Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Kaimieti,
2012-01-21 12:05:18
ar supratai, kad esi fantomasas? Žaliavalgystės ideologija kaip ir visos ideologijos yra žmonių apgaudinėjimas ir apsigaudinėjimas. O žaliavalgis veganas tėra užsikabinta dar viena tiesos neatitinkanti etiketė. Ar matei, kiek dabar tokių etikečių su gudriausiomis pakuotėmis visur prikabinėta už dvigubus pinigus? Dabar jau negalėsi manyti, kad esi šventesnis už šventą karvę. Tau parodytas veidrodis. Karvė yra mėsėdė. O tu žaliavalgis fantomasas.
kitaip tariant
2012-01-21 11:49:49
Žaliavalgystė yra tik dar vienas tikrovės reiškinius užklojantis fantomas. O sekantys fantomais vadinami fantomasais. Šiuomet populiariausias fantomasas dėvi "EKO" kaukę.
Kaimieti,
2012-01-21 11:47:21
išeina taip, kad tavoji "žaliavalgystė" yra mitas, o tu - to mito fanas.
Gėda
2012-01-21 09:30:25
Kaimietis nelieja nei tulžies nei gailestingumo. Tik užuojautą
Moteris
2012-01-21 09:25:23
Iš tikrųjų žindyti kūdikį "malonu" yra iki tam tikros ribos. Ta riba ilgainiui išvirsta į baisingą psichinę kančią. Esu tai patyrusi, nes buvau atsidavusi gimdytoja ir bandžiau susigaudyti, kaip ir kiek gamta man liepia žindyti. Manau, kad gamta pieną skiria naujagimiams iki to meto, kai jau jie pradėda galėti pasiimti maistą kitu būdu. Ar ne tas pats ir su kitais gyvūnais. Melžiama karvė lyg melžiama moteris. Kas, gamta ar žmogus šiuo atveju nustatė žiaurumo normas?
Kaimiečiui
2012-01-21 08:02:49
visada prieš rašant komentarą gerai pagalvok ar tikrai tau būtina tai padaryti, o jei jau apsispręsi tai atlikti, tai tą savo nenumaldomą veiksmą patenkink ryte – tuomet mažiau liesis emocijos ir fanatizmas, o daugiau kalbės protas. Straipsnį rašę pasidomėjo ne tik savo ir savo kaimynų karvėmis, bet ir šiek tiek didesne banda. Kaimieti, iš skausmo vieną kitą kartą nusimelžiančioms karvėms niekas nedaro specįrenginių, dedamų ant ragų, kad negalėtų save žįsti. Savo fanatizmą ir raudas apie melžiamų karvių skriaudas siūlome lieti tinklapyje apie gyvūnų teises, o ne čia. Čia kalba vyksta apie tai, ar karvės pienas naudingas žmogaus organizmui, ar ne. Ir tik tiek. Moralinių pusių mes nenagrinėjame, o jei jau esi toks moralus, tai išjunk savo PC ir juo nesunaudok, nes jam pagaminti buvo numelžta ne viena ir ne dvi karvutės. Ir kokie jau ten tie streso elementai išsiskiria pas tą karvutę, kurių mūsų organizmas negalėtų sudoroti? Adrenalinas, noradrenalinas, dopaminas? Tai dirbant aktyvų fizinį darbą streso hormonai nuolat gaminami, be jų nevyksta medžiagų apykaita. Trykštantiems užuojautomis dar vienas neblogas puslapis skirtas bernardinai.lt
Kaimietis
2012-01-20 23:39:29
Kaip žaliavalgis veganas dar galiu atkreipti dėmesį į tai, kad karvė tik savo veršeliui pagamingų gal 4-5 litrus pieno, o ją aparatais ištampo iki 60-80 litrų per dieną. O dabar pabandykit įsivaizduoti (juk čia dauguma vyriškių) kad jūs moteris ir jus, vietoj savo kūdikio maitinimo ištampo ir jus nusiurbia melžimo aparatais iki 6-8 litrų. Daug ten būtų malonumo ? O tas momentas kai iš jos atima veršelį ir ji prirakinta grandine savęs negali apsiginti, ką jau bešnekėti apie jos vaiką, kurį kartais veža tiesiai į skerdyklą? Ar girdėjote kada nors bliaunančią karvę, kai iš jos atėmė veršelį? Nemanote, kad toks pienas užnuodytas visais įmanomais streso elementais ?
Kaimietis
2012-01-20 23:28:53
Anksčiau laikiau karves, kaimynai laikė, kiti kaimynai laikė, gale kaimo buvo ferma...bet tokių cirkų pas prižiūrimas karves nebuvo. Savaime suprantama, kad tame video karvė save nusimelžia iš skausmo, o ne dėl kažkokių iškrypimų, kuriais ją įtaria rašeivos, patys karvės š neuostę. Tinklapis gal ir tinkamas pamąstymui, bet nereiškia, kad čia 100 % tiesa.
Jo,
2011-05-13 07:47:14
fermeriai taip dažnai jas nemelžia, kad net buvo priversti sugalvoti prietaisą, dedamą joms ant galvų, kad savęs nemelžtų. Peržiūrėkite savo stereotipus – ne visi jie ir ne visuomet atitinka realybę.
ash
2011-05-12 23:36:56
sita karvute savo piena geria nes jos galbut ilgai nepamelze ir del to ji jaucia skausma ir tempima. todel bando pati nusiurbti.
to "prieš rašant komentarą"
2011-05-02 09:27:21
Taip, ne visi vegetarai vartoja pieną, bet pakankamai didelė jų dalis. Ar tai ką nors keičia? Antra. Alus nėra pirminis neapdirbtas produktas, todėl neaišku, kuris ingredientas alaus gėrėjus traukia. Turint omeny, kad dažnai alaus gėrėjai yra rūkaliai (t.y. be skonio receptorių, galima sakyt) Tai gal apskritai ne dėl skonio ir kvapo geria, o dėl "apsinešimo"? O čia jau kita tema apie alkoholį ir kt. priklausomybes būtų. Trečia, jei nutukimas yra dėl apsirijimo, o ne dėl kt. priežasčių, tai akivaizdu, kad dažnas nutukėlis maisto nesirenka, o valgo kompleksinius riebius, saldžius, sūrius ir kt. priklausomybę sukeliančiais igredientais paskanintus produktus. IMHO. O apie metabolizmo dualumą dar pasiskaitinėsiu, ačiū.
Rubidis
2011-05-01 20:06:39
Ziurint, kokie prieskoniai. Jei cili, tai bukina, jei zoleles, tai aktyvina. O net ir pirktines darzoves gali buti skanios be saujos druskos, jei pojuciai kiti.
luna
2011-05-01 16:38:13
kažkur čia buvo minėta,kad per saldumus ir sūrumus visai pamiršome rūgščius, karčius ir aštrius skonius ir pan. Tuomet supratau, kad prieskoniai yra gerai? Bet štai man skamba visai logiškai, kad prieskoniai ir paskaninimai visai pakeičia maisto skonį ir bukina mūsų receptorius (Rubidis). Tai vadinasi jų reikėtų vengti? ar naudoti labai saikingai / kas tai yra saikingai? (labai laukiu paragauti savo augintų daržovių - gal tikrai tų prieskonių tiek nereiks?, nes pirktinės be geros saujos durskos ir pipirų yra nevalgomos ir apvirtos kelia šleikštulį).
sticky
2011-05-01 15:03:41
aga, ypačiai meskit svogūną ir česnaką tie, katriems seleno trūksta, ar ne?
Rubidis
2011-05-01 13:23:39
Visi, kas valgo perdem ryskiu skoniu maista, t.y. saldziai (kartu ir vaisius), suriai, astriai, svogunu arba cesnaku, labai karsta arba atsaldyta maista, negali pasikliauti savo skonio receptoriais, rinkdamasis tinkamiausia maista, nes jie paprasciausiai yra atbuke. Ismeskit viska sita is savo mitybos, ir pamatysit, koks beskonis jums atrodys maistas, bet uz tai po kurio laiko, kai receptoriai atsigauna, tai net vanduo saldus atrodo. Tuomet zinai, kada tau tinka pienas, o kada surio valgyt jau nereikia, nes jis savo darba jau padere. Antra, mes taip esam pripratinti prie skoniu ivairoves, kas katastrofa laikome ta pati raciona visa savaite, kai dyvunu racionas nekinta istisa sezona.
Prieš rašant komentarą
2011-05-01 10:41:35
vertėtų pasidomėti ar iš tikro visi vegetarai vartoja pieną. http://lt.wikipedia.org/wiki/Vegetarizmas Bent jau šio žodžio kilmę pasiaiškinkite. Uoliam alaus vartotojui, jo kvapas ir skonis yra pats mieliausias. Ar tai reikštų, kad jis alumi turėtų ir misti? Pagal tamstą nutukėliai viską deda į burną ignoruodami skonį ir kvapą? Iš komentaro matosi, jog taip nesuvokėte metabolizmo dualizmo esmės.
paviršutiniškoji
2011-05-01 10:19:54
Dovanokit už paviršutiniškumą, bet kuo daugiau skaitinėju straipsnius šioje svetainėje (ji man patinka būtent dėl to, kad pateikiama KITOKIA nuomonė, kuri paskatina giliau mąstyt), tuo dažniau aplanko "tiesios" mintys... Vajeee vajeee, koks VARGAS DĖL PROTO. :) Vieni a la moksliškai grindžia, kad tą ar aną valgyt naudinga, kiti a la logiškai aiškina, kad būtent tai yra žalinga ir pan. Vienas autorius aiškina apie gyvulinių riebalų naudą grįsdamas tuo, kad lašinukus jis, mat, lapnoja pasigardžiuodamas vienus, o aliejus per sunku išgauti ir jie neskanūs. Va tik ką perskaičiau dar didesnę nesąmonę, kad vegetarai pieno negeria. Gal pas mus tokia mada, nežinau, bet pvz. tradiciškoji vegetariškoji Indijos visuomenė karvės pieną ypač vertina. Žinoma, viską perleidžiu per asmeninio patyrimo prizmę ir suvokiu, kad, kiek save pamenu, pienas man smirda, o apie lašinius pagalvot nenoriu (supykina net nuo minties), nors nesu vegetarė. Tai kur teisybė? Vat ir rašau šį paviršutinišką komentarą, kad mano pirmykštė rudimentinė nuovoka (ne smegenys) sako, kad kiekvienam savo. O ir skonio bei kvapo recetoriai ne tam duoti, kad juos ignoruotume, įtikinėtume ar, pasitelkdami smegeninės turinį ir logiką, apgaudinėtume, o tam, kad pirminį neapdirbtą (arba minimaliai apdirbtą, bet nesumaišytą su kitkuo) produktą jais patikrintume ir taip nuspręstume, dėt jį į skrandį, ar ne. Ir tikrintume prieš kiekvieną valgymą ( jei įmanoma), nes pavalgius pvz. sūrio 3 kart per dieną keletą dienų jis nejuokais smirdėt pradeda. Vat teip vat, einu atgal į olą aš... Keturpėsčia... :)
Pienas,
2011-04-30 09:02:35
beje, pavojingas tiems, kas neturi didelio laisvųjų aminrūgščių fondo. Vieni iš tokių yra vegetarai, kurie apie pieno žalą garsiausiai ir kalba – jiems saikingai aminorūgštis gamina žarnyno bakterijos, todėl atliekamos pas juos neužsibūna, o po to, jei ateina didelė porcija kazeino, ką su juo daryti, jei nėra pakankamai substrato pagaminti enterokinazei ir kitiems fermentams? Body building'o mėgėjai vartoja kazeiną kaip maisto papildą ir vargo nemato, nes jų organizmuose laisvųjų aminorūgščių fondas pakankamai didelis. Kazeinas, tarp kitko, stiprus antikatabolikas.
Sauliui2
2011-04-30 08:12:57
taip. teisingai.
To neišsamu
2011-04-30 07:30:31
Kai šunelis ėda išmatas, zoologai išvadas daro – ką vieno šuns organizmas išmetė, laikydamas jam tai nenaudingu ir nereikalingu, kito šuns organizmui tai gali būti trūkstama grandis, kad gerai jaustis. Šuo neanalizuoja nuostatų, kaip tai dabar darote jūs, jis elgiasi adekvačiai situacijai, kaip, beje, ir karvė tame filmuke, kaip ir žmogaus mažylis, kartais dedantis savo išmatas atgal į burną.

 1-20     21-24    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 

Paradoksalu, tačiau šiais
laikais mūsų pastatai didesni,
bet mažesnės bažnyčios,
platesni keliai,
tačiau siauresni požiūriai.
Mes išleidžiame daugiau,
bet turime mažiau,
mes perkam daugiau,
tačiau džiaugiamės mažai.
Mūsų namai didesni,
tačiau mažesnės šeimos,
daugiau patogumų,
bet mažiau laiko.
Mūsų moksliniai
laipsniai aukštesni,
bet žodžiuose ir darbuose
mažiau prasmės,
daugiau žinių,
bet mažiau teisingumo,
geresnė medicina,
tačiau mažiau sveikatos.
Mes geriam per daug,
rūkom per daug,
nerūpestingai išlaidaujam,
juokiamės per mažai,
vairuojam per greitai,
keliamės per vėlai,
per mažai skaitom,
per daug žiūrim TV,
retai meldžiamės,
esam per daug pavargę ir pikti,
kalbam per daug,
mylim per retai,
nekenčiam taip dažnai.
Mes išmokome kaip pragyventi,
bet ne gyventi.
Mes išvalėm orą,
bet užteršėm sielą.
Užkariavom kosmosą,
bet nebepažįstame vidinio pasaulio.
Daugiau rašom,
bet mažiau išmokstam.
Daugiau planuojam,
mažiau įvykdom.
Išmokom skubėti,
bet nebemokam palaukti.
Tai neįtikėtinų pelnų,
bet lėkštų santykių laikai.
Mūsų namai išpuošti ir patogūs,
bet juose nėra namų šilumos.
Didinam turtus,
bet mažinam vertybes.
Robert Fulghum

Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės