Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Juta
2011-08-18 18:20:38
Aktyvuotą vandenį naudoju/aparatą turiu nuo nepriklausomybės laikų, keliolika metų. Turėdavau amžinai gastritą, didelį rūgštingumą. Jokie vaistai nepadėdavo, krūvom gerdavau tuos karbonatus. Nusipirkau aparatą- problemos pasibaigė.Maksimum tris kartus išgeri šarminio vandens, skrandis ilgam apsiramina. Ką tik grįžau po lūžio iš ligoninės, kurioje gulint man nuo pieniško maisto(tokio nenaudoju) prasidėjo gastritas.Kelias paras ligoninėj skaudėjo.Išgėriau tik 1 vienintelį kartą šarminio vandens- ir vėl sveika. Atidaviau mamai savo aparatą, nusipirkau naują- labai skeptiškai žiūrėjo.Bet kai cukrus ir spaudimaas sumažėjo, pradėjo neraginama vandenį gamintis ir gerti. Mačiau daugybę medžiagos internete tema "alkaline water scam". Galiu pasakyti tik viena-man padeda. Slogą gydo nuostabiai, galvos skausmą- kaip kada, žiūrint kokia priežastis. Spaudimą reguliuoja. Dėl visokių traumų gydymo bei kitokio išorinio vartojimo - turiu efektyvesnių priemonių, nebandžiau. Sidabringo irgi nenaudoju , nes internete informacija apie sidabro naudą/žalą labai prieštaringa. Na bet turintiems didelį skrandžio rūgštingumą- labai rekomenduoju. Vaistus perku tik kelionėms, bet kaip taisyklė, ir tų nebereikia. Skrandis atlaiko egzotiškus maistus
Esat tauzalai...
2009-07-14 14:44:08
Pirma pabandykit gert tada rasinekit visokie sup...chemikai...lyskit is laboratoriju i dienos sviesa... Pazystu asmeni kuri vartoja vandeneli ir tikrai jam padejo atsikratyti skrandzio rugsciu... kur zmogus vargo tris metus su jusu kolegu israstom sus....tom tabletem. Faktai kalba...
Napylnikas
2009-06-29 17:55:19
Skaitau ir suprantu, kad šita tema diskutuoti yra bengždžias reikalas. Tokius klausimus nagrinėja elektrochemija, o elektrolizės metu susidarę produktai priklauso nuo daugelio faktorių. Pirmiausia, reiktu atsisakyti terminų "gyvas" ir "negyvas" vanduo - tokių dalykų nėra. Be to, reiktų atsiminti, kad bet kokie kūnai elektrostatinio krūvio neišlaiko laidžioje aplinkoje, t.y. elektrolizavus tirpalą nė viena jo dalis neįgauna jokio krūvio, susidariusius anijonus atsveria katijonai, o jei balansas sutrikdytas, tai jis bus atstatytas tirpstant jonams iš indo sienelių arba aplinkos dujoms ir kitais būdais. Taigi gana čia užsiiminėti "filosofine chemija", o reikia jėgas dėti į rimtesnius dalykus - juk vie n tik "gyvas" vanduo pasaulio neišgelbės. Dėkoju už dėmesį.
To essence
2009-01-22 21:06:29
Besikaitinančio saulėje kraujas šarmėja, geriančio alų - dar labiau. Jei išgertų sauso vyno saikingai - rezultatas būtų priešingas ir galima būtų teigti, kad vynas šiuo atveju yra gerai. Trombai susidaro tada, kai kraujo kūneliai ir medžiagos, esančios kraujyje praranda krūvį. Kraujo tekėjimo būtina sąlyga - jo sudėtinių dalių neigiamas krūvis. Į kapiliarą gali pakliūti tik pavieniai eritrocitai. "Stulpeliai" yra bereikalingas kraujo balastas ir maistas parazitams.
essence
2009-01-22 18:56:26
Na, tie eritrocitai ten nesulimpa.. O kas iš to? Kas kaip ką tiksliai veikia molekuliniam lygy.. - paėmus vieno žmogaus, kuris šiaip svyla saulėje ir to, kuris ne tik svyla, bet ir svildamas alutį gurkšnoja, pamatysim, kad jų kraujas irgi skiriasi.. ir gal net to, kuris alutį gurkšnoja, kraujo konsistencija bus "geresnė". Tai negi tai bus kaip koks faktas, kad alų vartot profilaktiškai yra.. gerai?
essence
2009-01-22 18:48:00
Valdai, kam tas puolamasis tonas? Juk mes čia ne kovojam, o visi kartu bandom rast tiesą.. :) P.S. Eritrocitų išsidėstymą, manau, lemtų elektros krūvis.. Na, žinai - panašus panašų traukia, skirtingi stumia ir pan.
Valdas
2009-01-22 09:13:29
Kaip supratau, mitas apie LENGVIAU ĮSISAVINAMUS JONIZUOTUS ELEMENTUS jau atmestas. Įdėtas naujas POSTULATAS, apie kurį Šveikas pasakytų : "Taip, tos dėmės saulėje turi didžiulę reikšmę. Štai vieną kartą atsirado saulėje tokia dėmė ir tą pačią dieną mane apkūle kavinėjė Niusliuose" (citata iš atminties). Kalcio chlorido elektrolizės metu vyksta tokia reakcija CaCl2 + H2O -> Cl2 + H2 + Ca(OH)2 (kai kas tvirtina, kad vietoj Cl2 susidaro ClO2. Neturiu tam patvirtinimo, bet abi medžiagos Higienos normoje reglamentuojamos, kaip kenksmingos). Taigi, kas tą ERITROCITŲ VAIZDĄ ŽENKLIAI KEIČIA, ir kuo tas pasikeitimas yra gerai? Ir svarbiausiai net ne tai. Svarbiausia, kad šiame puslapyje šalia, kartais net ir teisingų teiginių, prirašoma tokių HS "papildymų" iš Makaronų dėžutės, kad teisingi teiginiai praranda prasmę. PVZ. pilnai pritariu, kad indų ploviklius reikėtų vartoti labai saikingai, bet tai, kad jie skaldo chromo oksidą ir parafinus yra grynas HS prasimanymas.
Abiems
2009-01-21 13:58:17
Imate dvi stiklines kalcio chlorido tirpalo (gaminto su distiliatu). Vienoje atliekate elektrolizę. Kitoje ne. Tamsaus lauko mikroskopu fiksuojate kraujo eritrocitų vaizdą prieš geriant tirpalus. Išgeriate kalcio chlorido tirpalą neelektrolizuotą ir po pusvalandžio fiksuojate kraujo vaizdą. Praėjus kelioms valandoms geriate elektrolizuotą kalcio chlorido tirpalą(šarminį) ir po pusvalandžio fiksuojate kraujo vaizdą. Sulyginate rezultatus. Jie bus tokie: eritrocitų vaizdas prieš gėrimą - matysis dalis eritrocitų pavienių, o dalis sulipusių į "stulpelius" . Išgėrus paprastą kalcio chlorido tirpalą, eritrocitų vaizdas nesikeičia. Išgėrus "gyvą" šarminį kalcio chlorido tirpalą, eritrocitų vaizdas ženkliai keičiasi - "stulpelių" skaičius žymiai sumažėja. P.S. Jei manote, kad Jums mūsų informacija netinkama, kelias į interneto lankas atviras :)
essence
2009-01-21 10:43:38
Net ne papildyti organizmą mikro-makroelementais.. o tik kad palengvinti(?) jų įsisavinimą. Nes tie elementai ir taip yra vandenyje. P.S. reikėtų komentarų redagavimo funkcijos.. :)
essence
2009-01-21 10:38:13
Tai taip išeitų, kad jonizuotas vanduo reikalingas vien tam, kad papildyti organizmą mikro-makroelemantais.. Suvalgai česnaką, svogūną, kopūstą ir yra jų. Kam dar kažkokio elektrolizuoto vandens? Be reikalo brangiai mokėt, gaišt laiką.
Valdas > HS
2009-01-21 09:13:51
Gerb. HS, na pagrįskite pagaliau nors vieną savo postulatą. Gal gelėtumėte pateikti pavyzdį nors vieno CHEMINIO ELEMENTO JONIZUOTOJE FORMOJE, kurį ORGANIZMAS LENGVIAU ĮSISAVINA ir kurio PERTEKLIŲ INKSTAI NESUNKIAI PAŠALINA. Na įrodykite pagaliau, kad rašote ne iš "Palubinsko enciklopedijos" :)
HS>essence
2009-01-20 21:44:40
Mirtis yra natūralus reiškinys, bet ar lengvai ją priimtum? :) Rengimasis drabužiais irgi yra nenatūralus reiškinys. Ar šalsi? Internetas, elektros šviesa ... nenatūralūs, bet naudojamės. Chloruotas vandentiekio vanduo – nenatūralus, bet naudojame... Taip, esi teisus, teigdamas, jog vartoti elektrolizuotą vandenį, nežinant jo sudėties, yra negerai. Todėl ir minėjom, kad HS nuomonė ne visada su P.Šibilskio teiginiais sutampa. Profilaktiškai gerti elektrolizuotą vandenį, nežinant kas dedasi organizme, yra tas pats, ką vartoti profilaktiškai kokius nors vaistus – kad nesusigtum :))) - kvailystė. Distiliuotame vandenyje elektrolizė praktiškai nevyks, todėl naudos ar žalos iš jo bus maža. tavo teiginys apie maišymąsi su žarnyno turiniu ne visai teisus. Šis vanduo vartojamas tam tikrą laiką prieš valgį ir jis patenka į kraują nesimaišydamas su maistu. Jonizuotoje formoje ch. elementai organizmo įsisavinami daug lengviau, o jų perteklius nesunkiai inkstų pašalinamas. Tam, kad tikslingai vartoti, reikia žinoti kraujo biochemijos nukrypimus, tik tada bus galima pasiekti gerų rezultatų.
essence
2009-01-20 20:14:21
Tai taip išeitų, kad išgėrus šarmiuko į oranizmą papildomai pakliūva anijonų.. OH- jonų nepakliūva, nes jie būna neutralizuojami virškinimo sistemoj.. o kad neutralizuot juos sunaudojama H+ ir jo organizme sumažėja....... Bet aš nelabai suprantu, kam papildomai savo organizmą bombarduoti visokiais (ne OH-) anijonais... laisvaisiais radikalais.. ar kaip juos ten. Juk tai mažų mažiausiai nenatūralu. Beto, čia tas pats, kas vartot vaistus, kurių sudėtis nežinoma, nes kai elektrolizuoji vandenį, nežinai kas ten tame vandenyje susidarys (jei vanduo nedistiliuotas), o jei vanduo distiliuotas, tai nežinai kas susidarys tavo pilve, reaguojant šarmiukui su virkinamojo trakto turiniu.. O tuo labiau kaži ar yra kokių patikimų duomenų, kurie atspindėtų poveiki organizmui ilgą laiką vartojant tokį vandenį profilaktiškai..
Valdas
2009-01-19 08:49:21
Lenkiu galvą prieš Kinyo ir essence bandymus polemizuoti su straipsniu ir HS. Man regis, ČIA ką nors įrodyti neįmanoma. HS vartodama sau nesuprantamus terminus, galvoja, kad ir kiti jų nesupras. Geriau pažvelkite, kokių auksinių frazių čia yra: "BARŠČIAI PASIKEIČIA - PASIKEIČIA JŲ ELEKTRINIS KRŪVIS" arba "KŪNE VYKSTA NE TIK CHEMIJA, BET IR FIZIKA!" Čia dar vinas perliukas: "SUDĖJUS ATSKIRŲ ORGANIZMO VIETŲ AR ORGANŲ ORP GALIME GAUTI VIDUTINĘ VERTĘ." (čia panašu į vidutinę ligoninės pacientų temperatūrą). Argi galima tokių frazių autorių kritikuoti? Skaitykite ir džiaukitės, o galvoti už jus yra kam. :)
HS>essence
2009-01-18 14:51:24
„jei geriamų skysčių pH bus tam tikrose siaurose ribose, tai jis, praėjęs virškinimo traktą, iki jį pasisavinant, vistiek taps silpnai šarniniu. Taigi - ar gersi kolą, (ph ~4) ar jūsų reklamuojamą šarmiuką (pH ~11) vistiek dar nepradėjus savintis medžiagų, maisto tyrės pH bus ~8.“ Kaip manai, kieno sąskaita vyksta tas pH parametro sulyginimas iki tavo minimo pH~8 ? Šventa dvasia tai atliks, ar bus paimta iš organizmo vandenilio arba OH jonų? Taip, skrandžiui, dvylikapirštei nuo vieno ar dešimties tokių kompensavimo procedūrų nieko neatsitiks, bet organizmui kiekviena tokia kompensacija kainuoja- laikui bėgant jis nebeturės iš ko tai atlikti. Homeostazės atstatymas visada turi kainą.......“neigiamas oksidacijos-redukcijos potencialas ir šarminis pH yra same shit.“ Deja praktika rodo, kad ne „same“ - elektrolizerio šarminio vandens ORP = -300mV, pH apie 10. Vandens, iš elektrolizės principu veikiančio filtro pvz. „Izumrud“, ORP= -300mV, pH apie 7. Jeigu panaudosite mikrohidriną, gausite pH apie 8,5 prie ORP= -650mV Nematot skirtumo? „ -Tai kuo remiasi tas jūsų manymas? Pojūčiais, nuojautom? Jūs jaučiat, kad kai geriant šarmiuką jums pagerėja savijauta? ...kiti taip sako apie alų.“ - Įdėmiau skaitykite, kad ir metabolizmo skyrių – jame yra kuo remtis. „Beto, jūs, žiūriu, neskaitote savo pačių straipsnių ir nebandote susieti turimos informacijos. Buvo toks straipsniukas čia kažkur, kaip ant senatvės "neužrūgštėti" užsiimant FIZINE VEIKLA.“ Kokie neaiškumai šiuo klausimu? „ Norit pasakyti, kad gerai sukramtyti barščiai pasikrauna "teigiama energija", jei juos užgeri šarmiuku? Nesuprantu“ - taip, barščiai pasikeičia – pasikeičia jų elektrinis krūvis, jei užgeriate šviežiu šarminiu vandeniu iš elektrolizerio. Kūne vyksta ne tik chemija, bet ir fizika. :)
HS> kinyo
2009-01-18 14:50:20
Nenorime pasakyti, kad viso organizmo pH ir ORP yra vienodas. :) Sveiko ir jauno žmogaus ORP (matuojant platinos - chlorsidabro elektrodais) yra nuo minus 100 iki minus 200 mV Sudėjus atskirų organizmo vietų ar organų ORP galime gauti vidutinę vertę. Štai šią vidutinę vertę ir turime omenyje. ORP ne visada atitinka pH . Praktinis pavyzdys elektrolizerio šarminio vandens ORP = -300mV, pH apie 10. Vandens, iš elektrolizės principu veikiančio filtro pvz. „Izumrud“, ORP= -300mV, pH apie 7. Žmogui gimus ir augant jam, dominuoja anabolizmas - redukcija. Žmogui senstant – ima dominuoti katabolizmas- oksidacija. Kartojant tavo :“Manau nereikia net buti mediku, kad zinotum, jog zmogaus skrandyje yra gan stipriai rugstine aplinka, taigi, bet koks sarmas, patekes i skrandi, yra, bent jau neutralizuojamas, taigi, toliau virskinimo kanale jis jau tikrai nebebus tuo, kuo buvo...“ Taip, visiška tiesa, bet tam, kad neutralizuoti šį šarmą iš organizmo BUS SUNAUDOTA DALIS VANDENILIO JONŲ. Kitaip sakant, šis procesas netiesiogiai paveiks visas organizmo sistemas.
essence
2009-01-17 22:32:04
""The pH of drinking water has zero effect on that of the blood or of the body's cells." Na ką galima pakomentuoti apie tokį teiginį? Nieko. Žmogui, parašiusiam jį, visai tas pats kiek į organizmą supilsi papildomų protonų. Toliau skrandžio jis nemato. Jeigu išgėrėte tam tikrą kiekį rūgšties ar šarmo, tai jis atliks tam tikrą poveikį. Neišgaruoja jis gi be poveikio ." - Jei išgersi stiprios rūgšties ar šarmo - užsilenksi. Visiem aišku. Bet jei geriamų skysčių pH bus tam tikrose siaurose ribose, tai jis, praėjęs virškinimo traktą, iki jį pasisavinant, vistiek taps silpnai šarniniu. Taigi - ar gersi kolą, (ph ~4) ar jūsų reklamuojamą šarmiuką (pH ~11) vistiek dar nepradėjus savintis medžiagų, maisto tyrės pH bus ~8. Taigi - koks skirtumas ar gersi kolą ar šarmiuką? Gersi šarmiuką, sumažinsi skrandžio rūgštingumą ir tiek. Išskirs daugiau rūgšties ir vistiek skrandžio rūgštingumas išliks homeostazės ribose. Ar ne taip? "Šarminio vandens sveikatinimas pasireiškia ne tik nuo pH rodiklio, bet ir nuo vandens neigiamo oksidacinio-redukcinio potencialo." - Jei galima, paaiškinkit plačiau, nes aš nelabai matau skirtumo tarp oksidacijos - redukcijos ir oksidacijos - redukcijos... Ir neigiamas oksidacijos-redukcijos potencialas ir šarminis pH yra same shit. Taigi - kaip tas sveikatingumas pasireiškia, jei tas neigiamas oksidacijos - redukcijos potencialas sureaguoja su skrandžio turiniu, kurio oksiducijos - redukcijos potencialas teigiamas..? Kad daugiau skrandžio sulčių reikia? Ar blogesniu baltymų virškinimu? "Visos gyvulinės gyvybės šis potencialas yra neigiamas. Su amžiumi jis slenkasi teigiamos pusės link ir reikia dirbinai jį palaikyti." -"gyvulinės gyvybės" - tai čia makštis? Ar kokia terpė? Beto, jūs, žiūriu, neskaitote savo pačių straipsnių ir nebandote susieti turimos informacijos. Buvo toks straipsniukas čia kažkur, kaip ant senatvės "neužrūgštėti" užsiimant FIZINE VEIKLA. :P "Apie gyvo ar negyvo vandnes naudą galima kalbėti tik KONKRETAUS ORGANIZMO ATVEJU, analizuojant jo konkretų metabolizmo procesą. Vienam žmogui bus būtina gyvo vandens, kitam - priešingai. Todėl HS nuomonė su doc. P.Šibilskiu nevisada sutampa. Mes teigiame, kad AV yra gerai. O jo vartojimo poveikį reikia analizuotis pačiam, juk tik pats gali geriausiai apie save žinoti." -Tai kuo remiasi tas jūsų manymas? Pojūčiais, nuojautom? Jūs jaučiat, kad kai geriant šarmiuką jums pagerėja savijauta? ...kiti taip sako apie alų. "Blogai, kad nematai skirtumo tarp paprastos sodos ir jonizuotų cheminių elementų - koloidinė chemija labai svarbi gyvasčiai." -Norit pasakyti, kad gerai sukramtyti barščiai pasikrauna "teigiama energija", jei juos užgeri šarmiuku? Nesuprantu. "Kalcio jonų perteklius iš AV lengvai inkstų pašalinamas, ko nepasakysi apie kreidą, nors ja skrandžio rūgštis irgi galima neutralizuoti. "hypochlorites (present in most such waters) are in fact oxidizing agents" - tai teigiantys nelabai gaudosi organizme kas vyskta . Natrio hipochloritas yra stiprus anabolikas metabolizme, o ne katabolikas, kaip teigiama. (Žr. Revici ana-kata lentelę.)http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/metabolizmas/emanuelio_revici_cheminiu_elementu_lentele" -WTF? :D Čia jūs kalbat apie mineralinį vandenį ar apie vandenį su padidintu šarmingumu? ar apie vandens chloravimą? :D
kinyo to: HS
2009-01-17 20:14:37
Hm, idomu, ar cia savo chemijos zinias reiskia kazkuris vienas konkretus HS asmuo, ar visa HS komanda? Susidaro toks ispudis, kad nelabai ismanote, ka isvis reiskia pH ir ORP. pH yra neigiamas logaritmas H jonu, kitaip sakant, parodo H ir OH jonu santyki. Pvz, pH 8 rodo, kad daugiau yra neigiamu oh jonu, oksidadoriu, kurie vykdo redukcijos reakcijas organizme. Oksidacijos redukcijos potencialas taip pat rodo tam tikra prasme pH, jeigu jau snekame apie H ir OH jonus, nes kuo didesnis ismatuojamas medziagos ORP, tuo ji yra stipresne reduktore, vykdo oksidacijos reakcijas, ir priesingai. Teigiate, kad: "Visos gyvulinės gyvybės šis potencialas yra neigiamas". Iskart kyla klausimas: kurioje tiksliai vietoje visos gyvulines gyvybes sis potencialas yra neigiamas? Kiek zinau, organizme skirtingose vietose yra skirtingas pH, taip pat ir ORP, pvz kraujo ORP yra zymiai didesnis, nei, tarkim, kasos bei tulzies pusles isskiriamu medziagu i dvylikapirste zarna, arba spermos ORP yra zymiai mazesnis, nei odos ORP, ir t.t. Negi Jus norite pasakyti, kad viso zmogaus organizmo ORP yra vienodas???
HS> kinyo
2009-01-17 13:11:36
"The pH of drinking water has zero effect on that of the blood or of the body's cells." Na ką galima pakomentuoti apie tokį teiginį? Nieko. Žmogui, parašiusiam jį, visai tas pats kiek į organizmą supilsi papildomų protonų. Toliau skrandžio jis nemato. Jeigu išgėrėte tam tikrą kiekį rūgšties ar šarmo, tai jis atliks tam tikrą poveikį. Neišgaruoja jis gi be poveikio . Šarminio vandens sveikatinimas pasireiškia ne tik nuo pH rodiklio, bet ir nuo vandens neigiamo oksidacinio-redukcinio potencialo. Visos gyvulinės gyvybės šis potencialas yra neigiamas. Su amžiumi jis slenkasi teigiamos pusės link ir reikia dirbinai jį palaikyti. Apie gyvo ar negyvo vandnes naudą galima kalbėti tik KONKRETAUS ORGANIZMO ATVEJU, analizuojant jo konkretų metabolizmo procesą. Vienam žmogui bus būtina gyvo vandens, kitam - priešingai. Todėl HS nuomonė su doc. P.Šibilskiu nevisada sutampa. Mes teigiame, kad AV yra gerai. O jo vartojimo poveikį reikia analizuotis pačiam, juk tik pats gali geriausiai apie save žinoti.Blogai, kad nematai skirtumo tarp paprastos sodos ir jonizuotų cheminių elementų - koloidinė chemija labai svarbi gyvasčiai. Kalcio jonų perteklius iš AV lengvai inkstų pašalinamas , ko nepasakysi apie kreidą, nors ja skrandžio rūgštis irgi galima neutralizuoti. "hypochlorites (present in most such waters) are in fact oxidizing agents" - tai teigiantys nelabai gaudosi organizme kas vyskta . Natrio hipochloritas yra stiprus anabolikas metabolizme, o ne katabolikas, kaip teigiama. (Žr. Revici ana-kata lentelę.)http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/metabolizmas/emanuelio_revici_cheminiu_elementu_lentele
HS>LInai
2009-01-17 12:20:19
Ar "nepriklausomas" reiškia, kad negalima naudotis jokia kita informacija? Ar "nepriklausomas" tai reiškia, kad negalima naudotis kitų pagamintais gerais prietaisais? Esamas HS straipsnis nėra mūsų autorinis - juk pradžioje straipsnio aiškiai matosi kas rašė - doc. P.Šibilskis, žmogus kuris vienas iš pirmųjų Lietuvoje ėmė platinti šią metodiką. Jeigu parašytume, kad naudinga vartoti grybus, radę juos parduotuvėjė mumis nusiviltumėte taip pat. Žiūrėkite į esmę, o ne į siūlymus, analizuokite kas kaip veikia ir tada neliks vietos nusivylimams. :)

 1-20     21-28    >>
Rašyti komentarą >> Grįžti į straipsnį >>
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Kartą  atsiskyrėliui, besišildančiam prie laužo, apsireiškė pranašas ir perspėjo, kad po dviejų dienų greta tekančios upės vanduo taps tokiu nuodingu, kad bet kuris jo atsigėręs, taps bepročiu. Kad išsaugoti blaivų protą, atsiskyrėlis dvi dienas nešė vandenį  į savo olą. Praėjo dvi dienos, ir, stebėdamas žmones iš tolo, atsiskyrėlis pamatė, kad žmonės elgiasi kaip išprotėję.
  Praėjo laikas. Atsiskyrėlį ėmė kamuoti vienatvė ir jis nuėjo pas žmones. Bet jie buvo išprotėję. Jam buvo baugu būti tarp jų. Tada jis nusileido prie upės ir iki soties atsigėrė iš jos vandens - ir iš karto tapo tokiu pačiu išprotėjusiu, kaip ir visi. Žmonės  sveikino jį su sėkmingu ... pasveikimu.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės