Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Maluvat
2017-03-25 18:20:01
Все про то, как уехать из России
Ponia Nora
2016-02-23 09:27:10
Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jums skolos? jums reikia skubiai paskolą finansuoti savo verslą ?, jums buvo atimta jūsų banke, nerimauti ne daugiau, mūsų paslaugos yra greitas, paprastas ir saugus paskolas dabar bet kokiomis aplinkybėmis. Skolintis iki 2,000 euro - 1,000.000 eurą Šiandien! Susisiekite su mumis ir paskolų informacijos šiuo adresu: noramildred.loan@hotmail.com Pastaba: Jūs tikėtis preliminarų atsakymo ir finansavimo per 24 valandas Linkėjimai. Ponia Nora
Virgis
2015-12-29 14:43:02
labai geras straipsnis, lankiausi pas p. J.Ruolia, pasisėmiau iš jo sveikatingumo pradmenų. Turėjau prieš du metu 4 st. kasos vėžys su metastazėmis kepenyse. Gyvenu jau 2 su virš metų ir dar planuoju daug į priekį. Daug skaitau knygų, domiousi sveiku ir man kinkamu maistu, iš savo patirties jau galiu padėt ir kitiem, net duoną savo kepu be miltų, jokių angliavandenių, jokio cukraus ir gyvenimas rėda toliau. Žodzžiu viskas galima tiktai reikia domėtis, noro reikia ir geležinės valio. Sėkmės Virgis
dede
2015-08-24 21:41:41
gerkite aspirina..... kliedesiai ,geriu vingiorykste ,pats renku,nuo reklamuojamo slamsto(huerto gavnin)skrandis kiauras,nerukai ,negeri (alus ir spalvoti sssssudai) sportas , sexas,nesivargini nervuotis ,neziuri debilu tv,nesisveikini su ruolia ir i ji panasiais,myli vaikus,tevus ir draugus ir gyvenimas grazesnis ))))
Jonas
2012-01-10 13:23:06
...cha,cha, cha....geriausias humoras !!!! be jokių keiksmažodžių, šlykštybių ...geras, sveikas juokas...Dėkui.
Greddy to Tommix
2011-06-22 12:55:11
Tai bėgom i vaistinę dabar jau varai ir krauniesi savivarčiu piliules Aspirino? :)
Tommix'ui
2011-06-22 08:21:04
mes manome, kad tavo manymas kitaip manantiems manyti netrukdo, nes kiekvienas gali manyti kaip nori manyti.
Tommix
2011-06-22 03:25:42
Kakziap cia autorius daug ir pats s..primale. Juk negalima i straipsni itraukti visu IF , o ir neaisku ka sake ir ko nepatalpino dienrascio zuranliste. Del aspirino ir siaip kraujo skistinimo-yra irodyta, jog geriant aspirina - labai sumazeja visu veziu tikimybe. Ka jau kalbeti apie insultus ar pan. Tad lai tos su savo ilgesnem menesinem ir kraujuoja, bet manau vezio ir kitu blogybiu prevencija yra svarbiau. O ir Aspirinas saugo skrandi. (Ray Peat tyrimas).
Gaila
2011-05-18 22:13:39
bet mano a.a drauge buvo visiskai priklausoma nuo J.Ruolios.Nieko--be jo palaiminimo..Po sio straipsnio esu tiesiog sukresta.
to vienzodziui
2011-05-18 20:53:52
ar verta gaisti laika tikiems atsakymams?
vienžodžiui
2011-05-18 18:04:39
Autoriaus tekstas atitinka kontekstą, kuriame jis yra patalpintas. O Jūs tematote, kas kybo ant Jūsų paties nosies. Tamsta esate kvailys.
vienžo
2011-05-18 17:11:57
Protingajam autoriui (-ei) užlipus ant bačkos ir protingai pakalbėjus valstiečiams, pavyko įrodyti, kad: 1. Galima užsiimti savigyda pasitarus su kaimo bobutėmis, juk taip darė mūsų proseneliai; 2. Nuo vėžio gerkite Mėlynosios kurpelės ištraukas, į specialistus kreiptis neverta; 3. Ištraukoms gaminti naudokite tik vandenį iš čiaupo, nes stalo vanduo yra stiprios mineralizacijos (autoriau, ar tikrai? tikrai tikrai???), o šulinio vandens valstiečiai (net ir išsilavinę) niekada nėra tyrę laboratorijose ir jis tikrai yra taršalas; 4. Vaistažolių jokiu būdu nelaikykite popieriniuose maišeliuose; 5. Jokiu būdu nevalgykite vaisių, o gerkite jų sultis, kitaip negausite juose esančių mineralų; 6. Bėkite visi pirkti šiuolaikinių pHmetrų, be jų neišgyvensite (autorius, tikiuosi, nurodys kryptį); 7. Normano Uokerio ir Česlovo receptus kalkite mintinai, o Revici darbus klijuokit ant sienų... Jie žino TEISYBĘ... :D
bergai
2011-05-18 11:08:07
Ko ieškom, tą ir randam. Turbūt dėl to, kad ne ten ieškom...bet vis tiek ne ten ieškom...taip patogiau...
berga
2011-05-18 10:43:01
ralio, visi mes tam tikrose srityse esam šventos karvės ir randam pateisinimų savo poelgiams. Jūs dažnai sutinkat dvasios grynuolių, suvokiančių savo veiksmų pasekmes? Ruolios neginu - žmogaus išvaizda aiškiai rodo, kad pats negyvena sveikai. Ar galima pasitikėti jo mokymu ir gydymu? Užėmė daktariukas patogią, madingą nišą - yra paklausa.
pavirsutiniskajai
2011-05-17 14:20:14
Istatymo/desnio nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia. Esi durnas, esi kaltas. O jei platini kvailystes, ir dar is to gyveni, esi dvigubai kaltas.
ralio bergai
2011-05-17 14:16:20
"Nemanau, kad Ruolia tyčia klaidina žmones. Jis kalba tai, kuo pats tiki" - Šventa Karvė. Ar sutikote nors viena nesventa? As ne. Visos karves sventos....ralioja ralio ralio ralio...
berga
2011-05-17 11:24:03
Bėda tame, kad tai, kas prieš dešimt metų buvo "tiesa", dabar jau įvardijama kaip nesąmonė. Norėtųsi turėti guru, bet jie irgi klysta, deja... Nemanau, kad Ruolia tyčia klaidina žmones. Jis kalba tai, kuo pats tiki. O pensininkai pas mus apsiskaitę ir TV apsižiūrėję - šiandien viena bobšė parduotuvėj man moralą skaitė, kodėl aš perku pomidorus, nes jie gi neekologiškai užauginti. Pati pirko maišą kiaulienos faršo :))
pensininke
2011-05-17 10:09:33
Sveiki,labai blogai kad taip komentatore nuvertino pensininkus ir kaimo zmogu,tikrai yra daug kaimo zmoniu kurie ismano kas yra metabolizmas ir ph,priesingai pasakysiu- daug miesto zmoniu nezino kas tai yra.O sitas fitoterapeutas p.J.Ruolia taip raso ne tik valstieciams ,bet visiems,jo toks mastymas ir zinios. Dekoju autoriams uz si puslapi.Deja tradicine medicina vietoj to kad uzsiimtu zmogaus cheminiu reakciju nagrinejimu,kuria vis naujas ir naujas diagnostikas,o ligu taip ir neisgydo.Zmogus mirsta dazniausia ne nuo onkologines ligos ,o nuo neteisingo gydymo.
paviršutiniškoji
2011-05-17 09:25:09
Ir kas iš to, kad medžiagų apykaita visuose žmonėse vyksta vienodai? Esmė tame, kad ne kiekvienam valstiečiui tai įdomu. O laikraštis valstiečiams privalo rašyti apie tai, kas jiems įdomu ir aktualu. Jiems reiktų daugiau rašyt apie elementarų sąmoningumą pradžiai (kad nedera srutų pilt į daržus, šulinio kast prie tvarto, nehumaniška kritusius gyvulius pardavinėt ir pan.), o iki metabolizmo daugumai jų kaip iki kosmoso, deja. Tai viena. Antra, matyt neturit patirties su žiniasklaida. Tai tarsi greito maisto fabrikėlis. Retas žurnalistas kažkur gilinasi. Slysta paviršium be jokios atsakomybės. Interpretuoja pašnekovą pagal savo suvokimo lygį ir negaišta laiko patikrinimams. Taigi, nesu tikra, ar dėl tokio spausdinto šlamšto labiau kaltas p. Ruolia, ar žurnalistė. Beje, apie sudėtingų dalykų dėstymą sutrumpintai. Mano patirtis sako, kad kartais paviršutiniškai (labai sutrumpintai) pateiktos ar nepilnos žinios gerokai žalingesnės, nei visiškas nežinojimas.
paviršutiniškajai
2011-05-17 08:53:32
Ar iš jūsų komentaro turėtume suprasti, kad pensininkų organizmuose medžiagų apykaita organizuota kažkokiais kitais principais? Ar turėtume užsimerkti prieš tai, kad nieko neišmananti apie reiškinį žurnalistė puola apie jį rašyti? Jos pareiga buvo duoti parašytą straipsnį patikrinti tam, kas temą išmano. Be to, save ir pacientus gerbiantis gydytojas visada pareikalaus parašyto teksto, kad perskaityti jį iki paleidžiant į eterį, ir jei bus reikalas – pataisyti. Ar vietos tekstui trūkumas suteikia teisę rašyti netiesą? Tiesa visada yra tiesa, nesvarbu kaip ją perteiki – sudėtingai ar supaprastintai.

 1-20     21-33    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Kartą žmogus vėlai
grįžo iš darbo namo - kaip paprastai, pavargęs ir suirzęs. Tarpduryje jis
netikėtai išvydo bemindžikuojantį savo penkiametį sūnų.
-Tėti, ar galiu
tavęs kai ko paklausti?
-Aišku. Kas gi nutiko?
-Tėti, o kiek tu
uždirbi?
Tėvui tai buvo netikėta.
-Tai ne tavo reikalas! – pasipiktino
jis. – Kodėl tu tai nori žinoti?
-Tiesiog šiaip - reikia. Pasakyk prašom,
kiek tu uždirbi per valandą?
-Na, bus apie 500. O ką?
-Tėti… - sūnus
pasižiūrėjo į jį iš apačios į viršų labai rimtomis akimis. – Tėti, ar tu
galėtum
man paskolinti 300 ?
-Tu klausei manęs tik tam, kad aš duočiau tau pinigų
kokiam nors idiotiškam žaislui? – suriko tėvas. – Žygiuok greičiau į savo
kambarį ir gulkis miegoti!.. Negalima gi būti tokiu egoistu! Aš dirbu visą
dieną, grįžtu nusivaręs nuo kojų, o tu taip begėdiškai elgiesi.
Mažylis
tyliai nuėjo į savo kambarį ir užsidarė jame. O jo tėvas taip ir liko stovėti
tarpduryje niekaip negalėdamas išmesti iš galvos sūnaus prašymo. „Kaip jis
išdrįso klausti manęs apie atlyginimą, o po to - prašyti pinigų?"
Praėjo
kiek laiko. Tėvo širdis atlėgo, ir jis pradėjo svarstyti kiek kitaip: "Gal jam
iš tiesų reikia nusipirkti kažką svarbaus. Velniai nematė tų 300, juk jis manęs
niekad iki šiol nėra prašęs pinigų„.
Kai jis įėjo į vaiko kambarį, sūnus jau
buvo lovoje.
-Sūneli, tu dar nemiegi? – paklausė jis.
-Ne, tėti. Tiesiog
guliu,- atsakė berniukas.
-Aš, atrodo, buvau šiurkštus su tavimi,- tarė
tėvas. – Man buvo sunki diena ir aš tiesiog nesusivaldžiau. Atleisk man. Štai
pinigai, kurių tu prašei.
Berniukas atsisėdo lovoje ir nusišypsojo.
-Oi,
ačiū, tėveli! – sušuko jis netverdamas džiaugsmu.
Po to jis pasirausė po pagalve ir ištraukė iš ten dar
keliolika suglamžytų banknotų. Tėvas, pamatęs, kad vaikas jau turi pinigų, vėl
įsiuto. Mažylis sudėjo visus pinigus į krūvą, kruopščiai perskaičiavo kupiūras,
ir po to vėl pakėlė akis į tėvą.
-Kam tu prašei manęs pinigų, jei tu jų
turi? – nesusivaldė tėvas.
-Todėl, kad aš jų turėjau nepakankamai. Tačiau
dabar yra tiek, kiek reikia,- atsakė vaikas. – Tėti, čia - lygiai penki šimtai.
Ar aš galėčiau nusipirkti valandą tavo laiko? Prašau, ateik rytoj iš darbo
ankstėliau – aš noriu, kad tu pavakarieniautum kartu su mumis.

Istorijos
moralas?

Moralo nėra. Tiesiog norėjosi priminti, kad mūsų gyvenimas yra
per trumpas, kad visą jį atiduotume darbui. Mes neturime leisti laikui nelyg
smėliui išbyrėti tarp pirštų, nei mažos jo dalelės nepaskiriant tiems, kas iš
tikrųjų mus myli - patiems artimiausiems žmonėms.
Jei rytoj mūsų nebeliks,
mūsų kompanija gana greitai suras, kuo mus pakeisti, ir tik šeimai tai bus iš
tikrųjų didelė netektis, apie kurią bus prisimenama dar labai ilgai.

Pagalvokite apie tai – juk neretai darbui mes atiduodame kur kas daugiau
laiko nei šeimai.


Nežinomas autorius
Forumas
HS Forumo taisyklės
(123651 pranešimai)
paskutinis 2017-03-27 16:32:42
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(16501 pranešimai)
paskutinis 2017-03-27 13:16:24
Naujausi komentarai
onijeku
2017-03-27 17:47:06
A purchase cialis confusional...

evaneto
2017-03-27 17:45:44
Check propecia alterations co-existing...

oqiferovow
2017-03-27 17:42:50
Secondary cialis hatching, ossification...

oqocojxasip
2017-03-27 17:41:13

rejrehuvik
2017-03-27 17:38:57

Dannybic
2017-03-27 17:38:40

aneumatifom
2017-03-27 17:33:52
An lasix is for abortion,...

osutjikue
2017-03-27 17:32:27

Ernestodype
2017-03-27 17:31:29

Ernestodype
2017-03-27 17:31:19

Davidhib
2017-03-27 17:28:25

iyinoqorarus
2017-03-27 17:28:19

esoyubao
2017-03-27 17:27:56
Difficulty viagra movements, donors...

alucipi
2017-03-27 17:25:53

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės