Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
>as papildu
2011-07-06 17:27:53
pasižiūrėkite Bikbajevos paskaitas ir lazdeles atrasite. Reiktų bent jau žinoti ką reklamuojate. Ar turėtume dabar jau apsiverkt, kad straipsnių HS neskaitysite? Blogai, kai žmogus tapatina informaciją su asmeniu, sudariusiu galimybę tą informaciją perskaityti.
as papildu
2011-07-06 16:59:31
nepardavineju ir nesiruosiu tai daryti.Galit menkinti kiek tik patinka ,tai Jusu pasirinkimas.Gydytoja jokiomis mistinemis lazdelemis vezio negydo.Perskaiciau visus Jusu straipnius, nuo siol to nedarysiu.
>as papildu nereklamuoju
2011-07-05 12:46:09
taip, jūs juos tada pardavinėjate. Nes priešingu atveju kalbėtumėte apie visus apskritai, o ne konkrečiai apie vieną gamintoją. Visa bėda, kad p."Juozas" dirba medicinos srityje ir tokių pasakėlių, kaip tamstos, pasekmių yra mačiusi ir ne iš tolo. O dar didesnė bėda, kad atėjusi į HS arba jūs nieko neskaitėte, arba skaitėte, tačiau nieko taip ir nesupratote, nes paskutiniame komentare pradėjote siūlyti "mokslo" korifėjų Bikbajevą, kuri vėžį siūlo ištraukinėti mistinėmis lazdelėmis. Beje, ar jūs niekada nesusimąstėte ties jos titulais :"окончила в 1983 году с отличием лечебный факультет Казанского государственного медицинского института. Работала врачом-хирургом, имеет специализации по урологии, гинекологии, нейрохирургии, гастроэнтерологии, кардиологии, сертификат детского хирурга-уролога. " Baigė gydomąjį, o dirbo visų galų chirurge. Pamąstykite apie tokios informacijos realumą. Ji ką? Da Vinčis? Jus kvailina, o jūs to net nenorite pastebėti. Tačiau ne visi gi tokie, kaip jūs. Mūsų bendras tikslas kovoti su didžiausiomis žmonių ligomis: naivumu ir kvailumu.
niekas ir nesako kad Vakaru medicina yra beverte.
2011-07-05 12:33:24
Tam ir yra integraline medicina.Rytu ir Vakaru medicina turi dirbti kartu.
Rubidis
2011-07-05 11:03:31
Konferencijos nera argumentas, kaip sake Karl Popper viename is ankstesniu HomoSanitus straipsniu. Vien teiginys, kad matai Vakaru medicina tai beverte, o jau Rytu tai pilnaverte vercia abejoti sugebejimu vertinti argumentus. Rytu medicinoje nera "onkologijos" yra tik energijos tekejimo sutrikimai, tai kaip gali buti onkologijos institutas rytu pagristas rytu medicina?! Tuomet tai jau vakarietiskas poziuris, tik pozicionuojams rytu salyse jiems priimtinu budu. Ir pabaigai, kaip ir bet kuriai gydymo sistemai, butinas objektyvus diagnozavimo budas, kaip matau, tas Tienshi tokio dalyko neturi, diagnostikai pasitelkiama ta pati Vakaru medicina.
as papildu nereklamuoju
2011-07-05 10:18:50
tai kompanijai nebereikia reklamos faktai liudija apie tai,turejau tik viena tiksla iziebti nors viena menka kibirkstele p.Ausros samoneje,nes perskaicius p.Juozo komentara nerasyti jau nebegalejau,juk sveikata pirmiausia prasideda galvoje,juk zmogui patiriant stresa jo smegenys isskiria noradrenalina-nepaprastai nuodinga medziaga.Manau jai siuo metu to nereikia,o priesingai sukaupti visas jegas kovai su liga.Liga galima nugaleti tik kompleksiskai ivaldzius visas priemones-psichologija,vanduo, maistas,kvepavimo bei fiziniai pratimai ir tt.Siuo atveju papildai yra maistas,kuri musu organizmas priima kaip sava.Visa beda kad vakaru pasaulis negali sukurti to ka sukuria rytu,nes liga pirmiausia prasideda energetiniame lygmenyje.Mineti papildai sukurti taip kad atkurtu tiek fizine tiek energetine zmogaus pusiausvyra. O del adreso galiu pasakyti kad ju atstovybe Lietuvoje randasi Vilniuje Kalvariju g,telefona galima suzinoti informacijoje kaip ir visa l;ikusia informacija.Ir dar noriu pridurti kad kiekvienais metais Kazaneje paprastai rugsejo men.vyksta tarptautine integralines medicinos konferencija,po kurios isleidziamas leidinys tik deja mes Lietuvoje negalime nusipirkti,gali isigyti tik Rusijoje gyvenantys zmones nes platinama internetu,ten sukaupta labai idomios informacijos apie rezultatus nes gydytojai kurie dirbo tradicineje medicinoje pamate kokie yra bejegiai,vieni derina chemija su siais papildais,kiti vien su papildais.Sita konferencija organizuoja gydytoja Farida Bigbajeva(jos yra keletas parasytu knygu). Lietuvoje taip pat yra daug gydytoju kurie derina tiek tradicine tiek rytu medicina. Manau musu bendras tikslas padeti kiek imanoma zmogui o ne gincytis beprasmiskai kas virsesnis. Suderinus jusu teikiama informacija su papildais tikrai pasigerinsi sveikata.
Stebėtojas
2011-07-04 22:00:52
Juozai, su tamstos filosofija tik Indijoje gyventi, ten visi fatalistai susitaikę su savo lemtim, padėtim ir būsimom inkarnacijom. Aš aiškinu tik tą išmintį, kuria vadovaujuosi pats. Nori pasveikti, turi apie save sužinoti daugiau už gydytoją. Kadangi aš nesu (ir nepretenduoju) būti ekstrasensu, tą iš karto aiškiai ir pasakiau. Iš gydytojo rašliavos nieko doro nesupratau. KOKIA diagnozė? Bet kuriuo atveju, laukia ilgas ir sunkus savęs pažinimo ir gydymo/atstatymo kelias, stebuklingų piliulių čia nedalina. Net įsisavinus visas čia pateiktas žinias negali būti garantuotas sėkminga baigtimi, nes negali tiksliai pasakyti ar jau peržengtas tam tikras barjeras ar ne, nors sukauptos tam tikros žinios leidžia teigti, kad žmonės ir iš mirties patalo pakyla. Koks ten posakis: "Dum spiro - spero"?
>reklamos is skausmo nedaroma
2011-07-04 14:29:08
Visų pirma, kompanijos dydis ir jos gamybos mąstai dar nieko nesako apie tai, kad jos gaminama produkcija gali padėti onkologijos atveju. Tik tokie diletantai, kaip Jūs, kurie reklamuojate papildus visai neturėdami apie žmogaus fiziologiją, jo organizmo medžiagų apykaitą mažiausio supratimo, skelbiasi turintys priemones nuo visų negalių. Net jei ir būtų taip, kad tos jūsų reklamuojamos prekės gali padėti, kuris iš jūsų prekeivių bus tas, kuris apsiims šį ligonį gydyti? Kuris gydytojas Lietuvoje yra išstudijavęs ir praėjęs tą jūsų siūlomą metodiką? Nežinote. Tai nesiūlykite to, ko nežinote. O jei žinote, tai klokite to gydytojo vardą, pavardę ir adresą. O šiaip, siūlytume Jums susipažinti su šia nuoroda http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/realybe_kuri_zudo/AtA_profesoriaus_besiklausant
reklamos is skausmo nedaroma
2011-07-04 12:44:28
sita kompanija deja nera juokdariu kompanija Jusu ziniai,Neklaidinkit zmoniu jei nieko nezinote,daugelis onkologiniu ligoniu vartoja siuos papildus,net yra taip vadinami Tiens vaikai,kurie gime tevams naudojant siuos papildus.Net reanimacijoje kai organizmas i nieka nebereaguoja nes chemija yra svetima,per zonda lasinami sie preparatai.O paskiausiai galiu tvirtai pasakyti sita kompanija neturi konkurentu,su ja jau norejo ne vienas susidoroti,ten didesne dalis akciju yra Kinijos valstybes,o ne privataus kapitalo ir tai kompanijai dirba Kinijos mokslu akademija.O del sudeties Jus niekada iki galo nezinosite tai kompanijos paslaptisSvarbu kad padeda,nes niekam pasaulyje nepavyksta sukurti to ka jie sukure.Per artimiausius 5 metus sita kompanija pastatys onkologijos siuolaikiska centra,nes onkologija tampa jau epidemija ir sluiolaikinis gydymas neduoda rezultatu nes jis efektingas.Taigi Jus ne konkurentai,Jus galit padeti tik zmogui kuris nera dar nuvarytas i kampa.
Rubidis
2011-07-04 11:43:12
Reklama :D Kalcis, bioklacis ir dar siek tiek kalcio, na ir dar kapucino su multivitaminais. Kosmetikos sudetis net nepateikta. O jei to negana, tai pakvepuokit reaktyviasias deguonies formas skatinanciu ozonu - juokdariu kompanija.
Nesutinku
2011-07-04 10:17:27
su gydytojo nuomone,reikia viska daryti o ne susitaikyti,apart gyvenimo budo kuri moko Revici ir homosanitus reikia pabandyti naudoti firmos Tiens preparatus, dideliais kiekiais zinau daugeli atveju kai zmogus gyvena, nors gydytojai dave gyventi 3 men.Sitie preparatai keicia organo struktura.Preparatus reikia naudoti su gydytojo pagalba tikslingiau,reikia susirasti gydytoja kuris zino tuos preparatus.SEKMES IR VILTIES.
Verta perskaityti
2011-07-04 01:09:58
He said, “Oh you’re from Revici’s office. I know all about Dr. Revici. I know a charlatan when I see one. But I’ll tell you this, I’m not one of those people who simply accepts what people say. I’ve read his book, and I’ve examined his medications. His book is semantic nonsense and his medications are garbage. But there’s one thing about the guy that puzzles me. That bastardhas the highest rate of spontaneous remissions in the country.”..........."О, вы работаете у Ревича! Я знаю о Ревиче все! Шарлатана я узнаю сразу! Но я не из тех, кто всему верит на слово. Я читал его книгу и изучал его препараты. Его книга есть семантическая чепуха, а его лекарства — мусор. Но есть одна вещь в этом человеке, которая ставит меня в тупик — у этого подонка самое большое количество спонтанных ремиссий в стране" Verta perskaityti http://lib.rus.ec/b/162339/read........http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CBQQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.itsnotjustforsex.citymax.com%2Ff%2FTDWCC.PDF.05.01.07.pdf&rct=j&q=revici%20leshan%2C%20oh%2C%20i%20know%20doctor&ei=aOcQTs-oHI7pOcaj5KwL&usg=AFQjCNF1u2_MYYYh_FU2YLQbR2jRCHyRwg&sig2=_BZkobA03hPucFbTFNOOmA&cad=rja
Juozas
2011-07-03 21:17:36
to stebetojas tamstos filosofijos ir patarimai ausros b. atveju praktiskai nereikalingi. Kai st.4 gali isgelbeti nebent stebuklas, o tokiu savo praktikoje kol kas nemaciau. tai galiu palinketi tik susitaikyti su tuo kad ir kaip sunku bebutu. Susitaikius ateis palengvejimas ir bus lengviau isgvyenti ta laika kuris yra likes. Stiprybes
Stebėtojas
2011-07-03 19:07:35
AušraB, niekas jums nepadės. Įsikalkit sau tai į galvą, kad pabudus vidury nakties pirma mintis būtų - "Aš esu atsakingas(-a) už saveir niekas kitas". Dabar linksmoji dalis, kiek straipsnių iš čia esančių perskaitėt? Visą išmintį galima rasti juose, jei reikia kokių specifinių detalių, internete galima susirasti. Iš visos jūsų litanijos ne ką supratau, jums kas? Vėžys? Skaitykite apie vėžio priežastis ir kaip jį įveikti. Cirozė? Tai rimta. Pasiskaitykit apie kepenis, buvo kažkur geras straipsnelis. Deja, viską teks atrasi savarankiškai, nes čia nėra ekstrasensų ar šventųjų. Galim tik nukreipti kažkuria linkme. Be to, visiškai neaiškios jūsų ligos priežastys.
AušraB
2011-07-02 17:11:43
Sveiki, gal kas gali patarti kaip gydytis ir į ką kreiptis? kaunas atsisako padėti, tik nesuprantu kodėl. paragastraliai gausu veninių šuntų. kepanys nelygiu grublėtų kontūrų, grūdėta parenchima, deformuota kraujagyslių eiga, užapvalėjęs apatinis kepenų kraštas, padidėjęs S1-cirozė. dešinėje kepenų skiltyje praplitę intrahepatiniai latakai - iki 0.4cm periferijoje. visa dešinioji kepenų skiltis infiltruota heterogeniškos struktūros, susiliejančiais navikiniais mazgais, netolygiai iš periferijos kaupiačiais k/m, didžiausias mazgas 9.4*6.8 cm-pagal KT vaizdą multifokalinė HCC V.portae kamienas ir kairioji portinė šaka kontrastuojasi tolygiai iki pat periferijos, dešinioji portinė šaka matoma tik 2.7 cm nuo bifurkacijos, distaliau trombuota. tulžies pūslė normalaus tūrio, joje iki 1.0 cm dydžio konkrementai kepenų vartuose iki 2.1*1.4cm dydžio l/m; tr.celiacus l/m iki 2.7*1.7 cm kasa fragmentuota, latakėlis nepraplitęs subhepatiškai infiltruotas riebalinis audinys ir plonųjų žarnų pasaitas daugiau dešinėje, paryškėjusi dešinioji Gerota fascija blužnis ~18.5*7.8 cm dydžio, homogeniška. ties ja gausu yra veninių šuntų antinksčiai abipus struktūriniai, be KT matomų papildomų darinių inkstai struktūriški, normalaus dydžio, ertminiai inkstų elementai neplėsti. kairysis inkstas kiek žemiai, parenchimoje 1.1 cm dydžio cista paraaortaliai-parakavaliai iki 1.4*0.9 cm dydžio l/m. pasaite yra iki 0.9cm dydžio l/m kauluose-degeneraciniai pakitimai, destrukcijos židinių, būdingų mts nematyti
sssimka
2011-05-27 22:12:27
dekui Stebetojui uz nuoroda.
Stebėtojas
2011-05-27 18:27:06
Radau labai įdomų straipsnį. http://pagalbasau.lt/vezys-–-tai-grybelinis-susirgimas-ir-jis-pagydomas/ Taip išeina, kad mes patys kalti dėl vėžio. Daugiau greitų angliavandenių, daugiau pašaro kandidai. Kai kandida išplinta po organizmą, viskas - vėžys - tai tik laiko klausimas.
Saulius2
2011-04-04 12:05:52
Spoksojau savaitgalį į dėžę. Rodė mūsų rūpintojėlius baltais chalatais. Lietuvoje mirtys nuo širdies kraujagyslių ligų aukščiausios Europoje ir Lietuvoje siekia ~54%. Bet čia jau nieko nepakeisi- rūpintojėlis baltu chalatu sakė, kad čia lietuvių genetika kalta. Matyt jis ne tik širdies srities specialistas, bet ir genų inžineriją pilnai išmano. Taip kad nieko nepakeisit- rūkykit, gerkit, rykit šrotą, vistiek genai suprogramuoti suplėšyti širdį.
gnyda šita
2011-03-30 09:27:37
Taigi "Egle" (atsiprasau, tokio zodzio nera, yra kitaip!) saulės nepraleidžia :)
Po
2011-03-30 08:05:56
eglėmis retai kas auga. Žinote kodėl?

 1-20     21-24    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Jei ne lakstai, kol esi sveikas, teks palakstyt, kai susirgsi.
Horacijus
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės