Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Justas
2011-02-20 12:49:47
Jei Greedy noretu gauti mokslini laipsni, jis turetu ne vien tik suieskoti saltinius ir juos pateikti savo nuomones isdavoje, o taip pat atlikti ir mokslini tiriamaji darba. Saltiniu buvimas suteiktu straipsniui, o ypac tokiam kaip sis, argumentu svarumo, o ka dabar jus siulot, tai googlint puse dienos ieskant patvirtinimu argumentams, kurie nezinia ar apskritai tik nebuvo lauzti is pirsto...
Justui
2011-02-20 12:31:14
žmogau, kai Greddy kažkam įrodinės, kad gautų mokslinį laipsnį, štai tada ir sudės, o kol kas teks ieškotis pačiam. Ir taip gavai daug informacijos veltui iš Greddy. Dėkavok, lenk galvelę ir tipenk ieškotis šaltinių, jei pajutai tam poreikį ir nori analizuoti giliau.
Justas to Pala
2011-02-20 11:59:10
Jei kalbame apie mokslinius įrodymus, kurie pagrįstų Greedy teiginius, šaltinių manau reikia. Juk nekalbame abstrakčiomis sąvokomis.
Pala
2011-02-20 11:28:26
pala, o Greddy teiginiai - tai ne šaltinis? Kodėl vienus, kurie laaabai mylėjo Lietuvą mes laidojame su didžiule ceremonija, o kitus, nė kiek ne mažiau mylėjusius - tyliai tyliai, tik artimųjų rate? Kodėl vienais šaltiniais tikime, o kitais ne? Jei Greddy perskaitė N šaltinių ir padarė savo nuosavas išvadas - tai jau ne šaltinis? Ieškok Justai, ieškok, ineternetas pilnas šaltinių:).
Justas to Greedy
2011-02-20 10:58:59
Labai graži įžanga su Marcinkevičium. "Cholesterolio kitimas kraujyje yra tik pasekmė, ne priežastis, ir jis yra ląstelinio lygio medžiaga, todėl spręsti apie jo "teisingą" pasiskirstymą iš lipidogramos tyrimo yra mažų mažiausiai teisinga." Tai kas yra teisinga? Tirti pavienes ląsteles, kas yra labai sunku padaryti? Jeigu jau neigi naudingumą kažko, kas yra atliekama medicinos praktikoje daug metų, tai nurodyk savo tyrimo metodikas, tikrai būtų labai įdomu. O jei nurodysi ir mokslinių straipsnių, tikrai būsiu labai dėkingas. "Pirčių ir ekečių atveju perkompensuojami kraujo steroliai, taip pačiai ir cholesterolio kiekis. Bet tai nereiškia, jog ląstelė nebus cholesterolio bade: dėl per daug steroliais užvertos membranos neprasiskverbs deguonis, plėsis hipoksijos pažeista raumens zona, cholesterolis nenukeliaus į ląst. vidų, ir boom." skamba įtikinamai, bet realiai sunku įsivaizduoti (apie arterijos raumeninį sluoksnį kalbi, širdies raumenį ar dar ką? Leisk primint, kad stambesnių arterijų raumeninis sluoksnis maitinamas atskirų arterijų, vasa vasorum.<--- Šaltinių prašom. ----> "Beje, šio puslapio straipsniai ir yra paremti ta metodika." Apskritai tai aš sutinku su tavim, kad žmogus yra ne statinė sistema, taip kad bendro kažką jau turim :) Jeigu teigi, kad straipsnis paremtas veikiančiomis metodikomis, tai kodėl nėra jokių nuorodų į atliktus tyrimus, bandymus, statistikas??? Kiek galiu klausinėt to paties??? Negi taip sunku buvo rašant straipsnį surinkti nuorodas? ar gal čia jis padarytas iš skirtingų straipsnelių nuotrupų? Ar tu, Greedy ir esi šio straipsnio autorius ? Jei taip tai siūlau rašant ateityje "sensacingus" teiginius pasitaisyti - ir nurodyti iš kur paimta informacija, kad skaitytojui tikrai būtų aišku, kad straipsnis ne iš piršto laužtas! O tada jau galima kalbėti ir apie pasaulėžiūros klausimus.
Greddy to Justas
2011-02-20 02:33:03
Kaip galima daltonikui įrodyti, jog egzistuoja platesnė spalvų paletė?! Kaip valstybės patriotui galima įrodyti, jog meilė tvorom ir šaltam betoniniui pastatui(seimui), yra iškrypimas?! Kaip žmonėms papasakot, kad neverta žėt ar klausyt ceremonijos per TV ar radiją, kad pagerbtum (už ką) Marcinkevičių?! Galėčiau tęsti ir tęsti šiuos "mokslu pagrįstus" meilės iškrypimus.. Bet vietoje to, dar kartą paklausiu: kaip galima sėkmingai diskutuoti su žmogumi, kuris kūną suvokia kaip vienos krypties veikimo, statinę sistemą? Ar galima kalbėti su kitos kultūros atstovu, nežinant jo kalbos? Stebint iš tavo komentarų "kietumo", esi visiškai žalias dualizmo ir svyravimo reikaluose, kurie susiję su sveikatos kitimu, lygiai taip pat kaip ir su cholesterolio kiekiu. Cholesterolio kitimas kraujyje yra tik pasekmė, ne priežastis, ir jis yra ląstelinio lygio medžiaga, todėl spręsti apie jo "teisingą" pasiskirstymą iš lipidogramos tyrimo yra mažų mažiausiai teisinga. "Jei uzlenkinetu, tai kazi ar labai didele suomiu populiacija siais laikais butu :D" Organizmas, kol dar turi kompensacinių resursų, tol dar gali sėkmingai veikt, tačiau jeigu "stresas" nenuimamas, resursai išsenka ir įvyksta "sprogimas". Pirčių ir ekečių atveju perkompensuojami kraujo steroliai, taip pačiai ir cholesterolio kiekis. Bet tai nereiškia, jog ląstelė nebus cholesterolio bade: dėl per daug steroliais užvertos membranos neprasiskverbs deguonis, plėsis hipoksijos pažeista raumens zona, cholesterolis nenukeliaus į ląst. vidų, ir boom. Beje, ką tik pagimdyti suomiukai dar nėra metami į pirtį ir po to į eketę. Dažniausiai "nusprogstama" 50m~ amžiaus. O šiaip Afrikoj miršta labai jauni, bet ten populiacija didesnė negu didžiulė. :) Hipertenzija tokiu momentu nėra priežastis. Organizmas specialiai keldamas kraujo spaudimą, stengiasi aprūpinti gyvybiškai svarbius organus būtinais substratais. Elementaru - stresas. "Beje aterosklerozei formuotis didelę reikšmę turi arterijos endotelio (vidinio dangalo) pažeidimas, kuris gali atsirasti dėl toksinių medžiagų veikimo, pvz labai didelė rizika rūkančiam žmogui." Vienas iš stipriausių pažeidėjų yra aliejai, t.y superoksidai - oksiduotos polinesočiosios riebalų rūgštys(taip pat ir vandenilio peroksidas), kurie atakuoja endotelį, jį pažeidžia, imamas kraujo cholesterolis(beje, ir kalcis, kurio druskų ir randama), tam, kad užlopyti sienelę. Iš esmės ligos "scenarijus" ir patoetologija nėra tokia svarbi, kaip ir šiti tavo "sveikuolių medicinos" aprašinėjimai. Svarbiausia efektyvi ir veikianti metodika, kuri šalina priežastis. Beje, šio puslapio straipsniai ir yra paremti ta metodika. ;) Tavo medicinos atstovai negali pasigirti net iki galo išgydyta sloga, nesugeba paaiškinti, dėl ko ji kyla, tai ką jau kalbėti apie rimtesnius organizmo disbalansus.. ;)
Rubidis
2011-02-20 00:09:17
Greddy, nesivargink. Juk matai, kad cituoja biochemijos vadovelius kurie remiasi seniai paneigta, bet vis dar destoma lasteliu teorija. Siais laikais teorija irodanciu moksliniu straipsniu yra tiek pat, keik ir ja paneigianciu. Mokslas yra siu laiku religija, kuri yra nekvestijonuojama ir priimama be asmeninio svarstymo. Zmonems reikia mesiju... Na ir kas, kad medicina teigia ismananti apie "sudėtinga apykaita tarp audinių, kepenų ir riebalinio audinio", bet kaip nesugeba, taip ir nesugeba isgydyti aterosklerozes. Net tie pacientai, kurie aklai vykdo gydytoju nurodymus, vis tiek be vaistu neisgyventu. Siame puslapyje zvelgiama placiau. Organizmas laikomas vientisa sistema, todel gal ir negali paaiskinti "***azes katalizuojamos ****ciklo reakcijos ****** audinio lastelese", bet uz tai gali pasakyti, kas veikia, o kas ne". Lenktynininkas neprivalo zinoti, kokiu uzdelsimu padegamas kuras kiekviename jo bolido cilindes, kad laimetu pirmaja vieta.
Justas to Greedy
2011-02-19 23:48:21
Beje aterosklerozei formuotis didelę reikšmę turi arterijos endotelio (vidinio dangalo) pažeidimas, kuris gali atsirasti dėl toksinių medžiagų veikimo, pvz labai didelė rizika rūkančiam žmogui. Taip pat sergantiems šeimine (paveldima) hipercholesterolemija kai, cituoju: "esant heterozigotinei formai bendras cholesterolis >8 mmol/l, MTL cholesterolis >5 mmol/l. Esant homozigotinei formai lipidų koncentracijos daug didesnės, bendrojo cholesterolio gali siekti net 20-30 mmol/l.... • būdinga ankstyva arterijų aterosklerozė, net aortos vožtuvo stenozė, ankstyva koronarinė širdies liga, šeiminė anamnezė (ankstyvos artimų giminaičių mirtys bei širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimas) " (http://www.medicine.lt/index.php?pagrid=leidiniai&strid=993&subid=gm) Taip kad nepradėk dar įrodinėt, kad aterosklerozė atsiranda ne nuo cholesterolio padidėjimo, nebent turi rimtų įrodymų, nes straipsnis jokių nuorodų apie tai nenurodo. Taip pat straipsnyje minimas "Priešingai, ne kartą įrodyta, kad cholesterolis maiste ir cholesterolis esantis cholesterolio plokštelėse – du visai skirtingi cholesteroliai. " nelabai sutinku su tuo. jeigu jau nekarta įrodyta, prašom šaltinių, nes labai abejoju, kad eilinis skaitytojas bent kiek nusimano apie cholesterolio apykaitą... maisto cholesterolis pirmiausiai patekęs į chilomikronus vėliau išnešiojamas po audinius, tada jo likučiai patenka į kepenis, vėliau vyksta sudėtinga apykaita tarp audinių, kepenų ir riebalinio audinio (depo), taigi galima teigti, kad kažkuri dalis gauto su maistu cholesterolio kraujyje yra ne iš maisto, +maža dalis resintetinto cholesterolio kepenyse. Galėčiau dar ir daugiau tokių "įdomybių" straipsnyje surast :)
Justas to Greedy
2011-02-19 23:19:08
Dar galima būtų pridurti - už to slypi eterinių aliejų kompanijų verslas !
Justas to Greedy
2011-02-19 23:17:00
Nu jau nu, su tom pirtim tai čia suskėlei :D pirtys ir maudynes uzlenkia :D Jei uzlenkinetu, tai kazi ar labai didele suomiu populiacija siais laikais butu :D Gal pakomentuosi "užlenkimo" procesą? Labai jau įdomu pasidarė, kaip ten išsibalansuoja (nejaugi nuo hipertenzijos??)
Greddy to Justas
2011-02-19 22:12:05
Suomija išsiskiria savo ekstremaliomis pirtimis ir jų paplitimu. O pirtys ir maudynės labai dėsningai "užlenkia" arterijas, išbalansuodamos sterolių/riebiųjų rūgščių santykį. Tokių "faktų" galima kiekvienoj "sveikatos" svetainėj atrast :D nes už to slypi aliejaus ir farmacijos verslas, ir svarbiausias tikslas apkaltinti, kad kalti sotieji riebalai, nors žudikas yra polinesočiosios r.
Justas to Greedy
2011-02-19 19:52:31
Tamsta, dėkui už nuorodą, pasidomėjau, ir paaiškėjo "and statistics collected by the WHO from 1990–2000 show that the incidence of heart disease in France may have been underestimated, and may in fact be similar to that of neighboring countries." (Drink Like the French, Die Like the French, marininstitute.org). O dėl Suomijos domėjausi, tačiau kažko esminio apart suomiškos dietos nuo 1970 nematau, galbūt tas, kad jie apskritai žuvį dažniau valgo. Tai jei gali, apšviesk ir šioj sritį. Beje kodėl straipsnyje norima prikišti, kad žmonės negali "valgyti šieno" t.y. daržovių? Ar čia vien kalba eina apie šieną...
Greddy
2011-02-19 12:33:46
Justeli, prieš rašydamas, pirma pasidomėk. Jau darosi juokinga, kaip visi tą vyną prikišinėja ir nemato kitų faktorių.. Turbūt tau nežinomas toks Prancūziškas Paradoksas? Prancūzės moterys turi mažiausią mirtingumą dėl širdies ir kraujagyslių ligų Vakariniame pasaulyje, jos valgo labai daug sūrio, sviesto ir sočiųjų-gyvulinių riebalų. Nesupratai straipsnio, jei vis dar teigi komentaro gale, jog pagrindinė strategija turi būti riebalų atsisakymas. Klaida. Turbūt ir nežinai, kuo pasižymi Suomija, kuo nepasižymi kitos šalys.
Justas
2011-02-19 12:21:32
Straipsnis įdomus, bet labai pasigendu nuorodų į rimtus mokslinius, statistinius šaltinius, kurie pagrįstų autoriaus nuomonę. Manau tai padarytų straipsnį tikrai rimtą, būtų netgi galima draugam paplatint. Tokie teiginiai kaip "Mažytis statistinis pavyzdėlis: Prancūzijos gyventojų statistinė vidutinė gyvenimo trukmė ilgesnė už JAV gyventojų, tačiau cholesterolio kiekis kraujyje pas prancūzus yra didesnis. Manote prancūziškasis cholesterolis "kultūringesnis" ir ant kraujagyslių sienelių nesėda?" lyg ir suglumina skaitytoją, tačiau jeigu žinote faktą, kad prancūzai geria kiekvieną dieną vyną, kuris, ypač raudonas, turi antiosidacinių savybių, saugančių nuo aterosklerozės, šis teiginys atrodytų labiau logiškas. Kita vertus prancūzų mirtingumas nuo kepenų ligų (dėl alkoholio vartojimo) yra išsiskiriantis savo dydžiu pasaulyje.. Galėjot dar paminėti faktą, jog nuo 1970 metų Suomijoje vykdoma širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programa, kurios vienas iš pagrindinių uždavinių buvo maisto, turinčio daug cholesterolio, sumažinimas suomijos rinkoje (pvz buvo atsisakyta riebaus pieno ir kt.) Visa tai lėmė labai didelį mirtingumo sumažėjimą nuo širdies ir kraujagyslių ligų.
toja
2010-10-21 23:39:07
Tenka sutikti su homosanitus,kad cholesterolis ne is maisto.Pas mane jo kiekis siaubingas,nors gyvenu tikrai sveikiau uz daugeli.Tris metus ariau,bandziau numusti;begiojau,liejau prakaita,maitinausi,vengdamas riebiu produktu ir etc.Cholesterolis ne tik kad nesumazejo,bet priesingai...
kudas
2010-02-10 12:55:27
Pradzioj straipsnio raso,kad maistas maziausiai itakoja cholesterolio kieki kraujyje,nes jis atsieit,jame netirpsta.Bet pabaigoj jau eina kalba apie jo sureguliavima,vartojant vienus ar kitus produktus. Ir net lentele duota.Tai kaip ten is tiesu?
Greddy
2009-12-03 15:45:04
Labai svarbi dalis šiame straipsnyje yra vieta, apie tikrajį širdies-kraujagyslių ir vėžio sukėlėją oksicholesterolį. Tai yra pagrindinė priežastis, analizuojant šias patologijas, kai yra labai stipriai klystama, kad tai yra paprasti riebalai ir pradedama jų atsisakinėti, tokiu būdu pradedama sau patiems kasti duobę. Vieta straipsnyje prasideda nuo antro paveikslėlio, kur pavaizduota cheminė formulė. Tikiuosi, žmonės, atkreipsit dėmesį. :)
te-rė
2009-11-02 15:12:42
Bijau, kad nuo vieno kraštutinumo pulsime prie kito... norėtųsi išgirsti ir priešingą nuomonę
vienišius
2009-10-29 21:48:22
Tai ka man sakyti,pas mane bendras cholesterolis siuo metu-12,1.Man 57 metai.Bet gyvenu aktyviai,beveik kas ryta varau krosiuka,dirbu ant skersinio,tiesa,nerukau.Maitinuosi kukliai,bet jau cholesterolis-o dieve...turbut daugiausia Lietuvoj.
eva
2009-05-04 23:34:30
taip is tiesu reikia sutikti, kad dauguma gydytoju yra visiski besmegeniai (as dabar ne Lietuvoj, tad Lietuvos gydytojai nesijaudinkit), pries keleta men mano vyras skundesi pilvo skausmais ir virskinimu, nuejo pas gydytoja, kadangi mano vyras ''sveikatos draudimo pacientas'' jis buvo nusiustas brangiems kraujo tyrimams, dabar daugiau nei poros men, kai nera atsakymo is gydytojo, nuejo pas gydytoja ir jis pradejo ziurineti tyrimus - pradejo aiskinti apie blogaji cholesteroli, puole skambinti sveikatos draudimui, kad ''turi pacienta chroniskiems vaistams'', kokie tie vaistai nepavyko suzinoti, galiausiai mano vyras paklause tai kaip cia su pilvo skausmais - atsakymo nera

   <<    1-20     21-40     41-60     61-66    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Mūsų organizmas už mus protingesnis. Netrukdykite jam.
I.Pavlovas
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės