Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
vaidas
2014-04-06 21:34:07
o kaip tirpdyti kitokios sandaros akmenis? pvz. cholesterolinius
laima Stebetojui
2011-01-14 17:13:00
Stebėtojau, tai aš taip ir nesupratau, koks tavo komentaro reziume? Ką valgyt, ko nevalgyt, kokiu tikslu ir kas iš to išeis?:)
Stebėtojas
2011-01-12 10:23:22
Gerai. Aš parašysiu iš asmeninės patirties tai, ką pats išbandžiau savo kailiu. Taigis, ankstesnėje mano mityboje buvo labai daug kalcio (pienas, varškės sūris, sūreliai ir t.t.). Pakankamai dažnai kankindavo maudimas širdies plote. Pažįstamas jausmas? Tai štai, stipriai sumažinau pieno produktų vartojimą ir kurį laiką savo mityboje naudojau nemažai bananų (kažkieno išpeiktas kalis). Skausmas beveik pranyko. Retkarčiais nestipriai pamaudžia ir tiek. Buvo šiokių tokių problemų dėl, mano manymu, akmenų. Bent jau gydytojai tvirtino, kad tulžies pūslėje yra "smėlio" ar "žvyro". Pakeistus mitybą net daugiau energijos atsirado. A, tiesa, reikia nepamiršti ir natūralių granatų sulčių. Nežinau ar kas bandė, bet aš pasistengiau kas antrą dieną išgerti po litrą (dar ir dabar retkarčiais gurkšteliu :)) kokią savaitę ar dvi - veikia. Tam tikros gyvybinės veiklos atliekų šalinimo problemos išnyko. Aš netvirtinu, kad čia kiekvienas žodis yra neginčijamas ( apreiškimas ir pan. :D), pateikiama informacija atitinka spyrį į vieną vietą tam, kad pradėtum judintis pats į priekį (bent jau mąstymui peno pateikia). Beje, dėl šalto žemės centro - ten nemažai kritikos yra pateikta iš mano pusės. Jei gerai pamenu, berods Valdas kritikavo ir kitą straipsnį dėl geležies, ten pateikiama informacija iš tiesų klaidinanti, nes vien pateiktose nuorodose (komentaruose, berods) galima rasti visiškai priešingos informacijos.
Juta
2011-01-12 02:15:58
labai džiaugiuosi, kad vystosi polemika. Nors HS autoriai labai puola drįstančius jais abejoti ir dažnai tyčiojasi iš jų bei visaip stengiasi sumenkinti, o dar labiau- išstumti iš svetainės, kad komentarai būtų tik palankūs (tai kai ką sako apie autorius), aš, kaip ir Valdas, kars nuo karto čia lankausi, nes kitokia nuomonė ar informacija apie pasaulį, o ypač mediciną verčia mąstyti.Bet nebūtina tikėti tuo, kas čia rašoma.Ir jei autorius Age nenurodo nuorodų, kas dar pasaulyje be jo tirpdo akmenis pananginu ir kokia to metodo sėkmė, aš imuosi googlinti anglų kalba ir savo nuostabai nieko nete nerandu, absoliučiai nieko...Panašu, kad autorius pretenduoja į Nobelio premiją sveikatos srityje. O aš susilaikysiu nuo šio metodo, kol kritinė čia besilankančiųjų masė to neišbandys ir neparašys-VEIKIA. O kalbant apie žoles- ne kalis jose esantis tirpdo. Ir ne taip jau lengvai tirpdo, kaip tos 8 stebuklingojo panangin tabletės. Garbė Gedeonui ar labiau Richteriui?
laima
2011-01-11 17:55:43
O dėl šios svetainės, tai man jinai yra tikrai įdomi ir "kitokia". Skirta "kitokiems" žmonėms, ne tiems, kurių akyse atsispindi TV ekranas - jų esybės formavimo įrankis. Ne tiems, kuriems šventės - tai maisto ir gėrimų maišai, tempiami namo, o po to sėdėjimas prie keptais paršeliais nukloto stalo ir panašiai. Ir, kas liūdniausia, kad šią svetainę ne visiems gali "pasiūlyti". Nes tūlas "statistinis pilietis", perskaitęs, kad švenčių proga siųsti sms su sveikatos bei laimės palinkėjimais yra banalu, gali suprasti ne taip, kaip tikimasi:)
LAIMAI
2011-01-11 17:45:23
tikrinkite "špagatu" :)
laima
2011-01-11 17:36:58
Baikit peštis:D Aš vis tiek linkstu išbandyti šį receptą, nežiūrint į mane nuliūdinusį patikslinimą, jog šis būdas nepaveiks riebalinių "akmenų". Pikta, kad nežinau, kokie tie mano akmenys:) Ansvorio neturiu ir niekada neturėjau. Bet, manau, kad nugyvenus šiek tiek:) metų, kur nors manyje tikrai yra ir tų tirpstančių sandarų, kurios, naudojant straipsnyje paminėtą būdą, ištirps. Tik nežinau, kaip tai reikės patikrint:)
IRGIDIEVĖ
2011-01-11 12:55:35
matyt nėra toks jau protingas, jei nesupranta elementarių dalykų:)
XXX
2011-01-11 12:30:26
Valdas gal būt yra protingas vyras, bet priežasties, kodėl jam choru siūloma čia nesilankyti, jis nesupranta. Vienas dalykas yra fizikos ir chemijos išmanymas, protingi, kad ir prieštaraujantys argumentai, kitas dalykas yra pašaipa iš žmogaus. Valdo komentaruose tai visada yra greta. KITĄ ŽEMINDAMAS SAVĘS NEIŠAUKŠTINSI.
Ona
2011-01-11 11:34:34
O kaip pasalinti riebalines ploksteles
Valdas
2011-01-11 09:15:27
Visiems kritikams visu choru visada atsakote vienodai: "nepatinka - neskaityk!". Tai jei nenorite, kad kas skaitytų, rašykite uždarame forume. Tada galėsite išsinuodyti savo receptais ir visuomenei tikrai bus nauda. Kai rašote atvirai niekus apie Žemės centrą ir tikitės, kad "to niekas nepatikriuns", velniai nematė, rašykite. Bet kai kuriate diletantiškus gydymo metodus - tai NUSIKALTIMAS. Jeigu pasikviesite, tarkim, kompiuterių meistrą ir jis pradės aiškinti, kad elektros srovė teka plastikiniais laidais, o varinė viela įdėta dėl stiprumo, tai vargu ar leisite tokiam meistrui taisyti. Tokių pat niekų čia yra kas antrame sakinyje. Todėl į JUTA prašymą duoti kokią nors nuorodą, buvo atsakyta, kad receptą autorei pašnibždėjo pats Dievas. Skaitykit ir neabejokit. Ir nesvarbu, kad kaip argumentas pateikiama METALŲ įtampos eilė (kurioje, beje, pirmasis yra ne kalis), o gydytis siūloma METALO JONAIS, nesvarbu, kad kalio jonai tirpale atsiranda tik po 40 min. elektrolizės :D, viskas nesvarbu. Kaip rašo Saulius2, šiandien vienaip, rytoj kitaip.:D, šituo sakiniu galima viską pateisinti. Bet aš džiaugiuosi, kad norinčių "gydytis" jūsų metodu jau akivaizdžiai sumažėjo. Ir nesitikėkit, kad ateityje nepaskaitinėsiu jūsų dieviškų receptų, todėl galvokit ką rašot. Ir Sauliui2 patarimas - gal nenešk šito straipsnio į mokyklas, nes iš tavęs labai juoksis. O jei nuneši, būtinai papasakok kur ir kaip :D.
Anekdotas
2011-01-10 22:15:58
Varlė sako: "Ir kas čia pas jus per balos?! Vakar plaukiau - išprievartavo. Šiandien plaukiau - išprievartavo. Rytoj vėl plauksiu..." Atsvertė vakar Valdas HS - ir tarė : nesąmonės, atsivertė šiandien - nesąmonės. Bet rytoj jis vėl būtinai atsivers - HS:)))) Ir kodėl taip būna mūsų gyvenime?
Saulius2
2011-01-10 21:29:00
Vartojant kalio chlorido druską dantys reikia tikėtis neištirps :) VIena sena istorija, kai dar nebuvo tų lazerinių akmenų skaldymo procedūrų: susirado žmogelis aišku pagal rekomendacijas ir t.t. gerą gydytoją, kuris šalindavo akmenis. Gydytojas klausia- šnapsą geri? ats. -Geriu. klaus. -Alų geri. ats. -Ne. gydytojas: reikėjo gerti ir akmenukų nebus. Skanaus alaus! :) Valdai, nepatinka šis puslapis- tiesiog nesilankyk. Koks gi skirtumas, šaltas tas žemės branduolys, ar karštas, esmė viena- niekas tiksliai nežino, pagal šių dienų "mokslines" teorija susitarta vienaip, rytoj gali būti priešingai, bet esmė kitur- pilna teorijų viena kitai prieštaraujančių, nu ir kas? Žmonės sveikesni nuo to, gamta klesti? Nieko panašaus. O tokius straipsnius BŪTINA mokykloje rašyti, kad vaikai suprastų, kad teigiama realybė yra tik susitarimo reikalas, tiesa kitaip gali atrodyti, ir kad tai nuo atskaitos taško (tyrimo metodo) priklauso. Svarbu išmokyti nepasitikėti pateikiamomis "žiniomis"- tada pilkoji masė mąstys. Einu įkalsiu kalio pirofosfato su kavos priedu 3 viename :)
Valdas
2011-01-10 13:19:27
Atidžiau perskaitykite straisnį. Citatos: 1."Pagrindinis cheminis elementas, kuris gali tirpinti visus kitus elementus, yra kalis." 2. "Tačiau, kad šis tirpinimo procesas vyktų, būtina viena sąlyga – reikalinga pakankama kalio koncentracija kraujyje." Tai prie ko čia žolelės ir aplinka. Aš Jus perspėju, kad šie išvedžiojimai yra visiškai klaidingi. O jeigu kaltas ne kalis, o kalta aplinka, tai čia jau kvepia paksizmu :) P.S. Aš nesiruošiu net diskutuoti tokiomis temomis. Čia kaip ir "šaltas Žemės centras" ar vėžys nuo pirties yra pataloginės fantazijos žmogaus "išradimai", neverti jokios dikusijos. Tiesiog, atidžiau skaitykite ir galvokite.
Stebėtojas
2011-01-10 11:54:53
Valdai, o tai kaip tada būna tais atvejais, kai vartodami žoleles žmonės išsitirpina visus tuos "netirpius" akmenėlius? Reikia nepamiršti, kad svarbi terpė, kurioje vyksta visos reakcijos. O šiuo atžvilgiu gyvūno organizmas, tiesiog unikali. Kiek visokių reakcijų ten vyksta vienu metu ir kiek įvairių medžiagų ten nuolat kinta.
Valdas
2011-01-10 08:55:32
Bet kuris moksleivis, prirašęs tokių chemijos "stebūklų" būtų įvertintas vienetu. Nesileisdamas į beprasmiškas diskusijas, galimiems "HS pacientams" siūlau pradžioje pabandyti su panangino tabletėmis arba "gyvuoju vandeniu" ištirpinti nuosėdas savo arbatinuke. Kai nepavyks, paklauskite savo pažįstamų aštuntokų, kodėl kalio druskos su netirpiomis medžiagomis nereaguoja.
laima
2011-01-09 15:37:17
Paskaiciau komentarus ir iskilo klausimas, kaip su mityba, geriant ta kali kas 1.5 valandos? Ar valgyti taip, kaip kas dien, ar visai nevalgyti? Jei valgyti galima taip, kaip visada, tai kada gerti tuos preparatus: pries valgi, ar po jo? Kiek supratau, tai ir Kalį, ir druskos rūgštį galima supilti i viena indą, sumaisyti ir isgerti per siaudelį. Įdomu, jei tulžies puslė pilna didžiulių akmenų, tai kaip viskas turėtų vykt, išgėrus straipsnyje paminėtą preparatą?
priklausomybe
2011-01-09 12:01:16
Dienos dziaugsmas skaityti HS, o desertas komentarai, pvz. 2011.01.09 09.06.05...
Jutai
2011-01-09 09:06:05
o nuorodos ištirpins akmenis? Ar tose nuorodose bus kitokia metalų aktyvumo eilė? ne Panangin tabletės sprendžia, o kalio jonas. Širdininkai geria tris kartus dienoje, kas 3-4 valandos, ir po valgio. Taip geriant reklinga tirpinimui kalio koncentracija kraujyje nesusidaro. Ne autorius išmąstė, o dievulis, kuris sudėjo aktyvumo eilėje elementus taip, kad pajėgiausiu paskyrė kalį. Taip , skrandžio rūgštis pagreitins kalio jonizaciją, o tai reiškia jo veikimo laikas širdininkui sutrumpės - bus greičiau išvestas iš organizmo. Svarbu ne tik ką vartoji, bet ir kaip vartoji – vienoje JAV valstijų mirties bausmė vykdoma 3 g kalio chlorido injekcija į veną. Mūsuose gi kalio chloridu gydo širdininkus. Tas pats kalis, tik rezultatai visai priešingi. Ši procedūra tik ištirpina akmenis, bet neapsaugo nuo jų susidarymo vėl, todėl žmogus, gyvenantis gyvenimą bet kaip (o tokie dažniausiai ir yra širdininkai) akmenis sudarinėja nuolat. Gatvės iššlavimas neapsaugo nuo šiukšlinimo.
Juta
2011-01-08 23:56:26
labai norėtųsi nuorodų, nes neatrodo labai įtikėtina, kad 8 panangin tabletės sprendžia tiek problemų. Tuomet visi širdininkai išsitirpintų visas druskas ir akmenis, nes dienos dozė 6-9 tabletės. Deja, taip nėra. Tai čia autorius pats išmąstė ar turi kokią nuorodą į tyrimus? Panangin anotacijoje sakoma, kad skrandžio rūgštis gali mažinti preparato veiksmingumą, todėl plėvele dengtas tabletes patartina gerti po valgio. O autorius siūlo maišyti su HCl. Įdomu.

 1-20     21-26    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Dievas žmogui sukūrė maistą, kulinariją – šėtonas.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės