų spalio laikysis Svarstyklėse, todėl jau kuris laikas turime juridinių institucijų krizę ir ji dar užtruks.

  Naujų metų sutikimo vieta: namai, šeima, jokių kelionių, restoranų, kavinių. Tegul ir aptarnaujantys darbuotojai kartais pabūna namie.

   Antra – maistas: natūralus, lengvas, vyrauja daržovės, vaisiai, daug termiškai neapdorotų patiekalų, lapinių salotų, šaltinio vandens. Jokių triušienų ir zuikienų. Jas pakeiskime „ morkienom“. Kai kas galėtų būti patiekta mediniuose  induose.
   Trečia – apranga: žalios bei mėlynos spalvos,  papuošalai iš natūralių medžiagų, netgi medžio.

   Ketvirta – jokių blogų žodžių, jokių apkalbų, kritikos. Kas nuryja blogus žodžius, skrandis juos suvirškina be problemų, skrandžio opa tikrai neatsiranda. O jeigu ką nors darai 21 dieną iš eilės, tai tampa įpročiu.  Įpročiai pavirsta  charakteriu, o nuo charakterio priklauso mūsų  bendravimas ir visa gyvenimo kokybė. Liežuvio valdymas yra gyvenimo valdymas. Beje, tą patį galima pasakyti ir apie laiką.

   Taigi tegyvuoja šeima, taika, sveikata! Ir visagalis švelnumas.

Angelina Zalatorienė,
                   gamtos m. daktarė

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (2)
 
2012 metų horoskopas
2012.01.06 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
2012 m. -  NEPAMIRŠTAMŲ  ĮVYKIŲ LAIKAS DRAKONO metai paprastai įsivaizduojami kaip ypatingi ir įdomūs. Juk drakonas vienintelis metų globėjas, fantastinis padaras,  kuris gali skraidyti neturėdamas sparnų. Manoma, kad augalijos, gyvūnijos ir žmonijos gyvybės energija ir yra ne kas kita, o drakono kvėpavimas. Rytiečiai ją vadina prana. Iš esmės drakoniškoji energija paprastai sukelia dideles žmonių ambicijas, norą prasikišti ir nerealiai pasvajoti. Rytiečiai drakono metus laiko tinkamus šeimos reikalams bei vedyboms. Manoma, kad drakono metais gimę vaikai yra talentingi. Tikima, kad verslo plėtra, naujų idėjų paieškos gamyboje  ir prekyboje bei naujo verslo organizavimas drakono metais yra palankus visiems, ne tik drakonams. Tai didelio entuziazmo ir energijos laikas, kai  pesimizmą...
Ricinų aliejus kitu kampu
2010.01.04 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
Paprastasis ricinmedis (Ricinus communis L.) Tai iš Afrikos kilęs tropikų vienametis gražus augalas. Vasarą ir Lietuvoje mes auginame jį savo kiemuose ar soduose. Tik čia jis neužauga labai aukštas, o tropikuose siekia net dešimt metrų. Labai stambūs, gražūs lapai, primena kaštoną, žiedai mažiau efektyvūs. Išaugaina vaisus-dėžutes, kuriose tūno po tris margaspalves blizgančias kaip marmuras gražutes stambias sėklas. Sėklose yra daug neišdžiūstančio, yaptingomis savybėmis pasižyminčio aliejaus, kuris plačiai žinomas įvairiose pramonės šakose. Augalas nuodingas. Nuodingoji dalis - tai baltymas ricinas, kuris spaudžiant aliejų paprastai pasilieka išspaudose. Tačiau išoriškai vartojamas ricinos aliejus nėra toksiškas. Ricinmedis dar yra vadinamas Kristaus delnu, nes...
 
Šalavijas
2009.02.11 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
Šalavijas, (lot. Salvia L.) yra didelė 700 rūšių turinti augalų šeima. Populiariausias vaistinis bei muskatinis šalavijas (S.officinalis). Ypatingai dekoratyvus blizgančiais lapais ir ryškiai raudonais žiedais narkotinis šalavijas (S.divinorum). Jis iš tiesų turi narkotinių medžiagų, apie kurias nuo seno žino meksikiečiai. Peru šventu augalu laikomas S.oppositiflora taip pat raudonai žydintis krūmas. Lietuvoje auga šie šalavijai: lipnusis (S.glutinosa), geltonžiedis (S.austriaca), menturinis (S.verticillata), miškinis (S.silvestris), kvapusis (S.sclarea), stepinis (S.stepposa), pievinis (S.pratensis). Daugelyje šalių auginamos ištisos šalavijų plantacijos. Ir kaip neauginsi, jeigu jis toks nuostabus. Švieži ir džiovinti šalavijo lapai vartojami kaip...
Gamta ir ligos
2008.11.07 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
Kartkartėmis išgirstame keistus žmonių pasamprotavimus, esą žvaigždės ir planetos neveikia mūsų gyvenimo. Juk pagrindinė mūsų žvaigždė yra saulė. Manau, kad užtektų  trijų dienų saulės užtemimo, po kurio ne vienas nihilistas atsidurtų ligoninėje... O jeigu visai nebūtų saulės? Nebūtų ir mūsų. Genetiškai užkoduotas energetinis potencialas žmogaus gimimo metu sueina į ypatingą ryšį ne tik su visatos ir dangaus šviesulių ritmais, bet ir su gamta. Visa tai uždeda tam tikrą žymę žmogaus charakteriui, jo energijai, profesinei krypčiai, polinkiui į ligas.    Taigi    pakalbėkime    apie    gimimo   dieną    ir    sveikatą. AVINO saulės žmonės gimsta drauge su gamtos atgimimu, nauju gyvybės impulsu. Jiems būdingas...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Kvailiai nežino ką jie žino.
Protingi žino ką jie žino.
Išmintingi žino ko jie nežino.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės