Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Jonas
2014-03-24 17:19:39
skaitant straipsni pirma mintis kilo MSM -gerina membranu pralaiduma ir turetu pagerinti sveikata. Ar tai tiesa? ka manot apie tai? ar galetu kam nors pakenkti MSM? O del glutationo padidinimo ACC tiktu . ka manot?
Smalsutei
2009-10-20 18:39:41
Kadangi jau pats nick'as reiklauja atsakymo :) , tai jis būtų toks: neįmanoma duoti gatavų receptų, nes prie tokių pačių simptomų, gydymo schema gali iš esmės skirtis. Žmogaus organizmas – nuolat ir PERIODIŠKAI kintanti sistema, kurios skirtingose fazėse reikalingi ir kitokie įtakojimo svertai. Norint duoti kažkokį receptą, reikia žinoti konkretaus žmogaus tam tikrus konrečius organizmo funkcionavimo parametrus bent jau vienos paros laikotarpyje( pvz. kūno temperatūros, šlapimo, kraujo...) Dabartinė oficiali (ir didžioji dalis liaudiškos ir neoficialios) medicina žmogų analizuoja kaip statinę sistemą, tai yra kraujo tyrimą daro vieną kartą, šlapimo tyrimą vieną kartą, kardiogramą vieną kartą ...ir t.t. paroje ir iš to daromos išvados.Taigi, jei nueisite su ta pačia liga ryte pas gydytoją ir jis atliks tyrimus, tai vaistus jums paskirs vienokius, jei nueisite vakarop – tai didelė tikimybė, kad vaistus jau paskirs šiek tiek kitokius arba tuos pačius, bet kitokiomis dozėmis. Absoliučiai visi vaistai ir visi papildai gali įtakoti organizmą, tik skirtingai ir vienu atveju gydys, kitu - marins. Svarbu žinoti ne tik kokius vaistus ar papildus vartoti, bet kur kas svarbiau žinoti KADA ir KAIP juos galima vartoti. Jeigu gydoma vaistais, papildais ar maistu, visais atvejais yra gydoma su cheminių elementų pagalba. Todėl reikia žinoti kaip vienas ar kitas cheminis elementas/cheminis junginys dalyvauja medžiagų apykaitoje ir kurį organizmo hierachinį lygį įtakoja(paanalizuokite Revici ch.elementų lentelę). Dabartinė medicina – simptomatinė medicina ir pirminių organizmo funkcionavimo sutrikimo priežasčių ji neieško. Štai tokį stereotipinį mąstymą ji "įkalė" ir žmonėms į galvas. Todėl ir norisi žmonėms gauti konkretų ir dažnai vienitelį atsakymą prie tų pačių ligos simtomų. PVZ.Galvą skaudėjo kaimynei, ji išgėrė raug.kopūstų "rasalo" ir jai nustojo skaudėti. Bet tai nereiškia, kad išgėrus kopūstų :rasalo" jums, skaudanti galva aprims. Simptomai tie patys, tačiau priežastys – kitos. Ateityje įdėsime HS šiek tiek paprastesnę metodiką su keliais negudriais ir nebrangiais prietaisais kaip nusistatyti metabolizmo fazių nukrypimus. Štai tada ir bus dauiau prasmės kažkiek išsamiau padėstyti kaip elgtis vienu ar kitu atveju.
Smalsutė
2009-10-20 16:35:11
Oi, kaip sudėtinga...manau, kad ne kiekvienam, tame tarpe ir man, įmanoma sukaupti tokį žinių bagažą...ir laiko, ir intelekto stoka. Ar nebūtų galima straipsnių pabaigoje pateikti gatavus receptus, paminėti tikrai veiksmingų maisto papildų pavadinimus ir pan. :). Žinau, kad HS neužsiima reklama. Gerai, kad čia yra tokių žmonių, kurie parodo kryptį link kur reikia eiti, bet visada norisi daugiau... :)
Napylnikas
2009-10-20 11:14:35
Na be organinės chemijos, nelabai įmanoma domėtis sveikatos klausimais, bet kad būtų galima bandyti pilniau suprasti, reikia ir neorganiės, ir elektrochemijos žinių. Taip pat suprasti kūno anatomiją ir fiziologiją; fizika irgi nemaišo ;) Kitu atveju galima lengvai "nusigydyti"...
Smalsutė
2009-10-19 20:13:31
Napylnikui...ačiū už paaiškinimą. Organinė chemija man jau per sudėtinga (:. Jeigu gerai supratau, tai belieka arba badauti, arba prisigerti. Tikriausiai pasirinksiu pigesnį variantą, o gal lengvesnį...
Selenas
2009-10-19 19:56:43
maiste : kokosas, bertoletijų riešutai, skumbrė ir kitos jūrų gėrybės, česnakas, lašiniai(jei kiaulės buvo juo šeriamos), kiaušiniai...
Napylnikas
2009-10-19 14:07:29
Aldehidai, yra organinės medžiagos, kurių molekulėje prie anglies atomo yra prisijungęs deguonis, vandenilis ir koks nors kitas radikalas (R-CHO), ketonas, yra organinė medžiaga, kurios molekulėje prie anglies atomo yra prisijunges deguonis ir du radikalai (R1-CO-R2) {daugiau info šiuo klausimu yra wikipedia.org}. Tokio seleno papildo rinkoje nėra. Dėl įvedimo iš išorės yra problemų, nes abi šios medžiagos didesniais kiekiais yra nuodingos. Aldehidai susidaro skylant alkoholiui, taip pat gliukozė turi vieną alhehidinę formą. Dėl ketonų nesu tikras, acetono tirai juk negersi ;)
Smalsutė
2009-10-19 09:39:22
Įdomu, kokias būtent konkrečiai medžiagas galima iš išorės įvedinėti į organizmą kaip aldehidus/ ketonus (...gėda, bet tikrai nežinau, kas tai yra :)), ir kokiuose maisto papilduose galima rasti seleną, ištirpintą riebaluose?
Napylnikas
2009-10-18 14:23:43
Na... tiesiog pakaltų Jums suvesti "Revici" į Google.lt ....
lauryna
2009-10-18 01:52:50
idomu, kas dar be jusu lietuvoje ir pasaulyje propaguoja si revici metoda?
Napylnikas
2009-10-17 15:31:17
Atkreipkite dėmesį, kaip išsamiai aprašomas seleno preparatų poveikis gyvuliams, tiek teigiamas, tiek ir neigiamas. Ir kaip skurdžiai viskas pateikiama, kai kalbama apie maisto papildus žmonėms http://mpe.lt/lt/mpe/medziagos,id,Selenas. Matyt tikrai ūkininkams svarbu poveikis, be jokios politikos, o falmacininkams - tik pardavimai.
Napylnikas
2009-10-17 14:49:42
Dar porą jau tikrai "rimtų" straipsnių: http://www.manoukis.lt/index.php?m=1&z=30&s=617 ir http://www.manoukis.lt/index.php?m=2&s=3825&t=36
Napylnikas
2009-10-17 14:40:59
Radau vieną straipsnelį, civilizacijos požiūriu "rimtoje" spaudoje, apie seleną: http://zurnalas.darnipora.lt/selenas-4125.html Gaila, kad jie nežino, kaip efektyviai tą seleną pristatyti, gerai, kad bent žino, kad : "Moksliškai įrodyta, kad organinis selenas organizme biologiškai daug veiklesnis negu neorganinis selenas" - organinis turima galvoje, sujungtas su organiniais junginiais ir neatsiskiria, kaip jonas. Kitu atveju turbūt būna štai kas: http://edieta.mama.lt/naujienos/n325/
Gles
2009-10-15 21:08:54
Na, tiesa sakant, nesu sutikus nei vieno tikro šiauriečio, tai negaliu nieko pasakyti. galvojau apie juos rašydama komentarą. Bet esu mačius kaip reaguoja lietuviai, kai kelias dienas valgo vien mėsiškus patiekalus :) Yra konkretūs atvejai...konkretūs organizmai.. Konkrečios kultūros su savo gyvenimo būdu ir tikslais. Ir aš vienas iš tų atvejų. Bet ačiū už atsakymus :)
To Gles
2009-10-15 07:57:05
Kad mėsa asocijuotųsi su sveikata, pažvelk į šiaurės gyventojus. Nemanau, kad galėtum jiems prilygti sveikata, gyvendama šiaurėje ir misdama daržovėmis. :) Žarnynas puikiai fukcionuoja ir be daržovių. Pažvelk į kūdikius, jų storoji žarna yra tokia pati, kaip ir suaugusio, tačiau nuo monotoniško pieno gėrimo jis nestreikuoja.
To Gles
2009-10-15 07:51:17
Kai sakoma, kad storajame žarnyne organizmas pasigamina visas medžiagas, turimi omenyje cheminių elementų junginiai, o ne atskiri elementai. Kai kurių elementų žmogaus organizme yra tiek, kad jų gali užtekti visam gyvenimui, tačiau yra ir tokių, kurių reikia kasdien , pvz deguonies.
Gles
2009-10-15 07:50:58
O ar negali būti taip, kad yra sąsajos tarp sveiko žarnyno ir vienodo maisto? Nes man kažkodėl mėsos valgymas su sveiku žarnynu visiškai nesiasocijuoja :) greičiau atvirkščiai :) nors dabar jau nieko negaliu pasakyti iš patirties, nes nebepamenu koks būna organizmas ir žarnynas kai valgai mėsą... tik žinau, koks jis būna jei kelias dienas nevartoji pakankamai daržovių...
Napylnikas
2009-10-14 22:43:57
Apie storąją žarną ir jos gyventojus rašo kitas (vėlesnis) straipsnis ;) Manyčiau, kad yra taip: mikroelementai - tai Mendelejevo lentelėje suvardinti atomai, jie pasigamina branduolinių reakcijų metu žvaigždėse, todėl jų kiekis Žemėje yra ribotas. Žmogus mikroelementų gauna tiesiogiai iš augalų arba netiesiogiai su mėsa. Maistinės medžiagos, tai cheminiai junginiai, kurie sintetinami augaluose, gyvūnuose bei mikroorganizmuose. Išeina, kad jei tavo žarnynas negyvibingas, tau reikia vartoti visokių maistinių medžiagų su maistu, o jei ten gyvena tinkamos bakterijos, tai net ir vartojant nelabai įvairų maistą, būsi aprūpintas viskuo, ko tau reikės. Bet kuriuo atveju, mikroelementų mikrobai nesinetina, todėl jų reiks gauti su maistu.
gles
2009-10-14 20:56:17
Nežinau ar netydžiai sakičiau, ar man pasirodė, akd šitame straipsnyje yra prieštaravimų. Vienur teigiama, kaip sunku ir būtina gauti įvairių elementų, ir kaip reikia valgyti mėsą, o kitur - kad organizmas pats pasigamina viską, ko jam reikia storojoje žarnoje.. Hm.. taip kaip čia gaunasi?
Napylnikas
2009-10-13 14:32:12
Manau, kad šiame portale civilizacijos ir žmonių degradavimo tema jau yra kaip ir preziumuota ;) Visa diskusija dabar vyksta apie detales ir galimas išeitis. Galiu pasakyti tik tiek, kad pritariu Albinui. O "chemoholofizinis" (patiko man šis dūrinys :D) E. Revici ir kitų požiūris į sveikatą, manau, padės tai mažai žmonių grupelei, kuri dar nepasiduoda verginimui, išlikti gyvybingais ir nepriklausomais kiek įmanoma ilgiau.

 1-20     21-32    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Kartą  atsiskyrėliui, besišildančiam prie laužo, apsireiškė pranašas ir perspėjo, kad po dviejų dienų greta tekančios upės vanduo taps tokiu nuodingu, kad bet kuris jo atsigėręs, taps bepročiu. Kad išsaugoti blaivų protą, atsiskyrėlis dvi dienas nešė vandenį  į savo olą. Praėjo dvi dienos, ir, stebėdamas žmones iš tolo, atsiskyrėlis pamatė, kad žmonės elgiasi kaip išprotėję.
  Praėjo laikas. Atsiskyrėlį ėmė kamuoti vienatvė ir jis nuėjo pas žmones. Bet jie buvo išprotėję. Jam buvo baugu būti tarp jų. Tada jis nusileido prie upės ir iki soties atsigėrė iš jos vandens - ir iš karto tapo tokiu pačiu išprotėjusiu, kaip ir visi. Žmonės  sveikino jį su sėkmingu ... pasveikimu.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės