Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Daiva
2016-02-19 00:24:17
Pas mane tokia situacija - vaikas 2,5 visiškai nesirgo nei peršalimo nei kitokiomis ligomis, negyvenome izuoliuotai, dažnai būname tarp žmonių. Ilgai maitinau savo pienu, maistą taip pat iki šiandien patį geriausią jam atiduodu - daug ką užsiauginame patys, taip pat prisirenkame gamtoje (uogos, žolelės), mėsą taip pat naminę valgo. Džiaugiausi, kad vaiko organizmas sveikas. BET. Rudenį pradėjo lankyti darželį - ir prasidėjo...peršalimo ligos viena po kitos, dauguma virusinės, tad apsieiname be antibiotikų. Susirgus ilgai "sėdime ant biuletenio", kad į grįžtų visiškai pasveikęs. Bet po savaitės, daugiausiai dviejų - vėl tas pats...kas negerai? Gydytoja sako, kad tokiame amžiuje formuojasi vaiko imunitetas, susidurdamas su virusais kraujas mokosi gaminti antikūnus. Sako, kad yra normalu pirmais darželio metais taip daug sirgti, dėl to nereikia jaudintis, svarbu, kad tos ligos būtų be komplikacijų, nebūtų sunkios formos. Atseit, organizmas mokosi kovoti su įvairiomis ligomis ir reikia leisti jam tai daryti. Ką jūs manote apie tai? Ar mes ką negerai darome? Ar iš tiesų tai yra normalu? Gal gali straipsnio autorius pakomentuoti?
lina
2013-11-05 12:21:14
Sveiki. Likau kai ko nesupratusi. Skaitant apie autoimunines ligas buvo siūloma dieta visiškai atsisakant angliavandenių. Visam gyvenimui. Čia viskas aišku. Tačiau ... Straipsnyje "Peršalimo" ligos" teigiama: "Visas nepakeičiamas aminorūgštis gamina storojo žarnyno mikroflora, bet tik tuo atveju, jei ši mikroflora gyva, klesti ir yra pakankamai ląstelienos (t.y. nevirškinama celiuliozė, kurios gausu grūduose, daržovėse, vaisiuose)." Tai kaip čia dabar: ar sergant autoimuninėmis ligomis organizmui nereikia aminorūgščių?
Tommix
2010-09-19 02:01:00
"jie įsigudrindavo pragyventi iki labai garbaus amžiaus – 100-110 metų. Ir tai be jokio papildomo maitinimo, apsieinant tik su skysta daržovių sriuba ir duonos kriaukšliu per parą" - Tai dabar vadinama ne gera teisinga mityba, o "Calorie restriction" -kai betkoks gyvunas misdamas maziau nei jis nori (30%-40% maziau) - 30% prailgina savo gyvenimo trukme.
sukresta
2010-02-09 10:48:40
Tai vis delto virusu galima uzsikresti taip pat kaip ir persalimu? Buvau supratusi, kad virusas pasigamina organizmo viduje, bet vis del to virusa reiketu laikyti "dideliu apsivalymu"? Kokie yra siu dvieju skirtumai?
Galima
2010-02-09 07:18:11
užsikrėsti ir virusu, bet tai dar nereiškia, kad sirgsite. O jei susirgsite, dar nereiškia, kad dauginsis būtent tas virusas, kuriuo užsikrėtėte.
nepraeive
2010-02-08 23:12:33
"HS>praeivei2009-10-14 16:42:36Praeive, visų pirma, ne ligomis užsikrečiama, o virusais ir bakterijomis." Tai vis del to ar galime ar ne uzsikresti virusu. Kaip "uzsikreciame" persalimu supratau. Bet virusu...???
rutikai
2010-01-12 06:50:13
Taip, emocijos, jei jų "prisivalgoma" per daug, yra tokios pat šiukšlės, kaip ir prisivalgius maisto. Kad ir geriausią maistą, kad ir saikingai valgant, jei bus šiukšlinama emociniame lygmenyje, įskaitant ir gyvenimą su lempos,o ne saulės šviesa, organizmas sens greitai, taps ligotu. Kūną valdo emocijos (kai kam suprantamiau, kai sakoma, kad dvasia yra pirminė, o kūnas tik keičiasi pagal ją), kurios keičia ir maisto įsisavinimą. Žinoma, galima dirbtinai, laikantis dietos ir analizuojant fazes, priversti organizmą atsistatyti, tačiau netinkamas emocinis fonas labai greitai tą padarytą darbą sugriaus. Galima pastoviai sekti savo organizmą ir reguliuoti jį, tačiau tai jau bus lygiai tas pats, kaip apsigyvenimas ligoninės palatoje – kasdieniniai analizai it t.t., o gyvenimo malonumą užklos spaudimo, temperatūros ir kitokie matavimai. Kai žmogus atgyveno dalį gyvenimo ir savo antinksčius emocijomis pakeitė taip, kad jie nebereaguoja ir nebevaldo taip, kaip priklauso, tada kito kelio, kaip gyvenimas "palatoje", nelieka.
rutika
2010-01-11 22:10:52
Aciu uz toki issamu atsakyma. Perskaiciau "Supratima apie.." ir supratau, kaip emocijos itakoja, netgi tai kas vyksta mitochondrijose! Tai taip iseina, jei vaikelis "prisirenka" daug emociju..tada "siuksleveziams" taip pat daug darbo, kaip ir suvalgius slamsto?
rutikai
2010-01-11 16:22:58
Šlamštas yra viskas, iš ko negalima arba esamu momentu nesigauna pagaminti energijos. Žmogaus organizmą (nesvarbu vaiko ar senelio) valdo nervų sistema. Nuo jos priklauso ar bus laiku atidarinėjami "vartai" (membranos) į ląsteles. Jei nervų sistema sutrikusi (vaikas persivalgė kovinių filmų arba sukilo pavydas kaimyno turčiaus naujam žaislui), rezultatas bus tas pats – vaikas sirgs, o kartais dar labiau negu suaugęs, nes vaiko sąmonė įvertinti gyvenimo nesąmones dar neišmoko (o kai kada ir niekada neišmoksta : ) ) . Organizmas pasigamina MEDŽIAGAS (cheminius junginius), bet ne cheminius elementus (yra bandymų įrodyti, kad vieną kitą elementą galima versti vieną kitu organizme, bet toks organizmas turi būti idealus). Su maistu turime gauti pirminius cheminius elementus, kartais juos galime organizmui duoti ir tiesiai, ne iš maisto, pavyzdžiui druską. Ji nei darže auga, nei garde veisiasi. Medžiagas organizmas galina pats, bet su bakterijų pagalba. Jeigu įdėmiai skaitėte "Biodvasinį robotą", tai turėjote suprasti, kad tuomet, kai organizmas gamina energiją mitochondrijose, o ne citoplazmoje, energijos kiekis pagaminamas 19 kartų didesnis. Pažiūrėkite į sveikus vaikus – jie laksto kaip pašėlę visą dieną, kartais pamiršdami net valgyti, nors vaikų organizmas reikalauja daugiau energijos – jam reikia augti.
rutika
2010-01-11 08:55:54
Kaip smagu rasti toki saunu puslapi, su tokiu kiekiu informacijos. Kasdien paskaitau viena ar kita straipsniukus ir yra keletas dalyku, kurie "nesusiveda". Kaip supratau "nepersalsime", jei nebus "slamsto" organizme, arba "juodojoje dezeje", tai kaip yra su mazais vaikuciais kurie vis del to presala, nors yra maitinami motinos pienu? Na ir kitas klausimas, koks tikslas valgyti ivairu raciona produktu, jei pasak paskutinio straipsnio, musu organizmas vis delto pasigamina visas butinas medziagas pats, "jei ne is vieno komponento, tai is dvieju tikrai". Na kad ir tas pavyzdelis apie kalinius. Labai lauksiu atsakymo.
Greddy
2010-01-09 12:23:26
Iš asmeninės patirties. Niekada nenorėdavau eiti į darželį. Pastoviai būdavau mamai įsikibęs į drabužius, ir nutįsdavo tik su ašarom.
Rūtai
2010-01-08 20:01:11
Vaikų noras keliauti į darželį yra dalinai dar apspręstas ir jų organizmo įgimto metabolizmo. Tie, kurie yra greito metabolizmo, norėdami veiklos ir būdami ryte labai energingais, gali visai noriai eiti į darželį, tačiau bet kuriuo buvimo darželyje metu, gali lygiai taip pat užsimanyti namo, pas mamą. Darželio maistas ir gėrimai irgi vaidina ne paskutinį vaidmenį – juk vaiko niekas neklausia ten, ką jis norėtų valgyti pietums. Vyksta masinis šėrimas iš didelio bendro katilo ir tiek. taip žmogus nuo mažens atpratinamas save teisingai jausti ir jaustis.
Rūta
2010-01-08 17:05:32
Nežinau. Aš linkusi žmogumi tikėti. Kokia prasmė mamoms man meluoti? Gali būti, kad vaikas patiria stresą, bet išoriškai to neparodo, susitaiko, su tuo, kad yra atvestas į darželį ir bėga žaisti. Aš tiesiog kiekvieną rugsėjį pastebiu tą reiškinį ir įdomu kodėl taip vyksta. Gaila tų mažiukų, juk kai kurie geria antibiotikus kas porą mėnesių.
Greddy
2010-01-08 15:37:28
Manai, kad tos mamos tiesa sako? Nemanau, kad atsirastu vaiku, kurie is prigimties budami, noretu eiti i darzeli. Absurdiskai skamba.
Rūta
2010-01-08 11:13:04
Ir dar. Kai rugsėjo mėnesį vaikai pradedami vesti į darželį, visada pastebimas susirgimų pagausėjimas. Aš vaistininkė. Visada maniau, kad tai patiriamas stresas išjungia vaikų imuninę sistemą. Bet dalis mamų pasakojo, kad vaikai noriai eina į darželį. Ir niekaip neradau atsakymo - kodėl. Gal netinkama mityba ir yra tas atsakymas???
Rūta
2010-01-08 11:02:25
Tai vadinasi, Advento ir Gavėnios pasninkai ne šiaip sau sugalvoti. Tik šiemetinis gripas įsisuko nespėjus mums pradėti pasninkauti.
Patirčiai
2009-11-17 07:24:41
Gal galite paaiškinti ką reiškia žodis "protingai" naudojantis pirtimi, jūra, sniegu? Kieno protą imsime už etaloną? Padėstykite kaip protingai naudotis pirtimi, sniegu ar jūra.
Patirtis
2009-11-16 23:30:34
mano patirtis tokia: sirgdavau daug ir smarkiai bronchitu. po to nustojau valgyti mėsą ir štai jau 8 metai, kaip nė karto nesirgau. sulig tuo, labai retai pasireiškia ir visi "peršalimai", kurie kitiems kartojasi sezonais, kuriais, tiesą sakant, niekad ir netikėjau-logika-kaip skersas vėjas gali sukelti snargliavimą:). dar pastebėjau, kad jei yra kokia sloga - ją puikiai išgydo pirtis, jūra, sniegas. tik protingai tą reikia daryti. o šiaip - kad ir kaip sveikai maitinsies, stresas, nervai turi didesnės įtakos nei mityba. tai irgi iš patirties.
HS> praeivei
2009-10-15 08:25:18
Neįmanoma užsikrėsti liga, galima ja tik SUSIRGTI. Oficialioje medicinoje naudojamas terminas "užkrečiamos ligos" nėra tikslus, o šio netikslumo padariniai matosi – žmonių galvose įsišaknijo mintis, kad liga galima užsikrėsti. Užsikrėsti galima tik virusu ar bakterija, bet tai nereiškia, kad nuo užsikrėtimo būtinai sirgsite. Sergama ne dėl to, kad užsikrečiama, bet dėl to, kad organizme yra sudarytos sąlygos tam užkratui daugintis. Tikrumoje užsikrečiama netikusiomis mitybos ir gyvenimo taisyklėmis. Pvz., užsikrėtus herpes virusu, nebūtinai žmogus ištisai serga. Herpes virusas pasireiškia tik tada, kai susidaro organizme jam palankios sąlygos.
eda
2009-10-14 22:43:50
o as tai jau pasimetus, tai kuom gi maitintis.. ??? "neisgydomos ligos" rasoma, kad isvis geriausia valgyti tik mesa, su nedideliu kiekiu darzoviu, retkarciais virtu bulviu ir ryziu.. "prazutingas saldumas.." raso, kad taip pat nekenkia ryziai ir bulves.. o cia jau kenkia, o mesos galima ir nevalgyti.. kur tas aukso viduriukas?

 1-20     21-40    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Gydytis pradedama iki mirties likus penkioms minutėms, o reikėtų - penkiems metams iki ligos.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(123651 pranešimai)
paskutinis 2017-03-27 16:32:42
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(16501 pranešimai)
paskutinis 2017-03-27 13:16:24
Naujausi komentarai
oqiferovow
2017-03-27 17:42:50
Secondary cialis hatching, ossification...

oqocojxasip
2017-03-27 17:41:13

rejrehuvik
2017-03-27 17:38:57

Dannybic
2017-03-27 17:38:40

aneumatifom
2017-03-27 17:33:52
An lasix is for abortion,...

osutjikue
2017-03-27 17:32:27

Ernestodype
2017-03-27 17:31:29

Ernestodype
2017-03-27 17:31:19

Davidhib
2017-03-27 17:28:25

iyinoqorarus
2017-03-27 17:28:19

esoyubao
2017-03-27 17:27:56
Difficulty viagra movements, donors...

alucipi
2017-03-27 17:25:53

udecuncof
2017-03-27 17:25:36
L buy cialis adjust card...

aapeeal
2017-03-27 17:25:01

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės