Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Napylnikas
2010-04-09 11:01:59
Paskutinis komentaras apie visatą - kai kas nors sugebės pažvelgti į visatą iš šalies, tas ir galės mums papasakoti, kokia tai virtuali realybė. Kol kas niekas nepažvelgė ir niekas negrįžo iš anapus visatos, tad... (Visokių nušvitimų ir nirvanų neskaitau, nes žmogaus protas nepajėgus suvokti visos visatos, tad tas, kas skelbiasi ją matęs, apgaudinėja pats save). Ok, tęskit toliau apie bolševikus - netrukdysiu ;)
Rūta
2010-04-09 08:56:50
Nieko nesuprantu. Apie ką jūs čia??? Apie revoliuciją galima tik gerai arba nieko??? Įdomu, koks būtų vis dar verkiančių dėl atsiskyrimo nuo Sąjungos požiūris, jei seneliai būtų buvę Ukrainos valstiečiai, vos išgyvenę badmetį, tėvai tarnavę Afganistane, o broliai žuvę povandeniniame laive "Kursk"??? Aš kartais pagalvoju - kaip aš elgčiausi karo metu - būčiau aktyvi kovotoja ar pasyvi stebėtoja. Puiki knyga S.Endo "Tyla", apie tai, kaip žmogus kritiniu metu gali išsižadėti savo įsitikinimų, suvokti, kaip beprasmiška dėl jų aukoti save. Aukoti save dėl idėjos. O gal yra tokių idėjų, dėl kurių aukos prasmė lieka???
A.L nuolankiai
2010-04-08 23:05:18
Taip, Rūta būk budri ir atsargi kada pareigūnai daro pastabas. Panašu nieko prasmingesnio jie jau ir nebepajėgūs pasakyti. Bandymas pabūti kažkiek originaliu, o gal grėsmingu ir baisiu, daug žinančiu pranašu virtualiu? Bala žino, ar bandymas pavyko...Juk šventės greit – pergalės dieną liaudis švęsti rinksis, dulkes nuo tėvelio Stalino atvaizdų valyti laikas...Jei likimas bus nepalankus tau, Rūta ir papulsi šaltojon, išsižadėk tikėjimo savo - HS, nes jo autorių skleidžiamos tiesos – grynas prasimanymas bei melas (šį komentarą atsispausdink – tai tavo alibi). Baimė sukaustė mane žiauri, eisiu jau atgailauti giliai dėl savo nuodėmių dažnų...
aktyvus stebėtojas-Rūtai
2010-04-08 22:12:57
va va,Rūta, atidžiai žvelk. Revoliucijų ir nesmerk - HS autoriai ne prieš revoliucijas, gali būt viešai sukritikuota :):)
Rūta
2010-04-08 21:10:50
Ir dar. Pasaulinė bolševikinė revoliucija. Atrodo visa tai buvo taip seniai. Atrodo viso to jau nebėra, nebeverta prie to grįžti. Tačiau. Kadaise, dar nebuvo tos dėžutės, vadinamos kompiuteriu, man kilo įtarimas, kad visi pilietiniai karai, suirutės Pietų ir Centrinėje Amerikoje, kai kuriose Azijos šalyse - tai komunistų darbas. Jie visur kūrė sumaištį ir nešė skausmą. Ir viskas vardan idėjos. Ir tada aš padariau išvadą - visada atidžiai žvelk į bet kurią idėją, nes jos vardu visada gali būti pridengti velniai žin kokie interesai.
Rūta
2010-04-08 20:39:36
Dar kartą siaubas. Dabar dėl Ukrainos. Girdėta, bet kas kart prie to prisilietus apima siaubas. O taip gražiai mus mokė apie bolševikus, darbo liaudį, revoliuciją... Ar verta vargintis analizuojant tokius dalykus ir ar verta rašyti rašinėlius??? Keistas klausimas, kai ką pasakantis apie jo autorių. Kaži ko aš (ir ne tik aš) karts nuo karto atsiverčiu HS??? Apie kvepalus paskaityti???
Del Visatos
2010-04-08 18:14:46
Jei aš žiūrėčiau į gulintį lavoną, sutelkęs visą savo vidinę energiją, galėčiau įteigti tiek sau tiek aplinkiniams tai, jog tas lavonas yra tik truputį miręs, nes jeigu jis būtų miręs labiau, mano vidinė energija būtų bejėgė, ko gero, nepriklausomai iš kokios visatos provincijos aš vertinčiau šitą faktą. Bet jei tas lavonas būtų iš tikrųjų tik kažkiek nedaug miręs, aš galėčiau jo paklausti – prieš kiek dienų jis pradėjęs šią savo pasyvią (realią) veiklą. Nuo jo atsakymo priklausytų kvapo intensyvumas, ko dėka mano aproksimacinė uoslė duotų griežtą komandą mano valiai, to pasekoje ji sužinotų kiek energijos skirti vidinei įtaigai, bei nustatytų realų mano sąmonės nusiteikimą vertinant mirties faktą. Jei kažko būsiu nesupratęs, prašom mane pataisyti. Ačiū.
ToNapilnykas
2010-04-08 16:28:48
Na va ir pats pripažįsti, kad realybės/virtualaus pasaulio suvokimas priklauso nuo stebėtojo pozicijos. T.y iš kurio taško žiūri į visą tai. Visata paremta reliatyvumu ir nėra absoliučios pozicijos, todėl griežtai teigti, tas netikra, o tas tikra - negalima. Viskas priklauso nuo to iš kurio kampo žiūrėsi. Lygiai tas pats su dėsniais. Iš esmės tu negali niekaip jų apibrėžti, nes vos tik apibrėši, tai iškat taps aproksimacija kaip pats sakai. Taigi esminis pozicijų skirtumas yra tas ar tu į viską žiūri visatos rėmuose ar už jos ribų. Jei pasirenkti pastarąjį - gali be problemų sakyti, kad "realybė" yra "ne realybė".
A.L - Rūtai
2010-04-08 14:23:21
Nereikia, Rūta nieko išmesti. Ne kompe esmė, ne matematinėse formulėse esmė. Esmė mūsų visų vis sparčiau kintančiame gyvenimo būde aktyviai formuojamame išorinių faktorių, gi ne paskutinėje vietoje šiuo klausimu ir PC vieta – klausimas tik individo sąmonės pajėgumuose bei poreikiuose. Vieni kompo pagalba “kariauja”, kiti skaito, mokosi, renka informaciją, antri ieško pirkinių, treti masturbuojasi tikra ta žodžio prasme. Kiekvienas susiranda sau tinkantį dirgiklį – adrenalino formų daug ir įvairių – tame nieko smerktino. Kada aš sužinojau, jog 1931 - 1932 metais dirbtinai sukelto bado dėka Ukrainoje mirė 9 – 11 milijonų žmonių, gan ilgai niekaip nesugebėjau išvesti logiško paaiškinimo šitam fenomenui. Kam reikėjo sunaikinti šitiek žmonių? Manęs netenkino paaiškinimas “raudonasis teroras”. Maistas iš žmonių fiziškai buvo atiminėjamas. Tai pripažintas ir neginčyjamas faktas. Taigi – kodėl? Vienam į tą “kodėl” nusispjaut, kitam gi nebe (pats esu iš pastarųjų). O atsakymas pasirodo labai paprastas – tuometinė CCCP hunta atimtą duoną pardavinėjo už tvirtą valiutą užsieniui (Ukraina su savo derlingomis žemėmis itin produktyvi grūdais). O milžiniškos gautų pinigų sumos buvo metamos pasaulinės bolševikinės revoliucijos reikmėms. “Kilnios” veiklos propogandai reikėjo daug lėšų – iš ten komunistų partijų įkūrimas ir judėjimas pradedant Vokietija baigiant Brazilija (dirva totaliatrizmui ruošiama iš vidaus). Jokio skirtumo kokią formuluotę mes benaudotume – ar tai bus “sąmokslo teorija”, ar “interesų”...ar mes tai vadinsim “globalizacija”...Tema be galo plati (ne mažiau aktuali) ir reikalaujanti atskiro priėjimo (straipsnio) Falsifikuotos istorijos demaskavimo rėmuose. Kodėl, arba kam to reikia? Gi pati sistema bei jos tikslai visai nepakitę ir mūsų laike – vėliavos tik pakeistos, bei priemonės tikslui pasiekti. Užtenka kiek pakylėti nuo PC galvą bei apsidairyti aplink...Tad, manau “dėdės iš Bahamų” klausimas neturėtų jau būti toks ironiškas kada imi ir PC pagalba sužinai – kokiam tikslui po velėna pakišti milijonai Ukrainiečių...žmonių, ta prasme. Atvirai, dažnai net ir suabejoju – ar verta vargintis analizuojant šiuos dalykus, rašyti (anot kai kurių aktyvesnių HS stebėtojų) rašinėlius...? Juk HS ne Delfis koks.... Linkas - http://www.xxiamzius.lt/archyvas/xxiamzius/20030723/istving_01.html
Napylnikas
2010-04-08 13:31:28
Desnis - tai veiksmu seka, kokybe ir kiekybe, nusakoma veikianciu kunus saveikos, kuri buvo numatyta jau visatos gimimo metu. Kitais zodziais, mestas kunas nukris butent uz tam tikro atstumo ir jokia kita galima trajektorija. Trajektorijos skaiciavimas ir nukritimo vietos numatymas jau yra aproksimacija, nes kiekviena desnio israiska turi begale eksponentiskai mazejancios itakos nariu, kuriu skaiciavimuose panaudojami tik pirmieji. Aiskiau? :) matrica reik suvokti tik metaforiskai, o ne tiesiogiai. Pati musu visata yra matrica, nes nezinia, kur ji baigiasi ir kas uz jos (tiek laike, tiek erdveje). Nepaisant to, kai as metu kamuoli, joks super kompas neskaiciuoja trajektorijos, ji nusakoma kamuolio ir zemes atomu pasikeitimu gravitonais - kiekviena karta pasikeite gravitonais, kunai pakeicia judejimo krypti ir greiti. Tai desnio ekspersija on-the-go. Matematines desniu israiskos buvo sukurtos tam, kad zmogus galetu numatyti ateiti, zinodamas pradinius duomenis - bet ta ateitis niekada nebus tiesa, o tik priartejimas prie jos. Gal gana filosofijos jau? ;) Virtuali realybe yra visruali, nes ji egzistuoja tik isorinio pasaulio saskaita. Visos zmonijos i kompus nesukisi, nes tures kazkas tuos kompus priziureti. Tiems, kas stebi mus is uz visato ribu, mes turbut irgi atrodo, esantys virtualioje realybeje, tik kadangi stebi tai ne zmones, tai kad ir virtuali, bet mums tai tikra realybe. Get it? ;)
A.L - zmogui
2010-04-08 11:18:19
Kuo gi mes taip skiriamės? Žmogus žino ką reiškia “moksliškai”, gyvūnas nebe. Mes žmonės piktesni už juos - gyvūnus, mes mokame reikšti savo mintis, galime jas užrašyti, po to jas skaityti (dažniausiai skaityti tik savo, girdėti tik savo...) Mus, žmones gali be galo dirginti svetimos mums nesuprantamos mintys, mes be galo nervinamės kada mus kažkas kažko moko (juk mes patys jau seniausiai viską žinom). Ir dar like šiokių tokių skirtumų, šiaip, bet ar verta?
ToNapilnykas
2010-04-08 11:02:21
O tu įrodyk, kad mūsų visata nėra tik matematinės aproxiamacijos :) Gal mes matricoj gyvenam? Ir be to, ar ne matematinė išraiškia nusako konkretų dėsnį? Taip, gal tos išraiškos nėra tikslios šiuo metu. Bet tai nekeičia fakto. Arba paklausiu kitaip: kas yra dėsnis? Apibrėžk :)
toAI
2010-04-08 11:00:15
Kuo gi mes skiriamės nuo gyvūnų? Moksliškai prašyčiau. Gal tuo, kad išradome daugybę išvestinių poreikių iš tų bazinių, kurie būdingi daugumai gyvūnijos? Na ir kas? Vistiek poreikis lieka poreikiu. Ir jei tu man pasakysi, kad darai kažką gyvenime ne poreikių skatinamas, tai prie to pačio įrodymą pridėk.
A.L
2010-04-08 10:54:36
"....mes esame gyvūliai genami savo poreikių...(citata). Kas tie “mes” ir kas tie “gyvuliai”? Nesijaučiu nei vienu nei kitu. Pareikščiau užuojautą...arba paglostyčiau. Savo šuniui užvakar bandžiau paaiškinti ką reiškia “metafora”, bet ilgainiui susigriebiau – šunėkas gan protingas, bet jis vis tiek tik gyvulys....
Napylnikas
2010-04-08 10:48:45
Realybe yra ta sistema, kurioje galioja sios visatos desniai, ir ne siaip tu desniu aproksimacijos matematine israiska, o tikri originalus desniai. Kompiuteriu erdveje tie desniai yra tik simuliuojami, pasitelkiant realaus pasaulio desniu matematines israiskas. Realybe langva suprasti, kai pagalvoji, kuri realybe be kurios egzituoti negali - virtulai be realios, ar reali be virtualios? Antra isivazduoju, pirmos - ne.
Sarunas
2010-04-08 10:40:17
Šaunu, gaivu, taikliai.
Fail
2010-04-08 10:36:55
Ryškiai nejauti ką šneki. Totalūs kliedesiai. Pirmas dalykas: įrodyk, kas yra realybė? Kad kompiuteriai dar nesugeba stimuliuoti visų mūsų 5 pojūčių, tai nereiškia, kad tai nėra tikra. Viską interpretuoja smegenys ir tokio dalyko kaip realybė/ne realybė joms nėra. Jei sugebėsi simuliuoti kvapą su kompiuteriu, kaip tu atskirsi, kuris tikras, kuris ne? Ir išvis kur tu čia tą problemą matai? Mes esame gyvūliai genami savo poreikių. Taškas. Joks mokslas neįrodė kitaip. O religinius kliedesius pasilik sau.
Rūta
2010-04-08 09:23:16
Siaubas. Taip visur įžvelgti sąmokslo teoriją? Nuolat įsivaizduoti, kad tas dėdė, sėdintis Bahamuose viską valdo (juk negali valdyti kažkas neapčiuopiamas, kaip kokia piktoji dvasia)? Mūsų mintis, mūsų norus, aktyvumą, pasyvumą? Kažko šį rytą nenoriu būti valdoma - nei dėdžių, nei piktųjų dvasių..... reikia išmesti kompą......dėl visa pikta....

 1-18   
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Gydytis pradedama iki mirties likus penkioms minutėms, o reikėtų - penkiems metams iki ligos.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės