Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
styrkargonik
2013-08-16 13:50:07
Visa sveikatingumo paslaptis, nepersivalgyti. Mažos dožės įvairių elementų junginių kas dieną mus gelbėja nuo ūmaus apsinuodijimo. Kiek žinau mūsų organizme tiek bakterijų, kad atsisijoti kurias maitinti, o kurias ne tiesiog labai sudėtinga. Cukrų mėgstanti candida karieso draugė, provokuoja cykraus alkį. Mano požiūriu svarbiausiai išlaikyti normalų pH, suvokti kada, kokiais intervalais ir kuo geriau maitintis. Kuo įvairesnis maistas tuo geriau. O pramonė, gyvena iš mūsų silpnybių. Visi mes jų turim, net tie kurie to nė neįtaria.
Faidon
2012-11-01 15:47:03
http://www.delfi.lt/news/daily/Health/slapti-saldumynai-kiek-cukraus-turi-skirtingi-produktai.d?id=59750509
Šaunu, tik
2012-01-04 09:49:52
žodyje "glikogenas" išmesk "u".
Giedrius
2012-01-04 08:38:33
Papildžiau skyreliu "tikrasis poveikis" http://lt.wikipedia.org/wiki/Fruktozė
Fruktozė
2012-01-03 21:33:05
Taigi wiki lietuviška rašo apie "sveiką" fruktozę: http://lt.wikipedia.org/wiki/Fruktoz%C4%97
Žalioji
2011-07-11 21:54:11
O kaip gi civilizuoti gydytojai maitina savo ligonius? Jau savaitė kaip minu slenkstį įstaigos, į kurią vieni labai veržiasi, kiti gi vengia jos. Pavakariai ir vakarienė - saldus kompotas, bandelė su džemu, saldus varškės sūrelis, pieniška makaronų sriuba, manų košė su džemu. Nuostabu. Pusė palatos ligonių ūmai iškrito su aukščiausia temperatūra ir toliau yra maitinami koncentruotu cukrumi. Ir visiems viskas gerai. Ar gi gydytojo reikalas meniu sudarinėti??? ARGI MAISTAS NETURI ĮTAKOS MŪSŲ SVEIKATAI IR GIJIMUI PO LIGOS??? AR NORS VIENAM GYDYTOJUI RŪPI, KAIP MAITINAMI JO GYDOMI PACIENTAI??? Šauksmas tyruose... Atsiliepkite nors vienas tikras gydytojas, tarkite savo žodį.
To daktaras
2011-06-15 12:05:28
daktare, ar jums žinomi В.Х. Хавинсон'o eksperimentai su peptidais gerontologijoje? Pasidomėkite ir tada suprasite, kad geriausia peptidus gauti iš...žmogaus, ką mes kai kuriais savo evoliucijos laikotarpiais ir darėme, o kai kas ir dabar – siūlau persikelti prie Amazonės ir įsitikinti. Taip, grūdų nebūtina džiovinti – jie arba patys išdžiūsta, arba ...supūna. Apie dantų nesusivalgymą esate neteisus – susivalgo jie, ir labai sėkmingai. Viskas priklauso nuo sąkandžio – jei jis tiesus, susivalgymas garantuotas, kaip garantuotas gumburų nudilimas ir trinant dantimis grūdų luobas. O dėl pieno – tai gamta mums jo neduoda tik dėl racionalumo – per brangiai patelei kainuoja savimi maitinti savo palikuonį iki pensijos. O, kad išmokome apgaudinėti karves, tai čia jau ne sveikatos reikalai.
luna
2011-06-15 11:25:32
Žmogus medžioja ilgiau/seniau nei augina grūdines kultūras. Šakniavaisiai šakniavaisiams nelygu; gerbiamas daktare, jeigu jūs medicinos dalykus mokėtės taip, kaip skaitėte straipsnį.......tai tikėkimės kad jūs pat.anatomas.
Autorius
2011-06-15 11:23:41
"javai kaip tik visos žmonijos visų laikų pats pagrindas." - ka ir turejau galvoje sakydamas, kad zmones pamirso, kad kazkada gyveno ne civilizuotai. Pritariu nuomonei, kad zmones dabar neduoda darbo dantims, todel tai yra viena is priezasciu, kad jie ne tokie stiprus. Musu kandziai nera pritaikyti grauzti kietam maistui, jie neauga. Musu dantys puikiai pritaikyti apgrauzti kaulu galus ir prakasti moliusku geldeles. Zali grudai, kurie yra ikandami niekaip negalejo sudaryti pirmykscio zmogaus mitybos pagrindo, nes aplinkoje ju mazai, antra, ju nebuna kiaurus metus ir trecia, laukiniai grudai yra labai mazi, palyginus su dabartiniais, kartu su jais privalgoma dayg celiuliozes. Man cia viskas logiska, jei kitiems, ne, tai kitu logika matyt ne tokia, kaip mano.
daktaras
2011-06-15 10:56:15
Nesutinku su šiuo straipsniu. Juk gyvūninės kilmės baltymai, riebalai, kad ir pienas bei jo produktai, kaip tik nėra toleruotinas mūsų organizmų. Kaip kiti mokslininkai sako- tai mažų vaikų maistas, juk savo mamų pieną vartojome maži, sūrių ir varškės nespaudžiame. O javai kaip tik visos žmonijos visų laikų pats pagrindas. Straipsnio autorius mini, kad sudžiuvę grudai tinka tik graužikams, mat mes jų nebe įkąsime. Bet juk nebūtina buvo mūsų protėviams jų džiovinti. tas pats ir su šakniavaisiais - morkas graužiam visi, dantys nuo to nenusivalgė nė kiek. Beje, patys odontologai šiandien skundžiasi, kad dabar vaikai auga be tvirto žandikaulio, dėl ko labai daug kyla problemų. Kodėl? Todėl, kad tėvai vaikams kuo toliau tuo labiau duoda minkštą maistą (pertrintą, smulkintą ir pan.), todėl vaikui nekramtančiam kieto maisto, nesiformuoja stiprūs žandikaulis, jo raumenys bei dantys. ir tai tik keli faktai, kad straipsnis prasilenkia su logika...
Antanas
2011-06-03 15:26:33
>Žalioji,...galima,jei uždėti akinius ir užrišti prijuostėlę:)
>Saulius2
2011-06-02 08:19:12
Jau gana Jums to, akcijinio...
Žalioji
2011-06-01 22:54:43
Atradau Francis Pottenger. Be visokių idomybių, kurias jis išdėstė, 1932-1942 metais atliko eksperimentus su katėmis. Vienas šėrė žalia mėsa, kitas perdirbta. Pirmosioms pasisekė, antrosios prigyveno daugybę "žmogiškų" ligų. Eksperimento rezultatai verti pamąstymo. Dabar tik vienas klausimas galvoje - ar žmogų galima lyginti su kate???
Saulius2
2011-06-01 22:16:53
Na pasaulis be prievartos- tai jau ne fizinis :) Nors kaip danguje, taip ir žemėje :D Su briedžiu neteko kalbėtis, nežinau, ar jis jau toks abipusiškas. Vilkas čia netinka, kaip suprantu. Grįžtu prie maisto- picą, kepsnį, mac`antį, bandeles galiu valgyti kol skrandis išsipučia. Lukštenu aš sau tą jautieną, ėdu po truputį, ir staiga- stop. Daugiau nei gabaliuko nenoriu. O suvalgiau na maksimum 100 gramų. Kaip čia suprasti? Tiek man neužtenka paprastai, ne ne.
>
2011-06-01 21:32:52
todėl, kad jeigu instinktas būtų "briedis", pasaulis nebūtų atsiradęs prievartos būdu, ir jame nebūtų prievartos. Akivaizdu, kad šis pasaulis yra instinkto prievartos aktas. O prievarta gimdo bjaurastį.
>
2011-06-01 21:23:27
be to, kadangi esame užvaldyti instinktų, mes nejuntame savasties ir nežinome, kas esame, juk jeigu žinotume, būtų akivaizdus aiškumas, o dabar esame lyg akli, blaškomi instinkto reikalavimų juos besąlygiškai tenkinti...
>
2011-06-01 20:59:18
Todėl, kad instinktas yra akla vienpusė prievarta, nelemtas gaivalas. Ir tik briedis supranta ir elgiasi abipusiškai. Todėl briedis yra likimo draugas ir brolis, tos likimo ir instinkto nelemties, kuri ištiko mus abu.
Saulius2
2011-06-01 20:13:09
Ką tik "atradau" žalios mėsos valgymo privalumą- neapsirysi. Kol aš čia tąsausi su sausgyslėmis, valgau iš lėto, ne kaip mac`antyje- dvigubą mėsainį su sūriu ir padažu makt, coxu užgeri, raugą išmeti ir "sotus". Taip pratęsiamas ėdimo instinkto patenkinimas daugiau laiko, ir pilvas nejaučia sunkumų ;)
Saulius2
2011-06-01 20:09:39
Beje, žalia iš tetos "rimi" jautienos kulninė su kaulu sunkiai kramtosi, einu apvirsiu. Teks užgerti akcijiniu vynu. P.S> kažkas užsiminė apie pagarintą mėsą. Kas tai per technologija?
Saulius2
2011-06-01 20:07:34
>atkreipkite d4mes5 taip esi kažkieno valdomas pastoviai. Kam priešintis prigimčiai, instinktam, kurie dar tūkstančius metų valdys visus padarus, įskaitant homo sapiens. civilizacijos konvejeris sugriūna karts nuo karto atėjus karui, badmečiui, pandemijoms. Tada viršų ima prigimtis- instinktai- vyrai dulkina moteris be vardo paklausimo, vegetarai papuolus progai surytų dešros šliosą, vien ant mėsos sėdėję taptų vegetarais, nespjautų kad ir iki šiol nevalgoma laikoma balandą, dėl išgyvenimo instinktų pakeltų ranką prieš kitoje gatvės pusėje gyvenantį "priešą", žodžiu po melo briedžiui vistiek slypi tas pats homo nebrendyla. Gali būti, kad kada nors taps homo subrendęs, instinktus tenkins sąmoningai, susikurdamas kiek įmanoma harmoningą su aplinka ir pačiu savimi pasaulį. Bet šiai dienai aš irgi paprašysiu briedžio saldaus melo....

 1-20     21-40     41-60     61-80     81-100     101-120     121-140     141-160     161-180     181-191    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Kartą žmogus vėlai
grįžo iš darbo namo - kaip paprastai, pavargęs ir suirzęs. Tarpduryje jis
netikėtai išvydo bemindžikuojantį savo penkiametį sūnų.
-Tėti, ar galiu
tavęs kai ko paklausti?
-Aišku. Kas gi nutiko?
-Tėti, o kiek tu
uždirbi?
Tėvui tai buvo netikėta.
-Tai ne tavo reikalas! – pasipiktino
jis. – Kodėl tu tai nori žinoti?
-Tiesiog šiaip - reikia. Pasakyk prašom,
kiek tu uždirbi per valandą?
-Na, bus apie 500. O ką?
-Tėti… - sūnus
pasižiūrėjo į jį iš apačios į viršų labai rimtomis akimis. – Tėti, ar tu
galėtum
man paskolinti 300 ?
-Tu klausei manęs tik tam, kad aš duočiau tau pinigų
kokiam nors idiotiškam žaislui? – suriko tėvas. – Žygiuok greičiau į savo
kambarį ir gulkis miegoti!.. Negalima gi būti tokiu egoistu! Aš dirbu visą
dieną, grįžtu nusivaręs nuo kojų, o tu taip begėdiškai elgiesi.
Mažylis
tyliai nuėjo į savo kambarį ir užsidarė jame. O jo tėvas taip ir liko stovėti
tarpduryje niekaip negalėdamas išmesti iš galvos sūnaus prašymo. „Kaip jis
išdrįso klausti manęs apie atlyginimą, o po to - prašyti pinigų?"
Praėjo
kiek laiko. Tėvo širdis atlėgo, ir jis pradėjo svarstyti kiek kitaip: "Gal jam
iš tiesų reikia nusipirkti kažką svarbaus. Velniai nematė tų 300, juk jis manęs
niekad iki šiol nėra prašęs pinigų„.
Kai jis įėjo į vaiko kambarį, sūnus jau
buvo lovoje.
-Sūneli, tu dar nemiegi? – paklausė jis.
-Ne, tėti. Tiesiog
guliu,- atsakė berniukas.
-Aš, atrodo, buvau šiurkštus su tavimi,- tarė
tėvas. – Man buvo sunki diena ir aš tiesiog nesusivaldžiau. Atleisk man. Štai
pinigai, kurių tu prašei.
Berniukas atsisėdo lovoje ir nusišypsojo.
-Oi,
ačiū, tėveli! – sušuko jis netverdamas džiaugsmu.
Po to jis pasirausė po pagalve ir ištraukė iš ten dar
keliolika suglamžytų banknotų. Tėvas, pamatęs, kad vaikas jau turi pinigų, vėl
įsiuto. Mažylis sudėjo visus pinigus į krūvą, kruopščiai perskaičiavo kupiūras,
ir po to vėl pakėlė akis į tėvą.
-Kam tu prašei manęs pinigų, jei tu jų
turi? – nesusivaldė tėvas.
-Todėl, kad aš jų turėjau nepakankamai. Tačiau
dabar yra tiek, kiek reikia,- atsakė vaikas. – Tėti, čia - lygiai penki šimtai.
Ar aš galėčiau nusipirkti valandą tavo laiko? Prašau, ateik rytoj iš darbo
ankstėliau – aš noriu, kad tu pavakarieniautum kartu su mumis.

Istorijos
moralas?

Moralo nėra. Tiesiog norėjosi priminti, kad mūsų gyvenimas yra
per trumpas, kad visą jį atiduotume darbui. Mes neturime leisti laikui nelyg
smėliui išbyrėti tarp pirštų, nei mažos jo dalelės nepaskiriant tiems, kas iš
tikrųjų mus myli - patiems artimiausiems žmonėms.
Jei rytoj mūsų nebeliks,
mūsų kompanija gana greitai suras, kuo mus pakeisti, ir tik šeimai tai bus iš
tikrųjų didelė netektis, apie kurią bus prisimenama dar labai ilgai.

Pagalvokite apie tai – juk neretai darbui mes atiduodame kur kas daugiau
laiko nei šeimai.


Nežinomas autorius
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės