Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Debilams berasciams
2015-05-03 05:17:42
Komentatorius M yra debilas/e. Kur straipsnyje rasoma, kad HCG yra antikunas? Komentatore Anona yra tarakonu veisles ir jai svarbus tik vienas tikslas - metro sluoksniu zmonemis uzdengti visa zemes pavirsiu. Bukaprote, pasiziurek globalius pasaulio zmoniu daugejimo grafikus, kad nustotum kliedeti.
anona
2015-05-02 20:30:03
Protingi, bet neturintys sąžinės ir atsakingi už milijonus mirčių, aiškina, kad žmonių pasaulyje yra per daug (jie planuoja išnaikinti žmoniją iki tiek, kad pasaulyje liktų tik apie 10000 išrinktųjų, kurių tarpe, jie tik save ir temato). O durneliai šitom pasakėlėm aklai tiki, nors visų šalių (o ypač Europos atveju) demografiniai duomenys rodo, labai liūdnus dalykėlius: gimstamumas sparčiai mažėja ir nėra kam pasirūpinti senukais bei ligoniais (kadangi ne tik trūksta jais besirūpinančių, bet ir šiandienos jaunimas per daug savimi užsiėmęs, kad kitam gera darytų). Tokie dalykėliai irgi labai prisideda prie ekonominės krizės, kurioje sėdim visi. Žinoma, tokio vaizdelio nepamatysi islamiškuos kraštuose ir musulmonų šeimose. Tad, mieli gudručiai, norintys susinaikinti, jei nenorit patapt musulmonais, antikvarais arba fosilijom, nustokit pezėt nesąmones apie per didelį žmonių skaičių pasaulyje, nes ne žmonių pasaulyje per daug, o tų žmonių egoizmo, nedorumo per daug (ir man ir tau tai ypatingai galioja).
DAINORA
2015-01-07 15:53:39
Oi,gydytojams pasakymas ,kad neskiepysi vaiko baisi tragedija.Kai tai pasakiau pradėjo siuntinėt savo seselę į namus.Ta gąsdino visokiom nesamonėm. Kai nuvedžiau išbertą sūnų,tai net nušvito vargšė,sako"Na va, sakiau kad reikia skiepytis".Deja,tai buvo tik alergija kiaušiniams:DDD
M
2014-02-25 01:47:59
Dievuliau, kas raso situos straipsnius?? Ar jus zmones apskritai nesuvokiate medicinos ir neturine baziniu biologijos/ lasteles biologijos ziniu? Kokie dar antikuniai hCG???? Tai juk hormonas! Negaliu patiketi, kad zmones visa sita jovala skaito, gedykites tai rasydami!
RAUDONAS PAVOJUS!!!
2011-02-23 16:48:26
Sveikata Nuo kitų metų gali būti pradėta paauglių vakcinacija nuo gimdos kaklelio vėžio ELTA 2011 vasario mėn. 23 d. 13:34 Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (143) Teksto dydis: Audrius Klišonis © DELFI (K.Čachovskio nuotr.) Jau nuo kitų metų planuojama pradėti paauglių mergaičių vakcinaciją valstybės lėšomis nuo gimdos kaklelio vėžį sukeliančių žmogaus papilomos virusų (ŽPV). Dar nėra iki galo apsispręsta, kokio amžiaus grupės mergaitės būtų skiepijamos valstybės lėšomis. Bet kokiu atveju jos būtų skiepijamos tik su tėvų sutikimu. "Planuojame įtraukti vakciną nuo ŽPV į skiepų kalendorių ir atitinkamai mergaitės galėtų būti skiepijamos tomis vakcinomis. Matysime, kokia amžiaus grupė, gal 12-14 metų, kaip rekomenduoja ekspertai", - sakė sveikatos apsaugos viceministras Audrius Klišonis trečiadienį per naujienų agentūroje ELTA surengtą diskusiją.
Reklama
2011-02-17 17:12:17
Pirkit Pampers sauskelnes ir nuzudykite nors viena vaika 3iose pasaulio salyse. jus padarysite gera darba. nes zmoniu pasaulyje perdaug.
Arix
2009-12-03 02:59:53
To RB: Niekur neirodyta, kad tai butent skiepu nuopelnas. Pagerejo aplamai medicininis aptarnavimas, vaistai. O kad skiepai blogis - pats ant savo kailio isbandziau. Skiepyjaus darbe kelis metus is eiles, po to vaikstai kaip zombis menesi ar du, o persalimu ligos kuo puikiausiai kimba. Gydytojos komentaras kai susergi "nieko rimta, reikia issivaiksciot", o lovoj gulejau 6 savaites. Matyt i del to, kad i kisene neidejau... O skiepas nei trupucio nepadejo.
RB
2009-09-13 17:56:49
Tai, kuriai labai gaila: aišku, bus kažkiek gaila, jei tavo kūdikėlis ims ir numirs nuo to paties kokliušo (mirtingumas siekia 3 % susirgusiųjų, bet skiepų pagalba sergamumas išsivysčiusiose šalyse sumažėjo kelis šimtus kartų). Tačiau žiūrėkime plačiau – tavo kūdikėlis paveldėjo tavo genus. Taigi, išaugtų iš jos tokia pati bukaprotė, kaip ir tu. Evoliucijos atžvilgiu žmonijai tik geriau, jei tokie genai neišliks :)
Labai gaila
2008-11-12 10:10:09
aciu tinklapio kurejams uz visa tiesa apie vakcinas:) Gydytoja buvo labai isiutusi, kai pareiskiau kad savo 2men kudikelio neskiepysiu nuo stabliges kokliuso ir difterijos ir isvis ko gero daugiau nebeskiepysiu, nes po pirmuju triju vakcinu(itariu, kad butent nuo ju) mano menesiuko mazute n baisiu ligu persirgo...juk imunine sistema formuojasi iki 5 metu, ir bet koks kisimasis siuo metu i imunine sistema su vakcinomis, yra labai zalingas(maciau rusu Imunologijos instituto filma apie tai). Kai pasakiau gydytojai neskiepysiu, nes prisiskaiciau apie vakcinavimo zala, ji pasake kad tik nedrisciau tai ivardinti kaip atsisakymo nuo skiepu priezasties, nes tai gryna nesamone. Negi ji aklai tiki skiepu nauda?-o gal visi medikai yra spaudziami is auksciau visus priverstinai vakcinuoti? Nes juk tai didziuliai pinigai farmacinems kompanijoms ir galimybe isbandyti naujai "patobulintas" vakcinas treciose salyse...
karolina
2008-11-11 23:10:24
Zmones, paskaite straipsnius, lieka be zado, nez paskaitykite, kiek zmoniu komentuoja delfio straipsnius...Juk sakoma, kad tiesa atima zada
>SJ
2008-10-05 09:13:35
Kaip per skiepus naikinti vaisingumą, tiria šios organizacijos, vadovaujamos PSO: Nacionalinis Imunologijos Institutas Niudelyje ir Populiacijos Taryba Niujorke.Priešfertilinių skiepų tyrimų eiga vyko etapais. Pirmiausia reikėjo įveikti moters imunologinę toleranciją ChG. Niudelio Imunologijos Institutas vartojo įvaires formules, paremtas pilnu B sąstatu (B-ChG) hormone, pagamintu tame pačiame institute. Skirtingo charakterio molekulių skaičiaus panaudojimas instituto formulėse savo sudėtyje turi stabligės, difterijos anatoksinų ir choleros grandį B. Populiacijos Taryba Niujorke pagamino ChG skiepus, besiremiančiu pilnu B sąstatu (B-subunit) B-ChG hormone, sujungtame tik su stabligės anatoksinu. Visi šie skiepai yra labai imunogeniški, bet jų kliuvinys tas, kad jų reakcijos kertasi su žmogaus liuteinizuojančiu hormonu (LH). (Nuo LH folikulas plyšta ir kiaušinėlis iš kiaušidės patenka į kiaušintakį - įvyksta ovuliacija) PSO Ženevoje pagamino ChG vakciną, kuri vartoja sintetinį peptidą (B-ChG-CTP), besiremiantį neabejotinai hormoninės specifikos B-ChG karboksyterminalu, sujungtu su difterijos anatoksinu. Nors PSO vakcina yra mažiau imunogeniška už kitas formuliacijas, antikūniai tai išgauna nesikirsdami su LH. Population Research institute. review. vol.5, No 2, 1995 "Anti - fertility drug experiments?" by the Simbahayan Commission, Philippines
SJ
2008-10-03 13:39:28
Paranojiskos pasakos...

 1-12   
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Kartą žmogus vėlai
grįžo iš darbo namo - kaip paprastai, pavargęs ir suirzęs. Tarpduryje jis
netikėtai išvydo bemindžikuojantį savo penkiametį sūnų.
-Tėti, ar galiu
tavęs kai ko paklausti?
-Aišku. Kas gi nutiko?
-Tėti, o kiek tu
uždirbi?
Tėvui tai buvo netikėta.
-Tai ne tavo reikalas! – pasipiktino
jis. – Kodėl tu tai nori žinoti?
-Tiesiog šiaip - reikia. Pasakyk prašom,
kiek tu uždirbi per valandą?
-Na, bus apie 500. O ką?
-Tėti… - sūnus
pasižiūrėjo į jį iš apačios į viršų labai rimtomis akimis. – Tėti, ar tu
galėtum
man paskolinti 300 ?
-Tu klausei manęs tik tam, kad aš duočiau tau pinigų
kokiam nors idiotiškam žaislui? – suriko tėvas. – Žygiuok greičiau į savo
kambarį ir gulkis miegoti!.. Negalima gi būti tokiu egoistu! Aš dirbu visą
dieną, grįžtu nusivaręs nuo kojų, o tu taip begėdiškai elgiesi.
Mažylis
tyliai nuėjo į savo kambarį ir užsidarė jame. O jo tėvas taip ir liko stovėti
tarpduryje niekaip negalėdamas išmesti iš galvos sūnaus prašymo. „Kaip jis
išdrįso klausti manęs apie atlyginimą, o po to - prašyti pinigų?"
Praėjo
kiek laiko. Tėvo širdis atlėgo, ir jis pradėjo svarstyti kiek kitaip: "Gal jam
iš tiesų reikia nusipirkti kažką svarbaus. Velniai nematė tų 300, juk jis manęs
niekad iki šiol nėra prašęs pinigų„.
Kai jis įėjo į vaiko kambarį, sūnus jau
buvo lovoje.
-Sūneli, tu dar nemiegi? – paklausė jis.
-Ne, tėti. Tiesiog
guliu,- atsakė berniukas.
-Aš, atrodo, buvau šiurkštus su tavimi,- tarė
tėvas. – Man buvo sunki diena ir aš tiesiog nesusivaldžiau. Atleisk man. Štai
pinigai, kurių tu prašei.
Berniukas atsisėdo lovoje ir nusišypsojo.
-Oi,
ačiū, tėveli! – sušuko jis netverdamas džiaugsmu.
Po to jis pasirausė po pagalve ir ištraukė iš ten dar
keliolika suglamžytų banknotų. Tėvas, pamatęs, kad vaikas jau turi pinigų, vėl
įsiuto. Mažylis sudėjo visus pinigus į krūvą, kruopščiai perskaičiavo kupiūras,
ir po to vėl pakėlė akis į tėvą.
-Kam tu prašei manęs pinigų, jei tu jų
turi? – nesusivaldė tėvas.
-Todėl, kad aš jų turėjau nepakankamai. Tačiau
dabar yra tiek, kiek reikia,- atsakė vaikas. – Tėti, čia - lygiai penki šimtai.
Ar aš galėčiau nusipirkti valandą tavo laiko? Prašau, ateik rytoj iš darbo
ankstėliau – aš noriu, kad tu pavakarieniautum kartu su mumis.

Istorijos
moralas?

Moralo nėra. Tiesiog norėjosi priminti, kad mūsų gyvenimas yra
per trumpas, kad visą jį atiduotume darbui. Mes neturime leisti laikui nelyg
smėliui išbyrėti tarp pirštų, nei mažos jo dalelės nepaskiriant tiems, kas iš
tikrųjų mus myli - patiems artimiausiems žmonėms.
Jei rytoj mūsų nebeliks,
mūsų kompanija gana greitai suras, kuo mus pakeisti, ir tik šeimai tai bus iš
tikrųjų didelė netektis, apie kurią bus prisimenama dar labai ilgai.

Pagalvokite apie tai – juk neretai darbui mes atiduodame kur kas daugiau
laiko nei šeimai.


Nežinomas autorius
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės