Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Svarbiausias faktorius v?žiui atsirasti
Pagrindinis / Homo Sanitus / Turinys / Onkologija / Svarbiausias faktorius v?žiui atsirasti
Dėmesingiau pastudijavus Hamerio, Revici, Goulerio, Šatalovos, Volkovo ir kitų rimtesnių alternatyvios medicinos atstovų darbus – skirtingų vėžio gydymo autorių metodikas,  galima pamatyti jose kai ką bendro ir labai svarbaus. Šis bendrumas yra ne kenksmingi įpročiai, ne ekologija, ne antropogeniniai poveikiai ir netgi ne mityba. Bendrumas – tai negatyvi biomasės, vadinamos kūnu, reakcija į supančią aplinką.

Negatyvi reakcija dažniausiai yra buitinių konfliktų ir netekčių pasekmė. Visa kita (tai, kas išvardinta aukščiau), kaip taisyklė, tik papildomai pablogina kūno būklę.
Susinervinot darbe – tai konfliktas. Laukėte atlyginimo padidinimo, bet to neįvyko? Tai – konfliktas. Ketinote užimti aukštesnį postą darbe, tačiau vietoj jūsų paskyrė kitą žmogų? Tai – konfliktas. Jus atleido iš darbo? Tai – konfliktas ir netektis. Jūsų laiptinėje renkasi šėlstantis jaunimėlis ar girtuokliai, kurie nuodija jums gyvenimą? Tai – konfliktas. Paprašėte kaimyno nerūkyti bendrame namo koridoriuje, o jis pasiuntė jus  su keiksmažodžių palyda kur nors toliau? Tai – ir konfliktas, ir netektis. Žmona įtaisė „ragus“? Tai – ir konfliktas, ir netektis. Bandote „prisibelsti“ iki sutuoktinio su kokia tai jus jaudinančia problema, bet sutinkate tik nesupratimą ir intereso nebuvimą? Tai – konfliktas. Jūsų mama pastoviai lenda į jūsų šeimos gyvenimą ir nuodija jį, o jūs kaskart leidžiate jai tai daryti? Tai – konfliktas ir netektis. Jūs gyvenate sename, nutriušusiame bute ir staiga matote, kad jūsų kaimynas, kuris gyveno už jus dar blogiau, staiga „pakyla“ ir neaišku už kokius pinigus pasidaro savo bute euroremontą? Tai – konfliktas ir netektis. Jūs vis dar važinėjate Daewoo matiz,  o jūsų kaimynė staiga pasikeičia  Hyundai Getz į Nissan Murano? Tai – ir konfliktas, ir netektis. Toliau pavyzdžių sąrašą lengvai galite tęsti patys, jų turite apsčiai.

Todėl vėžio (ir ne tik) išeities taškas daugeliu atvejų yra sisteminiai pergyvenimai. Pergyvenimai, kad nespėjai, nepasiekei, neiškovojai, nenusipirkai, neužėmei vietos, neradai, neatsikirtai, nesupratai, neapgynei savo nuomonės ir t.t. Šie pergyvenimai yra startinis mygtukas ir tuo atveju, jei turite netikusį genetinį palikimą. Jų aktyvavimas yra jūsų nuolatinė stipri neigiama reakcija į aplinką.

Todėl geriausia pradėti siekti sveikatos reikia nuo savo mentalinių nuostatų. Deja, tai pasakyti yra kur kas paprasčiau, negu padaryti. Daugeliui žmonių paprasčiau yra valgyti karvės mėšlą ar gerti kieno nors šlapimą, negu pasiųsti brolienę, kuri užkniso savo patarimais, kur nors toliau.

Reikia pažymėti, kad daugelyje religijų kaip ideali psichinė būsena siūloma susitaikymo idėja. Susitaikymas nėra ta būsena, kurios reiktų siekti. Vienintelis teigiamas aspektas susitaikyme yra tas, kad tokioje būsenoje nėra pergyvenimų. Visa kita susitaikyme yra ekvivalentiška gyvenimo gerinimo siekimo nebuvimui. Susitaikymas – tai,  paprastai tariant, kažkas panašaus į „taip, aš gyvenu purve ir tarp išsigimėlių – ir dėl to visai nesijaudinu“. Bet sutikite, kad nesijaudinti geriau yra gyvenant švariai ir tarp normalių žmonių. Tačiau, kad kažką imti keisti savo gyvenime,  reikalinga valia, o ne prisigalvoti pasiteisinimai „taip priklauso“, „visi taip gyvena“, „na ką dabar jau padarysi – ji visgi yra mano motina“ ir panašiai.

Jeigu žmogus trukdo jums ramiai gyventi, pastoviai lenda į dūšią, demotyvuoja jus, neleidžia siekti to, ko norite būtent jūs, tai juo būtina atsikratyti. Ir nesvarbu kas jis jums yra, kokie ryšiai su juo jus sieja.

Jeigu kokie nors žmonės jus išnaudoja, ant jūsų joja, pasinaudodami jūsų gerumu (o tiksliau jūsų valios neturėjimu), lipa ant sprando, tai vieną gražią dieną jums geriau būtų jiems visiems pasakyti: ar nenorėtumėte eiti visi jūs n....(tai ne žodis „namo“)?! Netgi tuo atveju, jei jūs neteksite jų visų. Nedidelis praradimas.

Jeigu darbas išsunkia iš jūsų visas jėgas, morališkai ir fiziškai sekina – tokį darbą būtina mesti. Nesvarbu kokias materialias gėrybes jis jums besiūlytų. Jeigu jūs gyvenate apsupti purvo, smarvės, marginalų ir t.t. – reikia ne kovoti su tuo,  neužsiiminėti šūdo „tiuningavimu“, o keltis į normalią ekoterpę, net jeigu ir prarasite kelis brangius gyvenamo ploto metrus ar dalį lėšų.

Siūlome papildomai perskaityti dar šį www.unimed.lt straipsnį.

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (7)
 
Tabakas, daržovės su vaisiais ir storžarnės vėžys
2011.12.08 HomoSanitus / Age
Mintijimas: kasdien surūkau po pakelį cigarečių, o kartais ir du, bet norėdamas išsaugoti sveikatą ir apsiginti nuo vėžio, valgau daug daržovių ir vaisių, nes gydytojai tvirtina, jog juose daug antioksidantų, kurie įveiks mano organizme nuo tabako rūkymo susidariusius laisvuosius radikalus... Klaidingas mintijimas. Ir tai įrodyta tik prieš kelis metus moksliniais tyrimais. Jų metu paaiškėjo, jog rūkaliams 600 gramų  daržovių ir vaisių kasdieninis vartojimas padidina  riziką susirgti storosios žarnos vėžiu. Ekspertai mano, kad medžiagos, esančios vaisiuose ir daržovėse, gali padidinti tabako kancerogeninį potencialą. Kaip ir visada, taip ir šį kartą yra du keliai: rinktis tabaką arba daržoves su vaisiais. Kuris kelias logiškesnis ir mažiau rizikingas – kiekvienam rūkaliui/ei spręsti pačiam, juk viskas priklauso nuo rūkaliaus smegenų vingių pilkuosiuose dangaluose.
Kas tai yra vėžys?
2011.11.30 HomoSanitus / Unimed
Jei manote, kad vėžys jus aplenks, ir jūs numirsite sava mirtimi, tai tokia tikimybė yra labai maža. Jei manote, kad vėžys aplenks jūsų artimųjų ratą, tai tokios tikimybės iš vis nėra, nes gyvename tokiame pasaulyje, kuriame yra perdaug onkologinius procesus formuojančių faktorių, kurių išvengti beveik neįmanoma, o daugelis šito daryti paprasčiausiai nenori - jiems iš esmės neįdomios aplink juos ir juose vykstančių procesų šaknys. Tam siauram vis dar besidominčių ratui siūlome susipažinti su reiškiniu, kurį  visuomenė vadina bendru pavadinimu – vėžys. Šis pavadinimas iš esmės atspindi pakitusios ląstelės elgesį - vėžys elgiasi priešingai nei visi kiti – ropoja atbulas, piktybinės ląstelės branduolyje DNR baltymai irgi elgiasi panašiai – jie susisuka...
 
Ar vėžys paveldimas?
2011.03.27 HomoSanitus / Age
Kai žmogui paskelbiamas nuosprendis „onkologija“, dažnas tokios diagnozės savininkas ima perkratinėti savo tėvų, senelių ir prosenelių ligas ir, radęs toje istorijoje sirgusių onkologine liga, atranda sau „nusiraminimą“ – nieko čia nebepakeisi, nes tokie genai. Ir paleidžia gyvenimo vadžias, kurios jau ir lig tol buvo nestipriai laikomos, iš rankų visai. Gyvenimo trukmė ir genai Projektas „Vyrai – 1913” ––– vienas garsiausių medicininių tyrimų, pradėtas 1963 metais. Trečdalis vyrų, Geteborgo gyventojų, gimusių 1913 metais (iš viso 855 žmonių), sulaukiusių 50 – ties metų, kreipėsi norėdami atlikti medicininę apžiūrą; tuo pat metu gydytojai detaliai įvertino jų gyvenimo būdo bei šeimos istoriją. Vėliau šių vyrų sveikata buvo patikrinta jiems...
Apie vėžio kilmę
2008.09.12 HomoSanitus / Age
Ar matė kas nors iš gydytojų ar mokslininkų kaip vėžinės ląstelės keliauja kraujagyslėmis ir audiniais??? To niekas niekada  nematė. Antikūnai prieš vėžines ląsteles kraujyje – tai dar ne pagrindas teigti, kad keliauja pačios vėžinės ląstelės.    Kas matė kepenų vėžinę ląstelę plaučiuose arba atvirkščiai??? Niekas. Tai kodėl ir kuo remiantis tada yra teigiama, kad ląstelės keliauja? Bet kurio organo vėžinė ląstelė gali būti identiška tik to organo sveikai ląstelei, iš kurios ji ir išsigimė. Žinoma, tai verčia abejoti metastazių teorija. Nežino medicina nei vėžio kilmės, nei struktūrų, kurias vadiname metastazėmis, atsiradimo paslapties. Spėjimų daug, o štai realių patvirtinimų iki šiol taip ir nėra. Nėra nei eksperimente, nei po mikroskopu. Taigi ir...
 
Vėžinių ląstelių plastiškumas
2008.07.19 HomoSanitus / Age
2005 m.gegužės mėnesio žurnale “Scientific.ru“ arba "Nature" pasirodė straipsnis apie naują vėžinių ląstelių registravimo metodą, nustatantis tų ląstelių membranų elastingumą. Metodo autoriai - Vokietijos Leipcigo miesto mokslininkai.Tradiciniai biopsijos metodai leidžia nustatyti auglį, jei anomalių ląstelių skaičius yra 10000 – 100000. Naujasis lazerio metodas nustato esant 50 vienetų ir daugiau. Metodo pagrindas yra sveikos ląstelės ypatinga struktūra – citoskeletas, kuris palaiko ląstelės vidaus turinį tam tikrose vietose. Ląstelei supiktybėjus, citoskeletas suyra ir ši tampa daug elastiškesnė. Metastazinės ląstelės dar 30 procentų elastiškesnės, už mutavusias. Matuojant ląstelės elastingumą, nutatoma ląstelė mutavus ar ne. Metodo tikslumas 90 procentų. Svarstome. Vėžinėje...
Vėžinės ląstelės apoptozė
2008.07.19 HomoSanitus / Age
Vėžinės ląstelės visada išvengia apoptozės . Vėžį sukelia DNR (genetinės medžiagos) pažeidimai, veikiantys ląstelių augimo reguliavimą. Kodėl, jei DNR pažeidimai yra atsitiktiniai arba dėsningi, visada greta DNR dalies mutacijos, atsakingos už ląstelės dauginimąsi, kartu pažeidžiama ir ta DNR vieta, kuri atsakinga už ląstelės apoptozę? Dėsningumas?
 
Gydymo metodika su DMSO ir MSM
2008.07.17 HomoSanitus / Age
KAS SUKELIA VĖŽĮ ?  1930 metais, panaudodamas savo išrastą mikroskopą, didinantį 30 000 kartų, ir poliarizuotą šviesos srautą jame, amerikiečių mokslininkas Royal Rife atrado vėžio priežastį - virusą, kurį pavadino virusu "BX". Šį virusą išskyrė iš žmogaus vėžinio auglio ir juo užkrėtė žiurkes, kurioms vėliau išsivystė tokie patys augliai. Virusas "BX" sėkmingai "veikė" tiek ląstelėse gyvame organizme, tiek kultūroje mėgintuvėlyje. Vėlesni mokslininkų tyrimai tai tik patvirtino. Dabartinėmis dienomis  Kanados biologas Gaston  Naessens savo tyrimais, naudojant ultravioletinio mikroskopavimo metodą, tai patvirtino. R.Rife buvo pirmas, kuris teigė, kad šis virusas yra pleomorfinis (keičia savo formą). Tai teigti jam leido jo stebėjimo mikroskopu...
Vidiniai piktybinio auglio susidarymo ir vystymosi procesai
2008.06.26 HomoSanitus / Age
E.V.Aleksejeva atliko sergančiojo vėžiu kraujo plazmos tyrimą ir tai aprašė moksliniame darbe „Mikropasaulis žmogaus kraujyje : Kodėl mes sergame vėžiu"  ("Микромир в крови человека:  Почему мы болеем раком") Leidykla «Новый Центр» г. Москва 2005г.   Tyrimai buvo atliekami  rastrinės elektroninės mikroskopijos metodu daugiau kaip 30 metų, rastriniu elektroniniu mikroskopu su energo-dispersiniu priedėliu jame, kuris leidžia nustatyti stebimo objekto cheminę sudėtį.Mikroskope buvo įrengta speciali vaizdo valymo sistema, leidžianti matyti objektus iki 1 angstremo dydžio. Tepinėliai buvo ruošiami ant specialios medžiagos, padengiant kraujo plazmos monosluoksniu jos paviršių, kad išvengti paties stiklo sudėties įtakos...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Visi miršta ne nuo senatvės: žmonės senatvėje miršta nuo ligų - iš principo pagydomų, nes jas sukelia reguliacijos sutrikimai. Aukšesniųjų gyvūnų natūrali mirtis - reguliacijos pabaiga.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės