Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Samekh
2012-05-28 21:50:32
Kaip ir minėjau išsilaisvinimas iš kančios prasideda ne nuo virtuvės, o nuo psichologijos keitimo. Kenčiam mes kaip sąmonė, nes pirmiausia nesuprantam, koks yra santykis tarp mūsų, proto ir kūno. Mes nesuvokiam, kad kūnas ir protas nėra aš. Kai pradedame praktiškai suprasti, kas yra ta sąmonė, kaip ją panaudoti ir kas ją varžo, tada po truputėlį suvokiame, kas yra skausma, kokios yra kančių priežastys ir kaip jas pakeisti. Populiariai tariant po truputį pradedame švisti :-) Turbūt mokykloje skaitėte, kad materija sudaryta iš atomų, kurių didžiąją dalį sudaro tuštuma. Tai kodėl tos tuštumos nematome ir nejaučiame? Ta dalis kančios, kurią sukeltume išmintingai žudydami maistui, yra juokinga palyginus su ta, kurią susikuriame kasdien fiziškai, protiškai ir emociškai tiesiogiai arba netiesiogiai kenkdami kitiems žmonėms ir sau. Žinoma loginiuose sofizmuose lengva paskęsti, bet praktinių problemų jie toli gražu nesprendžia. Visgi jeigu ieškote porininko diskusijoms, tai aš jau jums daugiau nebegalėsiu pagelbėti. Neminėjau, kad esu nušvitęs. Jei toks būčiau, greičiausiai internetinėse komentarų kovose nedalyvaučiau. ;-)
Taip, aha,
2012-05-28 21:50:11
labai noriu suvokti, kokie mano veiksmai įkalino mane šiame pasaulyje, kokį priežasties pasekmės dėsnį pažeidžiau, kad gimiau į kančios pasaulį, apskritai, kas buvo pažeista, kad radosi toks kančios pasaulis :))
Beje
2012-05-28 21:42:24
kaip suprantu Šakjamunis reinkarnavosi ne tam, kad žemėje liktume, o tam, kad išsivaduotume iš samsaros kančių... :)
Paties stebėtojo
2012-05-28 21:29:15
komentaro sakinio konstrukcija yra griozdiškas rusiškas vertalas. (Ar čia jo paties, ar iš straipsnio ) - "Kai pradedami vartoti tokie terminai kaip "koenzimas A", kas yra "vitaminas A" Jeigu jo paties, tai jis pats yra tos gimtos kalbos negerbiantis šiknius. "kas yra" - čto ievliajietsia.
turiu
2012-05-28 21:21:21
gyvūną, kurį myliu ir jaučiu tarsi mes būtume susisiekiantis kvėpavimas. Negalėčiau jo suvalgyti. Lygiai tas pats ir su visa kita aplinka. Tik nekreipimas dėmesio, užsikimšimas ausų ir akių - apsigavimas - padeda nuduoti, kad tai yra kažkas kita, ka suvalgome neviaukčiodami tik todėl, kad IGNORUOJAME. O jei ne, jei neignoruotume, būdami nušvitę, mes mirtume, nes suvalgėme savo mylimuosius.
Tuomet
2012-05-28 21:09:26
jūs nesate nušvitęs. Nes visi Budos teigia, kad pasiekę nušvitimą, jie visiškai išsilaisvina iš kančios. Bet mes matome, kad nužudyti nesuteikiant kančios (ir dėl to jaučiant ją patiems) neįmanoma. Melaginga yra tam prieštarauti.
Ne, nebuvote.
2012-05-28 21:02:35
Nes atsakėte ne į konkrečius klausimus. Nes palietėte tik tarpasmeninius žmonių bei jų socialinius santykius - tik kažko pasekmes. O kaip gi yra su gyvūnu, kuri turite nudobti, kad būtumėte gyvas? Ar jam jaučiate mažiau meilės nei tiems kuriuos tariatės mylintis? Nes juk jei mylėtumėte kaip tuos, tai joks gyvis negalėtų būti jums maistas, arba ir juos ir artimus turėtumete galėti suvalgyti palaimingas ir dziaugsmingas, kaip ir jie - jums atsiduoti su džiaugsmu ir be pasipriešinimo. Juk jeigu esate nušvitęs, jūsų meilė turėtų būti vientisa kiekvienam tikrovės taškui, ir jūs negalėtumėte čia pat viena ranka žudyti, o kita glamonėtą tą kurį mylite - juk jie abu yra iš tos pačios mėsos....
Samekh
2012-05-28 20:59:16
Mes galvojam, kad gamta turi veikti taip kaip mums atrodo. Gamtoje kiekvienas padaras turi žudyti, skaidyti, transformuoti kitus, tam kad pats išgyventų. Tiek gyvūnai, tiek augalai yra gyvi organizmai. Tiek paukščiai, tiek gyvuliai, tiek medžiai, tiek daržovės jaučia skausmą ir aiškų niekam nepatinka būti suvalgytam. Užbėgant už akių šiuolaikiniam mokslui, galima teigti, kad kiekvienas atomas turi savo sąmonę, taigi irgi jaučia ir yra gyvas (pasidomėkite, ką kvantinės fizikos ekspertai dabar veikia). Taigi net kvėpuodami ir gerdami vandenį, mes jau žudome. Bet tokie gamtos dėsniai. Kas mano kad taip nėra, tegul pasižiūri į savo lėkštę ir nustoja kvėpuoti. Bet yra skirtumas kaip žudome ir kokiu tikslu žudome. Ar žudome daug ir skausmingai, ar žudome tam kad prasimaitintume ir gerbdami gyvą būtybę nesukeliame jai skausmo (pasidomėkite apie Halal skerdimą). Vakarų pasaulis išmeta milijonus tonų maisto. Religija prasideda ne virtuvėj, o galvoje.
Igoris
2012-05-28 20:56:16
Stebėtojau, koenzimas A lietuviškiau - kofermentas A, kas ir yra vitaminas B5, kaip ir parašyta tekste, o vitaminas A yra visai kas kita :)
Samekh
2012-05-28 20:37:50
Jeigu ignoruosiu priežasties-pasekmės dėsnį, kentėsiu. O priežasties-pasekmės dėsnio supratimas prasideda nuo suvokimo, kad kiekvienas mano veiksmas, mintis ar emocija vienokiu ar kitokiu būdu keičia aplinką. Taigi, siekdamas suprasti, kodėl dabar kenčiu, turiu išsiaiškinti, KOKIE MANO VEIKSMAI SUKĖLĖ ŠIAS KANČIAS. Viskas ką mes darome atsigręžia prieš mus pačius. Kad tam suprasti nereikia būti kažkokiu filosofu, ezoteriku, okultistu ar pan. Jeigu šiandien mano organizmas nedirba taip kaip reikia, vadinasi aš padariau, kažką, kas jam neleidžia pilnai funkcionuoti. Jeigu šiandien neturiu pinigų, tai galbūt buvau tinginys, o galbūt ėmiau pinigus iš kitų legaliu arba nelegaliu būdu, nors iš tiesų jų neužsidirbau. Jeigu mane žemina, tai ankščiau aš buvau nepagarbus kitiems. Jeigu žmona ant manęs šiandien rėkia, tai galbūt jai ne PMS ir ji ne šiaip kvaiša, o aš ją prieš savaitę įžeidžiau, o gal tiesiog blogai apie ją galvojau. Mes žmonės, nors ir ne visi jaučiame, bet mes reaguojame į vienas kito mintis ir emocijas. Iš tiesų netgi tiesiog stovėdami kažkur miške, mes veikiame mišką, o miškas veikia mus. Tačiau mums neįdomu, mes ignoruojame tai kaip veikiame kitus. Dažniausiai mes tik skundžiamės, kad neturime pinigų, aplinkinių pripažinimo, ramybės, sveikatos, mašinos ar namo. Mes matome tik pasekmes ir ignoruojame priežastis. O žiūrėti reiktų būtent į priežastis, nes vos veiksmas padarytas, jau pradeda bręsti tikslus jo atoveiksmis. Priežasties-pasekmės tiesa yra labai paprasta, tačiau mes ją ignoruojame, nes ji yra labai nepatogi ir skausminga. Ji verčia mus keistis, o keistis mes nemėgstame. Mes ignoruojame, kad gyvenimas yra labai trumpas ir, kad mirtis ateis labai greitai. O mes vaikomės dalykų, kurie šiandien suteikia laikiną saugumo jausmą arba malonumą, tačiau rytoj už juos reikės sumokėti. Mes sukuriame būdus kaip atitolinti pasėkmes, mes vartojame vaistus, mes imame paskolas, mes atrandame naujus chemikalus, kurie naikina bakterijas, atsparias seniesiems chemikalams. Skola vis auga, o palūkanos irgi didėja. Kol ankščiau ar vėliau ateina metas atsiskaityti. Tikiuosi buvau aiškus.
Truputį pagelbėsiu.
2012-05-28 20:34:05
Štai man reikia nusukti gyvai vištai galvą, arba net pasigauti sprunkantį žvėrelį, kad pasotinčiau skilvį, kuris juk irgi yra troškimas nenuraminamas. Ar Budai toks žvėrelis meiliai atsiduoda į rankas ir maloniai čiauški kramtomas? Ar vis tik ir Budai tenka mokytis klastos ir gudrauti norint sugauti sprunkančią ir nepatiklią gyvastį, taip sutrikdant kupiną ramybės vidinę dvasinę pūseną ir tuoet jo veido išraiška nebetampa tokia dvasinga, kaip yra vaizduojama visur? Ar Budos gal yra išsilaisvinę nuo skilvio troškimo, jų kūnui nešalta, ir žiemą jiems nebereikia nuo kruvino žvėries dirti odą, norint nesušalti? Aš irgi esu laisvas kaip Buda, ramus ir džiaugsmingas, kai kiti sugauna ir nužudo man mėsytės, ir aš pasotinu savo skilvį. Tuomet aš Buda. Ar galvijai, karštą vasarą ganomi pievoje nepatiria mašalų ir visokių musių kančios, nėra jų sukandžiojami? O ką jie ignoruoja tuomet, kai juos taip įkyriai kankina aplipę net akis? Ar Buda, atsidūręs neižengiamose džiunglėse, būdamas nušvitęs, išvengtų pavojaus, nerimo būti sudraskytu žvėries?
to Samekh
2012-05-28 19:53:16
O tamstos didybė, ar negalėtų padėstyti bent kiek konkrečiau ir apibendrinti?
Samekh
2012-05-28 19:26:34
Na Buda Šakjamunis prieš kurį laiką žmonėms kalė į galvą, kad visų kančių priežastys yra ignorancija. Tai kas dar nemato ignorancijos rezultatų, ignoruokite ir toliau.
panašu į tiesą
2012-05-28 19:13:22
todėl, kad viskas pernelyg "fragmentalu", ir patys fragmentai siaubingai iškraipyti - tai, ką, jau galvot, kad čia AH poveikis pasireiškė???
Negeriantis ir nerūkantis
2012-05-28 18:40:12
O gal tai ką mes bandome laikyti tikrove ir neva savimi, yra lyg juodoji po katastrofos išlikusi dėžė su iškraipyta info.. Juk kitaip, jei visa būtų tikra, mums būtų neabejotinai akivaizdi mūsų tapatybė.
Žiauru,
2012-05-28 18:24:18
tačiau žmonijos istorija man primena lėktuvo katastrofa. kažkas buvo neapskaičiuota ir jis nukrito. likusios tebefunkcionuojančios dalys i eteri skleidžia gelbėjimosi signalus.....dievu žaidimai žiaurus kaip ir žmoniu....už vis labiausiai skauda tai, kad tikrovė nėra tikroji tikruma, tai, ka butu galima pavadinti niekada negriūnančiais savasties namais ir neišniekinamu tapatumu...
turbut sergu
2012-05-28 17:43:25
man atrodo kad AH yra sanitaras vilkas, o as turbut jau alzheimeris....
Priešingai,
2012-05-28 16:58:43
priklausomybių turintys yra patys tolerantiškiausi ir sau ir aplinkai, ir dar mat, reikalaujantys tolerancijos vis daugiau ir daugiau, kaip ir Nesveikoji...tokius toleruok toleruok netoleravęs, jiems vis dar ir dar tos tolerancijos...na jau ne.
Nesveikoji
2012-05-28 16:34:25
Mūsų mintys ir požiūriai, tolerancija kitam priklauso nuo to, kiek mūsų smegenys yra apnuodytos AH. HS'e, šiaip, juk labai sveiki ir nesilanko...
Raukti reikia
2012-05-28 15:15:15
gamybą, vartojimą ir humanizmą, kitaip šakės tik ilgės.......................................

   <<    1-20     21-40     41-46    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Jei žmogus rūpinasi savo sveikata, neatsiras nė vieno gydytojo, kuris žinotų, kas to žmogaus sveikatai yra naudingiau ir geriau, nei žinotų jis pats.
Sokratas
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės