Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Indre
2013-08-14 16:25:17
Tiaminas (B1) 50-500 mg Niacinas arba nikotinamidas (B3) * 50-500 mg Pantoteno rūgštis (vitaminas B5) (pantetinas) 25-200 mg Piridoksinas (B6) 25-150 mg N-acetilcisteinas (NAC) 500-2000 mg Askorbo rūgštis (Vitaminas C) 500-3000 mg Cinkas (cinko mono-L-metionino sulfatas (ZMA), askorbatas arba citratas) 15-30 mg Gama linoleno rūgštis (GLA) ** 120-480 mg Lipoinė rūgštis (tiokto rūgštis) 50-200 mg Silimarinas (Margainio ekstraktas, 70-80%) 200-600 mg idomu ar visa si tudetis itilptu i viena tablete(papilda)ar reikia apsikrauti tabletemis, nors ir papildu :) nes kiek beskaityciau vis pilna papildu, kartais ir pasimetu ka naudoti :) gal beje, zino kas kokius naturalius papildus :)
Atomas
2012-06-06 15:39:48
"Turbūt mokykloje skaitėte, kad materija sudaryta iš atomų, kurių didžiąją dalį sudaro tuštuma. Tai kodėl tos tuštumos nematome ir nejaučiame?" (Samekh) „Kiekvienas atomas yra trilypis, susidedantis iš materijos, energijos ir sąmonės. Kiekvieno atomo sąmonė visada yra inteligentiškas elementas. Jei materialistai nesugeba pamatyti tų elementų, taip yra todėl, kad jie vis dar nežino mokslinių procedūrų, kurios leistų jiems juos pamatyti. Mes turime specialius metodus pamatyti šiuos padarus. Iš tikrųjų, atomas realiai yra be galo maža planetų sistema. Šios atomų planetinės sistemos yra suformuojamos iš ultra-atominių triadų, kurios sukasi apie savo gravitacijos centrus. Atomas su savo alfa, beta ir gama spinduliais yra materijos, energijos ir sąmonės trejybė.“ – iš knygos „Endocrinology and Criminology”
būtina žinoti, kad
2012-06-04 22:04:18
žmonija gyvena su miegančia Sąmone. Žmonės dirba miegodami. Žmonės vaikšto gatvėmis miegodami. Žmonės gyvena ir miršta miegodami. Kai mes prieiname išvadą, kad visas pasaulis gyvena miegodamas, tada mes suvokiame pabudimo būtinumą. Mums yra reikalingas sąmonės pabudimas, mes norime sąmonės pabudimo.
Deja deja
2012-06-01 13:25:17
prisieis ir man traukt iš savo pzdos : /
Vycka
2012-05-31 17:11:48
Informacija - gerai, bet dažniausiai daromos išvados yra visiškai ne į temą. Ypač, kai informacija traukta iš kažkokio "detoksikacijos" tinklapio.
Kai moteris pradeda krykšti,
2012-05-30 23:36:36
jai reikia užkimšti burną, nes aplinkiniai išgirdę ne taip supras...
o paskui dar
2012-05-30 14:12:26
sušoksim lambadą :)
nekaltas
2012-05-30 14:03:23
O sakome - nustokite sekti vieną ir tą patį, tik vis kitais žodžiais. „Gamtoje kiekvienas padaras turi žudyti, skaidyti, transformuoti kitus, tam kad pats išgyventų. Ir visus šiuos procesus lydi vienoks ar kitoks diskomfortas.“ (Samekh) Ar žudymas, kitaip tariant agresija, o dar tiksliau smurtas,- pervadinti teikiamu „diskomfortu“ esmėje kuo nors pasikeičia? Ar jau nuo šiandien kito gyviūno nužudymą imsim vadinti jam teikiamu diskomfortu?? O juk tai yra elementariausias smurtas, smurto aktas. O jį atliekantysis tuomet yra smurtautojas. Tai būkim biedni bet teisingi, pripažinkim, kad esame agresoriai, smurtautojai ir vadinkimės taip. Nes be smurto akto, t.y. be klastos pinklių, be apgaulės ir apsimetinėjimo, į rankas nepaimsi nieko. O jeigu šias savybes privalai savyje ugdyti tam, kad išgyventum, tu tampi priešingas meilės esmei. O tai, ką laikai meile, tuomet tėra meilikavimas ir apsimetinėjimas siekiant patenkinti primestus refleksus. - „Gamtoje kiekvienas padaras turi žudyti, skaidyti, transformuoti kitus, tam kad pats išgyventų. Ir visus šiuos procesus lydi vienoks ar kitoks diskomfortas" - Tačiau Meilėje, amžinai gyvas tegalėtų ( ir tai būtų juk teisinga) išlikti tik tas , kuris dalijasi ir dalinasi/skaidosi iš savęs, o ne apiplėšdamas ir tuo nuskriausdamas kitą, bei įsikalbėjęs lyg mantrą kad tai tėra teikiamas diskomfortas, nuramina savo nutukusią kiaulišką savimonę, ir galiausiai vis tiek - miršta. Meilėje, kur nesi svečias, o savas tarp savų, ir savo namuose, kur nepatiri jokio diskomforto, nes pažįsti ir žinai kiekvieną kertę, o ji tave, nes viskas kas atsiranda, randasi iš tavo paties meilingo noro ir troškimo, ir niekur niekada neprapuola, ne yra tavo paties pažystama artima begalinė savastis, kaip ir tu - jos. Tad kodėl turiu paisyti kažkokios iškraipytos primestos tikrovės ir priimti ją kaip neatšaukiamą, kai ji man iš esmės yra svetima, kad ir kaip gražiai moka dangstytis ir atrodyti, bei demonstruoti savąją jėgą ir pranašumą??????????????Vadinasi, žirklės tarp to, kas teisinga ir kaip turėtų būti - ir kaip yra šiame agresyviame smurtingame bei klastingame pasaulyje, toliau skečiamos ir žaginamos. Ar vis dar gerai jaučiatės? Komfortiškai?? Ar vaizduosite ir apsimetinėsite ir toliau, kad skerdžiamo veršelio ar kiaulelės akyse meilės nėra, tad iš jų virsite bulijoną, o vakare lovoje laižysite savo moters išžergtą tarpkojį, kuris toks panašus į dar šiandien jums pietums ant lėkštės išverstą išskėstą vištos skerdieną...Ir jums tai normalu? Bet juk tik dėl to, kad nežiūrite, negalvojate - ignoruojate...
Sukam galvas
2012-05-30 13:23:21
kaip čia yra su tais AH, grybais ir cinku. Tyrimai, "numesti" internete, teigia, kad kai kurie grybai gamina žymiai daugiau aflatoksinų kai yra pakankamai cinko. Aflatoksinai yra gana toksiški ir net karcinogeniški. Taigi, geriam cinką, kad sumažinti grybų prigaminų AH kiekį ir didname aflatoksinus? Slidus reikalas tie papildai. Gali būti nauda, gali ir žala. Deja.
Samekh
2012-05-30 12:48:06
Na tai ko tylim ir ko miegam? Juk kiti nekalti, kad priimam viską, ką tik mums pameta.
to
2012-05-29 15:57:54
„Turėtų, bet nelydi. „Mūsų kaip sąmonės prigimtis yra džiaugsmo siekimas, tačiau suvokimas yra silpnas, iškreiptas ir miglotas.“ Tuo viskas ir pasakyta. Jeigu sugebu suvokti, kaip turi būti, vadinasi suvokiu ir tai, kas yra teisinga, vadinasi ir noriu būtent to, kas yra teisinga. Tačiau tikrovė toliau pučia miglą į akis ir prievartauja neadekvatumu, laikydama tamsoje taip nuožmiai ir įnirtingai, lyg būtum amžinai įkalintas būti jos įkaitu. Įsivaizduokit tik, negelbsti net aklojo susivokimas apie tai, kas yra teisinga ir iš tikrųjų turėtų būti tikra. Reikalai nepajuda nė iš vietos nė kiek – ir niekas nesikeičia. Todėl džiaugsmo ir pasitenkinimo siekimą vadinti sąmone yra klaidinga. Tai tėra refleksas. „Gamta nėra viskas, tačiau esam gamtos svečiai ir jei norim palaikyt fizinius kūnus gyvus, turim paisyt jos dėsnių. Gamtoj pastoviai viskas keičiasi - gimsta, vystosi, degraduoja ir miršta. Ir visus šiuos procesus lydi vienoks ar kitoks diskomfortas. Toks natūralus (gamtiškas) mechaninės evoliucijos ratas.“ Būtent, mechaninės, t.y refleksų. Tačiau prie to mechaninio srauto pajungus sąmonę ir įsukant ją į šį nesibaigiantį ratą - konvejerį, atsiranda sąmoningas ne - mechaninis vertintojas, ir čia „evoliucijos“ ir „tiesos“ keliai išsiskiria mažiams. Kompromisas neįmanomas, jei nori išsaugoti sąmonės vientisumą ir netapti šizofrenišku vadinamosios evoliucijos įkaitu. „Materializmas ( materija) – tai ne daiktų troškimas. Tai tiesiog dvasinis aklumas.“ „Šis fizinis pasaulis yra kaip eksperimentų laboratorija, teatras, kuriame gali bandyti, eksperimentuoti, kaipo nori, bet Tikrasis Gyvenimas vyksta daug auksčiau.“ „Teisingo sprendimo priėmimo momentas yra jėgos vieta, į kurią visada galima grįžti pasisemti stiprybės ir jėgos.“ (udumbara) Kokia prasmė „tikrovės“ , kuri nėra būties namai, o tik būties chimera – apgaulė. Kam tas apsigaudinėjimas ir manipuliavimas sąmonės patiklumu? Ateis baltasis metraštininkas, perrašys istoriją ir džiaugsmingai plosim katutes? Negi manote, kad išgalvota ir papasakota vaikui siaubo istorija nesuskamba kaip tikra? Juk vaikas pasitiki ne istorija, o pasakotoju. O negi pasakotojas nežino, ką jis daro šitaip žalodamas juo pasitikinčią sąmonę? Negi manote, kad evoliucijos istorija nėra tokia pati siaubo istorija už kurią turėtų būti atsakingas tas, kuriam pakako „išmonės“ ją įsukti ir jėgos tęsti, prikausčius tokių vaikelių dėmesį??????????????????????????????????? Ar jūs vis dar pasitikite šiuo pasakotoju? Suprantama, nes neturite jėgos ištrūkti ir jam pasakyti, kad jums baisu, kad verčiau būsite nubaustas, net mirsite, tačiau daugiau nesiklausysite. Jūs esate sukaustyti paklusnumo opijaus, pavožtas lyg po dangčiu, jūsų sąmonė lyg pelė po šluota tyli, tačiau viduje ji žino, kad yra apgaudinėjama ir pati pradeda apsigaudinti. Ir štai, kokia nuostaB istorija gavosi.......................
to "Nenormalu ir tiek."
2012-05-29 14:02:08
"Teisingą funkcionavimą, turi lydėti adekvati teigiama emocija." Turėtų, bet nelydi. Mūsų kaip sąmonės prigimtis yra džiaugsmo siekimas, tačiau suvokimas yra silpnas, iškreiptas ir miglotas. Mes mėgaujamės ledais, nors kūnui jie yra šlamštas. Ūkininkas džiaugiasi nupurškęs lauką pesticidais, nors tai žaloja gamtą, nuodija valgytojus ir nuodija jį patį. Vartojam alkoholį, cigaretes, bandeles, smurtinius filmus ir mes jais mėgaujamės. Vardan iliuzinių ambicijų visą gyvenimą lipam kitiems per galvas ir džiaugiamės "daug pasiekę". Kartais tas mėgavimasis pasiekia labai iškreiptas formas, apie kurias dabar jau neretai galima pasiskaityt kriminalų skiltyse. Gamta nėra viskas, tačiau esam gamtos svečiai ir jei norim palaikyt fizinius kūnus gyvus, turim paisyt jos dėsnių. Gamtoj pastoviai viskas keičiasi - gimsta, vystosi, degraduoja ir miršta. Ir visus šiuos procesus lydi vienoks ar kitoks diskomfortas. Toks natūralus (gamtiškas) mechaninės evoliucijos ratas. Bet jeigu bandom suprast, kas iš tiesų yra šie procesai, kas yra mirtis, o ne bėgt nuo jos, viskas pradeda keistis. "O gal tikrovė yra to manojo aš, kuris paslėptas nuo manęs paties atspindys? Kadangi aš agresyvus, tai ir tikrovės sąranga ne be agresijos. Pasikeisiu aš, pasikeis ir tikrovė." Labai įžvalgiai pastebėta. Tik reikia pabandyt atsakyt kas ta tikrove. Kaip mes suvokiam tikrovę? Mes 10 metų einam ta pačia gatve į mokyklą ir net negalim pasakyt kokios tiksliai spalvos yra namas stovintis prieš ją ir kiek pakelėj yra medžių. Neatsimenam, kokios spalvos yra mokytojo akys, nors beveik kasdien matėm jo veidą ištisus metus. Mes negalim tiksliai atsimint ką regėjom ir ką galvojom lygiai prieš valandą, prieš dieną, prieš savaitę. Mes valgom automatiškai, vairuodami svajojam ir kelnes maunamės visą laiką nuo tos pačios kojos. Tačiau nuomonę turim beveik apie viską. Tas patinka, anas nepatinka, su tuo sutinku, o anas asilas. Tai gal su mūsų suvokimu iš tiesų yra kažkokių problemų? Viskas yra kvestionuotina. Fanatizmas ir manymas, kad viskas yra kaip atrodo, veda tik į degeneraciją ir tamsą.
Nesveikoji
2012-05-29 10:22:06
O gal galėtų Stebėtojas ko nors panorėti iš savęs, ne tik iš kitų? Pvz: pats parengti tą seriją straipsnių apie aktyvias ir neaktyvias vitaminų formas? O mes tada paskaityyyytume, gramatines klaidas ištaisyyyyytume:)))
Stebėtojas
2012-05-29 08:46:16
Taip. Kitą kartą reikės lėčiau skaityti straipsnius :P HS galėtų parengti seriją straipsnių apie aktyvias ir neaktyvias vitaminų formas.
Stebėtojas
2012-05-29 08:29:04
Dėkui, Igori. Problema, kurią norėjau pabrėžti yra ta, kad naudojama daug terminų (dažnai skolinių), kurie reiškia vieną ir tą patį. Būtų kur kas paprasčiau skaityti ir suprasti straipsnį, jei taip visur ir rašytų - vitaminas B5, nes tarp terminų galima ir pasiklysti.
Nenormalu ir tiek.
2012-05-29 07:45:10
"Mes galvojam, kad gamta turi veikti taip kaip mums atrodo.Gamtoje kiekvienas padaras turi žudyti, skaidyti, transformuoti kitus, tam kad pats išgyventų. Tiek gyvūnai, tiek augalai yra gyvi organizmai. Tiek paukščiai, tiek gyvuliai, tiek medžiai, tiek daržovės jaučia skausmą ir aiškų niekam nepatinka būti suvalgytam" (Samekh) Esminis ir yra vienintelis klausimas: Teisingą funkcionavimą, turi lydėti adekvati teigiama emocija. Cituojamas teiginys rodo, kad tikrovėje yra priešingai - tarsi išžaginotose žirklėse. Refleksai turi sutikti ir nesipriešinti tam, kas yra teisinga. Dabar išeina, kad gamtos programa primesta tarsi iš šalies, grubia prievarta, nes pagrindinio jos reikalavimo būti suvalgytais niekas nenori vykdyti ir todėl jaučia skausmą - kančią. Todėl gaunasi tokios likimo pinklės. O gal tikrovė yra to manojo aš, kuris paslėptas nuo manęs paties atspindys? Kadangi aš agresyvus, tai ir tikrovės sąranga ne be agresijos. Pasikeisiu aš, pasikeis ir tikrovė. Tai gal vis tik gamta nėra tokia nekvestionuojama duotybė, su kuria tenka taikytis kaip su prakeiktu likimu? Taip, aš galvoju ir svajoju apie kitokią gamtos prigimtį ir pradmenis, nes turimi pernelyg atgrąsūs.
Košmaras
2012-05-29 07:22:06
kažkoks, nesąmonių krūva. Atmetus civilizacinį marazmą, sprendimo, kaip žiūrėti į tikrovę be to, kad dėl visko kaltas mano "aš", kaip ir nėra. Užėjo sausmetis, nėra ko ėst - kaltas aš, nes mano aš toks ir anoks - visų bėdų kaltininkas - įsikūnijęs blogis.
to Samekh
2012-05-28 22:47:41
būtų miela, kad dar atsakytumėte į klausimą apie mėsytę. Atsitapatinęs nuo kūno ir proto, turėtumėte galėti suvalgyti savo mylimosios mėsytę, nes juk mylite jos aš, o mėsytė visų yra valgoma...ir akytės visų vienodai žiūri...ir apskritai, nepatogių klausimų išvengėte...gaila šiek tiek...nors jums turbūt - labai juokinga...
Be to
2012-05-28 22:16:47
Protą ir kūną "gimdo" tavo paties aš. Pasikeisi tu, pasikeis ir tai. Koks esi tu, toks tavo protas ir kūnas. Todėl "atsitapatinimas" tėra psichloginio pobūdžio nežiūrėjimas į veidrodį.....
to
2012-05-28 22:11:39
Minėjote Šakjamunį, todėl toliau ir dėstymas buvo orientuojamas atitinkamai, netaikant jūsų asmeniui. Diskusijų neieškau iš viso, bet jei pasitaiko, atrašau - matyt irgi nesu... Ir man visai nejuokinga net išmintingu vadinamas žudymas, nuo to jis labiau pasigėrėtinu netampa – esmė ta pati ir pasigėrėjimo nesukelia, esmė - agresorius ;)

 1-20     21-40     41-46    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Kad išvalyti viena, būtina ištepti kažka kitą, bet galima ištepti viską, taip nieko ir neišvalius. 
Lourens Dž. Piter
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės