Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Kas tai yra v?žys?
Pagrindinis / Homo Sanitus / Turinys / Onkologija / Kas tai yra v?žys?
Jei manote, kad vėžys jus aplenks, ir jūs numirsite sava mirtimi, tai tokia tikimybė yra labai maža. Jei manote, kad vėžys aplenks jūsų artimųjų ratą, tai tokios tikimybės iš vis nėra, nes gyvename tokiame pasaulyje, kuriame yra perdaug onkologinius procesus formuojančių faktorių, kurių išvengti beveik neįmanoma, o daugelis šito daryti paprasčiausiai nenori - jiems iš esmės neįdomios aplink juos ir juose vykstančių procesų šaknys. Tam siauram vis dar besidominčių ratui siūlome susipažinti su reiškiniu, kurį  visuomenė vadina bendru pavadinimu – vėžys. Šis pavadinimas iš esmės atspindi pakitusios ląstelės elgesį - vėžys elgiasi priešingai nei visi kiti – ropoja atbulas, piktybinės ląstelės branduolyje DNR baltymai irgi elgiasi panašiai – jie susisuka į priešingą pusę, nei normalūs.
(Homosanitus)


Vėžys yra ląstelės branduolyje vykstančių mutacijų rezultatas, kurį sukelia mutagenas pakliuvęs iš aplinkos. Labiausiai paplitęs mutagenas yra pelėsių (grybelio) toksinai. Antri pagal paplitimą mutagenai yra haptogenai (alergenų šaltiniai, susidarantys susijungiant mažos molekulinės masės molekulei – haptenui su didelės molekulinės masės dariniu, dažniausiai su baltymu. Haptenais gali būti mums įprastos medžiagos tokios kaip gliukozė, C vitaminas, acetilsalicilo rūštis, kalcio chloridas, dauguma vaistų ir kt.)  ir sunkieji metalai. Haptogenus lengvai sudaro elektrofiliniai junginiai, aktyvios deguonies formos ir medžiagos, aktyvuotos formaldehidu.

Tiesa yra tokia, kad visokie „vėžiai“ susidaro kiekviename iš mūsų nuolat, bet mūsų imuninė sistema (ląstelės-kileriai ir kt.) suardo juos dar iki to, kol vėžys tampa  išreikštu reiškiniu. Ilgas ar besikartojantis kontaktas su mažomis mutageno dozėmis arba trumpas, bet labai stiprus su vienkartine doze, gali pasibaigti tuo pačiu reiškiniu – vėžiu. Jeigu imuninė sistema susilpnėja ar nuslopinama bet kokiu kitu būdu, situacija susidaro tokia pati – onkologija.

Faktiškai vėžys prasideda nuo patologinių šarminių (bazinių) aminorūgščių susidarymo ląstelėje. Ši patologija sudaro chromosominius pažeidimus, kurie perveda ląstelę į anaerobinį režimą, kas savo ruožtu sudaro sąlygas susidaryti pieno rūgšties pertekliaus gamybai, o tai leidžia vėžinėms ląstelėms daugintis ir tapti labai atspariomis apoptozei.

Pirmas svarbus faktorius: vėžinėje ląstelėje dominuoja anaerobinis (be deguonies), o ne aerobinis, kaip normalioje, metabolizmo tipas.

Bet pats savaime anaerobinis metabolizmas nėra vėžio priežastis. Anaerobinis metabolizmas – tai ta  derlinga dirva, kurioje vėžys gali augti. Kitaip sakant, anaerobinis metabolizmas jį palaiko, bet ne sukuria. Dar kartą primenam: mumyse pastoviai susidaro vėžinės ląstelės, bet patologinė situacija nesivysto, nes esant normaliam aerobiniam ląstelės metabolizmui organizme funkcionuoja visa eilė apsauginių sistemų, kurios lengvai suardo vėžines ląsteles anksčiau, negu padaro ką nors negero šeimininko audiniams, nekalbant jau apie pilną tų audinių užkariavimą.

Tačiau be taip vadinamų anaerobinių, anabolinių vėžių gali susidaryti ir kataboliniai, disaerobiniai vėžiai. Tokio tipo vėžiai dažniausiai susidaro po kokio nors poveikio organizmui, kuris buvo atliktas  auglio greito augimo metu. Labiausiai iš tokių žinomų poveikių yra chemoterapija ar radioaktyvus apšvitinimas. Bet yra nemažai ir kitokių medžiagų, kurios gali nustumti ląstelės metabolizmą į disaerobinę sritį. Todėl tam, kad sėkmingai gydyti vėžį, pirmiausia reikia identifikuoti vėžio charakterį, tai yra suprasti koks jis yra – anabolinis ar katabolinis (anaerobinis ar disaerobinis).

Bet, kaip jau buvo minėta aukščiau, visa tai yra tik antrinės vėžio charakteristikos. Kitaip sakant, anaerobinė ar disaerobinė būsena nesukuria vėžio, bet jį maitina, jei jis susidarė.

Pirminė vėžio susidarymo priežastis yra spontaniškas patologinių histonų susidarymas. Histonai yra svarbiausi elementai visoje biologijoje, iš jų formuojasi histosomos – sferiniai dariniai iš šarminių aminorūgščių surištų su kitomis aminorūgštimis. Paimta visa tai kartu sudaro kiekvienos ląstelės branduolio medžiagos pagrindą. Susirišdamos tarpusavyje histosomos sudaro nukleosomas, o susijungdamos pastarosios – genus. Tokiu būdu, visų vėžių priežastimi yra patologiniai histonai, iš kurių formuojasi patologinės histosomos. bet koks procesas organizme – patologinis ar normalus yra paleidžiamas konkretaus geno.

Bet koks susirgimas liudija esant svetimų histosomų buvimą. Jei svetimos histosomos susidaro endogeniniu keliu, tai yra organizmo viduje, jos vadinamos izoparazitu. Kitaip sakant, tai yra maždaug tas pats, kaip būti atakuotu kitos biologinės rūšies atstovo, tik šis interventas pasirodė ne iš išorės, bet susidarė pačiame organizme dėl histonų, po to histosomų, po to nukleosomų, o po to genų mutacijos.

Antras svarbus momentas: vėžys – tai izoparazitas, susidaręs dėl pažeidimo ar defekto histonuose, kurį galima įsivaizduoti kaip primityvios biologinės rūšies  atstovą, besidauginantį formuojant ir platinant cistas. Kitais žodžiais, vėžys – tai spontaniškas aminorūgščių, susuktų ne į kairę, bet į dešinę, atsiradimas.

Mūsų apsauga nuo vėžio susideda iš keturių, griežtai vienas paskui kitą sekančių, etapų. Pirmas iš jų yra intervento atakavimas proteolitiniais fermentais (katabolinė stadija). Antroje stadijoje interventas atakuojamas lipidais (sudaryta tiek iš anabolinės, tiek iš katabolinės fazių). Trečioje gynybos stadijoje organizmas gamina alerginius antikūnus (beta-globulinus). Ketvirtoje, finalinėje stadijoje gaminami gama-globulinai. Perėjimas prie sekančios stadijos galimas tik tokiu atveju, jei prieš tai buvusi stadija buvo sėkmingai įvykus. Jei kokia nors stadija nėra vainikuota sėkme, organizmas užstringa būtent toje stadijoje.

Klinikiniai vėžio požymiai tampa matomais tik tuo atveju, jeigu organizmas nesugeba įvykdyti antrąją, tai yra lipidinę apsauginę stadiją ir užstringa desperatiškame ir nesėkmingame  lipidų perdirbinėjime. Tuo atveju ligonis gali užstrigti tiek anabolinėje/anaerobinėje, tiek katabolinėje/disaerobinėje antros gynybinės stadijos fazėje. Dažniausiai užstringama anaerobinėje  antros gynybinės stadijos fazėje, bet, kaip minėta aukščiau, galimas užstrigimas ir disaerobinėje fazėje.

Trečias svarbus momentas: vėžys – tai procesas, kuriam esant organizmo gynyba prieš patologiją nesugeba įveikti antros – lipidinės stadijos. To rezultate organizme nesėkmingai mobilizuojami didžiuliai lipidų kiekiai, tai yra organizmas bando išspręsti problemą kiekybiniu, o ne kokybiniu keliu, nes nėra tinkamo kokybinio agento problemos sprendimui.

Ketvirtas svarbus momentas: vėžys moka gintis nuo organizmo apsaugos sistemų puolimo – vėžinė sritis sudaro savo nuosavą gynybą, kuri susideda iš tų pačių dviejų pirmų gynybos stadijų, kaip ir paties organizmo gynimosi atveju. Tai pirmoji – litinė, ir antroji – lipidinė (jos metu vyksta nuosavų lipidų gamyba, veikiančių prieš organizmo gaminamus gynybinius lipidus) stadijos.

Šioje vietoje reiktų paminėti taip vadinamus refraktorinius (refractory – atsparius izomerinei transformacijai,  pvz., D-konformacijai transformuotis į L-konformaciją) lipidus. Vieta, kur gaminami refraktoriniai lipidai yra užkrūčio liauka. Tokių lipidų paskirtis – nespecifinė apsauga nuo vėžio, tuberkuliozės ir kitų patogenų. Faktiškai, viskas, kas vyksta esant AIDS – tai patogeno įtakoje sumažėjęs organizmo gebėjimas gaminti refraktorinius lipidus, dėl ko išsijungia ištisas imuninės apsaugos segmentas, be kurio neveikia niekas, išskyrus patį žemiausią – proteolitinį.

Apibendrinam:

Visų pirma, reikia gydyti pirminę priežastį – vietinę katastrofą, sukeltą histonų, sudarytų iš šarminių aminorūgščių, užsuktų į dešinę pusę. Bet reikia gydyti ir antrinius vėžio požymius, kurie gali būti arba anaboliniai, arba kataboliniai. Prioritetas turi būti skiriamas anabolinių/katabolinių disbalansų šalinimui. Radioaktyvaus švitinimo panaudojimas yra puikus pirminės priežasties (patologinės sistemos histonai-histosomos-nukleosomos-genai) atakos pavyzdys, deja kuri tampa visiškai nevaldoma. Tik labai retais atvejais nusišypsojus laimei šis būdas yra pakankamas, kad išvengti ateityje recidyvų. Ir tokia sėkminga galimybė susidaro tik tuo atveju, jei anaboliniai/kataboliniai pokyčiai audiniuose netampa negrįžtamais, tai yra ląstelėse išlieka normalus metabolizmas, būtinas pilnavertei organizmo gynybinės sistemos veiklai.

Kartais organizmas organizuoja gynybą ir prieš ikivėžinę būseną, kai jis jaučia  organizme patologines medžiagas, kurių atsiradimas buvo sąlygotas fizinės ar cheminės traumos – tada organizmas užstringa lipidinėje gynybos stadijoje, nes ikivėžinis darinys organizuoja kontrgynybą, efektyviai neutralizuojančią organizmo apsauginius lipidus. Lipidinė apsaugos stadija turi dvi fazes – anaerobinę ir disaerobinę. Būtent jos ir apsprendžia vėžio augimo greitį ir tai, kaip galima su juo kovoti.

Tikimės, kad šios žinios padės jums suprasti kas tai yra vėžys, iš kur jis atsiranda ir kaip su juo galima kovoti. Spontaniška  mutacija ar šarminių aminorūgščių, sudarančių histonus, pažeidimai, kurie gali įvykti dėl fizinių ir cheminių traumų, yra pirminė vėžio priežastis. Tokie pažeidimai ar mutacijos vyksta kiekviename žmoguje nepaliaujamai ir kol mūsų organizmai sugeba įvykdyti visas keturias gynybos stadijas – mes esame  saugūs.

www.unimed.lt

 HS papildymas: skaitytojams pageidaujant nuoroda papildomai informacijai apie erdvinius baltymo pokyčius esant onkologijai.


Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (15)
 
Svarbiausias faktorius vėžiui atsirasti
2012.01.03 HomoSanitus / Age
Dėmesingiau pastudijavus Hamerio, Revici, Goulerio, Šatalovos, Volkovo ir kitų rimtesnių alternatyvios medicinos atstovų darbus – skirtingų vėžio gydymo autorių metodikas,  galima pamatyti jose kai ką bendro ir labai svarbaus. Šis bendrumas yra ne kenksmingi įpročiai, ne ekologija, ne antropogeniniai poveikiai ir netgi ne mityba. Bendrumas – tai negatyvi biomasės, vadinamos kūnu, reakcija į supančią aplinką. Negatyvi reakcija dažniausiai yra buitinių konfliktų ir netekčių pasekmė. Visa kita (tai, kas išvardinta aukščiau), kaip taisyklė, tik papildomai pablogina kūno būklę. Susinervinot darbe – tai konfliktas. Laukėte atlyginimo padidinimo, bet to neįvyko? Tai – konfliktas. Ketinote užimti aukštesnį postą darbe, tačiau vietoj jūsų paskyrė kitą žmogų? Tai – konfliktas. Jus...
Tabakas, daržovės su vaisiais ir storžarnės vėžys
2011.12.08 HomoSanitus / Age
Mintijimas: kasdien surūkau po pakelį cigarečių, o kartais ir du, bet norėdamas išsaugoti sveikatą ir apsiginti nuo vėžio, valgau daug daržovių ir vaisių, nes gydytojai tvirtina, jog juose daug antioksidantų, kurie įveiks mano organizme nuo tabako rūkymo susidariusius laisvuosius radikalus... Klaidingas mintijimas. Ir tai įrodyta tik prieš kelis metus moksliniais tyrimais. Jų metu paaiškėjo, jog rūkaliams 600 gramų  daržovių ir vaisių kasdieninis vartojimas padidina  riziką susirgti storosios žarnos vėžiu. Ekspertai mano, kad medžiagos, esančios vaisiuose ir daržovėse, gali padidinti tabako kancerogeninį potencialą. Kaip ir visada, taip ir šį kartą yra du keliai: rinktis tabaką arba daržoves su vaisiais. Kuris kelias logiškesnis ir mažiau rizikingas – kiekvienam rūkaliui/ei spręsti pačiam, juk viskas priklauso nuo rūkaliaus smegenų vingių pilkuosiuose dangaluose.
 
Ar vėžys paveldimas?
2011.03.27 HomoSanitus / Age
Kai žmogui paskelbiamas nuosprendis „onkologija“, dažnas tokios diagnozės savininkas ima perkratinėti savo tėvų, senelių ir prosenelių ligas ir, radęs toje istorijoje sirgusių onkologine liga, atranda sau „nusiraminimą“ – nieko čia nebepakeisi, nes tokie genai. Ir paleidžia gyvenimo vadžias, kurios jau ir lig tol buvo nestipriai laikomos, iš rankų visai. Gyvenimo trukmė ir genai Projektas „Vyrai – 1913” ––– vienas garsiausių medicininių tyrimų, pradėtas 1963 metais. Trečdalis vyrų, Geteborgo gyventojų, gimusių 1913 metais (iš viso 855 žmonių), sulaukiusių 50 – ties metų, kreipėsi norėdami atlikti medicininę apžiūrą; tuo pat metu gydytojai detaliai įvertino jų gyvenimo būdo bei šeimos istoriją. Vėliau šių vyrų sveikata buvo patikrinta jiems...
Apie vėžio kilmę
2008.09.12 HomoSanitus / Age
Ar matė kas nors iš gydytojų ar mokslininkų kaip vėžinės ląstelės keliauja kraujagyslėmis ir audiniais??? To niekas niekada  nematė. Antikūnai prieš vėžines ląsteles kraujyje – tai dar ne pagrindas teigti, kad keliauja pačios vėžinės ląstelės.    Kas matė kepenų vėžinę ląstelę plaučiuose arba atvirkščiai??? Niekas. Tai kodėl ir kuo remiantis tada yra teigiama, kad ląstelės keliauja? Bet kurio organo vėžinė ląstelė gali būti identiška tik to organo sveikai ląstelei, iš kurios ji ir išsigimė. Žinoma, tai verčia abejoti metastazių teorija. Nežino medicina nei vėžio kilmės, nei struktūrų, kurias vadiname metastazėmis, atsiradimo paslapties. Spėjimų daug, o štai realių patvirtinimų iki šiol taip ir nėra. Nėra nei eksperimente, nei po mikroskopu. Taigi ir...
 
Vėžinių ląstelių plastiškumas
2008.07.19 HomoSanitus / Age
2005 m.gegužės mėnesio žurnale “Scientific.ru“ arba "Nature" pasirodė straipsnis apie naują vėžinių ląstelių registravimo metodą, nustatantis tų ląstelių membranų elastingumą. Metodo autoriai - Vokietijos Leipcigo miesto mokslininkai.Tradiciniai biopsijos metodai leidžia nustatyti auglį, jei anomalių ląstelių skaičius yra 10000 – 100000. Naujasis lazerio metodas nustato esant 50 vienetų ir daugiau. Metodo pagrindas yra sveikos ląstelės ypatinga struktūra – citoskeletas, kuris palaiko ląstelės vidaus turinį tam tikrose vietose. Ląstelei supiktybėjus, citoskeletas suyra ir ši tampa daug elastiškesnė. Metastazinės ląstelės dar 30 procentų elastiškesnės, už mutavusias. Matuojant ląstelės elastingumą, nutatoma ląstelė mutavus ar ne. Metodo tikslumas 90 procentų. Svarstome. Vėžinėje...
Vėžinės ląstelės apoptozė
2008.07.19 HomoSanitus / Age
Vėžinės ląstelės visada išvengia apoptozės . Vėžį sukelia DNR (genetinės medžiagos) pažeidimai, veikiantys ląstelių augimo reguliavimą. Kodėl, jei DNR pažeidimai yra atsitiktiniai arba dėsningi, visada greta DNR dalies mutacijos, atsakingos už ląstelės dauginimąsi, kartu pažeidžiama ir ta DNR vieta, kuri atsakinga už ląstelės apoptozę? Dėsningumas?
 
Gydymo metodika su DMSO ir MSM
2008.07.17 HomoSanitus / Age
KAS SUKELIA VĖŽĮ ?  1930 metais, panaudodamas savo išrastą mikroskopą, didinantį 30 000 kartų, ir poliarizuotą šviesos srautą jame, amerikiečių mokslininkas Royal Rife atrado vėžio priežastį - virusą, kurį pavadino virusu "BX". Šį virusą išskyrė iš žmogaus vėžinio auglio ir juo užkrėtė žiurkes, kurioms vėliau išsivystė tokie patys augliai. Virusas "BX" sėkmingai "veikė" tiek ląstelėse gyvame organizme, tiek kultūroje mėgintuvėlyje. Vėlesni mokslininkų tyrimai tai tik patvirtino. Dabartinėmis dienomis  Kanados biologas Gaston  Naessens savo tyrimais, naudojant ultravioletinio mikroskopavimo metodą, tai patvirtino. R.Rife buvo pirmas, kuris teigė, kad šis virusas yra pleomorfinis (keičia savo formą). Tai teigti jam leido jo stebėjimo mikroskopu...
Vidiniai piktybinio auglio susidarymo ir vystymosi procesai
2008.06.26 HomoSanitus / Age
E.V.Aleksejeva atliko sergančiojo vėžiu kraujo plazmos tyrimą ir tai aprašė moksliniame darbe „Mikropasaulis žmogaus kraujyje : Kodėl mes sergame vėžiu"  ("Микромир в крови человека:  Почему мы болеем раком") Leidykla «Новый Центр» г. Москва 2005г.   Tyrimai buvo atliekami  rastrinės elektroninės mikroskopijos metodu daugiau kaip 30 metų, rastriniu elektroniniu mikroskopu su energo-dispersiniu priedėliu jame, kuris leidžia nustatyti stebimo objekto cheminę sudėtį.Mikroskope buvo įrengta speciali vaizdo valymo sistema, leidžianti matyti objektus iki 1 angstremo dydžio. Tepinėliai buvo ruošiami ant specialios medžiagos, padengiant kraujo plazmos monosluoksniu jos paviršių, kad išvengti paties stiklo sudėties įtakos...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Gyvoji gamta slepia savyje tris mįsles: gyvybės kilmė, evoliucija ir mirtis.
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės