Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
2012 met? horoskopas
Pagrindinis / Angelina Zalatorien? / Turinys / 2012 met? horoskopas
2012 m. -  NEPAMIRŠTAMŲ  ĮVYKIŲ LAIKAS

DRAKONO metai paprastai įsivaizduojami kaip ypatingi ir įdomūs. Juk drakonas vienintelis metų globėjas, fantastinis padaras,  kuris gali skraidyti neturėdamas sparnų. Manoma, kad augalijos, gyvūnijos ir žmonijos gyvybės energija ir yra ne kas kita, o drakono kvėpavimas. Rytiečiai ją vadina prana. Iš esmės drakoniškoji energija paprastai sukelia dideles žmonių ambicijas, norą prasikišti ir nerealiai pasvajoti. Rytiečiai drakono metus laiko tinkamus šeimos reikalams bei vedyboms. Manoma, kad drakono metais gimę vaikai yra talentingi. Tikima, kad verslo plėtra, naujų idėjų paieškos gamyboje  ir prekyboje bei naujo verslo organizavimas drakono metais yra palankus visiems, ne tik drakonams. Tai didelio entuziazmo ir energijos laikas, kai  pesimizmą reikėtų keisti optimizmu ir ugdyti pasitikėjimą savimi.

   Kita vertus, drakono metai gali būti nestabilūs, galimi įvairūs grandioziniai dangaus siurprizai, gaisrai, liūtys, uraganai. Viskas, kas vyksta drakono metais nebūna vidutiniškai - jei audra, tai pražūtinga, jei sėkmė, tai milžiniška,  jei garbė, tai verta ordino, jei pralaimėjimas, tai neeilinis, jei meilė, tai visam gyvenimui, jei skandalas, tai ilgai nepamirštamas. 

   Drakonas drakonui nelygu, nes metai turi ir daugelį kitų simbolių, skirtingas globojančias stichijas, spalvas ir dangaus šviesulius. 
   Vandens stichija paprastai rodo itin emocingą laikmetį. Vanduo šiaip yra bespalvis, tačiau sąveikaudamas su aplinka įgyja tam tikrą spalvą ir mes matome smaragdinį ežerą, raudoną jūrą, žalią bangą. Kartais vanduo atrodo juodas. Vandens struktūra taip pat ypatinga, ji kinta nuo temperatūros.  Todėl mes turime vandenį- garą, vandenį- ledą ir vandenį, tekantį mažiausio pasipriešinimo kryptimi. Todėl vandens stichijos globojami žmonės pasižymi lankstumu, intuicija, oratoriniais gebėjimais. Sakoma, patys žiauriausi esą metalo stichijos metai.

   Vanduo valdo ugnį. Vandenį valdo žemė.

   Juodas vanduo skamba gana nepatraukliai. Čia jau nuo žmonių minčių ir darbų priklausys, kokia spalva vyraus 2012 metais. Kokios emocijos, tokia spalva.
   Pažvelkime atgal ir palyginkime buvusius drakono metus. Kaip matote, 2012 metai atkartoja 1952 metų simboliką. Kas gyveno tuo laiku, tegu aiškina, kuo ypatingi buvo tie metai. Tarybų Sąjungoje tada vyko stalinizmo priešmirtinė agonija. Stalinas mirė 1953 metų pavasarį. Šalyje prasidėjo nauja era.

1952 m. pasaulis buvo labai neramus:
įvyko XIX Visasąjunginės Komunistų (bolševikų) partijos suvažiavimas, kuris pakeitė partijos pavadinimą į KPSS, įvyko perversmas Kuboje ir nauja vyriausybė, paleistas Egipto parlamentas, vasarą Egipte nuversta monarchija ir karalius paliko šalį, revoliucija Bolivijoje, atsistatydino Jordanijos karalius (dėl psichinės ligos), atsistatydino Libano prezidentas, mirė Argentinos prezidento žmona Evita Peron, pasikeitė vyriausybė Prancūzijoje, išrinktas JAV prezidentas D. Eizenhaueris, Kurilų salose cunami nusinešė 2336 žmonių gyvybes ir t.t.

   Galbūt ir 2012 metais reikia tikėtis tam tikros sistemos griūties, po kurios seks naujas periodas su naujomis ar bent kitokiomis vertybėmis. Manau,  Lietuvoje nepritrūks įdomių įvykių, juolab, kad vyks rinkimai į Seimą.       
             Nuo        -        iki 
        1940 02 07 - 1941 01 26 - balti      - metalo   - Veneros
        1952 01 27 - 1953 02 12 - juodi     - vandens - Merkurijaus
        1964 02 12 - 1965 01 31 - žali       - medžio   - Jupiterio
        1976  01 31- 1977 02 15 - raudoni - ugnies   - Marso
        1988 02 16 - 1989 02 05 - geltoni  - žemės   - Saturno
        2000 02 05 - 2001 01 24 - balti      - metalo   - Veneros
        2012 01 24 - 2013 02 08 - juodi     - vandens - Merkurijaus

Pagal majų Amžinąjį kalendorių 2012 metai prasidės vasario 22 dieną  ir vadinami smilkalų arba pagal actekus – žemės drebėjimo metais.  Metų simbolis – smilkalai suprantamas kaip mąstymo procesas. Smilkalų dūmelis pamažu kyla aukštyn į dangų ir pasiekia jį arba ne. Dangų pasiekia tos mūsų mintys, kurios yra tikros, teisingos ir protingos. Smilkalai vadinami dangaus smegenimis.
   Fiziniame žmogaus kūne šį simbolį atitinka burna, iš kurios sklinda mintys, išreikštos žodžiais. Mintys – energijos kibirkštys. Netikėtai kilusios mintys atkeliauja iki burnos ir iš jos „išsigarina“  žodžiais.  Ir pažadina veiksmą. Smilkalus, žemės drebėjimą, kalbėjimą ir mintijimą jungia bendras požymis – judėjimas. Judėjimo procesas gali būti  kūryba, gali būti ir  tuščias plepėjimas.  Šių metų svarbiausias veikėjas – žmogus-mąstytojas.  Ne tik mąstantis, bet ir aktyvus. Tegu smegenys gamina mintis,  veiksmai tegu jas realizuoja, o darbo rezultatas vėl duoda peno protui.
   Mąstymas yra laikomas gyvenimo varikliu. Tik yra vienas klausimas – ar protingoje galvoje kilusi idėja bus pasauliui naudinga, ar išnyks kaip dūmas ore, nepasiekęs dangaus... Ar ištarti mūsų žodžiai privers suklusti žmones ar, priešingai, paskatins kuo greičiau ir toliau bėgti nuo varginančios tuštybės...

PELĖS metais gimę turės progų pasimėgauti gyvenimu. Džiaugsmų ir gerovės turės  nei per daug, nei per mažai - pakankamai. Galima tikėtis pripažinimo už rezultatyvią veiklą– kai kam versle, kai kam scenoje ar politikoje. Per daug nepasitikėkite naujais žmonėmis, kurie pasirodys jūsų gyvenime šiais metais. Į darbo partnerius taip pat verta žiūrėti pro padidinamąjį stiklą. Pasistenkite mažiau ir protingiau pirkti. Taupymas ne tik pelėms, mums visiems – svarbiausia šių dienų aktualija. Galbūt pernelyg įsijausite į taupymą nusprendę, kad pati skaniausia dešra yra  pinigų prikimšta kojinė. Be abejo, ji negenda, tik kyla pavojus,  kad jos nenugvelbtų kokia akyla žiurkė.

BULIAMS tęsiasi  nelygus banguojantis periodas – tai jūs turite daug, tai nieko neturite, tai jūs ramūs, tai jūs siautėjate ir baubiate. Atsitiks nenumatytų dalykų, staigmenų, kurių  jūs visiškai nemėgstate. Nepatogios aplinkybės gali išvesti jus iš pusiausvyros, o tada ir iki konflikto – vienas mirksnis. Tiktai kantrybė ir atkaklus jautiškas darbas gali sušvelninti nepatrauklias aplinkos įtakas. O kai nežinote, kaip elgtis, apsidairykite aplink, šalia jūsų visada atsiras išmintingų žmonių – išgirskite, ką jie kalba. Ir nebūtinai išmintingi yra tie, kurie turi kelis diplomus ir dešimtis sertifikatų. Jeigu turite ausis ir girdite nuostabiai giedant lakštingalą, juk neinate jos teirautis, ar ji turi muzikos akademijos diplomą.
   Beje, šiemet remonto darbai namuose itin reikalingi ir naudingi. Neatidėliokite.

TIGRO metais gimusiems turėtų įvykti ženklių likimo permainų. Drakono metais jums verta išlaikyti gyvenimą aukso vidurio kelyje.  Vienok galimi ir  šiokie tokie nuostoliai. Atėjo laikas permainoms. Patartina atlikti būsto, biuro, kabineto, sodo ar bent miegamojo pertvarkymą.
   Vienišiems tigrams verta padėti tašką vienatvei. Suraskite naujų draugų ar partnerių. Suradę draugystę saugokite kaip didžiausią  brangenybę. Juk draugo per metus nesurasi, o  prarasti gali per valandą. Visi klausosi, ką tu kalbi, o girdi tik draugai.
   Priminsiu išminčiaus patarimą besituokiantiems jaunuoliams: „Tik neimkite į žmonas šventosios, nes tada jums kyla pavojus tapti kankiniu.“  Ateina mąstymo metai. Galvojimas ir mąstymas yra nuostabūs dalykai. Vis dėlto, kas galvoja per ilgai prieš žengdamas žingsnį, jam kyla pavojus visą gyvenimą pragyventi ant vienos kojos.

TRIUŠIO  metais gimusiems tęsiasi praėjusių triušio metų nuotaikos, remsitės senu įdirbiu. Galimas dalykas, kad liko neišspręstų pernykščių problemų, iki galo nesutvarkytų reikalų. Tikėtina, kad nepaliausite judėti į priekį, kad šalia jūsų atsiras įtakingų žmonių ir netgi naujų pažinčių, peraugančių į ilgametę draugystę. Kažkokių sunkiai sprendžiamų problemų nenusimato nei darbe, nei namie. Bet šviežias oras, atsinaujinimas labai pageidautinas. Gyvenimo erdvės ir akiračio praplėtimas – lyg išblukusios vėliavos pakeitimas nauja – tikrai pataiso nuotaiką.
   Neužsidarykite savo narve, būkite su žmonėmis, užeikite į biblioteką, išmokite ko nors nauja ir naudinga. Tačiau pernelyg nesididžiuokite savo žiniomis ir intelektu, nes kitaip atrodysite panašus į kalinį, kuris didžiuojasi tuo, kad jo kamera labai didelė. Intelektas ir protas  be širdies nuliūdusio nepralinksmina ir nepaguodžia.

DRAKONO metais gimusieji šiais metais galėtų sugalvoti naują sritį, kur galėtų panaudoti ir pademonstruoti savo energiją, karštą temperamentą, prestižą.  Drakonai bus pakankamai saugūs materialiai. Manoma, kad drakonams yra tik vieneri iš dvylikos nepalankūs  metai – tai  šuns.  Būkite drąsūs, nenuleiskite rankų, sutvirtinkite savo nusiteikimą ir ketinimus siekiant aukštų tikslų. Kai kas iš drakonų gali pakilti į aukštus valdžios postus, gauti didelės atsakomybės pareigas. Todėl iš drakono žmonių yra tikimasi didžiausių gyvenimo rezultatų, teisingai naudojamos valdžios ir nesutepamo autoriteto.
   Išdrįskite. Apskritai didžiausias žmogaus priešas yra baimė. Jeigu žmogus apsėstas baimės, tai žydinčioje pievoje visos gėlės jam atrodo kaip nuodingos gyvatės.

GYVATĖS metais gimusieji  turės sukaupti visas savo jėgas, valdytis, kad neįsiveltų į skandalus, konfliktus. Tas mokėjimas patylėti gyvenime daro stebuklus. Tylėjimas dar niekam niekada nepakenkė, o plepumas dažnai pridaro bėdų. Žmonės apkalbėdami vieni kitus praranda daug energijos ir teršia Visatą. Gyvatėms - verslininkams progresas sulėtės, kai kam gal sustos. Pasistenkite per daug nesulėtinti tempo, nepalikite nepabaigtų reikalų, neprisišaukite sąstingio. Viena nebaigta problema pagimdo dar kelias kaip lyg nukirsta slibino galva ataugintų keletą naujų.
   Jeigu nežinote, kaip elgtis, kuriam laikui  pasitraukite į mielą kampelį, susidėliokite savo mintis ir galimybes iš naujo, sukaupkite resursus, atsiilsėkite, pasiplanuokite ir laukite momento lyg pavasario, kada bus galima vėl pakelti galvą į saulę. Juk viskas praeina. Metams persiritus į antrą pusę galėsite pradėti busti iš stingulio - jus pažadins geros naujienos.
   Jeigu turite priešą ir kils noras jam kirsti, neskubėkite gelti, gyvatei pakanka tik garsiai sušnypšti.

ARKLIO metų žmonėms  - ilgesio laikas. Trūksta stabilumo finansuose, konkretumo darbuose. Tik nereikia pulti į paniką ir pesimizmą. Kad ir kas beatsitiktų, drakonas žada gerą ir laimingą pabaigą. Nėra nieko, ko negalima padaryti iš trečio karto. Tad mėginkite ir mėginkite. Todėl nėra priežasčių per daug liūdėti ir nerimauti.
   Energetiškai būtų labai naudinga padaryti kokių džiugių permainų savo namuose ar darbe. Perstumdykite baldus, sukeiskite kambarius paskirtimis, pakeiskite virtuvės plautuvę ar viryklę, perdažykite šviesiai sieną, pasikabinkite linksmą paveikslą ir akys džiaugsis ir svečias mieliau užeis. Žinoma, mielas svečias. Neduodie, svečiai- įkyruoliai.
   Kita vertus, visus žmones reikia priimti tokius, kokie jie atėjo į šį pasaulį. Jeigu ką nors reikia keisti, tai pirmiausia keiskime save ir savo požiūrį. Juk kur kas paprasčiau apauti kojas batais, negu visą žemės rutulį apkloti kilimu.

OŽKOS metų žmonėms  paskutiniai dveji metai buvo ganėtinai keblūs. Dabar prasideda lyg blaivėjimas po užtrukusio baliaus. Susidūrimų ir konfliktų skaičius mažėja diena iš dienos. Finansiniai reikalai gana vidutiniški, bet svarbu, kad pinigų užtenka duonai ir druskai, o vandens dar galima rasti veltui. Jums visiškai nederėtų šiemet pradėti statybų ir remontų – dar ne laikas. Permainos palauks.
    Atstatykite gerus santykius, jeigu buvote praradę,  ieškokite harmonijos ir taikos. Nespurdėkite, nesispardykite, nekaišiokite ragų, kur nereikia, nemokykite  kitų, kaip reikia gyventi. Supraskite, kad ožys negali tapti rabinu vien todėl, kad jis turi ilgą barzdą. Kas turi proto paleisti, kas turi kantrybės sulaukti, tas pamažu tampa išminčiumi.

BEŽDŽIONĖS metų žmonėms savo aplinkoje  pasiseks įgyti tam tikrą pranašumą. Būsite gerbiami, socialinis statutas pasikeis į gerą pusę. Nepaisant galimybių mėgautis gyvenimu, šių metų niekaip negalėtume apibūdinti ramiais. Tarpusavio santykiuose galima įtampa. Turite gana didelių planų, kurie stipriai suplonins jūsų piniginę. Jums nepatartina pirkti naujų žemių, naujų būstų, susilaikykite nuo verslo plėtros.   
   Pasinerkite į romantinius santykius. Nebijokite įsimylėti. Juk meilė ir mėšlo krūvą nudažo vaivorykštės spalvomis. Kas užmuša savyje norą mylėti, tas virsta nuliu. Kur kas maloniau būti dvejetais. Svarbiausia, kad tas dvejetas vienodai suprastų kas juoda, kas balta, žiūrėtų viena kryptimi, panašiai vertintų situaciją.  Būtų liūdna, jei kam nors atsitiktų kaip vienai beždžionėlei, kuri bijodama, kad žuvis nepaskęstų, ištraukė ją iš vandens, ji tarėsi padariusi gerą darbą - žuviai išgelbėjusi gyvybę.


GAIDYS tegu džiaugiasi metų sėkme. Gaidžio metais gimę kaip niekad šiemet bus visiems reikalingi, atsiskleis visi jų gabumai ir talentai. Jūs turėsite teisę kam nors kažką leisti, kažkam kažko neleisti ar net uždrausti. Tegu visus jūsų darbus lydi saikingumas. Atminkite, kad egzistuoja trys dalykai, kurie –
 visiškai beprasmiški, jei yra per toli, labai pavojingi, jei yra per arti ir labai naudingi, jeigu yra nei per toli, nei per arti – tai ugnis, valdžia ir dvasinis mokytojas.
   Suprantamas jūsų poreikis būti kiemo šeimininku, didžiuotis savo pergalėmis, jausti savo vertę, svajoti apie prabangius dalykus. Tačiau prabanga ir brangūs daiktai nėra gyvenimo būtinybė. Tai – greičiau užgaida. Kartais pamestą brangią auksinę monetą galima surasti pasišvietus pačia pigiausia žvake.

ŠUNS metų žmonės galbūt patirs šiokių tokių nemalonumų. Būkite budrūs, saugokite savo nuosavybę, neišlaidaukite. Stenkitės per daug netriukšmauti ir neprasikišti. Išlikite šaltakraujiški, nepraraskite savitvardos. Gyvenimo negalime nei pailginti,
nei paplatinti, tačiau pagilinti jį galime. Kartą per metus verta nukeliauti ten, kur dar nesame buvę. Taip ir padarykite. Kasdien tegu užtenka jums laiko nusivalyti  batus ir perskaityti vieną puslapį geros knygos.
   O jeigu liūdesys ir ilgesys užsitęs per ilgai, įsigykite katę. Katės murkimas yra pats veiksmingiausias antidepresantas.  


ŠERNAS metus pragyvens ramiai ir laimingai. Įtakingi žmonės padės ir palaikys, jeigu prireiks kieno pagalbos. Gali atsitikti nesusipratimų ar praradimų, bet tai nesumenkins jūsų jėgos. Savo jėgas vis tiek reikia naudoti saikingai ir protingai. Jūs pats turite nuspręsti, kada verta atlikti veiksmus, o kada išmintingiausia nieko nedaryti ir išlikti blaiviai abejingu dėl to, kas mus erzina, bet ko negalime pakeisti.
Juk kai vėjas nutyla, medžių lapai vis tiek krenta.
   Natura non facit saltus - gamta nedaro salto šuolių – tai ir mes žingsniuokime lėtai, bet užtikrintai.

Šiandien mes daug laiko ir energijos sugaištame apkalboms, šmeižtams, plekams, blogoms naujienoms. Tuo minta visa žiniasklaida ir tuo  maitina mus. Mes, priglaudę telefoną prie ausies ar gurkšnodami kavą bei vyną su draugais leidžiamės į žodžių maratoną „sakė-pasakė“. Po to vakare jaučiamės pavargę, išsunkti, sunkiai beužmiegame ir sapnuojame nelinksmus sapnus.
   Norėčiau pakviesti: būkime protingi – neprisileiskime prie savęs to didžiausio energinio apkalbų vampyro. Stebėkime save lyg iš šono, persekiokime save, sumažinkime televizijos žiūrėjimą, laikraščių bei interneto tuštybės skaitymą. Juk yra ką verta skaityti...
   Kartą mokinys nekantravo, norėdamas papasakoti savo Mokytojui naujieną, ką tik išgirstą turguje.
–Palauk, palauk, - sustabdė jį Mokytojas. – Ar ta istorija yra tiesa?
–Manau, ne.
–Ar ji atneš kam nors naudos?
–Aišku, neatneš.
–O ar ji juokinga?
–Ne.
–Tai kodėl aš jos turiu klausytis?

   Pamėginkime tokiu paprastu  būdu sustabdyti pletkų nešiotojus. Iš pradžių tai padaryti bus sunku. Bet kai pavyks, kokį malonumą ir kokią jėgą pajausite savyje...

Angelina Zalatorienė, gamtos m. daktarė


Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (1)
 
2011 – triušio metai
2010.12.31 HomoSanitus / AZ
ŽIURKĖ triušio metais gali turėti nemažų išlaidų. Galimi sunkumai darbe, tačiau tai iš vėžių apsukrios žiurkės  neišmuš, o užklupusios namų problemėlės bus nesunkiai įveikiamos. Jeigu į šeimą dievai atsiųs naują gyventoją, tokie rūpesčiai bus daugiau malonūs, negu varginantys. Tiems, kam šeimos gausinimas jau nebe aktualus, pasitaikys proga užsiimti įdomiu verslu. Pasirūpinkite tuo, ką dedate į burną. Neužtrukite prekybos centruose, verčiau užsukite į artimiausią ūkininkų turgelį. Nors apsišauti galima ir čia. Kas gyvenime lengviausia?  Tai - padaryti klaidą. BULIUI reikalai pamažu taisosi, gyvenimas šviesėja, tačiau triušio metai neleidžia pernelyg atsipalaiduoti. Senosios problemos tempiasi iš praeities, jos ne morka ir ne dobilų sauja, triušis...
Ricinų aliejus kitu kampu
2010.01.04 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
Paprastasis ricinmedis (Ricinus communis L.) Tai iš Afrikos kilęs tropikų vienametis gražus augalas. Vasarą ir Lietuvoje mes auginame jį savo kiemuose ar soduose. Tik čia jis neužauga labai aukštas, o tropikuose siekia net dešimt metrų. Labai stambūs, gražūs lapai, primena kaštoną, žiedai mažiau efektyvūs. Išaugaina vaisus-dėžutes, kuriose tūno po tris margaspalves blizgančias kaip marmuras gražutes stambias sėklas. Sėklose yra daug neišdžiūstančio, yaptingomis savybėmis pasižyminčio aliejaus, kuris plačiai žinomas įvairiose pramonės šakose. Augalas nuodingas. Nuodingoji dalis - tai baltymas ricinas, kuris spaudžiant aliejų paprastai pasilieka išspaudose. Tačiau išoriškai vartojamas ricinos aliejus nėra toksiškas. Ricinmedis dar yra vadinamas Kristaus delnu, nes...
 
Šalavijas
2009.02.11 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
Šalavijas, (lot. Salvia L.) yra didelė 700 rūšių turinti augalų šeima. Populiariausias vaistinis bei muskatinis šalavijas (S.officinalis). Ypatingai dekoratyvus blizgančiais lapais ir ryškiai raudonais žiedais narkotinis šalavijas (S.divinorum). Jis iš tiesų turi narkotinių medžiagų, apie kurias nuo seno žino meksikiečiai. Peru šventu augalu laikomas S.oppositiflora taip pat raudonai žydintis krūmas. Lietuvoje auga šie šalavijai: lipnusis (S.glutinosa), geltonžiedis (S.austriaca), menturinis (S.verticillata), miškinis (S.silvestris), kvapusis (S.sclarea), stepinis (S.stepposa), pievinis (S.pratensis). Daugelyje šalių auginamos ištisos šalavijų plantacijos. Ir kaip neauginsi, jeigu jis toks nuostabus. Švieži ir džiovinti šalavijo lapai vartojami kaip...
Gamta ir ligos
2008.11.07 HomoSanitus / Angelina Zalatorienė
Kartkartėmis išgirstame keistus žmonių pasamprotavimus, esą žvaigždės ir planetos neveikia mūsų gyvenimo. Juk pagrindinė mūsų žvaigždė yra saulė. Manau, kad užtektų  trijų dienų saulės užtemimo, po kurio ne vienas nihilistas atsidurtų ligoninėje... O jeigu visai nebūtų saulės? Nebūtų ir mūsų. Genetiškai užkoduotas energetinis potencialas žmogaus gimimo metu sueina į ypatingą ryšį ne tik su visatos ir dangaus šviesulių ritmais, bet ir su gamta. Visa tai uždeda tam tikrą žymę žmogaus charakteriui, jo energijai, profesinei krypčiai, polinkiui į ligas.    Taigi    pakalbėkime    apie    gimimo   dieną    ir    sveikatą. AVINO saulės žmonės gimsta drauge su gamtos atgimimu, nauju gyvybės impulsu. Jiems būdingas...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Viskas ateina laiku, tik protas - po laiko.
Liaudies išmintis
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės