Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Onkologin? liga iš psichologinio taško
Pagrindinis / Homo Sanitus / Turinys / Onkologija / Onkologin? liga iš psichologinio taško
2007-11-21
Vėžys yra auglys. Klausimai, kurie turi kilti jam atsiradus:
1.Kodėl jis išaugo?
2.Kodėl jis išaugo būtent toje vietoje?
3.Kodėl jis išaugo jums?
4.Ką daryti, kad nuo jo nenumirti?
Radus atsakymą į pirmus tris, atsakymo ieškojimas į ketvirtąjį akivaizdžiai palengvėja.

Pradėkim nuo pirmo.
Kodėl jis išaugo? O kodėl auga kiti, pašaliniai dariniai ant mūsų kūno? Papilomos, polipai, karpos ir kitos „grožybės“?
Jų pasirodymo ir augimo priežastis yra augimo programa. Išaugti kas nors šiaip sau, be programos – negali. Gėrybinių auglių atveju, šia programa yra mikroorganizmai (virusai, bakterijos...).
Bet kodėl tada mes nesame padengti ištisai karpomis ir kitais dariniais? Jūs man atsakysite – imunitetas. Ir būsite teisūs. Bet imunitetas ne pas visus vienodas. Pas kai ką jis nusilpęs – štai ir kabinasi visokios negandos. Ne veltui gydytojai perspėja gėrybinių darinių turėtojus dėl jų galimybės transformuotis į piktybinius. Taigi galim padaryti pirmą išvadą:

ŽMONIŲ, TURINČIŲ GĖRYBINIŲ AUGLIŲ, IMUNITETAS INFEKCIJOMS, SUKELIANČIOMS AUGLIUS, NUSILPĘS.

Atminkim tai. Sekantis klausimas būtų: na ir kokia gi infekcija sukelia vėžį?
Medicininiai tyrinėjimai rodo, kad auglyje susirenka didelė įvairovė bakterijų – visa banalių infekcijų įvairovė. Vyksta aktyvus dauginimasis ir dalijimasis. Kuris ten iš jų iniciatorius – nustatyti sunku, todėl gydytojai daug nemąstydami skiria antibiotikų ir cheminių medžiagų mišinius.
Ir kas gi gaunasi? Pradžioje mikrobai žūsta, o po to prisitaiko. Baigus cheminę terapiją, jie vėl ima daugintis ir veistis. Bet tik dabar jau paciento kepenys ir inkstai būna gerokai pavargę nuo toksinų, kuriais buvo bandoma gydyti. Akivaizdu, kad toks žmogus yra stipriai apnuodytas ir atsigavimas nuo šio reiškinio būna ilgas ir sunkus.
Bakterijos atsistato už žmogų daug greičiau ir pradeda savo veiklą su nauja jėga. Ir visa tai organizme, kuriame imuniteto jau tik likučiai.
Radioaktyvus švitinimas veikia panašiai ir jo pasekmės panašios.
Toks gydymas yra daug pavojingesnis už patį susirgimą. Jis beveik nepalieka šansų išgyventi.
Reiktų užduoti sau klausimą, o kodėl šie parazitai susirinko vienoje vietoje ir visi dauginasi vienu ir tuo pačiu metu. Būtų naivu galvoti, kad jie susitarė ir sudarė tarpusavio sutartis. Greičiausiai priežastis slypi pačiame žmoguje, kuriame lengvai gali parazituoti ši daugybė infekcijų. Jas labiausiai traukia – aukos bejėgiškumas.

Aptarkime antrąjį klausimą.
Jeigu auka tokia bejėgė, tai kodėl ji nepasidengus augliais nuo galvos iki kojų? Kažkaip nelogiška juk, ar ne? Negali būti netekęs imuniteto tik vienas kažkoks organas, o visas organizmas normalus? Bet realybėje taip ir yra. Ir tik ilgame ligos procese, praeidamas visus klaikius gydymo metodus, žmogus taip praranda imunitetą, kad augliai apima visą organizmą.
Tai kodėl vėžys pradžioje būna lokalus ir apribotas tam tikroje organizmo vietoje. Kodėl būtent toje vietoje, o ne kitoje? Atsakymas į šį klausimą gali pasirodyti labai sudėtingas – juk pas kiekvieną pažeista skirtinga vieta ar organas. Ir mes esame žmonės visi skirtingi – o tai reiškia, kad galima padaryti išvadą:

SUSIRGIMO CHARAKTERIS IR LOKALIZACIJA PRIKLAUSO NUO ASMENINIŲ LIGONIO CHARAKTERISTIKŲ.

Kodėl jis išaugo būtent jums?
Sekant aukščiau išdėstyta logika, jeigu auglio vietą apsprendžia jūsų asmeninės charakteristikos, tai ir pats susirgimo faktas tikriausiai surištas su jūsų asmenybe.
Jūs galite man prieštarauti, kad visi jūsų susirgimo faktoriai susiję su jūsų fiziologija, o asmenybė tikriausiai priskiriama psichikai. Bet kas jums sakė jog fiziologija su psichika nesusijusi?
Pasekite save ir jūs pamatysite: jūs suirzęs – ir kraujospūdis kyla, jūs išsigandęs – ir viduriai laisvėja ar tankėja šlapinimasis, pykstate – prasideda tulžies latakų spazmai. Ryšys tiesioginis.
Paminėta tik primityvios emocijos, o juk žmogus jaučia ir mąsto kur kas sudėtingiau, išanalizuoti visas plonybes ir rasti ryšį su fiziologinėmis reakcijomis labai sudėtinga. O be to kas gi gali geriau už jus žinoti ką jūs ten jaučiate.
Jūs galite pasakyti, kad esate pats paprasčiausias vidutiniokas ir jaučiate, ir mąstote kaip ir visi. Tai klaidinga ir pakankamai paplitusi nuomonė šiuo klausimu. Mes esame unikalūs. Kiekvienas iš mūsų. Tokius mus sukūrė Kūrėjas. Mes visi esame sukurti potencialiai sveiki ir laimingi, su didele atsparumo atsarga, kaip ir paukščiai, žvėrys ar žolės. Tad kodėl mes ne tokie? Gal būt dėl to, kad mes išdavėme savo prigimtį, dalinai praradome unikalumą, išprievartavome savo asmenybę, pritaikydami ją socialiniams standartams. Mūsų psichosomatinės reakcijos tampa patologinėmis ir ardo imuninį statusą ne viso organizmo, o tam tikros jo dalies – priklausomai nuo nukrypimo.
Psichologija nėra tikslus mokslas, joje viskas laikosi loginių ryšių ir svarstymų pagalba. Pasakyti tiksliai neapsiims ko gero net pats geriausias psichologas – juk jis neįlys jums į galvą, kad pilnai suprastų jūsų jausmus, nuostatas ir mintis, nors žvilgsnis iš šono irgi kartais yra naudingas. Psichologija, stebėdama pacientus su įvairiais sveikatos nukrypimais įvairiose kūno vietose, sukaupė statistinę medžiagą, iš kurios matosi, kad psichologinės problemos surištos su fiziniais nukrypimais.
Šios žinios galėtų jums būti startine medžiaga savianalizei. Tada galėsite sau atsakyti į trečią klausimą. O išvada galėtų būti tokia:

ŽMONĖS SERGA TODĖL, KAD PRARADO NATŪRALIĄ APSAUGĄ, PRARASDAMI SAVO UNIKALUMĄ, ANOMALIAI DEFORMUODAMI SAVO ASMENYBĘ.

Iš to seka dar viena išvada:

JŪSŲ ASMENYBĘ GALITE PAKEISTI TIK JŪS, O TAI REIŠKIA, KAD ATSIKRATYTI ONKOLOGIJOS GALITE TIK JŪS PATYS.

Ką daryti, kad išgyventi?
Na, jei sugebėjote perskaityti iki šios vietos, išgyventi tikrai norite. Jei neskaitę perėjote prie ketvirtojo klausimo, jus valdo tik žingeidumas ir tolimesnis skaitymas neduos jokios naudos. Tai jūsų reikalas.
Iš anksčiau padarytų išvadų galime reziumuoti:
a) reikia didinti organizmo atsparumą
b) išsianalizuoti savo asmenybės nukrypimus, kad išsiaiškinti imuniteto sumažėjimo priežastį konkrečiu jūsų atveju. Visa tai reikia daryti pačiam, remiantis patirtimi, praėjusių šį kelią
c) reikia atsikratyti asmeniškų nukrypimų, atvedusių prie esamos situacijos.
Tikriausiai daugelis iš jūsų sugebės man paprieštarauti, arba padaryti kitokias išvadas. Tai gerai. Tai rodo, kad jūs mąstote kritiškai ir sugebate analizuoti, o tai reiškia , kad jūsų dar ne viskas prarasta.
Įjunkite mąstymą, ieškokite savo kelio. Kiekvienam jis skirtingas. TAI VIENINTELĖ GALIMYBĖ IŠGYVENTI.
Jei niekur man neprieštaravote, nesuabejojote, reiškia veikite! Tik įjunkite smegenis.
Nenustebsiu, jei perskaitę paskutinę frazę, suirzote. Jūs gi save kvailiu nelaikote ir komoje nesate? Tai prie ko čia įjunkite smegenis?
Viskas taip, bet...
Kaip dažnai jūs elgiatės nestandartiškai kasdienybėje? Dauguma iš mūsų gyvename šablonišką gyvenimą. Elgiamės ne taip, kaip norime, kaip siela nori, o taip, kaip visuomenės normose sudėstyta. O juk mūsų poelgiai – mūsų asmenybės atspindžiai išoriniame pasaulyje. Tai ką gi mes atspindim, sekdami šablonais? Negyvybingą formą, standartinį manekeną. Ar reikalinga negyvybingam manekenui apsauga nuo virusų ir bakterijų? Tai kodėl manote, kad jūs turėtumėte nepriekaištingą imunitetą? Juk jūs gyvenate „kaip priklauso“ ...
Taip ar ne?
Jūs atsakėte sau į šį klausimą?
Jei taip, tai sekantis klausimas : o kodėl?
Užduodant šiuos klausimus ligoniams, išmintingų atsakymų susilauksime labai retai. Kažkas skėstels rankomis ir tars, kad taip susiklostė; kitas apkaltins auklėjimą; trečias – labai retas - pripažins savo baimę prieš visuomenę ir aplinkinių nuomonę, baimę prarasti savo padėtį visuomenėje ir materialias vertybes. Dar retesnis pripažins baimę būti „blogu žmogumi“. Ir niekas nenori suprasti, kad: praradus sveikatą ir gyvybę, jie automatiškai netenka viso to, dėl ko jie taip jaudinosi.
Mes esame sukurti SKIRTINGAIS ir turim teisę būti PAČIU SAVIMI.
Priimdami tokį gyvenimo kredo, mes galime prarasti tai, kas buvo ne mums skirta. Bet mes būtinai įgausime tai, ką turime turėti gyvendami šį gyvenimą. Gal būt tai bus sunku materialiai, moraliai, fiziškai, bet galutiniame rezultate įgysite nusiraminimą, pilnatvės ir saugumo gyvenime jausmą. Savęs pajautimą savo vietoje. Leiskite sau būti pačiu savimi. Verkite, kai jums liūdna ir juokitės, kai jums linksma, prieštaraukite, kai yra tam reikalas, skirkitės, kai nesinori būti kartu. Už savo sveikatą ir gyvenimą atsakote tik jūs. Kiti lai atsako už save (turiu galvoje suaugusius, vaikai – atskira tema). Būkite sąžiningas su savimi ir tada jūs galėsite išsiaiškinti tikrąsias jūsų ligos priežastis, o tai jau 50 procentų sėkmės.
Perskaitę tikriausiai paklausite – o tai kam gi gydytojas? Jei ligonis turi viską padaryti pats? O gydytojas reikalingas kaip atrama ir idėjinis įkvėpėjas, ir tai tik kelio pradžioje.
Kelią įveiks einantis, ir einantis reikiama kryptimi. Bėgantis ratu pasiliks ten, kur ir buvo. Gydytojas yra tas, kuris parodo, kad bėgate ratu ir neleidžia toliau to daryti, palaiko ir parodo kryptį.

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (9)
 
Svarbiausias faktorius vėžiui atsirasti
2012.01.03 HomoSanitus / Age
Dėmesingiau pastudijavus Hamerio, Revici, Goulerio, Šatalovos, Volkovo ir kitų rimtesnių alternatyvios medicinos atstovų darbus – skirtingų vėžio gydymo autorių metodikas,  galima pamatyti jose kai ką bendro ir labai svarbaus. Šis bendrumas yra ne kenksmingi įpročiai, ne ekologija, ne antropogeniniai poveikiai ir netgi ne mityba. Bendrumas – tai negatyvi biomasės, vadinamos kūnu, reakcija į supančią aplinką. Negatyvi reakcija dažniausiai yra buitinių konfliktų ir netekčių pasekmė. Visa kita (tai, kas išvardinta aukščiau), kaip taisyklė, tik papildomai pablogina kūno būklę. Susinervinot darbe – tai konfliktas. Laukėte atlyginimo padidinimo, bet to neįvyko? Tai – konfliktas. Ketinote užimti aukštesnį postą darbe, tačiau vietoj jūsų paskyrė kitą žmogų? Tai – konfliktas. Jus...
Tabakas, daržovės su vaisiais ir storžarnės vėžys
2011.12.08 HomoSanitus / Age
Mintijimas: kasdien surūkau po pakelį cigarečių, o kartais ir du, bet norėdamas išsaugoti sveikatą ir apsiginti nuo vėžio, valgau daug daržovių ir vaisių, nes gydytojai tvirtina, jog juose daug antioksidantų, kurie įveiks mano organizme nuo tabako rūkymo susidariusius laisvuosius radikalus... Klaidingas mintijimas. Ir tai įrodyta tik prieš kelis metus moksliniais tyrimais. Jų metu paaiškėjo, jog rūkaliams 600 gramų  daržovių ir vaisių kasdieninis vartojimas padidina  riziką susirgti storosios žarnos vėžiu. Ekspertai mano, kad medžiagos, esančios vaisiuose ir daržovėse, gali padidinti tabako kancerogeninį potencialą. Kaip ir visada, taip ir šį kartą yra du keliai: rinktis tabaką arba daržoves su vaisiais. Kuris kelias logiškesnis ir mažiau rizikingas – kiekvienam rūkaliui/ei spręsti pačiam, juk viskas priklauso nuo rūkaliaus smegenų vingių pilkuosiuose dangaluose.
 
Kas tai yra vėžys?
2011.11.30 HomoSanitus / Unimed
Jei manote, kad vėžys jus aplenks, ir jūs numirsite sava mirtimi, tai tokia tikimybė yra labai maža. Jei manote, kad vėžys aplenks jūsų artimųjų ratą, tai tokios tikimybės iš vis nėra, nes gyvename tokiame pasaulyje, kuriame yra perdaug onkologinius procesus formuojančių faktorių, kurių išvengti beveik neįmanoma, o daugelis šito daryti paprasčiausiai nenori - jiems iš esmės neįdomios aplink juos ir juose vykstančių procesų šaknys. Tam siauram vis dar besidominčių ratui siūlome susipažinti su reiškiniu, kurį  visuomenė vadina bendru pavadinimu – vėžys. Šis pavadinimas iš esmės atspindi pakitusios ląstelės elgesį - vėžys elgiasi priešingai nei visi kiti – ropoja atbulas, piktybinės ląstelės branduolyje DNR baltymai irgi elgiasi panašiai – jie susisuka...
Ar vėžys paveldimas?
2011.03.27 HomoSanitus / Age
Kai žmogui paskelbiamas nuosprendis „onkologija“, dažnas tokios diagnozės savininkas ima perkratinėti savo tėvų, senelių ir prosenelių ligas ir, radęs toje istorijoje sirgusių onkologine liga, atranda sau „nusiraminimą“ – nieko čia nebepakeisi, nes tokie genai. Ir paleidžia gyvenimo vadžias, kurios jau ir lig tol buvo nestipriai laikomos, iš rankų visai. Gyvenimo trukmė ir genai Projektas „Vyrai – 1913” ––– vienas garsiausių medicininių tyrimų, pradėtas 1963 metais. Trečdalis vyrų, Geteborgo gyventojų, gimusių 1913 metais (iš viso 855 žmonių), sulaukiusių 50 – ties metų, kreipėsi norėdami atlikti medicininę apžiūrą; tuo pat metu gydytojai detaliai įvertino jų gyvenimo būdo bei šeimos istoriją. Vėliau šių vyrų sveikata buvo patikrinta jiems...
 
Apie vėžio kilmę
2008.09.12 HomoSanitus / Age
Ar matė kas nors iš gydytojų ar mokslininkų kaip vėžinės ląstelės keliauja kraujagyslėmis ir audiniais??? To niekas niekada  nematė. Antikūnai prieš vėžines ląsteles kraujyje – tai dar ne pagrindas teigti, kad keliauja pačios vėžinės ląstelės.    Kas matė kepenų vėžinę ląstelę plaučiuose arba atvirkščiai??? Niekas. Tai kodėl ir kuo remiantis tada yra teigiama, kad ląstelės keliauja? Bet kurio organo vėžinė ląstelė gali būti identiška tik to organo sveikai ląstelei, iš kurios ji ir išsigimė. Žinoma, tai verčia abejoti metastazių teorija. Nežino medicina nei vėžio kilmės, nei struktūrų, kurias vadiname metastazėmis, atsiradimo paslapties. Spėjimų daug, o štai realių patvirtinimų iki šiol taip ir nėra. Nėra nei eksperimente, nei po mikroskopu. Taigi ir...
Vėžinių ląstelių plastiškumas
2008.07.19 HomoSanitus / Age
2005 m.gegužės mėnesio žurnale “Scientific.ru“ arba "Nature" pasirodė straipsnis apie naują vėžinių ląstelių registravimo metodą, nustatantis tų ląstelių membranų elastingumą. Metodo autoriai - Vokietijos Leipcigo miesto mokslininkai.Tradiciniai biopsijos metodai leidžia nustatyti auglį, jei anomalių ląstelių skaičius yra 10000 – 100000. Naujasis lazerio metodas nustato esant 50 vienetų ir daugiau. Metodo pagrindas yra sveikos ląstelės ypatinga struktūra – citoskeletas, kuris palaiko ląstelės vidaus turinį tam tikrose vietose. Ląstelei supiktybėjus, citoskeletas suyra ir ši tampa daug elastiškesnė. Metastazinės ląstelės dar 30 procentų elastiškesnės, už mutavusias. Matuojant ląstelės elastingumą, nutatoma ląstelė mutavus ar ne. Metodo tikslumas 90 procentų. Svarstome. Vėžinėje...
 
Vėžinės ląstelės apoptozė
2008.07.19 HomoSanitus / Age
Vėžinės ląstelės visada išvengia apoptozės . Vėžį sukelia DNR (genetinės medžiagos) pažeidimai, veikiantys ląstelių augimo reguliavimą. Kodėl, jei DNR pažeidimai yra atsitiktiniai arba dėsningi, visada greta DNR dalies mutacijos, atsakingos už ląstelės dauginimąsi, kartu pažeidžiama ir ta DNR vieta, kuri atsakinga už ląstelės apoptozę? Dėsningumas?
Gydymo metodika su DMSO ir MSM
2008.07.17 HomoSanitus / Age
KAS SUKELIA VĖŽĮ ?  1930 metais, panaudodamas savo išrastą mikroskopą, didinantį 30 000 kartų, ir poliarizuotą šviesos srautą jame, amerikiečių mokslininkas Royal Rife atrado vėžio priežastį - virusą, kurį pavadino virusu "BX". Šį virusą išskyrė iš žmogaus vėžinio auglio ir juo užkrėtė žiurkes, kurioms vėliau išsivystė tokie patys augliai. Virusas "BX" sėkmingai "veikė" tiek ląstelėse gyvame organizme, tiek kultūroje mėgintuvėlyje. Vėlesni mokslininkų tyrimai tai tik patvirtino. Dabartinėmis dienomis  Kanados biologas Gaston  Naessens savo tyrimais, naudojant ultravioletinio mikroskopavimo metodą, tai patvirtino. R.Rife buvo pirmas, kuris teigė, kad šis virusas yra pleomorfinis (keičia savo formą). Tai teigti jam leido jo stebėjimo mikroskopu...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Gyvenimas tiktai viena garantuoja visiems be išimties ir veltui - mirtį, visa kita - priklauso nuo tavo pastangų.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės