Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Greddy
2011-01-20 12:02:37
Žaliosios komentare tiesiog puikiai apibūdinta "veikiančių įstatymų" sistema - mitai. Nuostabus pavyzdys, kaip mitai įprasmina pasaulį ir kaip jais stengiamasi įvesti tvarką ir reiškinių klasifikavimą, kuris nei keik nenusileidžia dabartiniam, "moderniąjąm" metodui.
luna
2011-01-20 08:56:43
aha, praleidau tą momentą dėl dominuojančių patinų ir patelių. dabar man aiškiau. deja, niekaip neįsivaizduoju kaip praktiškai tai vyktų žmonių pasaulyje (oi ne, ką tik vaizdinys iškilo. žemiečių metinis suvažiavimas. ateinančio penkmečio aptarimas. gimstamumo kvotų dalijimas :)))))). ačiū už atsakymą.
Žalioji
2011-01-20 08:26:48
Užkliuvo šį rytą rankos už P.Dundulienės knygelės. Ir randu sakinį apie raganas – „ Jų žinioje buvo ir erotinis kultas, kuris pirmykščio gyvenimo sąlygomis turėjo būti reguliuojamas“. Turėjo būti ar buvo – kas ten dabar žino. Kai žvelgi į patinėlius – paukščiukus, triušiukus, šuniukus – sunku patikėti apie bet kokį reguliavimą. Šiaip apie tas raganas labai įdomiai rašoma – „ Pagrindinė jų funkcija buvo išlaikyti visatoje pusiausvyrą, neleisti įsigalėti pertekliui, gyvybinei energijai peržengti ribas, prižiūrėti, kad visatoje viskas būtų saikinga.“ „ Savo pikta veikla Raganos sukeliančios skausmą, sielvartą, neapykantą ir pan., žmonėms primindamos, kad gyvenime niekas negali išvengti nei gėrio, nei blogo, nes tarp klestėjimo ir nykimo turi būti pusiausvyra.“ „ Visokio pertekliaus reguliavimas buvo būtinas, nes senovės medžiotojo ir rankiotojo supratimu, pasaulis persipildytų ypač grėsmingais žmogui gyvūnais, augmenija, o tada sutriktų normalus kasdieninis gyvenimas.“ Tik nepavyko raganoms suvaldyti paties baisiausio gyvūno – žmogaus persipildymo....
lunai
2011-01-19 21:13:15
Gyvūnų pasaulyje sueities teisę turi stipriausias patinas - jis ją išsikovoja garbingoje kovoje, tas sąlygoja stiprius palikuonis, tas sąlygoja stprią bandą. Silpni sueties teisės neturi. Jie kenčia dėl to? Gal? Bet kančia su prasme - bus mažiau klipatų ir ligonių bandoje. "Protingų" būtybių - žmonių pasaulyje ši taisyklė humanizmo sumetimais negalioja, vadinasi - humanizmas klipatų ir ligonių veisykla, neretai ir dvasinių ir mentalinių....Vadinasi - žmonių pasaulyje nereikia būti stipriu tam kad gimdyti... . Paradoksas tame, kad žmogus šį fenomeną suvokia, bet vis tiek elgiasi smarkiai kvailiau nei gyvūnas. Vadinasi, protas drauge su lakia pastarojo fantazija, vaizduote žmoguje ugdo hyper seksualumą, vadinasi - protas kaip programa nėra tobula, vadinasi ją reikia tobulinti, kad žmonių rasėje gimtų mažiau nepilnaverčių. Kuo daugiau gims tobulų, tuo didesnė tikimybė teisingiau suderinti maisto "rato" guolius.... Kaip gyvenu aš? Vis dar čia, vis dar su visais ir vis dar pagal dėsnius, tuos pačius, kuriais vadovaujasi visi....kitaip ar rašyčiau šį komentarą?
luna
2011-01-19 19:16:29
taip, aš apie tai ir skaičiau čia kažkur dėl gimimų kontrolės (prisimenu, kad buvo sakoma, kad ribojo moterų skaičių gentyje, dėl to ir paklausiau, kokiu būdu, neturėjau omeny jokių žudymų)....ir visiškai teisinga, sunku tai įsivaizduoti, kaip tai vyko. iš kitos pusės, pilnametystės sulaukdavo labai nedidelė dalis palikuonių, todėl logiška būtų, kad tų palikuonių būdavo stengiamasi susilaukti kuo daugiau. daugiau palikuonių - daugiau ir sekso. ar aš klystu? ir iš viso, kas yra žinoma apie senųjų žmonių seksualinį gyvenimą? gamtoje kiek matau gyvūnai poruojasi kiek tik gali. jeigu tai ne monogamiški padarai, patinai poruojasi (ar bent poruotųsi) kiekvienai progai pasitaikius. kaip yra trūkstant maisto? nežinau, įdomu, ar patinai nebejaučia potraukio, ar patelės neberujoja, ar neprisileidžia patinų? ---- tai, kad šiandien seksas = pinigai ir nevaržomas malonumas, tai bjauri tiesa, bet vistiek man trūksta pagrindimo, kur yra riba ir norma, arba kitaip sakant siekiamybė? t.y. jeigu aš sugebu išmaitinti vieną ar du vaikus, tai tik tuomet ir turėčiau naudotis šiuo malonumu? ar ir jūs taip (stengiatės) gyvenate?
Lunai
2011-01-19 18:00:58
Gentis, arba bendruomenė turėjo taisykles, kurias sąlygojo maisto ištekliai, atitinkamai ir galimybės išmaitinti palikuonis, tas gi sąlygojo naujų narių gimdymą. Sueities samprata evoliucijos eigoje kito proporcingai kintant žmonių sąmoningumui (krentant sąmoningumui). Kadangi mes į „rujos“ fenomeną žiūrime iš dabartinės mūsų evoliucijos taško – natūralu, kad kyla klausimai, kaip antai : „kaip jie ten tada sugebėjo tą ar aną?“ Apie nereikalingu moterų žudymą nežinau nieko. (Būtų įdomu – įmeskit linką). Mūsų dabartinės kultūros tragedija tame, kad užuot būtų ugdomas bei stimuliuojamas žmogaus sąmoningumas, moralė, mąstymas aplamai – stimuliuojamas pagrindinis instinktas – sekso forma, kaip pramoga ir malonumas. Pavyzdys– ši svarbi programa nėra palikta ramybėje, arba kitaip – ji skatinama ir ugdoma – koreguojama vardan pelno todėl, kad šiuolaikiniam žmogui įteigta – ji pagrindinis, svarbiausias mūsų instinktas (po maisto vartojimo), vadinasi šią veiklą reikia sureikšminti ir tai veikia ir tai neša milžiniškus dividendus...idiotams su entuziazmu. Spėju, kad tada labai senai be dirbtino žmonių sąmonės stimulo ši programa dirbo kiek kitaip ir sekso vieta ano laiko pasaulyje nebuvo tokia kaip mūsiškam, vadinasi – seksas buvo proporcingas giminės pratęsimui, o ne pramoga. Nemenkinu sekso svarbos ir reikmės dabartiniam žmogui, tiesiog jei tas kas svarbu nėra kontroliuojama – įvyksta problema. Na, o nesveikas populiacijos augimas tobulai paaiškintas D. Queen‘o maisto rato formule. Nesugeba žmonija šio rato harmoningai sukti tik dėl to, kad pagrindinis instinktas lenktynėse su protu atitolęs su neįsivaizduojama persvara. Šie dalykai jau buvo HS puslapiuose gvildenami ir ne kartą. Žmogaus kaip ir bet kokio kito gyvūno prigimtinė funkcija tęsti giminę, dabar „prigimtine“ tapo džiaugtis seksu kaip malonumu, negalvojant apie pasekmes. Su maisto vartojimu, beje tas pats – valgoma ne tenkinti poreikį, bet malonumą
luna
2011-01-19 16:17:42
ok, pasistengsiu paklausti be baimės būt išvadintai neišmanėle. apie tą rują. čia man seniai klausimas toks iškilęs buvo...eee...intymu labai ;) skaičiau apie populiacijos reguliavimą gentyse, ribojant moterų skaičių. na tai gal galima plačiau, kaip tai yra....t.y. kur dėdavo tas moteris kurių nereikėdavo? ir beto, o kaip vyriškiai, nesireguliuodavo patys niekaip savo poreikių?....na vienu žodžiu, paaiškinkit man labai prašau tesingą reguliavimą ;) (šiaip atleiskit, bet "rujoja" tai čia vyriškoji pusė ;) visą industriją sukūrė, maža to mitus ir kultūrinius reiškinius apie tai, kaip moteriai irgi sunku ir labai reikia ir visai ji negali gyventi be to.....)
Autorius
2010-06-26 11:23:08
Dėkoju NE AUTORIUI už smarkiai palengvintą man darbą ...nerašyti pasakos vertimo. Manau, komentaras - vertimas žemiau pilnai turėtų atsakyti į rūpimus klausimus Aušrai. Manau, dar vieno vertimo tikrai neprireiks (iš paskutiniojo...) Trumpai apie bėdas. Pati ryškiausia žmogaus kompleksavimo forma - žūt būt neripažinti savo nesupratimo, kurį sąlygoja nežinojimas - nesu išimtis ir pats tame, bet stengiuosi kovoti su šia "virusine" negalia. Labai nuoširdžiai linkėčiau to paties ir Aušrai - užuot kompleksavus savame nežinojime, kiek aktyviau pakovoti su "negalia", ypač tinginyste. Gi HS tinklapyje apstu informacijos, kuri tikrai rezultatyviai padėtų tau pačiai susirasti "vertimus" į tai ko nesuvoki, blogiausiu atveju, jei pačiai to padaryti nepavyks - nuoširdžiai klausk. Bet kada žmogus dorai nesuvokiantis esmės (prasmės) ima daryti savo nepagrįstus išvedžiojimus, formuluotes bei kategoriškus teiginius....nori tu to, ar nenori - pašaipios kritikos sulauksi. Nereikia galvoti, kad rašantysis siekia skaitančiojo sąmonę derinti pagal savo "mąstymo dažnius" tik vardan savo ego tenkinimo - tiesiog yra noras pasaulį parodyti toks koks jis yra iš tikrųjų, o ne toks kokį jį mums piešia masinė media, įtakota dabartinės kultūros kriterijų.
NE AUTORIUS
2010-06-26 05:21:01
„Tai kas čia per tikslas?“ KAI JŪS IŠSITEPATE VEIDĄ, TOKIA VAIKŠTOTE IKI TOL, KOL KAS NORS JUMS NEPASAKYS, JOG VEIDAS MURZINAS. ARBA KOL NEPASIŽIŪRĖSITE Į VEIDRODĮ. PASAKA PIRMA – VEIDRODIS JUMS. „Aš ir klausiau Jūsų ar Jums svaigalai meilė??? ir kokia jau gi žala to?“ NEPAINIOKITE MEILĖS IR RUJOS. TAI NE TAPATU. MYLĖTI GALIMA IR ŠUNĮ, KATĘ AR BRIEDĮ GIRIOJE, PAGALIAU TĖVYNĘ, GIEDRĄ DANGŲ, TAČIAU IŠ TO ŽMONIŲ POPULIACIJOS PADIDĖJIMO NESUSILAUKSIME. BET VOS TIK SUVEIKIA REIŠKINYS RUJA, LOPŠYJE ATSIRANDA KLYKIANTIS PADARAS. ARBA NEATSIRANDA, BET TIK DĖKA KONTRACEPTIKŲ AR NEVAISINGUMO – DIRBTINIO ARBA NATŪRALAUS. KOKIA ŽALA? VISAS ANIMIZMO SKYRIUS TIK APIE TAI, O JŪS ŽIŪRITE Į KNYGĄ, O MATOTE TIK TAI, KĄ NORITE MATYTI. NET ŠIS „VEIDRODĖLIS“ JUMS NEPADEDA PAMATYTI SAVE, BE ASMENIŠKUMŲ, O TIK KAIP MŪSŲ CIVILIZACIJOS ATSTOVĄ. „Tai kas čia per tikslas? įdomu koks kitas tikslas.“ TIKSLAS – PARODYTI JUMS, KAD TAI, KĄ VADINATE MEILE TARP ŽMONIŲ (DABAR JAU VIS DAŽNIAU IR TARP TOS PAČIOS LYTIES ATSTOVŲ), YRA VISO LABO TIK HORMONŲ IR DESTRUKCINIŲ IŠORĖS DIRGIKLIŲ SUKELTA RUJA, KURIOS GALUTINIUS REZULTATUS MUS SUPANTYS KOLEGOS GYVŪNAI, AUGALAI IR APLINKA TURI NEUTRALIZUOTI. “Kodėl kuriate šias pasakėles? Tam, kad pasidalintumėte tai su žmonėmis,kurie viso šito nežino? o kas Šito gali nežinoti? Nežinau ar kas nors nori skaityti tai, iš ko nesužinoma nieko nauja. skaitant matosi aiškus pyktis ant visko.“ JŪS ĮSITIKINUSI, KAD VISA TAI ŽINOTE? IR JŪSŲ APLINKINIAI ŽINO? NET JEI IR TAIP YRA IŠ TIESŲ, TUOMET JŪS ESATE DAR KEISTESNĖ – MURKDOTĖS SMIRDANČIAM PURVE IR TUO MĖGAUJATĖS, NES PRIEŠINGU ATVEJU, NORMALUS PADARAS REIKŠTŲ NEPASITENKINIMĄ (KĄ AUTORIUS IR DARO ŠIUO RAŠINIU), BANDYTŲ VISUOMENEI PARODYTI TAI, TIKINTIS, KAD PAMAČIUSI SAVE VEIDRODYJE, ŠI IMTŲ KEISTI ŠĮ MŪSŲ DESTRUKTYVŲ IR GANA KEISTĄ GYVENIMO BŪDĄ. „ O kur svaigalai ir žala?“ AUŠRA, KONTEKSTAS KUR KAS GILESNIS IR PLATESNIS, NEI KOL KAS SUGEBA MATYTI IR SUVOKTI JŪSŲ PROTAS (LABAI TIKIUOSI, KAD TAI YRA TIK LAIKINAS, O NE AMŽINAS REIŠKINYS). PASISTENKITE SUPRASTI DAR VIENĄ DALYKĄ – MES ESAME VISI SKIRTINGI IR TODĖL NEREIKIA MANYTI, JOG JEI NIEKO NEMATOTE ŠIOJE PASAKOJE JŪS, NIEKO NEMATO IR KITI. DEJA, „BRITISH PETROLIUM“ DĖMĖ – TAI TIK MAŽULYTIS INKŠTIRAS ANT MŪSŲ BJAURAUS VEIDO, KURIUO KAI KAS VIS DAR ŽAVISI, DANGSTYDAMASIS MINKŠTOMIS ILIUZINĖMIS IR LABAI LAIKINOMIS GROŽIO SALONŲ PRABANGOMIS.
Aušra
2010-06-26 01:25:16
Taip, man įdomu pasakos vertimas, nes, kad ir kaip besistengčiau suprasti - ''nepagaunu'' ryšio tarp visko. Beje, aš klausiu vieno, o Jūs atsakote ką kitą. Jūs sakote, kad tekstas idealus. Gerai. Visų pirma pasakau tai, kaip Jūs rašėte, kad šios pasakos esmė nukreipta prieš svaigalų žalą žmogui. taip? vadinasi iškeliam tikslą -SVAIGALŲ ŽALA. ok. Pradedam nuo pavadinimo... RUJA. išversiu - pagal Jus tai meilė. Tiesa. tekste tai aiškiai įvardyta. O kur svaigalai ir žala? Aš ir klausiau Jūsų ar Jums svaigalai meilė??? ir kokia jau gi žala to? NEPAAIŠKINAT. Toliau. Rašinio tikslas. Sakote, jau vienas pasiektas. Sukeltos emocijos. Logiška. Juk mes ŽMONĖS: MĄSTANČIOS IR GALVOJANČIOS BŪTYBĖS, bet ką perskaitę, sužinoję ar pamatę į tai reaguojam. Tai kas čia per tikslas? įdomu koks kitas tikslas. Ir kam kūrėte šią pasaką. Kam ji skirta? Kam ji atneš naudos. Gal Jums daugiausiai? mmm? pasakysiu taip,atvirai, galit man ir nepritarti, bet man ši pasaka atrodo taip: parašyta šiaip sau. ilgai neplanuota ir nieko per daug negalvota, tiesiog atsisėsta pusvalandukui ir kas šauna į galvą tą ir rašau. Supras tai skaitytojai ar ne- nesvarbu. Juk jie mąstančios būtybės sureaguos. Tai svarbu. Sakykite, kaip tuo metu jautėtės? Kodėl kuriate šias pasakėles? Tam, kad pasidalintumėte tai su žmonėmis,kurie viso šito nežino? o kas Šito gali nežinoti? Nežinau ar kas nors nori skaityti tai, iš ko nesužinoma nieko nauja. skaitant matosi aiškus pyktis ant visko. Žmonių, meilės, elektros priemonių, bažnyčių, maisto ir t.t. Koks tikslas visa tai skaityti?
Sarunas
2010-06-25 23:25:12
Skaiciau sita pasaka jau keturis kartus. Nu man patinka, savo vaikui butinai paseksiu kai dar truputi paaugs, gal truputi kitais zodziais, bet paseksiu, pries miega...
Apie vaikus
2010-06-25 17:04:38
Vaikas? Hmm...Tam, kad pasiekti traumos lygį, reiktų kaip minimum suvokti apie ką kalba rašinį. Suaugusiems gi kiek sunkoka atlikti šį darbą. Stebėk pasisodinus šalia mažą vaiką prie TV (jie sunkiai beišsiverčia be jo), stebėk jo prikaustytą dėmėsį į ekraną nepriklausomai ką TV transliuoja. Stebėk kaip ta mažoji "kempinnėlė", būsimas paaauglys,būsimas suaugęs žmogus sugeria į save visą informaciją (dažniausiai destruktyvaus turinio, įskaitant ir filmukus mažiesiems.) Pasakos būna ne tik vaikams, bet ir suaagusiems, pastaroji, būtent jiems....Viskas kas mus supa - dualu - be juodos spalvos negalėtume įsivaizduoti baltos, gėris būtų beprasmis be blogio. Gėris bus geresnis tik tada, kad bus mažiau blogio, gi pastarojo nesumažinsime jo nepažinę.
Nesupratusi
2010-06-25 12:27:49
O kaip reaguotu toki straipsni perskaites vaikas ? Traumuotu jo psichika ilgam, ar ne ? Kodel nepasidziaugus gyvenimu, koks jis yra.Dar yra toks zodis ''meile'' , sako , kad ji gyvenimo procesu varomoji jega... Galima, pvz. skaniu bandeliu is ekologisku miltu issikepti. Vis kokia nauda bus :)
Aušrai
2010-06-25 09:48:42
Bandau. Vienas tikslas pasiektas - rašninys sukėle kazkokias emocijas. Viskas tvarkoje su ta meile bei seksu ir niekas nesikėsina iš jūsų atiminėti asmeninės pzicijos šiais klausimais. Tam mes ir individualios asmenybės (turinčios savo asmeninius "pasaulio matymo" kampus), nors kaip kažkam tas smarkiai ir nepatiktų. Tiesiog, kada meiliai ausin šnibždama: "myliu", man šis žodis labiau primena "noriu". Taip, mes skirtingi - natūralu, tad ir nuomonės nesutampa. Nežinau,koks didelis Jūsų noras suvokti apie ką pasakoje kalba, jei ištiesų nemenkas - duokit žinot - nepatingėsiu parašyti verimą.
Aušra
2010-06-24 01:53:03
II (gera naujiena ) - tikrai esate tuo įsitikinę? VISI ? tikrai visi supranta TAI?? hmm... Nemanau. Toliau Sakote, visa pasakos esmė nukreipta prieš svaigalų žalą žmogui? AŠ ASMENIŠKAI to nesuprasčiau.. SVAIGALAI? pagal Jus kas tai? seksas? sakau taip, nes daug apie ji kalbama, vien pavadinimas- RUJA. Meilė pavadinimu -RUJA. Keista, nes man MEILĖ sako ką kita. Sakykit, Ką tai sako žmogui pradedančiam ir užbaigiančiam skaityti pasaką? Ji prasideda reklamos iškarpėlėmis ir baigiasi įsivaizdavimu,kaip žmonių smegenys nugaišta be elektros prietaisu. Aš jau senai nežiuriu tv. Bet esmė tame, kad Mane asmeniškai, perskaičius apėmė šioks toks pyktis ant autoriaus, nes matau su kokia pagieža, nepasitenkinimu, šiurkštumu parašyta ši pasaka. Tada kyla klausimas- ką tai gali pamokyti, ar sujaudinti? kaip manot alkoholikui, narkomanui, tv laidu žiurėtojui ar laimingam šiame didelių galimybių margaspalviame pasaulyje buvo skirtas? kurio žmogaus širdį tai sujaudintų,pakeistu ar priverstų kitaip mąstyti? Vistiek, kaip supratote, man neaišku: KĄ ŠIA PASAKA BANDYTA PASIEKTI? Į KIENO ŠIRDĮ ĮLYSTI?
Aušrai
2010-06-18 08:54:40
I gera naujiena - malonu, kad esate nuoširdi, prisipažystate, kad nesupratote - ką teksto autorius norėjo pasakyti. II gera naujiena - visi supranta ką teksto autorius norėjo pasakyti. III gera naujiena - suprantama, kad nieko nepasakyta. IV gera naujiena - komentaro mintys rišlios, žodžiai nešokinėja. V pati geriausia naujiena - pasaulis gražus, tobulas, pilnas džiaugsmo...VI ypač gera naujiena - galū gale atsirado nors vienas protingas HS skaitytojas, kuris suprato - ši pasaka rašyta tikrų tikriausio antialkoholines kampanijos šalininko ir visa jos esmė nukreipta prieš svaigalų žalą žmogui.
AUSRA
2010-06-18 01:51:22
Atvirai kalbant: sakykite- Ką teksto autorius šita pasakėle norėjo pasakyti??? Tai ką ir mes visi puikiai suprantame?? Tekstas nerišlus, mintys šokinėja, o galiausiai suprantama, kad -nieko nepasakyta. Reklama- Ruja- Alus- Mirtis. Tas pats per tą patį. Blogas pasaulis.... Kam blogas, kam ne. Nesuprantu ką šiuo tekstu bandyta pasiekti?? Kad tie geriantys vyriškiai mes gerti?? KAD APLAMAI KAŽKAS PASIKEIS? NE. VISKAS KAIP BUVO TAIP IR LIKS IR TOKIE PESIMISTIŠKI ŽODŽIAI NIEKAM NEPADĖS, GAL RAŠE ŠITA TEKSTĄ KAI BUVO SUPYKĘS ANT PASAULIO:))))
Greddy to praeive
2009-03-16 14:48:03
Užtenka ir vieno klautuko.
praeive
2009-03-16 10:44:38
Benui Na taip! Argi gali moteris mastyti? Ir dar - giliai??? :) Ir dar - dienas?? Kai sudelioji visa purva i viena kruvele pries savas akis, tikrai nusvinta visas sviesus pasaulis... Ir perskaicius - taip sviesu ir gera pasidaro....
ben to praeivei
2009-03-13 20:07:01
Giliau pamastykite? kai perskaitete si straipsni iskarto komentara rasete? ar mastete siais klausimais, isakytomis temomis valandas ar dienas, ir tuomet parasete komentara? Mano nuomone jus klystate, sakydama, jog A.lingaitis mato tik purvina pasauli. man atrodo norint matyti sio pasaulio purvus reikia ryskiai matyti ir sviesuji pasauli. Pasaulis nuostabus, ir su kiekviena diena jis vis nuostabesnis ir sviesesnis:D

 1-20     21-21    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Žmogaus protas nesugeba suvokti keturių išmatavimų. Kokiu būdu gi jis pasiruošęs suprasti Dievą, kuriam tūkstantis metų ir tūkstantis išmatavimų telpa į vieną?
Albertas Enšteinas
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės