Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
skacukas
2014-11-29 00:32:08
Su tuo cholesteroliu man jau seniai kirba toks neatitikimas, kai pvz mano močiutei 84, vyro - 85 metai, jos visą gyvenimą maitnosi pagrinde namie ruoštu maistu ir dirbo daug fizinio darbo. Mano močiutė po šiai dienai sėkmingai augina vištas, susikasa žemę bulvėms ir kitokioms daržovėms sodinti, dar ir malką kokią perskelia. Ir ji pati sako - jei nepavalgau mėsos (o tai beveik visada kiauliena, ir ne pati liesiausia), man silpna būna, jaučiuosi nedrūta. Net ir šiandien tų močiučių valgiaraštį sudaro kiaušiniai, sviestas, pienas, kiauiena, grietinė ir visos kitos "blogybės". Negi jos yra taisyklės išimtys? Nes pagal dabartinę visur taip grūdamą mitybos piramidę jos jau turėtų būti seniai po žeme. Įdomu net būtų padaryti panašaus amžiaus žmonių apklausą, galiu garantuoti, kad jie valgo lygiai tą patį.
Kas paaiškins???
2011-04-30 13:56:46
Mano bendrasis cholesterolis buvo 7,2. Mane ištiko širdies infarktas. Man kraujagyslėse pastatyti du stentai. Paskyrė gydytojai gerti Sortis. Pradžioje, kol nežinojau, kokie "blogiečiai" yra statinai - apie 2 mėnesius juos gėriau. Bet kai sužinojau - iškart jų naudojimą nutraukiau. Gydytojai mane gąsdino staigia mirtimi, sakė, kad būtinai reikia juos gerti. Iš tiesų nutraukus statinų naudojimą ir pradėjus maitintis itin vegetariškai- cholesterolis šoktelėjo iki 9. Blogasis buvo 6.48. Ieškojau spaudoje, internete, visais įmanomais kanalais, ką valgyti, kaip maitintis, kad tik cholesterolis susinormalizuotų be vaistų. Vegetariškas maitinimasis mėnesių mėnesiais dar tik blogino rezultatą. Priėjau išvados, kad reikia baigti vegetarišką mitybą, o valgyti tai, ko norisi, tik su saiku. Net ir gydytojų labai draudžiamus kiaušinių trynius valgiau, kiek man norėjosi, nes šiaip jau kiaušinius labai mėgstu. Pavasarį leidau beržo sulą ir beveik mėnesį ją gėriau po porą litrų per dieną. Pasidariau tikro sibiro kedro riešutų užpiltinę su spiritu ir po šaukštą gėriau prieš pusryčius, po vakarienės - po taurę gero sauso vyno. Ir ką jūs manot??? Po pusės metų tokios, kaip man atrodo, labai normalios mitybos, valgant viską, ko norisi, pasidariau cholesterolio tyrimą. Nepatikėsit... cholesterolis - 5.8. Ir apskritai, didelis cholesterolis ir aterosklerozė man kažkaip nesiriša kartu. Kitaip kaip reikėtų suprasti, kad vienas mano artimas žmogus serga ateroskleroze, jam šuntuotuos kraujagyslės, o cholesterolis visada buvo labai normalus.Tad, mielieji, netikėkite, kad jums reikia gerti cholesterolį mažinančius vaistus - statinus. Žinokite, kad šie vaistai mažindami cholesterolio kiekį pridaro nepaprastai didelę negrąžinamą žalą jūsų organizmui. Valgykite daugiau naminį maistą, maistą, kuriame nėra jokių "E" ir sveikite :)
Rubidis
2011-03-06 11:25:18
Zizes argunetai remiasi teiginiu, kad "tiek daug gydytoju ir mokslininku negali klysti". Sis teiginys remiasi autoriteto prezumcija, t.y. "tyrimo autoriu nepazisty, bet jais pasitikiu is principo, nes jie yra autoritetai, o autoriteta itvirtina laipsniai ir skambios pareigos". Jei Zize giliau pasidometu, kas tai yra mokslinis pasaulio pazinimo ir tyrimu metodas, tai suzinotu, kad 1) moksle autoritetu negali buti ir 2) kad vienintele tiesa yra paties atkartotas eksperimentas. Taigi siame puslapyje teigiamos tiesos yra isbandytos ir patikrintos arba isvados padarytos, remiantis kitu (kartu ir oficialios medicinos mokslo) atliktu tyrimu DUOMENIMIS. Pateikiami patarimai yra pritaikyti praktikoje su atsikartojancia sekme. Be mokslinio, dar yra taikomas, ir loginis ideju patikrinimo metodas: patikrinama, kokia nauda is idejos gautu suinteresuoti asmenys, taip pat, kokia zala ideja padarytu suinteresuotu asmenu priesams, taip pat patikrinamas suderinamumas su gamtos, t.y. sios Visatos desniais. Dabar man kyla klausimas, kaip Jums sekasi atkartoti savo liaupsinama medicina grindziancius eksperimentus? Kaip paciam isitikinti, pavyzdziui, kad butent tas, o ne kitas genas nulemia musu polinki i kruties vezi? Kaip isitikinti, kad pagaminta vakcina tikrai nesukelia pasaliniu negriztamu pazeidimu? Mokslinio metodo taikyti negalim, nes per daug sudetinga technologija (matyt ne be reikalo), po loginio patikrinimo pasirodo, kad interesu konfliktas didziulis, nauda gaunama didziule, o gamtos desniu atitikimas yra niekinis, kas belieka? Tik autoritetas, o kartu ir tikejimas laipsniais, vardais, skambiais pavadinimais - tuomet tai ne mokslas, tai religija. Tai kuris dabar yra sarlatanas?
Dr. zizei
2011-03-06 07:45:03
Aš ir galvoju, na koks gi konsultantas patarė Maximos prekybininkams ne išmesti pradėjusius gesti ir su pasibaigusiais galiojimo terminais produktus, bet parduoti juos už mažesnę kainą. O pasirodo, kad Visuomenės sveikatos direktorius patarė, arba bent jau pritarė. Na šaunuolis profesorius, tikrai daug išmano apie maisto kokybę ir jo įtaką organizmui. Save gerbiantis mokslo žmogus niekada nebendraus su prekeiviais, kurie toksinais virtusius produktus pardavinėja kaip maistą. O gal čia ir vėl tas medikų nerašytas planas – pašersim bomžus (nes dažniausiai jį perka jie) sugedusiu maistu ir jie nusibaigs greičiau. Komentatorius "skaitytojas" rašė: "Plėskite matymo ir mąstymo ribas" ir pradėkite matyti ne tik laipsnius, bet ir realybę.
To zizi
2011-03-06 07:06:00
savo liaupsinamųjų laipsnius reiktų žinoti, ribas jaučiančioji. Plėskite ribas, gerbiamoji – ne docentas, bet jau visas profesorius R.Stukas.
to Greddy
2011-03-06 01:12:08
Cia tik su papais suprast, papais į priekį, nes daugiau prasiveržt nelabai yra kuom...
skaitytojas
2011-03-06 01:09:41
to zizi
skaitytojas
2011-03-06 01:08:43
Teks ir Jums savąsias ribas prasiplėsti, jei nenorite būti su savo palikuonimis palaidota po evoliucijos volu. O jei norite, prašom, konvejeris įjungtas ir puikiai veikia. Nei pasaulio medicina nei vyriausybės žmonijos išlikimo strateginio plano neturi. Kaput žmonijai ir atokvėpis visai likusiai planetos gyvybei spėriai artinasi.
Greddy
2011-03-06 00:59:32
Čia su ironija suprast, ar kaip? :)
zizi
2011-03-06 00:42:05
HS straipsnių autoriai kaip visada protingiausi. Šį kartą ir už Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto direktorių, docentą dr. Rimantą Stuką. Jau visai ribų nejaučiat.
Žalioji
2010-09-03 17:51:16
Turiu kaimynę - seną, seną, bet vis dar gyvą. Vieną dieną ji man padėstė - "ar gali gydytojas man patarti, ką man valgyti? Aš pati geriau žinau kas man tinka." Apie ligas ir gydytojus jis niekada nešneka. Ji pas juos nesilanko. Ji pati yra savo kūno šeimininkė.
Birutė
2010-09-03 14:12:18
Gydytojas turi reguliuoti ląstelės membranos pralaidumą, o ne mažinti pasekmę kraujyje - cholesterolį. Kaip tai reguliuojama, jei jau pradėjote viltį teikti, tai prašom pratęsti:). Pašnekėti NEkonkrečiai visi moka, ką tik pats išnagrinėjote tokį mokėjimą:). Kur toks gydytojas, kuris TAI daro? Pas ką reikia kreiptis?
Birutei
2010-09-03 13:54:31
Vieną rašom, o du lieka mintyje. :) Ką padaryti? Su kuo? Suformuluokite konkretų klausimą, jei norite tikėtis atsakymo.
Birutė
2010-09-03 12:43:09
Ir kaip tai padaryti? Maitinuosi tikrai labai dietiškai, net nesistengiu, aš nemėgstu riebiai, aštriai, jokių tortų ir t.t., pažiūrėjusi rekomendacijas, matau, kad visai nebėra ką valgyti :). Taigi maisto reguliavimas - ne išeitis. 2-3 kg sveriu per daug, suliesėsiu be problemų, o toliau ką daryti? Ačiū už atsakymą:). Gydytojas turi reguliuoti ląstelės membranos pralaidumą, o ne mažinti pasekmę kraujyje - cholesterolį.
daivai
2010-01-21 18:38:47
Cholesterolio biosintezė vyksta ląstelės citoplazmoje ir mikrosomose. Po sintezės citoplazmoje jis per 10-20 min. pasiekia ląstelės plazminę membranos paviršių, kur yra susikaupta apie 70-90 proc. ląstelės cholesterolio. Toliau cholesterolis arba lieka ląstelės membranoje, arba yra išvedamas lauk iš ląstelės DIDELIO tankio lipoproteinų pagalba, arba keliauja atgal į citoplazmą eterifikavimui( jei jo kiekis pasiekia kritinę ribą). Išorinis cholesterolio šaltinis ląstelėms yra MAŽO tankio lipoproteinai. Antroje gyvenimo pusėje žmogaus organizmo ląstelių membranose dažniausiai daugėja riebiųjų rūgščių ir mažėja cholesterolio. Cholesterolio perteklius išneštas iš ląstelės su DIDELIO tankio lipoproteinais keliauja į kepenis, kur yra perdirbamas į MAŽO tankio lipoproteinus ir nukreipiamas atgal į kraują vėl kaip išorinis cholesterolio šaltinis ląstelėms, arba perdirbamas į tulžies rūgštis. Cholesterolio trūkumas yra ląstelės MEMBRANOJE, kuri dėl to pasidaro perdaug pralaidi. Gydytojas turi reguliuoti ląstelės membranos pralaidumą, o ne mažinti pasekmę kraujyje - cholesterolį. Žinoma, galima pradėti gerti statinus ir nutraukti cholesterolio sintezę ląstelėje, bet statinai užblokuos kartu ir ląstelei gyvybiškai svarbius komponentus ubichinonus, dolicholus ir kt. Galima griebtis Stuko pasiūlymo – nevalgyti cholesterolio, tačiau su maistu mes gauname mažesnę dalį cholesterolio, lyginant su tuo, kas yra sintetinama ląstelėje. Tokios pastangos – lašas jūroje. Gydytojo užduotis: atsatyti ląstelės membranos sudėtį, tai yra normalizuoti jos pralaidumą.
daiva
2010-01-21 14:47:26
Susidomejau, tik dar butu idomu suzinoti, kodel lasteleje gali trukti cholesterolio, nes zmogui turinciam su tuo problemu visvien reikia kazka daryti. Tad gerai butu zinoti ir galimas tokio reiskinio priezastis

 1-16   
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 

Sveiki žmonės - tai ligoniai, kurie tiesiog nežino apie savo ligą.
Žiulis Romenas

Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės