Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
2011-12-13 07:37:38
trečioj pusėj
Čiabuvęs
2011-12-12 21:48:40
Nex, nesupratau tavosios minties. Rašai koks esi nepatenkintas mūsų sistema, bet atrodo, jog peiki ir šį straipsnį... Tai kurioj tu pusėj?
Saulius
2010-12-10 17:03:13
Ne viskas taip beviltiška:). Štai neseniai Rusija sustabdė grandiozinį projektą- hidroelektrinės ant Žemutinės Tunguskos statybą. Nuopelnus dabar bando prisimt daug "aplinkosauginių" organizacijų, bet tikroji priežastis buvo keli evenkai- vietiniai medžiotojai, pasakę, kad elektrinės ten nebus. Nebus ir tiek, tie Žmonės nepratę daug kalbėt ir niekada nejuokauja. Ir jais patikėjo, po tai jau ir oficialūs atstovai pasijuto saugūs už jų nugarų, pradėjo balsą kelt. Kaip manot, kodėl stipriausia valstybė suklupo prieš kelis žmones, tikrai žinančius ko nori?
Nex
2010-12-10 16:47:59
Tokių padejavimų ale „Veikla prievartos kultūroje” ar “Ko norėtum žlugus civilizacijai?” pilna internetinė erdvė , kiekviena nacija turi savotiškus kristus ,kurie labiau negu eilinis pilietis suvokia gyvenimo prasmę. Och , kaip tas rukymas blogai ! Net jei ant pakelio aiškiai lietuviškai parašyta „Rūkymas kenkia sveikatai „ vis tiek ruko . Ko dar taiklioji ir pastabioji akis nori ? Kad čipsą įdėtų ir su kiekvienu cigaretės užtraukimu pradėtų laidotuvių maršą groti ? O gal draudimai atsibodo reikia rašyti kad rūkymas padeda sveikatai. Kavinėse nerūkoma ar dėl to lietuvaičiai mažiau serga ? Vakar Rutelė rodė žuvis , tokį sovietinį kontrolierių ir profesorių. Tai vienas sako (tipo aukščiausia valdžia) nematau problemų ,dėl to niekas nemirė , kitas , kad žuvį jaunoms mamutėms valgyti tik kartą per savaitę . Nesu įvardyta kategorija , bet nusipirkta rūkytą žuvį išmečiau . Po to galvoju , kur ta Atlanto silkė beplaukiodama gali užsiteršti .
A.L
2010-12-10 16:06:06
Absoliučiai viskas yra pajungta sistemos (valstybės) žiniai. Kokia prasmė kurti „savo“ bendruomenę „svetimos“ rėmuose? Ar nedalyvavimas valstybinėje veikloje pagrįstas, logiškas? Tarkim, „teisingos“ bendruomenės nariui šalta ir jam reikia malkų krosniai pakurti. Jis ima kirvį ir eina miškan kirsti medžio. Medis priklauso valstybei, arba tos valstybės kitam nariui. Išvada – jei nariui šalta, jis neišvengiamai privalo dalyvauti žaidime pagal tos valstybės sukurtas taisykles (už kertamą medį reikia atlygio, arba leidimo). Bendruomenės nariai nepajėgūs keisti, arba kitaip įtakoti valstybės sukurtų taisyklių. Išvada – reikia keisti pačios valstybės taisykles, keisti viziją. Tarkim, valstybė „susiprato“ ir perdarė taisykles, pasekoje medžiai tapo visų nuosavybe. Ir? Klaida. Medžiai negali tapti visų, kol tie visi netaps moralūs iki tokio lygmens, kad eitų miškan medžių kirst tik tiek kiek jų reikia tik poreikiams patenkinti, be moralumo – medžius kirs be atvangos, po to medkirčiai kirviais kapos vienas kitą dėl geresnio medienos grobio pasipelnymui ir t.t. Chaoso motina šioje planetoje – tamsa. Dvasinė žmogaus tamsa yra tas didysis dabartinės vizijos savininkų sėkmės garantas.
A.L
2010-12-10 13:36:17
Kalbame apie tą patį tik kiek kitais žodžiais. Tokiai populiacijos masei administravimas būtinas. Esame dabar ir čia, tokie o ne tada ir tenai kitokie...Kas vienam skanu, kitam – bjauru, vienam juoda – kitam balta, nors kalbama apie tą patį daiktą. Žmonės skirtingi – susitarti gražiuoju geruoju niekada nepavyks. Tam, kad keisti viziją (ir priversti kitus keitimo būtinybę suvokti) visų pirma reikia dorai suprasti kame esame dabar. Jokių kitų kultūros rėmų nėra – yra tik ši, dabartinė ir vienintėlė. Kultūros vizija turi pamatą, tas pamatas – savotiška filosofija, kurios pagrindu ir formuojama vizija. Yra trys piramidės (trikampio) atramos taškai sąlygojantys dabartinės kultūros eigą. Tai – politika, mass media (propaganda) ir bankinės - finansinės institucijos. Šio super galingo įrankio savininkas – sionizmas. Kol ši destruktyvi jėga nebus išeliminuota, visos kalbos apie globalius pokyčius šioje planetoje – tušti pliurpalai. Šios sionistinės filosofijos pagrindu formuojama absoliučiai viskas – ar mes kalbėtume apie žmogaus sąmonę, ar mes kalbėtume apie to žmogaus elementarius buitinius poreikius. Švietimo statistikos rezultatai USA per paskutiniuosius 30 metų daugiau nei tragiški, panaši tendencija ir kitur. Apie propaguojamas, formuojamas vertybes, bei žmogaus poreikius net ir kalbėti neverta. Tam, kad suvokti dabartinę viziją dorai, reikia studijuoti priešo strategiją, kitaip kova beprasmė. Pilnai sutinku su bendruomeninių struktūrų pranašumu, galėčiau be sustojimo stuksenti klavišais keletą dienų vardindamas kitus pranašumus skirtus žmonių pasauliui....ir? Realybės supratimas smarkiai riboja žmogaus norą fantazuoti. Kažkada naktį Los Angeles buvo dingus elektra porai valandų...miestas akimirksniu pavirto į savotišką „Mad Max‘ą“...plėšimų, vagysčių, prievartavimų statistika pašoko dešimteriopai. Tai tik vienas mažas pavyzdys dabartinės kultūros „pasiekimų“. Trys atramos taškai savo darbą atlieka be priekaištų.
Greddy
2010-12-10 11:36:58
Man kažkaip kvepia A.Joneso teorijomis - taisyti tai, kas nebepataisoma. Man priminei tokį senuką, kuris prisiminė, kaip su Smetona buvo gerai, ir kaip nostalgiškai jis nori, kad tie laikai sugrįžtų. Jis vėl nori to.. valstybingumo. Gyvūnų banda ir yra banda. Nebent tau valstybė sinonimas bandai. Valstybė yra tik administracinis vienetas, o ne SOCIALINĖ ORGANIZACIJA. Turbūt niekad nesuprasiu to keisto noro tapatintis su dauguma. Genties dydis ir jos struktūra yra pilnai pakankama, kad ji save išlaikytų, be jokių valstybinių darinių. Greičiausiai skirtingas vizijas nešiojam. ;)
A.L
2010-12-10 03:04:05
Nesupratau replikos. „Valstybė“ visai nebūtinai yra baubas, kurio reikia bijoti. Gyvūnų banda irgi savotiška „valstybė“ su joje galiojančiomis taisyklėmis, kurių dėka evoliucijos procesas vyksta su minimaliais trukdžiais – nuostatos, taisykles būtinos. Klausimas tik – kokios ir kam jos tarnauja, jei kalbėtume apie žmonių pasaulio taisykles? Vizija kuriama sąmoningai. Ja masės patiki – kitaip nebūna - juk nemokėtų Coca cola kompanija milijonų už reklamą...ir nesimelstų tiek metų publika Kristui....Išvada – žmonės – paprasčiausia banda, kurią galima vesti, stumti norima (kažkam) kryptimi. Dabartinė vizija tarnauja saujai degeneratų ir to dėka pasaulis stumiamas duobėn. Kaip šį mazochizmą paaiškinti – nežinau. Buvęs futbolistas E. Kantona pasiūlė masiškai visiems prancūzams vienu metu atsiimti iš bankų pinigus. Naivu....bet sveikintina. Kiek daug žmonių žino, kad USA federalinis bankas privati struktūra? Savininkų pavardes minėti, ar tame jokios prasmės? Tai yra tokios valstybės amoralumo viršūnė. Apie ką dar galima kalbėti? Bet visai nereiškia, kad valstybė negali būti kitokia.
Greddy
2010-12-10 01:57:17
Lingaiti, po valstybės dar pamiršai paminėti ir valstybių sąjungas. ;)
A.L
2010-12-10 01:25:39
Žmogaus protas nepalaikomas išminties – neįgalus. O ką gali ...neįgalus? Tik išmintis pajėgi keisti. Dabartinė planetos civilizacijos evoliucijos fazė destruktyvi ir tam argumentų daugiau nei pakanka. Vadinasi pirma fazė – sustabdyti destrukciją. Ne apie vandenį iš čiaupo reikia kalbėti – kalbėti reikia apie sukurtą pragaištingą neo viziją žmonių pasauliui, kurios vienas iš tikslų homo sapiensui iš po kojų išmušti paskutinius tuos moralės likučius, kurių dar likę. Žmogus be moralės, arba su sužalota morale – jau ne kovotojas. Žmogus sodinamas ant holivudiškos masturbacijos kuolo visomis prasmėmis, tiksliau jau pasodintas, pasodintos ištisos generacijos be teisės nulipti....Nemenkinu straipsnyje keliamų aktualijų, bet kol žmogaus sąmonė nebus pravalyta nuo šiukšlių, kalbėti apie progresą – jokių šansų. Dabartinės „auklėjamosios“ kultūros tikslas – atimti iš žmogaus šansą tapti mąstančiu. Melo, smurto, kvailysčių, žemiausių gyvuliškų instinktų propagavimo industrija metus milžiniškas pajėgas demoralizacijos procesui vykdyti ir šiuo metu ta industrija laimi, negana to – ji klesti. Iš žmogaus reikia pagaminti neo bio robotą. Ar reikia, ar jau pagaminta? Tik šios robotų armijos dėka bus galima galutinai baigti globalizacijos procesą, kas ir bus tas paskutinis vinis į mūsų dabartinės civilizacijos karsto dangtį. Dabartinis pasaulis man panašus į tą narkomaną daug metų sėdintį ant heroino adatos. Jis suvokia, kad mirs, jei nuo jos nenulips, jam bando padėti, jį bando išgelbėti.....leisdami naujas dozes, ar jis pats to nori, ar jau nebe. Tik nuoseklus ir išmintingas metodinis darbas švietimo srityje pajėgus kažką pakeisti, tik darbas moralės suvokime bei ugdyme gali suteikti šansą homo sapiensui pamatyti nors kažkokią mažytę dalį šviesos perspektyvoje. Pats savanoriškai žmogus moralus netaps niekada – jį tokiu galima padaryti tik prievartos keliu. O prievartiniu mechanizmu turi tapti mokykla auklėjanti, ugdanti mąstančią būtybę, o ne eilinį vartotoją – gamintoją sistemai. Be moralės neegzistuos teisybė, sąžinė, tikra laisvė, be moralės neegzistuos šeima, be tvirtos šeimos nebus tvirtos bendruomenės, nebus valstybės – liks tik milžiniškas globalizacijos fabrikas, kuriame prie staklių stovės minios neo vergų gaminantys dar ir dar visko visko ko mus, jiems dar trūksta..ir visai nereikia. Dabartinė sistema kariauja karą prieš žmogų – visų pirma dvasinį karą. Fronto linija aiški ir matoma, tik bėda ta, kad sistema apsiginklavus naujausia strategine ginkluote, ją palaiko gausi reguliari armija. Žmonių pusėje nieko paguodžiančio – ten tik negausūs partizanų būriai....kada ne kada nuverčiantys kokį traukinuką nuo bėgių....
Greddy
2010-12-09 23:39:15
Pagarba tam, kuris vertė, ir tam, kuris įdėjo šį interviu. Jensenas yra vienas iš nedaugelio, kuris realiai darbuojasi "fronte", nemyžiodamas į kelnytes. Kiekvienas turi savo taktiką (jeigu turi), ir nereikia smulkmenintis į tai. Svarbu, kiek ta taktika veiksminga. Turbūt atsiras tokių, kurie teigs, kad tai tiesiog žaismas su pasekmėmis.. tačiau juk negali surikti maisto gamintojams ir liepti mažiau gaminti maisto. Todėl, kaip tik galima, reikia veikti įvairiomis kryptymis. Ir laikui bėgant atsiras naują viziją nešančių žmonių, kurie galbūt galės įtakoti maisto gamybos reikalus. Ir jie atsiras dėka to, kad kažkas vis "lašins" jūroje, vis rėks per garsiakalbius liaudžiai. Dėl kultūros apibrėžimo sutinku. Prilipdant kažkokias nuostatas, galima taip sugriauti vieną iš pagrindinių antropologinių nuostatų. Bet, susitarimo reikalui, čia ir dabar, terminų įvedimas praverstų. ;)
luna
2010-12-09 21:46:08
hau!
Saulius
2010-12-09 21:39:38
Taip, nei ekologija, nei šiukšlių rūšiavimas, vandens taupymas ar sveikesnio maisto pirkimas o blogo nepirkimas nieko nepadės. Jei mes visiškai pakeisim gyvenimo būdą- iš esmės niekas nepasikeis, kol nepasikeis mūsų kultūrinės nuostatos. Štai viduramžiais buvo Karibuose tokie bukanjerai, nusigyvenę ispanai, kurie pradėjo gyvent kaip pirmykščiai žmonės, medžiojo kas papuola, mėsa maitinosi, kailiais rengėsi. Gyvenimo būdas jų buvo labai ekologiškas, tiesiog tobulas. Bet štai pasitaikė proga ir jie sukūrė Karibų piratų respubliką - valstybę. Tokiu būdu visi gavo galą. Kaip matom, pasikeitęs gyvenimo būdas nieko nedavė- kultūrinės nuostatos liko tos pačios ir išlindo kaip yla iš maišo. Darosi aišku, kad bet kokie "teigiamiausi" veiksmai šios kultūros rėmuose- pražūtingi, nors ir sunku tai pastebėt. Arba nauja vizija ir iš to kylanti nauja kultūra- arba jokie veiksmai netenka prasmės.
vytis
2010-12-09 21:39:03
Labiau gal imanoma, visiskai - nemanau, kad pasiekiama civilazijoj. Net jei ir turi savo sklypa ir nama, jie vistiek apmokestinti, kasmet privalai moketi uz tai, kad juos turi. Jei kazka sumanei statyti "nuosavam" sklype, apmokestinimai dar didesni. Net jei pasistatei savo vejo maluna ir saules baterijas ant stogo, tapai "nepriklausomas", tie statiniai vistiek apmokestinti.. Net jei valgai tik tai, ka pats uzsiauginai, vistiek turesi kazka dirbti, ar uzauginti daugiau, kad parduoti ir susimoketi mokescius. O kiekvienas darbas, bet kokie pinigai jau vel apmokestinti... ir taip be galo :) tapti nepriklausomu turbut nepavyks, bet prie ekologijos prisideti imanoma :)
keletas
2010-12-09 21:27:08
tokių ir šaltesnių žiemų privers mokintis gyventi labiau nepriklausomai nuo valstybės. :)
luna
2010-12-09 21:24:27
valstybė YRA sistema ir civilizacija :)) turbūt reikia išmokti gyventi kaip įmanoma labiau nepriklausomai nuo jos.....tai reikštu ir mažesnį ir kitokį vartojimą.
svete
2010-12-09 21:15:36
Is valstybes jau seniai aisku, kad nera ko tiketis palaikymo. Ji isvien su sistema ir civilizacija. Bet va patys vartotojai, manau, galetu tureti nemaza itakos. Kur tie kinieciai detu savo prigaminta slamsta, jei jos nieks nepirktu. Gal but tikrai HS skaitytoju tik saujele, gal as per daug optimistiskai nusiteikus. Zmoniu samoningumas nepasikeis per diena. Bet, manau, jau geriau gyventi ir buti sektinu pavyzdziu, nei sneketi, kad as vienas vistiek nepakovosiu, tad geriau uzsimerksiu ir gyvensiu kaip gyvenes.
luna
2010-12-09 21:03:48
1. ekologija neturi nieko bendra su "pasaulio išgelbėjimu", tai tėra pinigų plovimas ir dar vieno drakono šėrimas. 2. paskaičiuokim, kiek skaitytojų turi HS ir kiek gyventojų Kinija. 3. nevartojimas griauna šalies ekonomką, jokia valstybė nesiryš tuo užsiimti ir to skleisti, propaguoti.....4. greičiau atvirkščiai, antireklama, suniekinimas ir sumenkinimas pasijus labai greitai, kai tik kritinė masė žmonių pradės realizuoti tokias idėjas. ŠTAI KODĖL.
svete
2010-12-09 20:54:31
Na tap,lasas juroj. Bet deka siam ir panasiems portalams ga vis daugiau zmoniu nubunda, is to laso susiformuoja balute, o veliau gal ir didesnis telkinys.. Daug blogesne nuostata, kad vistiek nieko nepakeisi.. Bet gyvenant samoningiau galima pakeisti daug ka.. Net ir sistema kazkiek koreguoti.. Pvz, paciai nepirkti perdirbto maisto, pusfabrikaciu, skanestu ir pan., pirkti mesyte ir ja virti.. Nepirkti to, ko butinai nereikia, nepirkti rubu tik todel, kad mada keiciasi, maziau naudotis elektriniais buitiniais prietaisais, maziau vazinet automobiliu, daugiau vaziuoti dviraciu ar eiti pesciomis.. Ne tik kietiems skleisti tas tiesas, bet ir buti patiems pavyzdiu, gyventi toki gyvenimo buda.. Gal tai tik lasas juroje, bet kuo daugiau zmoniu nubus ir susivoks, tuo tu laseliu daugiau, o kuo ju daugiau, tuo maziau civilizacijos uzliuliuotu vartotoju.. O jei zmones daugiau butu samoningesni, galbut pasikeistu ir pasiula parduotuvese, gal ir pramone sumazetu, kam gaminti tiek viso slamsto, jei nera vartotoju, kurie ji pirktu.. Na tai mano tokios mintys, kaip paprasciau galima kazka padaryti nieko nedarant. Pradekim keistis nuo saves. Ir pavyzdys ne i tema. Kasdien per kaledines aukojimo akcijas priaukojama daugybe pinigu. Bet jei kiekvienas galvotu, kad as vienas nieko nepakeisiu, tai nieks nieko nepaaukotu. Na gal as cia daug issipleciau. Bet manau, kuo daugiau zmoniu nubus, susivoks, nustos be saiko vartot, tuo labiau bus galima kazka padaryt, net ir specialiai nieko nedarant. Svieskimes ir svieskim kitus. Dekui tokioms svetainems.
Žalioji - Sauliui
2010-12-09 20:32:37
"jei tavo maistas atkeliauja iš parduotuvės, o vanduo - iš čiaupo, vadinasi, tu pasisakysi už tą sistemą, kuri visa tai palaiko, nes nuo to priklauso tavo gyvybė" - citata ir kartu atsakymas. Kasdien priversta bendrauti su kruva žmonių. Kai aš jiems užsimenu, kad dėl jų pačių sveikatos jiems reikėtų nustoti kepti maistą, jie pažvelgia keistai į mane. Jeigu aš jiems pasakyčiau, kad mums visiems reikėtų pasirūpinti mūsų upės švarumu, jie manęs iš vis nesuprastų. Nes iš krano juk bėga švarus vanduo... Stebėdama, bendraudama aš nuolat galvoju - kokiai daliai lietuvių rūpi mūsų žemė, mūsų gamta. Bijau, kad labai mažai daliai.

 1-20     21-22    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Medicina niekada nekūrė sveikatos. Viskas lygiai atvirkščiai - medicina metodiškai ir efektyviai kuria ligas ir rūpinasi visuotiniu žmogaus sveikatos degradavimu.
Tiesiog mintis
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės