Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Apie v?žio kilm?
Pagrindinis / Homo Sanitus / Turinys / Onkologija / Apie v?žio kilm?

Ar matė kas nors iš gydytojų ar mokslininkų kaip vėžinės ląstelės keliauja kraujagyslėmis ir audiniais??? To niekas niekada  nematė. Antikūnai prieš vėžines ląsteles kraujyje – tai dar ne pagrindas teigti, kad keliauja pačios vėžinės ląstelės.
   Kas matė kepenų vėžinę ląstelę plaučiuose arba atvirkščiai??? Niekas. Tai kodėl ir kuo remiantis tada yra teigiama, kad ląstelės keliauja? Bet kurio organo vėžinė ląstelė gali būti identiška tik to organo sveikai ląstelei, iš kurios ji ir išsigimė. Žinoma, tai verčia abejoti metastazių teorija. Nežino medicina nei vėžio kilmės, nei struktūrų, kurias vadiname metastazėmis, atsiradimo paslapties. Spėjimų daug, o štai realių patvirtinimų iki šiol taip ir nėra. Nėra nei eksperimente, nei po mikroskopu. Taigi ir kategoriškai aiškinti bei naudotis dabartinėmis medicinos išvadomis niekas neturi teisės – nei medikai ortodoksai, nei alternatyvieji. Iki  tol, kol nebus išsiaiškintos tikrosios vėžio priežastys, bus gydoma aklai ir ligoninėse, ir pas kaimo žolininkę ar ekstrasensą.
   Onkologinis procesas prasideda daug anksčiau, negu pasirodo ląstelės su nekontroliuojamu dauginimusi. Jos tėra pasekmė proceso, kuris vyko iki joms pasirodant. Tai ar išmintingai atrodo kova su piktžolės sėklomis, nežinant kaip sunaikinti pačią piktžolę ? Kad ją sunaikinti, reikia pirmiausia apie ją viską žinoti. Onkologiniam procesui priskiriamas kancerogenų poveikis. Medikai remiasi kancerogeneze, bet kaip tai vyksta ląstelėje realiai niekas lig šiol ir neparodė - egzistuoja tik eksperimentais nepatvirtintos išvados. Bet kokia medžiagų sąveika visada palieka pėdsakus – kažkokias likusias po proceso medžiagas. Iki šiol mokslininkai negali paaiškinti fakto, kuris stebimas eksperimentuose, - kur ir kaip dingsta kancerogenai susidarant vėžinei ląstelei(augliui)? Šis faktas taip ir neišsiaiškintas ir apie jį paprasčiausiai nutylima. Pirminėse sveikos ląstelės virtimo vėžine stadijose jokių kancerogenų pėdsakų ląstelės DNR nėra. Tai patvirtinta eksperimentiškai. O tai reiškia, kad kancerogenai niekaip negali pažeisti ląstelės DNR.
   Iki šiol mokslininkai taip ir neatsakė į klausimą – kodėl normalus ląstelinis genas pradinėje auglio vystymosi stadijoje staiga tampa vėžiniu, bet tuo pačiu niekuo nesiskiria nuo normalios ląstelės geno? Auglys organizme gali atsirasti ne po pirmo, ir ne po antro poveikio kancerogenais – tam reikia daugkartinio poveikio ir tam tikro laiko, o tai reiškia, kad kancerogenai neaktyvuoja onkogenų. Ir tuo labiau, kad pirmose stadijose nėra jokių skirtumų tarp sveiko geno ir onkogeno. Nėra sveikame organizme onkogenų.
   Jeigu paanalizuoti jau atliktus onkologinio proceso modeliavimo eksperimentus, tai tampa aišku, kad genai sveikos ląstelės virtimo į vėžinę pirmoje  stadijoje niekaip neįtakoja. Ir tai faktas, kurį galima patvirtinti dar kartą naujais įrodančiais eksperimentais. Tik kažkodėl šio fakto medikai nenori pastebėti.
    Patys kancerogenai negali pažeisti chromatino, nes jokių jų pėdsakų DNR nėra, ir jie apskritai dingsta neaišku kur. Kur dingsta kancerogenai?
   Kišimasis į genų mechanizmą nieko gero neduos, nes vėžinė ląstelė – tai tik patologinio proceso pasekmė. Vėžinėje ląstelėje prasideda negrįžtami procesai ir ji  yra prarandama visiems laikams. Vienokiu ar kitokiu būdu kišimasis į genų reikalus gali tik dar labiau sudarkyti sveikas ląsteles.
   Nuo pirmosios vėžinės ląstelės atsiradimo momento imuninė sistema puikiai susitvarko su susidarančiomis vėžinėmis ląstelėmis. Bet tai ji atlieka iki tam tikro momento. Tai patvirtina visa eilė eksperimentų. Kodėl imuninė sistema nuo kažkurio tai momento nesugeba apsiginti nuo vėžinių ląstelių ir kas jai trukdo? Atsakymas į šį klausimą ir leis atrasti vėžio prigimtį ir ne tik jo.
   Vėžio paslaptis slepiasi visai ne vėžinėje ląstelėje ir ne auglyje. Šios patologinės ląstelės išstudijuotos kaip niekas kitas, bet vėžio priežastis taip ir neatskleista.
Jeigu patyrinėti vėžines ląsteles pilnai susiformavusiame ir subrendusiame auglyje, tai jame aiškiai matosi skirtingos vėžinių ląstelių rūšys. Jame yra vėžinės ląstelės, virtę iš sveikų ląstelių, o yra ir vėžinės ląstelės, susidarę ne tik iš sveikų ląstelių, bet iš skirtingų kartų vėžinių. Tai ir yra pagrindas abejoti tuo, kas dabar yra teigiama. Jeigu vėžys yra atsitiktinė ląstelės mutacija, tai susidariusiame auglyje turi būti vėžinės ląstelės – palikuonys vėžinių ląstelių, bet ne sveikų. Esant onkologiniam procesui, išsigimsta ne tik sveikos ląstelės, bet ir pačios vėžinės, ir tai yra pagrindas teigti, kad priežastis yra ne pačioje ląstelėje, o jos išorėje.
Teigiama, kad vėžinės ląstelės labiau naudojasi gliukozės, negu riebalų paslaugomis, tačiau eksperimentiškai įrodyta, kad, esant ekstremaliom sąlygom, ląstelės suteikia pirmenybę riebalams, nes energijos atžvilgiu jie yra vertingesnis produktas, negu gliukozė.
   Klaidinga manyti, kad „rūgimas – tai gyvenimas be deguonies“, kaip teigė Pasteras. Gyvulinė gyvybė negalima be deguonies. Ir nesvarbu kokia tos gyvybės ląstelė – normali ar vėžinė. Abiems joms reikalingas deguonis. Be jo, jos žūsta abi – tiek sveika, tiek vėžinė. Rūgimo ląstelėje nėra ir negali būti. Tai patvirtina eksperimentai.
   Teisus buvo Otto Varburgas, kad vėžinė ląstelė naudoja deguonį, tik žymiai mažiau, negu sveika. Vėžinė ląstelė, kaip ir raumens ląstelė esant apkrovai, patiria deguonies stygių, ko pasekoje susidaro tokie iki galo neoksiduoti junginiai, kaip pieno rūgštis. Taip pat vystosi ir embrioninės ląstelės.
Vėžinė ląstelė prasideda sveikuose audiniuose, kuriuose yra pakankama kraujagyslių sistema, bet kai tik sveikos ląstelės virsta vėžinėmis ir ima augti auglys, kraujagyslių sistema paprasčiausiai nebespėja plėstis į naujo darinio audinius. Todėl ir gimsta klaidinga nuomonė, kad vėžys vystosi ten, kur nėra kraujagyslių. Nereikia pamiršti, kad ten, kur nespėjo susiformuoti kraujagyslių sistema, ten irgi yra deguonis ir jis pakliūna per kvėpavimo oda mechanizmą. Šiuo požiūriu vėžinės ląstelės yra tapačios su embrioninėmis.
    Dar niekam nepavyko anaerobinėje aplinkoje išauginti, o tuo labiau išsaugoti gyvybišką tiek sveiką, tiek patologinę, tai yra vėžinę ląstelę. Visi pamiršo, kad L.Pasteras atliko eksperimentus, kuriuose vienu metu buvo ir augalinės ląstelės produktai, ir mikroorganizmai, o ne atskirai. Gyvoms ląstelėms būdinga tik oksidacija – aerobinis kvėpavimas.
   Kodėl vėžinė ląstelė priversta naudoti mažiau deguonies? Raumenims atliekant didesnį darbą, paprasčiausiai neužtenka kraujagyslėmis pristatomo deguonies. Tai yra padidintas raumenų darbas dirbtinai sukelia deguonies badą, skirtingai, negu dirbant raumenims normaliai. Nespėjant kraujagyslėms augti, vėžinis darinys priverstas tenkintis mažesniu deguonies kiekiu. Tai ir yra priežastis, kodėl auglys naudoja mažiau deguonies. Šiandien yra pakankamai eksperimentų, kurių metu augliui lėtai augant, kraujagyslės spėja augti ir vėžinės ląstelės nepatiria deguonies bado. Niekada deguonis nebuvo gyvos ląstelės priešu – nei sveikos, nei vėžinės.
   Svarbu atrasti kas pagreitina procesus sveikoje ląstelėje, analogiškai ir vėžinėje ląstelėje. Jeigu pavyks suprasti onkologinio proceso mechanizmą, tai pavyks ir suprasti kas tai yra vėžys.
   Apie šiuo metu naudojamus tiek oficialios, tiek liaudiškos medicinos metodus gerai išsireiškęs yra du kart Nobelio premijos laureatas Pollingas –  šiandien onkologinius ligonius gydome metodais, kurie juos pribaigia anksčiau, negu pati liga. Nuodydami vėžines ląsteles, tiek tradicinės, tiek netradicinės medicinos atstovai žudo ir sveikąsias.
   Būtų pats laikas veiksnius, sukeliančius onkologinius pakitimus, pradėti ieškoti ne vien ląstelėje ar auglyje ir žvelgti į problemą plačiau. 
Ir ieškoti daug anksčiau, negu ji pasirodys. Šiandien viena aišku – laikas trauktis nuo metodų, kurie veikia tik patologinę ląstelę, nes tai tik kelias į recidyvus, o jų finalas visada tas pats – organizmo egzistencijos pabaiga.


Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (5)
 
Svarbiausias faktorius vėžiui atsirasti
2012.01.03 HomoSanitus / Age
Dėmesingiau pastudijavus Hamerio, Revici, Goulerio, Šatalovos, Volkovo ir kitų rimtesnių alternatyvios medicinos atstovų darbus – skirtingų vėžio gydymo autorių metodikas,  galima pamatyti jose kai ką bendro ir labai svarbaus. Šis bendrumas yra ne kenksmingi įpročiai, ne ekologija, ne antropogeniniai poveikiai ir netgi ne mityba. Bendrumas – tai negatyvi biomasės, vadinamos kūnu, reakcija į supančią aplinką. Negatyvi reakcija dažniausiai yra buitinių konfliktų ir netekčių pasekmė. Visa kita (tai, kas išvardinta aukščiau), kaip taisyklė, tik papildomai pablogina kūno būklę. Susinervinot darbe – tai konfliktas. Laukėte atlyginimo padidinimo, bet to neįvyko? Tai – konfliktas. Ketinote užimti aukštesnį postą darbe, tačiau vietoj jūsų paskyrė kitą žmogų? Tai – konfliktas. Jus...
Tabakas, daržovės su vaisiais ir storžarnės vėžys
2011.12.08 HomoSanitus / Age
Mintijimas: kasdien surūkau po pakelį cigarečių, o kartais ir du, bet norėdamas išsaugoti sveikatą ir apsiginti nuo vėžio, valgau daug daržovių ir vaisių, nes gydytojai tvirtina, jog juose daug antioksidantų, kurie įveiks mano organizme nuo tabako rūkymo susidariusius laisvuosius radikalus... Klaidingas mintijimas. Ir tai įrodyta tik prieš kelis metus moksliniais tyrimais. Jų metu paaiškėjo, jog rūkaliams 600 gramų  daržovių ir vaisių kasdieninis vartojimas padidina  riziką susirgti storosios žarnos vėžiu. Ekspertai mano, kad medžiagos, esančios vaisiuose ir daržovėse, gali padidinti tabako kancerogeninį potencialą. Kaip ir visada, taip ir šį kartą yra du keliai: rinktis tabaką arba daržoves su vaisiais. Kuris kelias logiškesnis ir mažiau rizikingas – kiekvienam rūkaliui/ei spręsti pačiam, juk viskas priklauso nuo rūkaliaus smegenų vingių pilkuosiuose dangaluose.
 
Kas tai yra vėžys?
2011.11.30 HomoSanitus / Unimed
Jei manote, kad vėžys jus aplenks, ir jūs numirsite sava mirtimi, tai tokia tikimybė yra labai maža. Jei manote, kad vėžys aplenks jūsų artimųjų ratą, tai tokios tikimybės iš vis nėra, nes gyvename tokiame pasaulyje, kuriame yra perdaug onkologinius procesus formuojančių faktorių, kurių išvengti beveik neįmanoma, o daugelis šito daryti paprasčiausiai nenori - jiems iš esmės neįdomios aplink juos ir juose vykstančių procesų šaknys. Tam siauram vis dar besidominčių ratui siūlome susipažinti su reiškiniu, kurį  visuomenė vadina bendru pavadinimu – vėžys. Šis pavadinimas iš esmės atspindi pakitusios ląstelės elgesį - vėžys elgiasi priešingai nei visi kiti – ropoja atbulas, piktybinės ląstelės branduolyje DNR baltymai irgi elgiasi panašiai – jie susisuka...
Ar vėžys paveldimas?
2011.03.27 HomoSanitus / Age
Kai žmogui paskelbiamas nuosprendis „onkologija“, dažnas tokios diagnozės savininkas ima perkratinėti savo tėvų, senelių ir prosenelių ligas ir, radęs toje istorijoje sirgusių onkologine liga, atranda sau „nusiraminimą“ – nieko čia nebepakeisi, nes tokie genai. Ir paleidžia gyvenimo vadžias, kurios jau ir lig tol buvo nestipriai laikomos, iš rankų visai. Gyvenimo trukmė ir genai Projektas „Vyrai – 1913” ––– vienas garsiausių medicininių tyrimų, pradėtas 1963 metais. Trečdalis vyrų, Geteborgo gyventojų, gimusių 1913 metais (iš viso 855 žmonių), sulaukiusių 50 – ties metų, kreipėsi norėdami atlikti medicininę apžiūrą; tuo pat metu gydytojai detaliai įvertino jų gyvenimo būdo bei šeimos istoriją. Vėliau šių vyrų sveikata buvo patikrinta jiems...
 
Vėžinių ląstelių plastiškumas
2008.07.19 HomoSanitus / Age
2005 m.gegužės mėnesio žurnale “Scientific.ru“ arba "Nature" pasirodė straipsnis apie naują vėžinių ląstelių registravimo metodą, nustatantis tų ląstelių membranų elastingumą. Metodo autoriai - Vokietijos Leipcigo miesto mokslininkai.Tradiciniai biopsijos metodai leidžia nustatyti auglį, jei anomalių ląstelių skaičius yra 10000 – 100000. Naujasis lazerio metodas nustato esant 50 vienetų ir daugiau. Metodo pagrindas yra sveikos ląstelės ypatinga struktūra – citoskeletas, kuris palaiko ląstelės vidaus turinį tam tikrose vietose. Ląstelei supiktybėjus, citoskeletas suyra ir ši tampa daug elastiškesnė. Metastazinės ląstelės dar 30 procentų elastiškesnės, už mutavusias. Matuojant ląstelės elastingumą, nutatoma ląstelė mutavus ar ne. Metodo tikslumas 90 procentų. Svarstome. Vėžinėje...
Vėžinės ląstelės apoptozė
2008.07.19 HomoSanitus / Age
Vėžinės ląstelės visada išvengia apoptozės . Vėžį sukelia DNR (genetinės medžiagos) pažeidimai, veikiantys ląstelių augimo reguliavimą. Kodėl, jei DNR pažeidimai yra atsitiktiniai arba dėsningi, visada greta DNR dalies mutacijos, atsakingos už ląstelės dauginimąsi, kartu pažeidžiama ir ta DNR vieta, kuri atsakinga už ląstelės apoptozę? Dėsningumas?
 
Gydymo metodika su DMSO ir MSM
2008.07.17 HomoSanitus / Age
KAS SUKELIA VĖŽĮ ?  1930 metais, panaudodamas savo išrastą mikroskopą, didinantį 30 000 kartų, ir poliarizuotą šviesos srautą jame, amerikiečių mokslininkas Royal Rife atrado vėžio priežastį - virusą, kurį pavadino virusu "BX". Šį virusą išskyrė iš žmogaus vėžinio auglio ir juo užkrėtė žiurkes, kurioms vėliau išsivystė tokie patys augliai. Virusas "BX" sėkmingai "veikė" tiek ląstelėse gyvame organizme, tiek kultūroje mėgintuvėlyje. Vėlesni mokslininkų tyrimai tai tik patvirtino. Dabartinėmis dienomis  Kanados biologas Gaston  Naessens savo tyrimais, naudojant ultravioletinio mikroskopavimo metodą, tai patvirtino. R.Rife buvo pirmas, kuris teigė, kad šis virusas yra pleomorfinis (keičia savo formą). Tai teigti jam leido jo stebėjimo mikroskopu...
Vidiniai piktybinio auglio susidarymo ir vystymosi procesai
2008.06.26 HomoSanitus / Age
E.V.Aleksejeva atliko sergančiojo vėžiu kraujo plazmos tyrimą ir tai aprašė moksliniame darbe „Mikropasaulis žmogaus kraujyje : Kodėl mes sergame vėžiu"  ("Микромир в крови человека:  Почему мы болеем раком") Leidykla «Новый Центр» г. Москва 2005г.   Tyrimai buvo atliekami  rastrinės elektroninės mikroskopijos metodu daugiau kaip 30 metų, rastriniu elektroniniu mikroskopu su energo-dispersiniu priedėliu jame, kuris leidžia nustatyti stebimo objekto cheminę sudėtį.Mikroskope buvo įrengta speciali vaizdo valymo sistema, leidžianti matyti objektus iki 1 angstremo dydžio. Tepinėliai buvo ruošiami ant specialios medžiagos, padengiant kraujo plazmos monosluoksniu jos paviršių, kad išvengti paties stiklo sudėties įtakos...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
-Nesupyk, bet manęs NIEKIENO nuomonė nedomina. Niekieno ir jokia tema. Todėl, kad aš daug, nepadoriai daug žinau. Ir ne todėl, kad esu "ypatingas", o todėl, kad tuo metu, kai kiti  kaip arkliai dirba, vaikosi paskutinio mados klyksmo, užsiiminėja pokalbiais apie nieką, "kala babkes" ir  vartoja, vartoja, vartoja, AŠ UŽSIIMU SAVIŠVIETA.

Nugirstas pokalbio fragmentas.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės