Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Onai
2012-02-06 12:57:31
galima.
Ona
2012-02-06 11:23:01
Gal galima suzinoti bebro tauku sudeti
Laimai
2012-01-03 16:48:51
galima
laima
2012-01-03 12:10:25
ar galima butu lenteleje pamatyti sviestmedzio aliejaus sudeti?
Padedu susigaudyti
2011-08-22 22:02:32
Kam tas aliejus ių viso? Taip nori kepti? Visai skanus maistas kad ir keptas be aliejaus- pečiuje.
padėkit susigaudyt
2011-08-20 14:33:29
http://www.sanitex.eu/aliejus-augaliniai-riebalai/palmiu-aliejus-palmovit-500-25-kg.html?lang=0&plid=436.....................................http://www.sanitex.eu/prekes/bakaleja/aliejus-augaliniai-riebalai/palmiu-aliejus-oleinas-famili-5-l.html?lang=0&plid=3&cntr=LT.................................. ar tai tai yra palmių aliejus? Kuris? Šiais laikais sunku besusigaudyt, gal po gero daikto pavadinimu mėginama neaišku ką iškišt.
Saulius2
2011-08-15 11:27:19
Visi taskai ant "i": riebalai lengvai patenka i lastele. Laisvos aminorugstys (LAF), fermentai. Bendra "maisto piramide" visiems zmonems yra is dvieju langeliu, isdestytu horizontaliai- baltymai ir mineralai. ==================== Dabar "taskome" ant "i" raides: virskinimo metu baltymai skaldomi i smulkesnes dalis ir organizmas is smulkiu daliu statosi save. Kur "klijuojami" isskaidytu baltymu gabaliukai- lasteliu viduje? Jei lasteliu viduje, sociosios rugstys kiek suprantu neprisijungia nieko, kaip tada patenka i lastele statybines medziagos (baltymu gabalai patys kiek suprantu nepateks, nebent jie bus panasus i riebalus ir "apgaus" lasteliu membranas). Taip pat mineralai. Kas juos pernesa i lasteliu vidu? Patys riebalai nepamaitins lasteles ir reikia dar ir baltymu "gabalu"+ mineralu. Dar angliavandeniai. Pvz, raumenyse. Jie turi patekti i raumenu lasteles, kad turetu ka "deginti".
>domiuosi
2011-07-08 09:07:36
vienas iš įrodymų yra "domiuosi" komentarai: smegenų veikla labai priklauso nuo cholesterolio kiekio jose. Esant jo trūkumui, smegenys vaikams nustoja vystytis, o suaugusiems – funkcionuoti. Ar neatrodo, kad čia likote savo krante viena? Jei manote, kad jūs mums įdomi kaip asmuo, tai klystate. Jūs net nick'o nesusikūrėte, taigi kokie gali būti asmeniškumai. Mums jūs tesate tik visuotinai priimtos nuomonės gynėjų atstovė, ir tos mūsų rašytos "paklodės" komentaruose, tai atsakymas daugiau jūsų ANALOGAMS, o ne jums. Kodėl mes turėtume jums kažką įrodinėti? Jūs mums kas? Mama, teta, dukra ar ultrapelno šaltinis? Už kiekvieną išpildytą norą gamtoje reikia susimokėti: nori uogų – teks paplušėti jas renkant, nori žuvies - teks stypsoti ant krnato, nori mėsos, teks ilgokai pasivaikščioti paskui žvėrį. "Auksinės žuvelės" čia nėra ir marių karaliene čia netapsite.
qwerty
2011-07-08 00:00:01
sunku israuti is smegenu tai kas visa gyvenima buvo kalta, irodinekti neirodineja, vistiek atmetimo reakcija gaunasi, nepriima smegenys informacijos nors tu ka.. To domiuosi, i tavo klausimus jau ne karta buvo atsakyta, o ir siaip straipsnius paskaicius atsakymai akivaizdus.
domiuosi
2011-07-07 23:33:08
Taip, pradejau cia rasyt, nes noriu kad irodytumet ka patikrinot, tik snekat patikrinta, veikia, KUR? Nesu gerus nei zuvu tauku, nei semenu aliejaus, o dar cia sneki apie puodelius jumoriste tu!!! jei jau trecia savaite du mazus saukstelius uzsipilu ant grikiu, cia jau puodeliai skaitos. nei vieno karto nebuvau parasius kad geriu zuvu taukus ar aliejus, galvoji ka nori ir ant manes paisai. NEGERIU aisku tau. Jei pats geri atrabotkes tai gerk, kitiems nepaisyk!! Pasikartosiu dar karta, atejau informacijos apie graikiniu riesutu alieju, nes esu radus informacijos kad jis geras, jei neturi atsakimo nesikisk. ir nesakyk to ko nematai.
>domiuosi
2011-07-07 23:09:07
Paskaitinejau, jeigu visu tuo tiket istikruju baisu...SIŪLOME PASKAITYTI DANIEL QUINN KNYGAS, TUOMET ALIEJŲ IR ZUVŲ TAUKŲ BAISUMAI STIPRIAI SUŠVELNĖS. tai geriau tikesiu geresne versija (tyrimais) lengviau bus :) TAIP, IŠ JŪSŲ KOMENTARŲ JAUČIASI, KAD ATĖJOTE PASITIKRINTI SAVO TIKĖJIMO IR UŽTVIRTINTI JĮ, TAČIAU SUKLYDOTE – ČIA TIKĖJIMAIS NEUŽSIIMAMA. O istikruju, kodel taip sventai tikit KARTOJAME: NĖRA ČIA TIKĖJIMO, NE TEN PATAIKĖTE, ČIA YRA PRAKTIKA, KURI RODO BŪTENT TAIP, KAIP TEIGIAME. ir kitus bandot itikint sio daktoro tytimais? SKĘSTANČIŲJŲ GELBĖJIMAS – JŲ PAČIŲ REIKALAS. JŪS TURBŪT NESKAITĖTE HS PERSPĖJIMO DEŠINĖJE, VIRŠUJE, IR JO GALE ESANČIOS NUORODOS. PASKAITYKITE IR TUOMET KLAUSIMAS KODĖL ŠIEK TIEK APTRUPĖS. kodel kitu tyrimais netikit? KIEKVIENAS TIKI TUO, KUO NORI. MES SAVO PATEIKIAMA INFORMACIJA TIKIM TODĖL, KAD TAI IŠBANDĖME PRAKTIKOJE IR TAI PASITVIRTINA. O JŪSŲ ŠVENTŲJŲ TEORIJOS NEVEIKIA IR TAI AKIVAIZDU – ŠIRDIES KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ TIK DAUGĖJA, NEŽIŪRINT Į TAI, KAD ŽUVŲ TAUKUS IR SĖMENŲ ALIEJUS JAU PUODELIAIS GERIATE. vien tas jusu pavadinimas "Aliejų ir žuvų taukų mitai" pasako kad cia pasakos, as irgi galiu kaip ir jus man sakyt siuksliu pririnkot (nesupykit, as tik diskutuoju, teisybe sunku rast VISA BĖDA, KAD JŪS NEIEŠKOT, O TIK GINČIJATĖS. ) Tai pasakykyt ka esat PATIKRINE ir kaip VEIKIA? MES NEMATOME JOKIOS PRASMĖS JUMS ĮRODINĖTI. KIEKVIENAS SAVO TIKĖJIMĄ TIKRINASI PATS. JEI JUMS MIELIAU IR GERIAU GAUNASI GYVENTI VARTOJANT ŽUVŲ TAUKUS IR ALIEJUS SU DIDELIU POLINESOČIŲJŲ KIEKIU, SVEIKINAM! JŪS ATRADOTE TAI, KAS JUMS TINKA. TIK MAŽYTĖ ABEJONĖ: KĄ JŪS TADA ČIA VEIKIATE? ŠVENTA MISIONIERIAUS ROLĖ? TUOMET TEKS KURTIS NUOSAVĄ TINKLAPĮ IR TEN DĖSTYTI SAVO ĮSITIKINIMUS.
domiuosi
2011-07-07 23:02:35
Taip jau visiem uzkliuvo ta grudine kultura, jei ryte suvaulgau virtu grikiu, ar avizines koses, kiti 3-4 valgiai buna kitos rusies maistas, kama tas blogumas? zmogui reikia ivairaus maisto. ZALIOJI< kur jie bus patenkinti valgydami tapati maista diena is dienos, pabandyk pati pasirkt savo megiama maista ir valgyk 4-5 kartus dienoj :))) STEBETOJAU< man uztenka koses viena kart dienoj, turiu ir kitu megiamu valgiu, zmogui ne vien anglevandeniai reikalingi.
Stebėtojas
2011-07-07 22:37:23
Besidominčiai. Aš patikrinau dalį teiginių nuosavu kailiu. Siūlau ir jums taip pamėginti. Pavyzdžiui, pradėkit maitintis tik grūdinėmis kultūromis, padidinkit agliavandenių kiekį ir rezultatų ilgai laukti neteks. Nebent pas jus organizmas ir virškinimo sistema sveikesnė nei statistinio piliečio.
Žalioji
2011-07-07 21:37:58
Atsakymo į medicininius klausimus galima rasti ir ne medicininėje literatūroje. Reikia atkreipti dėmesį į kalėjusių lageriuose prisiminimus - kokie jie "sveiki" jautėsi misdami tik duona, į karių prisiminimus, kai kartais diena iš dienos teko valgyti tik duoną. Kažko jie nebuvo labai patenkinti tokiu meniu. Kodėl??? Juk grūdinės kultūros, kaip teigiama, turi būti mūsų mitybos pagrindas. Atsakymų į išlilusius klausimus reikėtų ieškoti keliomis kalbomis, kurios vartojamos šiek tiek plačiau nei lietuvių.
domiuosi
2011-07-07 14:28:44
Paskaitinejau, jeigu visu tuo tiket istikruju baisu... tai geriau tikesiu geresne versija (tyrimais) lengviau bus :) O istikruju, kodel taip sventai tikit ir kitus bandot itikint sio daktoro tytimais? kodel kitu tyrimais netikit? vien tas jusu pavadinimas "Aliejų ir žuvų taukų mitai" pasako kad cia pasakos, as irgi galiu kaip ir jus man sakyt siuksliu pririnkot (nesupykit, as tik diskutuoju, teisybe sunku rast) Tai pasakykyt ka esat PATIKRINE ir kaip VEIKIA?
Giedrius
2011-07-07 11:52:18
http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/metabolizmas/Ar_verta_vartoti_Omega_3 __________ cia aplamai apie riebalus http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/mityba/Apie_riebalus __________. Nesotieji riebalai vadinami nesociaisiais, nes turi dvigubu jungciu. Dvigubos jungtys yra LABAI linke chemiskai reaguoti ir butent tie reakciju produktai (pradziai su deguonimi, bet ne tik) yra nuodingi. Taip pat per didelis kiek neriebiuju rugsciu keicia lasteliu (visu organizmo lasteliu) membranu savybes (dazniausiai pakeicia ne i geraja puse). O siaip tai skaityk visa skyriu METABOLIZMAS ir arba priimsi jame pateikta informacija (butinai tikrink cia pateikta informacija, bet ne sveikatos zurnaluose (ar jus paslapiuose) ir ne papildu gamintoju/platintoju puslapiuose, o tai jau nera taip lengva), arba mesi koki komentara "viskas cia nesamones" ir eisi valgyti koses su aliejumi (nuo kurio po to oda anksciau laiko susirauksles) ir niekas ant taves nepyks :)
domiuosi
2011-07-07 11:30:16
Gal galima butu gauti tuos straipsnius kur parasyta kad nesociuju riebalu aliejai yra blogai? buciau dekinga :) As kiek ieskojau tai visur parasyta, kad augalinis aliejus yra naudingas. Sviesto as nevalgau jau senai, grietines taip pat, tuo labiau ant koses :))
Giedrius
2011-07-07 11:12:55
O atsakymas i klausima "augalinis aliejus kuris turi daug nesociuju riebalu yra blogai?", turbut kokiuose 4-5 straipsniuose, taip kad skaityk, skaityk, skaityk.
Giedrius
2011-07-07 11:04:16
Jei jau taip, tai kodel nenori ant koses gabaliuko svieto (ar grietines) uzsideti? Manau, kad cia tikrai niekas nepritars, kad semenu aliejus ir zuvu taukai yra labai gerai (vaistas nuo visu ligu), o sotieji riebalai ir cholesterolis yra labai blogai (visu ligu priezastis). Nors as suprantu, kad tu butent tai noretum isgirsti.
domiuosi
2011-07-07 10:50:45
neatsaket, kodel sviestas yra gerai turintis tiek daug sociuju riebalu, o augalinis aliejus kuris turi daug nesociuju riebalu yra blogai? kuris yra teisesnis ar tas kuris i diena suvartoja tik du mazus saukstelius augalinio aliejaus, ar tas kuris ant savo kiaules kepsnio pila sociuosius riebalus?

   <<    1-20     21-40     41-60     61-80     81-100     101-120     121-128    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Visos ligos ateina per skrandį ir gydomos jos - per jį, o sveikata palaikoma per stuburą.

    Tibeto medicinos postulatas.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės