Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Ed'ui
2011-01-24 17:23:27
Geriau jau tegul būna "tiek to" - sutinku
ed
2011-01-24 14:50:18
ir dar, kai budistu lama pasake kad ju religijoj draudziama zudyti Didysis mongolijos hanas(thingis hanas) jam atsake - o mano realigijoj galima:)))) dabar galima butu diskutuot labai daug laiko kuris buvo teisus?! bet tiek to :)
ed
2011-01-24 01:56:00
http://www.youtube.com/watch?v=KDqh-r8TQgs
ed
2011-01-24 01:51:03
jie irgi gal sielos jieskojo? http://www.youtube.com/user/edasss100?feature=mhum
A.L
2011-01-16 23:31:06
Strutis kiša galvą į smėlį, astronomas, istorikas - mistikas laiko galvą užvertęs dangun, o tai kas vyksta ant žemės..pačių skestančiųjų reikalas, netgi ir tuo atveju jei skęstama su verbomis rankose pagoniškų giesmių fone.
sssimka
2011-01-16 20:33:16
Nuo pat pradziu reikejo Homo Sanitus isteigti Youtube.
Youtubas
2011-01-16 19:48:41
Senai jau laikas buvo HS perkelti į youtubą.....kitaip delfio auditorijos gausos nesurinks šis saitas niekada. Tiesa su vaizdu visuomet teisingesnė.
sssimka
2011-01-16 18:08:13
delbarbaru sutinku, bet ar Romos pavyzdys cia tinka? cia apie jakitaiup atsiliepiama http://www.youtube.com/watch?v=B4OONwuo76k&feature=player_embedded#!
Sarunas
2011-01-16 16:47:11
Sakydamas "jei galimybes leidzia suvokti" matau norite paglostyti savo ismintinguma. O kam? :) Pries 20 metu zmones buvo labai sistemingai agituojami (mitingai) ir kreipiami tikslo link-taikus, neginkluotas pasipriesinimas. Aciu dievui viskas baigesi be didziuliu auku ir tikslas buvo pasiektas. Jei tada zmones butu vadovavesi tik logika, butu sedeje namuose ir toliau dirbe kolchoze. Ne labai logiska atrodo kumsciais mojuoti pries tanka?.. kazkaip, logiskai paskaiciavus, jegos nelygios..
2x2= 9
2011-01-16 13:00:29
Viskas priklauso nuo to kas kokią "Kastanedą" skaito, ir kaip ją supranta. Jei kas nemato krintančių nuo lentynų daiktų - čia jau regėjimo problema ir ne pas astrologą reik eit, o pas....burtininką. Kam studijuoti senovinę istoriją - pakanka 20 metų senumo jei galimymės leidžia suvokti skirtumus dabar ir tada, na ir kiek aritmetikos tam, kad suvokti dalykus labai tada. Matyt, per daug mes čia bandom. Jei tau 2x2 diskutuotinas reiškinys - tuomet toliau diskusija pradės panašėti į nekrologinę demagogiją.
Vladas
2011-01-16 11:12:04
cia viskas paprasciau, senoves Romos imperija buvo pagonine,ir ti atejus krikscionybei jie supuvo galutinai,musu visa problema yra tame,kad mes nematom skirtumo tarp PROTO ir SAMONES ir kur protas tikrai ne musu,mintis kurias jis atseit generuoja yra ne jo,jisai jas gaudo is aplinkos.o SAMONE ir yra tikrasis as ,SIRDIS,SAZINE ir kai mes iseisim is proto i SAMONE,klausysim sirdies, kai vaikus auklesim SAZINES,o ne atidavinesim aukleti i kalejimus aka darzeliai,mokylos,tuomet ir pasikeis kas,o dabar dauguma is jusu gyvena proto labirintuose,kuris iesko iseities ir pateisinimo esamai padeciai:) rest in peace
Sarunas
2011-01-16 09:51:03
Saunu, kad po staripsniu yra komentaru skiltis ir galima diskutuoti, koreguoti savo matricines mintis... Nesu tikras, kad TADA tiriantys mokslininkai nehaliucinuoja ir neperkosia dalyku per savo matrica, per savo "tvirta" logika. Tukstanciu metu senumo Istorija studijuoti beveik tas pats kas skaityti pasaku knyga. Genialus moksliniai isradimai buna arba labai sunkiai priimami arba visiskai uzmirstami butent kad neissitenka logikos remuose, neskaitant konkurencijos baimes. Del mano smaikstumo su jumis sutiks kuriam atrodys taip pat, o tas kuriam juokinga apie tai net nepagalvos, tiesiog pasijuoks... Is kur jum zinoti, kad pirmykstis zmogus TADA gyveno vedamas tiktai instinktu ir fiziologiniu poreikiu? Tai buvo TADA, o ne DABAR. Ko vedami mes gyvename dabar? 2x2 niekada nebuna 5 kaip religiniam fanatikui nebuna kitu dievu... "Logika yra konkretus, racionalus daiktu sudeliojimas i savo vietas arba formas..." o kas pasake, kad jei daiktai nuo lentynu nekrenta, tai yra butent taip kaip turi buti? Zmogus yra samoningesnis uz sraige, bet kazkodel logika jam sako jog jis protingesnis uz visata, dieva ir zino kaip viskas turi atrodyti savo vietose. Cia ir dabar...
Šarūnui
2011-01-15 22:06:06
Gentiniai žmonės gyveno ten ir tada ir ką reiškia harmonija, jie žinoti negalėjo – mums tik taip atrodo ir mes naudojame mums suvokiamus įvardžius, kurie tada tiesiog neegzistavo. Pirmykštis žmogus TADA gyveno vedinas instinktų, bei tik fiziologinių poreikių. Galėtum, Šarūnai šiandien su tais poreikiais gyventi? Tokios sąvokos kaip harmonija, arba moralė jam buvo svetimos. Dabartinis žmogus „harmonizuoja, moralizuoja“ TADA praeities laiką. Aš, tu, mes esame dabar ir čia. Gal kiek įdėmiau skaityk straipsnį, užuot girdėjęs tik savo „matricines“ mintis. Vienas idiotas – blogai, daug idiotų - visai blogai, visi idiotai – dar blogiau, na o vienas idiotas, bet su entuziazmu – jau katastrofa.....o tokių „genijų“ su entuziazmu nėra mažai ir buvo daug tada tik va, viena bėda – jų „genialumą“ sąlygoja tik užsispyręs noras tapti herojumi vien tik tam, kad patenkinti savo savimylą, pasrėbti garbės, tapti didvyriu – dominantu, kaip tam pavijanio patinui, kuris ant kalniuko savo falą demonstruoja gentainiams, savo jėgą rodo iltis iššiepęs. Idiotas su entuziazmu, pusiau barbaras veda bandą į šviesų rytojų, kuris sutemo jau vakar....Visa pasakyto esmė – sustabdyta evoliucija žmonių pasaulyje – buvo beduinai, buvo akmeniniai, dalginiai, šumerai, romėnai, osmanai ir t.t, o dabar mes ir ne tada o dabar ir čia ir tas absoliučiai neišvengiama – tai dėsnis,. Kalba eina apie švietimą ir kultūrą ir šio proceso sąmoningą sustabdymą dėl idioto užgaidos, arba naudos. Banda laukia komandų, todėl, kad pati banda sustabdytos evoliucijos padarinys, pati mąstyti jau nesugeba – jai elgesio programos įjungiamos per entuziastų komandas, tik tada jos pradeda veikti. Analizuok dabartį, studijuodamas istoriją ne tam, kad šlovingos praeities sentimentai širdį glostytų, o tam, kad suvoktum evoliucijos dabartinį tašką. Tas pašmaikštavimas su koka , tai nieko daugiau kaip bandymas pasiglostyti savo....šmaikštumą ir tiek. Kam? Logika yra konkretus racionalus daiktų sudėliojimas į savo vietas, arba formas ir jei daiktai nebekrenta nuo „lentynų“ žemėn, vadinasi ji pasiteisino, arba kitaip – argumentas yra, arba jo nebėra. 2x2 niekada nebūna 5. Kurioje vietoje randi logiką iracionalią?
Sarunas
2011-01-15 19:27:39
Sakote, kad protas yra programa, tai reikstu vienas protas yra labai ribotas. Asmeniskai sutinku del programos, bet pridurciau, kad protas yra irankis arba "tarpininkas" tarp visatos, dievo ir materialaus pasaulio. Manau, kad siela puikiai padejo zmonem, gyvenantiem gentini gyvenima, buti moraliais ir gyventi harmonijoje su aplinka. O barbarai jie ar ne barbarai tai , manyciau, cia jau musu civilizacijos pakoreguota proto programa padeda juos "nuteisti". Romenai buvo civilizuoti, ne barbarai.. Taip, siela iracionali savoka ir nereikia jos stengtis paaiskinti, uztenka to jog dar pajegiam jos fakto neneigti. O jei racionalusis protas per daug "pleso sikna", galima ji periodiskai tiesiog isjungti (kas, beja, yra labai sveika) ir leisti sielai veikti, ji geriau uz prota susitvarko. Sakote, kad logika artimesne uz siela... siandieninis pasaulis remiasi pagrinde vien tik logika, ar labai smagu ir artima tai ka matote?... Jusu logika gali pasirodyti Hitleriui visiskai nepriimtina, kaip ir mano logika jums, o visata visiems viena. Tai ar ne geriau logika bent retkarciais, o su laiku vis dazniau uzmirsti? Ar logika nera tokia pat iracionali savoka? Kas yra logika, kur tas atskaitos taskas? Kodel romenu civilizacija turejo padaryti visus moraliais, o barbaru ne? Hitleris gal nesisypsojo nes nuolat uoste amfetamina!? Pazinojau keleta zmoniu studiju metu.. stipriai susuka veida po keletos "takeliu". O gal jis tiesiog logiskai ismaste, kad sypsena ir siltos emocijos tai silpnumo zenklas? Stalinas buvo is to krasto kur labiau degtine megsta... Logiska? Ne? Nors mes niekada nezinosim tikros tiesos, bet logika nenurims, ieskos.. Sulinio kasimas beduinui, dykumoje, kur kas daugiau prasmingas nei tunelio. Taip, pastatyti tikra nama is plytu...visai kas kita.
Šarūnui
2011-01-15 16:43:38
Kalbama apie dievo - kūrėjo sutvertas programas. Protas - viena iš jų ir tai neišvengiama, kaip neišvengiama gimti ir mirti. Gali siela padėti žmogui išsivaduoti iš to jei ne visai barbaro, tai pusiau barbaro būvio? Kaip siela galėtų padėti žmogui tapti moraliu? Siela iracionali sąvoka - neneigiu sielos kaip fakto, bet paaiškinti to negaliu, nes mano protas dirba tik racionalumo dažniais. Yra kitokių dažnių? Taip – proto funkcija evoliucijos eigoje tą pačią proto programą koreguoja ir jei tą atlieka nemokša mama, arba tėvas – Stalinas, arba tą daro primityvesnis barbaras už esančius esamuoju laiku – rezultatas liūdnas. Kažkada į žmonių pasaulį atėjo tamsūs viduramžiai. Pati ši sąvoka verčia galvoti, kad jei atėjo tamsus periodas, vadinasi kažkada periodas turėjo būti šviesus. Juk neateinama į tamsą iš tamsos. Logika man artimesnė už sielą, kurios negaliu paaiškinti nei sau nei kitam. Gal tu gali, Šarūnai? Suprantu kas tai – visata, bet nesuvokiu, vis tiek – o kas ją suvokia? Kas toks Hitleris, arba Stalinas? Mes apie tai žinome tik tą, ką apie tai sakė kiti. Kur garantija, kad sakė tiesą? Logika yra išminties motina. Ar teko kokioje foto kada matyti besišypsantį Hitlerį? Man nebe. Staliną – teko. Vaizdai, irgi programos formavimo - koregavimo įrankis Dėlioti iš žodžių kaip iš vaikiškų kaladėlių namelį – tai viena, bet pastatyti tikrą namą iš plytų....visai kas kita. Šulinio kasimas kur kas mažiau prasmingas, nei tunelio. Pamatyti šviesą kasant šulinį – jokių šansų, o tunelį – šansas visada yra.
Sarunas
2011-01-15 15:37:35
"Proto paskirtis yra progresas arba kitaip sakant – tobulas apsigynimas nuo visų rūšių baimių, kitaip tai jau nebūtų protas." Manau, kad didziausia siuolaikinio/civilizuoto zmogaus nelaime ir yra tai, kad jis vadovaujasi tiktai protu ir logika. Mes visiskai atitolome nuo pasamones (sielos), viska puolame paaiskinti savo "gelezine" logika ir "blaiviu" protu. Todel lengva mum idiegti programas, nes protas be sielos tera kaip popieriaus lapas-ka uzrasysi tas ir liks, toks protas neiesko harmonijos su visata. Taip pat ir dede Stalinas, kaip koks Romos imperatorius, skleide savo civilizacija. Ponas Adolfas... o gal jie tiesiog naudojo prota pagal paskirti-tobulas apsigynimas nuo visų rūšių baimių?...
Romas
2011-01-14 23:52:36
Perskaičiau pasaką, kuri greičiau priminė pamoką. Nežinau, kiek ji reiklainga , kiek faktai tikri, patikrinti sunku, nes senovės Romos tema daug prieštaringų aiškinimų. Tik į galvą užklydo mintis viena, ar Vokietijos kario II pasaulinio karo metu saliutavimo forma neturi nieko bendro su ta filosofija, kuri išdėstyta straipsnyje, juk ir tada Romos imperijos laikais kario pasisveikinimas buvo identiškas vokiškąjam ? Gal Hitleris irgi studijavo Romos Imperijos laikų istoriją?
Vicka
2011-01-14 09:24:21
Eina musu valdzios atstovai apsigaube trispalvemis ir dainuoja tautines giesmes. Koks apgailetinas vaizdelis matant ju darbo rezultatus musu tevynes fronte. Bet patriotizma reikia skiepinti, jei nebus ka valgyti ir sildymas taps per brangus-tada uzteks apsigaubti trispalve ir uzsikasti patriotizmu...
jurgis
2011-01-13 23:13:35
kazkada zmogus buvo laimingas, bet neprotingas.Dabar protingas,bet nelaimingas.Ka daryti? Gal tiesiog keliauti kol issiskaidysim i Higso bozonus, sako jie taip melodingai skamba... gal ten laime?
Pranesk
2011-01-13 23:02:40
kai tapsi.

 1-20     21-22    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Jei ne lakstai, kol esi sveikas, teks palakstyt, kai susirgsi.
Horacijus
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės