Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
nėra ką išmesti
2010-11-16 15:47:49
nes niekad neturėjau mikrobangų krosnelės, nei virtuvėje, nei kišenėj :)
Jx
2010-11-16 13:06:59
Jei jau tiek neigiamų pastebėjimų dėl mobilaus ir mikrobangės daromo poveikio sveikatai, kodėl nerašote, kad atsisakote šios įrangos visiems laikams ir išmesite juos (nurodykit vietą ir laiką, kai išmetinėsit). Manau, kad žinote, jog keliuose autoavarijose žūna ar sveikatą susižaloja dar daugiau. Gal ir autotransporto atsisakysite? Sergančiu vėžiu buvo dar ir tais laikais,kai nebuvo nei mobilių,nei mikrobangių nei .... Nereikia bandyt siekt "Vardo" primityviais "raganavų demaskavimo" būdais,dorai nesupratus kaip tie prietaisai veikia ir atliekant vienetinius eksperimentus.Bet tokia jau,matyt, žmogaus prigimtis- ką sugalvojau ne aš, viskas blogai...Ir visada atsiras tikinčių..į ką tik pirštu parodysi.
j
2010-11-12 18:41:21
to irodymai> as kiek matau, kad ten firguruoja DECT telefonai, ne mobilieji ;] tai dabar galima iskart pamirst apie DECT ir rekt, kad mobilieji cia kalti. Juokus sneki. Speju tas darbuotojas toje imoneje dirbo dar tada, kai mobilusis buvo lagamino dydzio. bombu pavyzdziui> kadaise baznycia teige, kad zeme yra visatos centras ir kitaip teigusius zudydavo. Cia irgi panasi raganu medziokle dabar vykdoma (kaip ir su klimato atsilimu) Zodziu: sunes loja - karavanas eina. Svarbiausia yra iteigti ir prigasdinti, kad tai yra blogai ir tave nuzudys, net nereikia svariu argumentu ar irodymu. visai kaip inkvizicijos laikais. Dar pamastymui - apie galimas sasajas tarp vezio ir mobilaus telefono bevaises kalbos sklinda daugiau nei 10 metu. Jeigu telefonai kelia vezi, kodel visdar nera informacijos apie tai? Ko truksta? Kalbetojai tiktai dangstosi tokiomis skambiomis frazemis, kaip "nera irodymu, kad mobilieji telefonai nesukelia vezio" Nors istiesu jie ieskojo irodymu, kad telefonas sukelia vezi ir aisku, tas jiems nepasiseke. Tai geriausia perfrazuoti viska ir pateikti is kitos puses. zodziu, sekmes stabdant progresa.
įrodymai
2010-11-11 20:51:57
manau J net auglys nuosavoj makaulėj vis vien dar nebūtų "tikras įrodymas". Tačiau teismams įrodymų pakanka... DECT telephones and mobile phones cause cancer The Highest Regional Court in Brescia (North Italy) has now issued a final valid judgement confirming a causal connection. The brain tumor of an employee of the INAIL (IstitutoNazionale by l' Assicurazione contro gli Infortuni sul Lavoro) the National Public Insurance Institute, has been caused by hours of use of a cordless(DECT) and/or mobile phone The judgement is a breakthrough because this time the Judge excluded industry financed appraisals and relied on industry independent data. This judgement makes it now possible for employees in Italy to insist on the supply of a corded phone and to advise their employer that they are legally liable for future damages should they insist on the use of a cordless phone. The Consumer Center in South Tirol advises everyone to insist on a written declaration regarding the use of telecommunication equipment which expressly states that the employer takes all responsibility for any future medium or long term consequences The plaintiff has now been awarded an 80% disability pension due to his ` handy damage' .and the employer INAIL is to pay all court costs.
To J
2010-11-11 20:43:58
Kadaise Nevadoje buvo pardavinėjami bilietai stebėti branduolinius sprogdinimus. Žmonės užsidėję tamsius akinius vėpsojo kaip kyla atominis grybas. Į teismą padavė bilietų pardavėjus tik praėjus ne vienai dešimčiai metų. Kodėl ne iš karto? Todėl, kad tuo metu mokslo vyrų buvo tvirtinama, jog stebėti branduolinį sprogimą yra saugu.
j
2010-11-11 19:43:03
straipsnis tai labiau panasus i tuos emailu plintancius virusinius "pasakojimus". tik dar truksta pabaigoje prieraso "issiusk 5 draugams ir busi apsaugotas nuo radiacijos." Jokiu faktu ir konstruktyvumo. Vien tik paistalai. Kaip ir ne kuriu komentuotoju. Pastebejai kazka negerai - kreipiesi i gydytojus ir nustatys jie, kas cia buvo ir nuo ko. Kiek buvo atveju, kad jau vien del per didelio baterijos kaitimo, gamintojai pakeisdavo visa partija bateriju nemokamai (neatsizvelgiant kurioje pasaulio dalyje gyveni) Jei butu tikru faktu, kad telefonai sukelia vezi, butu seniai imtasi priemoniu ir nieks tu telefonu nepirktu. Jau vien tik, kad skirtingu telefonu skirtingi SAR lygiai buna, net kalbos nera rasinelyje sitam. Zodziu, pletku bobos sindromas autoriui: daug paistalioniu, apeliuojama i sauguma ir jausmus, o tikru faktu ir kuo pagrindzia savo sapaliones - nera. Atsibuskit, zmones, pradekit patys mastyt.
mano patirtis
2010-06-23 17:35:13
esu jautri mobiliesiems, ilgiau pakalbėjus nei kelias minutes skauda ausį, o kai kas kitas šneka, pajuntu irgi tokį keistą maudulį per ausis, tyčia tikrinau - ne placebas. be to, turiu laptopą, tai teko ilgai dirbti pasilenkus virš jo, ir pastebėjau, kad daug valandų laikant jį netoli veido, pradėjo skaudėti gerklę ir pastebėjau, jog kiek padidėjo limfmazgiai. ilgiau naudojant belaidį internetą galvoje pradeda diegti. gal esu jautresnė nei kiti žmonės, tačiau visiems siūlau nejuokauti su mikrobangomis, tai yra radiacija, kuri mažais kiekiais ilgą laiką, matyt, duoda tokį pat efektą kaip didelė trumpalaikė radiacija. naktį visada išjungiu telefą, niekada nelaikau kišenėje, siunčiu daugiausia sms, tik kai labai reikia. nepalikite telefono vaikams ar prie savo gyvūnų. ir nenaudokite mikrobangės maistui, jo net skonis visai kitoks (beskonis). tyrimai rodo, jog tokio maisto pavalgius smarkiai padaugėja leukocitų kiekis kraujyje. organizmas kovoja prieš denatūruotas ir nebeatpažįstamas amino rūgštis turbūt...
NeTiesa.lt
2010-03-17 13:53:27
Asmeninnė patirtis. Turiu striukę su kišene mobiliakui ant rankos (žasto). Kelias dienas panešiojus toje kišenėje mobiliaką (NOKIA) - ant odos toje vietoje atsirado išsausėjusios paraudusios odos apskritimas. Išsiėmus mobiliaką po ~1,5 savaitės paraudimas išnyko. Po kažkiek laiko pakartojau „eksperimentą“. Kelios dienos su mobiliakų - oda vėl paraudo ir išsausėjo. Nebenešiojant vėl pranyko. Kolegė pasakojo apie savo draugą, pastoviai nešiojųsį mobilką užpakalinėje kelnių kišenėje - tam nabagui atsirado egzema ant užpakalio.
Liudas
2010-03-05 16:58:22
Šitam informacijos perkrovos amžiui , skaityti straipsnį kuris pastraipa po pastraipos kartojamasi kiek erzina :) "Telefonai blogi " "blogi telefonai" . Net kartu kaip tendencingai nori įgrūsti emociją. Taip ir nesuradau informacijos iš kur operuotas žmogus nusprendė kad tikrai mobilus ryšys sukėlė auglį. Kaip žinia pastebim kad dažniausiai ligų/auglių priežastys gana kompleksiškos būna... Kaip intensyviai naudojo mobilų(valandomis per dieną)? Nejau nebuvo alternatyvios numanomos auglio priežasties? Verslo sektorius ne toks jau ir mažas, vadybininkų pilna - visi pagal idėją turėtų kristi kaip lapai. Jis tikrai ne vienintelis verslo atstovas intensyviai naudojantis telefoną 10 metų. Ar yra daug kitų ?
Napylnikas
2010-02-27 19:30:58
Chemijos moksle vystosi nauja saka - mikrobangu chemija. Tai reakciju zadinimas mirobangomis. Idomiausia tai, kad lietuviu mokslininkai, taupydami lesas ir neisgaledami isigyti serifikuotos laboratorines irangos, reakcijas vykdo paprastose buitinese mikrobangese, o rezultatus publikuoja moksliniuose straipsniuose ;) Tai manyciau irgi parodo, kad mirobangeja maistas sildomas ne taip jau nekaltai.
G
2010-02-27 18:12:26
Du mokslininkai: Hans Hertel ir Bernard Blanc tyrinėjo mikrobangomis ruošto maisto įtaką sveikatai .Apie tai,ką jie rado, yra info internete ,tačiau tie, kurie džiaugiasi greitu maisto paruošimu mikrobanginėse,manau, tos informacijos nėra skaitę.
Napylnikas
2010-02-27 17:20:55
Zinau, kad mikrobangeje gali pasikeisti amino rugsciu simetrija is L i D, t.y. is naturialiai sutinkamu, i gamtoje nepasitaikancias.
Teisingai
2010-02-27 12:02:51
As ta pastebejau irgi. Ten, kur idedi telefona, po kiek laiko atsiranda nemalonus maudimas. Idomu, o kas atsitinka su maistu pasildytu mikrobangu krosneleje, Kaip tai veikia maisto sudeciai, na, ir musu kunui?
Golys
2010-02-27 10:27:02
Tai kad ne tik smegenims kenkia. Pavyzdziui man, ilgiau (kelias valandas) panesiojus mobilu kelniu kiseneje, ima mausti dubens srityje. Maudimas praeina po kokio gero pusvalandzio, kai telefona padedu ant stalo...
L.A
2010-01-27 22:51:27
Perskaičiau staripsnį. Turiu draugą – veiklus žmogus, reik rekomenduot jam paskaityt. mat didesnę dienos dalį anasai „ant“ mobilaus – verslo reikalai. Ir šiandien gi dėl tos pačios priežąsties (daro verslą) jo „ant“ skyp‘o nematau. Teko imti į rankas savo mobilų (chi chi). Pranešiau prieteliui apie galimą pavojų – juk naujiena svarbi (?)... O jei rimtai – mob telefonai jau pasekmė. Pasekmė DARYMO. Žalingos ryšio priemonės – tai tik DARYMO įrankis. Kuo toliau į mišką...tuo labiau pradedu tikėti į karmos dėsnius. Ir vėl apie tą patį – pvz: kad eiliniame mieste pastatyti eilinį daugiaukštį daugiabutį be visų kitų su tuo susijusių pastangų, reikia mobiliu telefonu prakalbėti N valandų, N žmonių kiekiui (nuo architekto iki eilinio pagalbinio darbininko, bei NT agento). Tikybė „ryšininkams“ pakenkti sau milžiniška. Išvada – nereikėjo to namo statyti, nereikėjo tų....mob telefonų. Didysis liudesys tame, kad šios mintys (tarkim) šio straipsnio herojų aplankė jau chemijoterapijos metu, kaip spėju...(kitus žemės drebėjimo , arba ekonominės krizės metu...)Ir dar spėju, kad nemažas HS skaitytojų būrys pamena tuos laikus kada mb telefonai buvo tikrų tikriausia utopija (?). Ir dar pamenu tuos laikus.....kada jaunystėj važiuodavom vasarą Palangon su keliom monetom kišenėje ,kad mūsų draugai turi jau ten prie jūros... Schema paprasta – sutartą dieną autostopu Palangon, susitikimas su draugais – porinėm valandom „ant akmenų“ (Vytauto – Basanavičiaus gatvių kampas). Tekdavo praleisti po gerą pusdienį „ant akmenų“ belaukiant susitikimo, neretai ir būryje kitų naudojančių tą patį susitikimo metodą, rasdavom naujų draugų, draugių. Naujos pažintys, nauji kontaktai,nauja patirtis, naujos emocijos...tas pats alus.... Buvo smagu. Nebuvo dar tada mb telefonų, nebuvo dar tada neto. Buvo blogiau, kad naudojome tokį primityvų „ryšį“ „ant akmenų“? Sentimentai praeičiai? Buvo gerai - geras tada laikas buvo. Mano akimis, blogiau dabar...ir visai ne todėl kad vėžiniai susirgimai kas kart ir vis dažiniau jau tampa nelabai smarkiai ką ir bestebinantys reiškiniai...Blogiau tai, kad pripratome prie mb telefonų.....pasekoje to pradedame tapti kyborgais su ausinių – mikrofonų „protezais“ ant burnos, bei ausų. Negana to, ta supersta muilinė (telefono aparatas) jau patapo ir „socialiniais – turtiniais antpečiais“- juk dažnas sau pripažintų – koks mielas jausmas užplūsta kada publikoje išstraukiamas paskutinio modelio Nokia ir glaudžiamas prie ausies....(ir foto daro ir į netą įlysti sugeba....kiaušinienės tik dar nebekepa, bet viskas su laiku...) Skaudi tema? Be abejo – skaudi....bet kol kas neskauda....

 1-15   
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Gyvoji gamta slepia savyje tris mįsles: gyvybės kilmė, evoliucija ir mirtis.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės