Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
nu nu
2013-02-08 11:52:34
nusišnekėta gražiai..., matai kalcis iš pieno geriausiai pasisavinamas, na o kas vyksta toliau? O toliau kalcio įsisavinimo iš pieno procese, traukiamas kalcis iš kaulų, ko pasekoj daugiau kalcio prarandama, nei gaunama su pienu, ne veltui bobutės pienuko vis išgeriančios kenčia nuo osteoporozės, klubo kaulai lūžinėja...
to Daivukui
2010-02-11 19:26:47
Citata : Cholesterolis - puikus organizmo užrūgštėjimo ir vandens trūkumo signalas... - Pagal kvepavima - man deguonies perteklius (per minute maziau nei 10 ikvepimu), kiekviena ryta isgeriu apie puse litro vandens, bet ka suvalgius - tampu "balionu", o cholesterolis aukstas (virs 7), tai kaipgi gali buti mano organizmas uzrugstejes??..
Napylnikas
2010-02-11 15:51:15
Manyciau ne kalcio, o kokio kolageno. Juk kalcis kaulams suteikia trapumo, bet kietumo, o jungiamasis audinys minkstumo, bet tvirtumo.
mama
2010-02-10 23:28:31
maitinu kudyki, jau nuo nestumo pradejo gesti dantys, o dabar ir skilineti bei byreti lauk, po ketvirti kruminio danties atskyla ir tenka istraukti. ar netureciau daryti isvados, kad to kalcio man ir truksta?
Pastaba
2010-01-16 09:48:34
Toks aktyvus vienu kitu niekinimas - auklejimo sovietmeciu pasekme.. Tuomet budavo norma tyciotis ir saipytis is kitaip mastancio, kitaip besirengiancio, kitaip mintis reiskiancio ir, aisku, ko nors nesupratusio.. Visaip kaip demonstruoti savaji prota.. Matyt, dar neissilukstenome is to palikimo.. To Angelinai - manau, kad fizinis aktyvumas pirmoji pagalba sau visokiame amziaus tarpsnyje..
Rūta
2009-12-19 11:04:23
O man čia viskas labai įdomu. Tik niekaip nesuprantu, ko jūs čia pykstate? Po galais, kur tolerancija vienas kitam:)??? Esmė juk yra suvokti tiesą. Na kas nori sulaukti senatvės sąnarių skausmuose ar praleisti net kelis metus paguldyti insulto. Tik medicina toks keistas mokslas - dabar teigia vieną, po 20 metų jau gali teigti priešingai.
Greddy
2009-12-15 15:58:33
Kas iš to, jeigu pildysiu? Laikas patiems pasukt galvas ir pasiknaisiot tekste. Iškarpa iš konteksto tau nelabai kuo ir bepadės.
Sarunas to Greddy
2009-12-14 23:14:14
Gerb ponas ar ponia, panele ar pomaiti... jei jus toki pastabus, tai gal papildykite nepastabiuosius savo astriomis izvalgomis?.. Is gailescio...
Greddy
2009-12-11 16:01:03
Gaila zmoniu. Straipsniuose viskas aiskiai juk parasyta, kodel jus tokie nepastabus ir nemastantys? Dvidesimt kartu perklausineja..
Napylnikas
2009-12-11 10:26:01
Kalcio trūkumas organizme yra ne įsisavinimo, o apykaitos problema. Įdomu, iš ko sprendžiate, kad tūksta kalcio? Dažniausiai tokia išvada padaroma atlikus kalų rengenografiją. O tai tik parodo, kad kaulai nesugeba IŠLAIKYTI kalcio, t.y. trūksta rišamųjų medžiagų, plius dar netinkama hormoninė terpė. Beje, mažai kas žino, kad kalcio kiekis moters kauluose didžiausias yra apie 23 metų amžių, o po to stabiliai mažėja. Tuo metu, kai vyresniame amžiuje atliekama tyrimas, pasirodo, kad jau natūraliomis sąlygomis kaulai yra netekę 2/3 to kalcio kiekio, kurio netektų per visą gyvenimą. Kalcio netekimo greitis iš kaulų priklauso nuo "įdirbio" per praėjusius kelis dešimtmečius (nepakankamai fizinio krūvio, nepakankamai saulės šviesos, nepakankamai mikroelementų, per daug streso ir per didelis estrogeno ir progesterono santykis). Fiziologiškai kalcis reikalingas pagrindinai tik raumenų funkcijai, o tam jo reikia nedaug - tikrai ne tiek, kiek suvartojame su geriamu vandeniu ir papilduose. Kalcio kiekiui kauluose daugiausia įtakos turi fizinio krūvio kiekis, kai jie formavosi, t.y. vaikystėje ir paauglystėje, toliau, kaip minėjau, vyksta tik kalcio netekimas. Tad jei bandysite dabar padidinti kalcio įsisavinimą, tai tiesiog skatinsit aterosklerozę bei sąnarių skausmus, bet ne mažinsit osteoporozę.
Angelina
2009-12-10 13:33:36
Anūkė nurodė paskaityti šitą straipsnį, nes pati nesenai nusipirkau kalcio preparatą. Straipsnis parašytas per daug moksliniu stiliumi. Nesakau, kad esu kvaila, bet mano garbingame amžiuje, kai tokia informacija itin įdomi, deja, pasigedau aiškių išvadų (kaip paprastai būna straipsnio gale) - kaip kalcio perteklius gali pakenkti ir, jei visgi kalcio trūksta, iš kur jo gauti, kad organizmas lengvai pasisavintų.
Greddy
2009-11-23 13:57:22
Sarunai, gal jusu vaikelis pavirto i vaiksciojanti minerala? :)
saule
2009-11-23 01:07:50
nu protingi zmones esat, nejau db reikia taip lietuviskai visus 'isdirbti'. tam juk ir skirtas sis reikalas. kaip supratau cia niekas moksliniu straipnsiu neisradineja, visi kazkaiek kvalifikuoti ir ziniu turitntis zmogeliai gali pasisakykti. uzuot draugiskai papilde, tuojau vieni kitiem i atlapus kibt. net ir komentarus apie pati straipsni nemalonu skaityti. na nejau taip niekada ir neissilaisvinsime is nepilnavertiskumo komplekso, nejau nenustosim vieni kt kritikuot save iskeliant?
Sarunas
2009-11-15 11:44:59
Savo mazyliui 1 metu ir 10 men duodam kalci du kartus dienoj: Ryte duodamu milteliu kartu su maistu sudetis: Apatitas – natūralus mineralas (kalcio fosfatas) turintis sudėtyje fluoro. Cucurbita flos – moliūgo žiedai. Savo eterinėmis jėgomis sustiprina Apatito veikimą sveikam kaulų ir dantų formavimuisi. Vakare valgio metu duodamu milteliu sudetis: Conchae – Austrių geldelės, sudėtyje yra natūralus kalcio karbonatas ir įvairūs mineralai. Quercus cortex – ąžuolo žievė, sudėtyje turi daug kalcio ir pagerina Conchae veikimą. Motinos pieno negauna ir negavo ilgai, tik iki 4 men, o karves piena nelabai megsta, bet vartoja su kosem ir geria retkarciais. Kai duodam kalcio miltelius, pieno mazai gauna, kai kalcio vartojima nutraukiam, daugiau pieno gauna. Is straipsnio suvokiau, kad vaikas gauna kalcio laktato(ne visada pienas kaimiskas nes gyvenam mieste)=gerai, tik neaisku ar tinkama kieki, kalcio karbonata=nieko gero, kalcio fosfata=gerai. Gal galetumete trumpai patarti kas butu geriausia tokiam vaikui, kuris negavo pakankamai mamos pieno, rachito pozymiu neturi, be galo daug juda?
skaitytoja
2008-12-22 21:31:44
kaip gaila, kad šitoj tautoj manoma, kad tik išrinktieji žino kas yra ATfazė :) jaučiuosi pagerbta :) didelis AČIŪ, gerbiamas tautieti(-te) :)
V>skaitytoja apsimetusiai rašytojai
2008-12-22 16:03:20
Na va, kai rašote apie paprastesnius dalykus, Jums gaunasi visai rišlus tekstas. O apie "eritrocitų deguonie generaciją su besaikiu ATfazės naudojimu" geriau neberašykite, tai tikrai prie gero neprives..... :D
Valdui - skaitytoja
2008-12-22 11:12:57
Tu iš tiesų puikus ir tavo žinios neįkainojamos. Kiek tu daug žinai, mes visi stebimės. Gamta tikrai tave apdovanojo išmintimi ir labai giliomis įžvalgomis. Kaip mes džiaugiamės, kad Tu Valdai mus apšvieti. Tu tiek daug mums davei, net apsakyti sunku. kaip mes tau pavydim. žinok pavydim gerąja prasme, tad neįsižeisk. ..................ar Jūsų ego jau patenkintas, ar dar tęsti ?
Valdas
2008-12-22 08:53:27
Jooo... Pati tiksliausia čia parašyta frazė yra: "Straipsnio autorius kažką kažkur girdėjo, bet pats nežino ką... " citata iš Daivukas. Kokia nors "moksliškai" skambanti frazė sukergiama su HS fantazijomis ir gaunasi nuostabi teorija, kurios net kritikuoti neįmanoma. Pvz.: Ostvaldo praskiedimo dėsnis priskirtas Arenijui, o nuo pačios HS pridėta "tuo didesnis tokių jonų aktyvumas ir savinimasis." Šis chimeriškas hibridas irgi vertas premijos, tik gal ne Nobelio. Šalia kitų "perlikų" dar labai gražiai nuskambėjo "pakelia vandens ORP iki pakankamai didelės neigiamos reikšmės" :D
HS>daivukas
2008-12-19 14:53:16
Na, visų pirma, Daivuk, hundzos slėnis yra ne pakistane, o Indijos ir Pakistano pasienyje. O visų antra - straipsnius reikėtų skaityti įdėmiau. :) Apie Hundzos slėnio vandenį esate girdėjusi, bet ne viską :) Jame yra daug mineralų, apart vieno - kalcio. Jo yra ne daugiau 20 mg/l - tai sąlygoja vulkaninė Hundzos slėnio kilmė. Šiaip jau koloidu vadinamos pavienės arba keletas sulipusių medžiagos molekulės ir noras "nanais" pagardinti jas nelabai turi prasmės. Tušti burbulai apie "informacinę struktūrą" greitai sproginėja, kai paprašai konkrečiai paaiškinti kas tai yra. Jei norite ką nors ypatingesnio pateikt apie Hundzos slėnio vandenį, tai reikėtų kalbėti apie to vandens oksidacinį-redukcinį potencialą, o ne apie kažkokias "informacines struktūras". Flanagano sukurtas "mikrohidrinas" kaip tik tą ir daro - pakelia vandens ORP iki pakankamai didelės neigiamos reikšmės. O kalcis kaip tik yra LABAI prie ko. Bet kurios mitybos tikslas yra - pamaitinti ląstelę, o ląstelėje kalcio yra 25 000 kartų mažiau, negu tarpląsteliniame skystyje. Kalcis yra šarminis metalas ir per didelis jo kiekis kraujyje neigiamai įtakoja eritrocitų deguonies generaciją Be to fermento ATFazės besaikis naudojimas kalcio kiekio mažinimui ląstelės citoplazmoje irgi prie gero neprives.............. Apie Okinavos salą - užkibote ant reklaminio kabliuko? Ar pati reklamuojate savo prekę? :) Okinavos saloje kalcio vandenyje yra apie 20 mg/l - optimali norma, kai tuo tarpu kitose Japonijos dalyse kalcio vandenyje yra tik apie 5mg/l . Štai tiems ne Okinavos gyventojams japonams tikslinga padidinti kalcio kiekį iki 20 mg/l, bet tik ne jums. Pasižiūrėkite savo vandens tyrimus ir jei jame kalcio bus mažiau nei 20 mg/l, aš tą vandenį iš jūsų pirksiu.:))))Daivuk, esmė ne KALCIO BŪKLĖJE AR KIEKYJE, o santykyje su Na, K, ir Mg. Apie kokį įsisavinimą rašai? Jeigu tarpląstelinį ar audinio-organo lygį, tai ten sėkmingai pakliūna visi tavo minėtieji „negeruoliai“. Jei rašai apie ląstelinį lygį, tai kalcio vaidmuo jame yra menkas ir jo dominavimas pridarys tik žalos (atsiversk E.REVICI ch. elementų lentelę skyrelyje apie metabolizmą). Apie tavo vandens prisotinimą mineralais : reiktų žinoti S.A.Arrhenius(1903 m.chemijos sr. Nodelio premija) dėsnį, kuris sako, kad kuo vandenyje mažiau ištirpusių druskų, tuo didesnė jų disociacija į jonus ir tuo didesnis tokių jonų aktyvumas ir savinimasis. Silnos mineralizacijos vandens jonai pasisavinami geriau, negu stiprios mineralizacijos. Tavo supratimo kaip veikia kraujo pH reguliavimo buferiai nesinori net komentuoti. Pagal tave išeitų, kad šarmina tik laisvas ar tik organinių jungių kalcis? Rašai : „O kraujyje niekada organizmas nelaikys be reikalo padidėjusio kalcio kiekio. Organizmas yra išmintingas. „ Gal gali tada paaiškinti tą organizmo „išmintingumą“ - mechanizmą, kaip neutralizuojamas ar šalinamas kalcio perteklius? :) Kiek organizmas yra išmintingas nueik pasižiūrėti į poliklinikas – ten pilna išmintingų organizmų :) Tik ką gyrei, kad organizmas išmintingas ir dabar rašai, kad kalcio neima iš kraujyje jau esančių fosfatų ar karbonatų, bet bėga imti kažkur į kaulus. :) Tavo patarimai valgyti daugiau šarminį maistą irgi niekuo remti. Reikia analizuoti kiekvieno žmogaus situaciją ir tik tuomet teigti, kad reikia tam žmogui kažką keisti savo mityboje. Yra atvejai, kai šarminantis maistas gali žaloti (skaityti apie metabolizmą). Nuo kada randate kalcio sulfatą vandenyje. Ši medžiaga vendenyje yra praktiškai netirpi ir tai viena iš savybių, dėl kurios ji vartojama vaistų pramonėje (priedas E516) ra6ai : „gerti vandenį (idealu – koralinį)“ Daivuk, idealaus vandens formulė šiap jau yra H2O ir visos priekabos prie jo, ji tik tolina nuo idealumo. :) Apie cholesterolį irgi buri :) Cholesterolio kiekį kraujyje organizmas didina ne dėl bendro organizmo užrūgštėjimo, o konrečiai dėl lipidų santykio ląstelės membranoje pokyčio. Dėl vandens trūkumo : jo gali netrūkti organizme visumoje, bet kalbėti reikia apie vandens santykį ląstelėje ir tarpląsteliniame skystyje. Žmogus gali būti visas ištinęs nuo vandens, tačiau jo ląstelėse vandens vistiek truks. Ir tavo taip garbinamas kalcis šio reiškinio įtakojime ne paskutinėje vietoje. .....P.S. prieš rašant, reiktų pasidomėti ar nėra skaitomame tinklapyje apie tai jau parašyta(cholesterolis)
daivukas
2008-12-19 11:21:58
Ką aš galiu pasakyti... Straipsnio autorius kažką kažkur girdėjo, bet pats nežino ką... Pirmiausia, Hunza yra ne Japonijoje, o Pakistane... Ten vanduo tikrai praturtintas visa Mendelejevo lentele, bet tas ypatingas savybes vandeniui suteikiatai, kad mineralai čia yra ypatingos klasterinės - nanokoloidinės būklės ir suteikia vandeniui unikalias savybes. Gyventojai čia gyvena taip ilgai, nes toks vanduo, pirmiausia turi labai gera informacinę struktūrą, yra gerai įsisavinamas ir pagerina kitų maistinių medžiagų įsisavinimą. Taip pat toks vanduo gerai detoksikuoja organizmą. Ir kalcis čia ne prie ko... Hunzos vandens fenomeną tyrė ir jo paslaptį atskleidė tokie mokslininkai kaip Gael Crystal ir Patrick Flanagan. O Japonjoje ilgiausiai gyvenantys žmonės gyvena koralinės kilmės Okinavos salose. Šiose salose vidutinė gyvenimo tukmė yra aukštesnė nei visoje Japonijoje ir žmonės čia praktiškai neserga tokiom ligom kaip artritai, vėžys, širdies ir kraujagyslių sistemos susirgimais. Čia taip pat žmonės geria unikalų vandenį. Šis vanduo susidaro prasiskverbdamas pro koralinės kilmės uolienas, todėl galima sakyti, kad japonai čia iš čiaupo geria koralinį vandenį. Pasaulyje ir daugiau yra koralinių salų, bet unikalias savybes suteikia ypatinga Sango koralo rūšis. Šių koralų cheminė sudėtis labai artima žmogaus kaulo cheminei sudėčiai ir japonai juos naudoja net kaulų transplantacijai, daro iš jų dantų implantus... Organizmas juos priima kaip savus. Todėl ir vanduo tampa prisotintas idealiai subalansuotais joniniais minaralais (o kalcio čia tikrai yra daug daugiau, nei Hunzos vietovėje). Autorius vis mini, kad pas mus vanduo kietas ir jame pilna kalcio... Taip, bet ESMĖ, ne KIEK to kalcio, o kokioje jis BŪKLĖJE. Mūsų vandenyje iš tikrujų kalcis yra netirpių fosfatų ir sulfatų junginių formoje. Jų organizmas neįsisavina. O kraujyje niekada organizmas nelaikys be reikalo padidėjusio kalcio kiekio. Organizmas yra išmintingas. Jei kalcio kiekis kraujyje padidėjęs, tai tik rodo, kad pats organizmas yra užrūgštėjęs ir organizmas, besistengdamas palaikyti kraujo homeostazę, iš KAULŲ ima kalcį (o ne iš netirpių kalcio sulfatų ar fosfatų, esančių vandenyje) ir šarmina kraują. Iš tikrųjų, jei kalcio kraujyje per daug, dar nereikškia, kad jo pakankamai kauluose. Jei taip būtų lengva organizmui pasiimt tą kalcį iš mūsų kieto vandens, Lietuvoje nebūtų tokios dideles osteoporozės epidemijos. Todėl pirmiausia žmonėms reikia peržiūrėti dietą ir daugiau valgyti organizmą šarminantį žalią maistą, gerti vandenį (idealu - koralinį), o ne organizmą rūgštinančius gėrimus kaip kava, saldi arbata, sultys iš pakelių ir visi limonadai bei gazuoti gėrimai, kad sumažintų vidinį audinių užrūgštėjimą. Tada ir organizmui nereikės imti tokio didelio kiekio kalcio iš kaulų ir laikyti jį kraujyje. Beje, žymėtų jonų metodu atlikti tyrimai parodė, kad sąnariuose, inkstuose, tulžies pūslėje sukauptas kalcis yra paimtas iš... mūsų kaulų... Dar galima būtų daug parašyti apie cholesterolį ir jo reikšmę organizme bei jo susidarymo mechanizmus, bet parašysiu trumpai. Cholesterolis - puikus organizmo užrūgštėjimo ir vandens trūkumo signalas... Ir kol mūsų medicina kovos su pačiu cholesteroliu, o ne su jo pertekliaus priežastimi, tai bus kova su vėjo malūnais. JAV mokslininkų naujausi tyrimai parodė, kad cholesterolį mažinančių vaistų vartojimas daug pavojingesnis sveikatai, nei pats cholesterolis.

 1-20     21-24    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Žmogaus gyvenimas tapo panašus į degtukų dėžutę. Elgis su ja atsargiai - juokinga. Elgtis nerimtai - pavojinga.
Riunuskė Akutagava
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės