Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Žiniuoniai pataria kaip ?veikti celiulit?
Pagrindinis / Homo Sanitus / Turinys / Realyb?, kuri žudo / Žiniuoniai pataria kaip ?veikti celiulit?
Žmonės rašo straipsnius apie nieką. Nes reikia sudaryti protinguolių įvaizdį, o dar dabar, kai taip ima populiarėti natūralumas, tai pasirinkus šią kryptį, visai nesunkiai galima susižvejoti pasekėjų. Palankus metas kvailinti patikliąsias  patiems net nesusigaudant reikale, kurio imamasi. Šiandien HS svečiuojasi dar viena „pieva“, šį kart imunitetiškai natūralistinė. Ją atkartojame kursyvu su klasikiniais mūsų intarpėliais įprastiniu šriftu:

Turbūt kievienas iš mūsų esame labai daug girdėję apie celiulitą, tačiau, deje, dažniausiai apie jį kalbama tada, kai jį jau turime.

Jog neįgytume šios „bėdos“ tereikia tik truputėli daugiau pasirūpinti savimi iš anksto, kas praktiškai nesukelia jokių papildomų nepatogumų, o jau norint atsikratyti celiulito  – plušėti teks ilgai ir intensyviai.


Labai įdomu kaip jau tas „truputėlis“ atrodo? Tik žmogus nieko neišmanantis apie medžiagų apykaitą gali teigti, kad nesusidaryti celiulitui pakaks truputėlio pastangų. Oficiali medicina nežino net celiulito atsiradimo priežasčių, o čia siūloma su truputėliu pastangų. Su truputėliu pastangų gautųsi nebent meldžiantis. Anaiptol, pastangų įdėti reikės labai daug. Ir ne vienkartinių, o nuolatinių, besitęsiančių iki gyvenimo pabaigos. Svajotojams  patariame perskaityti Bruce Lipton knygą „Tikėjimo biologija“, kad suprastumėte, jog įveikti genetinį palikimą galima tik vienu būdu – nesudarant sąlygų tiems genams aktyvuotis. O tai jau labai didelis ir nuolatinis darbas su savimi visą gyvenimą. Jei tiems, kurių genetiniame kode nėra informacijos apie kiek kitokią riebalų apykaitą, visiškai nereikės kvaršinti sau dėl to galvos, tai linkusioms į apelsino grožį ant šlaunų teks daug ką išsiaiškinti, o po to dar daugiau veikti. 

Dauguma mano, jog celiulitas, tik moterų liga, tačiau tai klaidingas požiūris – jo susidarymo lytis nesąlygoja. Celiulitu sirgti gali tiek vyrai, tiek moterys, nes tai priklauso nuo organizmo sandaros.

Taip, celiulitu serga ir vyrai, kurių organizmas labiau primena moterį, o ne vyrą. Ir tai akivaizdžiai liudija apie tai, jog celiulitas susijęs su  hormonų gamyba organizme.

Jei žmogaus organizmo masę sudaro per mažas kiekis raumenų, o riebalų kiekis gerokai viršija normas – tikimybė įgyti šį sutrikimą padidėja daugybe kartų. Kad ir kaip būtų keista, nutinka ir taip, jog celiulitą įgyja ir antsvoriu nesiskudžiantys žmonės, tiesiog, kaip minėjome, tai sąlygoja bendra organizmo sandara ir polinkis riebalams kauptis tam tikrose srityse. Ypač didelė rizika tiems, pas kuriuos riebalai yra linkę kauptis aplink sėdmenis.

Taip, tiesa – menkas raumenynas yra vienas iš liudininkų, jog medžiagų apykaita organizme dėl neteisingos mitybos ir fizinės veiklos yra sutrikusi. Todėl celiulitu gali pasidžiaugti ir liesoki. Kai būsite turguje ir pirksite mėsą, atkreipkite dėmesį į lašinius. Jie yra dviejų rūšių – vienus sudaro grynas riebalas, o kitus – raumenuko ir riebaliuko sluoksniai. Jei kiaulaitė buvo vaikoma ir turėjo galimybę ėsti įvairaus natūralaus maisto – žolės ir t.t., mažiau  gavo  miltų, bulvių, tuomet ji virs antruoju variantu, jei ji buvo tik šeriama miltais, bulvėmis ar kombinuotais pašarais  ir gulėjo, tuomet – variantas pirmas. Kuri kiaulė bus labiau linkusi į celiulitą, paliekame spręsti patiems.

Celiulitas, tai ne kas kita, kaip riebalų, šlakų, vandens darinys susikaupęs tarp jungiamojo audinio. Kad šis darinys nesusidarytų, Jūs turėtumėte pasistengti sugebėti laiku tam užkirsti kelią. Kokias priemones turėtumėte pasitelkti į pagalbą?

O tai kodėl tas vanduo, tie riebalai, ir tie šlakai ten kaupiasi? Yra storulių vyrų, kurie neturi celiulito. Ne susikaupime priežastis.  Priežasties rašinyje kaip ir nesimato. Kad užkirsti, visų pirma reikia žinoti ką ir kur užkirtinėti.


Užkirskite kelią celiulitui

Oho kaip garsiai riktelėjome!

Labai įdomu ką gi pasiūlys natūralaus gydymo atstovai.

Šiandien anticeliulitinių priemonių yra labai daug. Siūlomi įvairiausi pratimai, kremai, masažai, dar painiau kai vienos priemonės nuneigia kitas, įvyksta prieštaravimai. Kaip elgtis tada?

Pateikiame Jums ne priemones, o celiulito šalinimo ir apsisaugojimo nuo jo sukonkretintus būdus:


Ohoho kaip užsimojom!!!!

    Sunormalizuokite savo kūno svorį, jei reikia – atsikratykite antsvorio. Celiulitas – riebalai, todėl esamas ansvoris tik dar labiau juos „pamalonina“ ir jį sustiprina.  Sunormalizavę svorį – Jūs panaikinsite ir celiulitui palankią terpę, todėl laikui bėgant, kad ir nenaudotumėte daugiau jokių kitų priemonių, jis turėtų pradėti palaipsniui mažėti.

Tik ką rašėte, kad celiulitas kamuoja ir antsvorio, ir nedaug riebalų turinčius, o dabar taip garsiai pradėjote nuo svarstyklių. Ką pasiūlysite tiems celiulitininkėms liesiokėms? Tai gal visgi ne antsvoris yra priežastis, o kas nors kita. Analizuojate proceso tarpinį etapą, o ne jo pradžią.

    Bandydami atsikratyti nereikalingo ansvorio – nebadaukite, darykite tai sveikos, subalansuotos mitybos pagalba. Valgykite daugiau vaisių, daržovių, venkite daug riebalų turinčio maisto, kuris tik dar labiau suaktyvina celiulitą, ribokite druską, aštrius prieskonius, nes jie sulaiko organizme skysčius, o tai blokuoja šlakų pašalinimą iš organizmo.

Taip, pradėkite valgyti vaisius ir celiulitas subujos dar daugiau. Pievas rašote, natūralistai. Nustokite valgyti riebalus, pradėkite šerti mitochondrijas tik gliukoze, ir turėsite visą krūvą problemų. Visų pirma nuolat norėsis valgyti ir bus labai sunku susitvarkyti su insulino pliūpsniais kraujyje, nes gliukozė raumenis nėra pats optimaliausias kuras – riebiosios rūgštys turi daugiau nei dvigubai kalorijų nei gliukozė. Trigliceridai lygiai taip pat sėkmingai susidaro ir nuo gliukozės ar fruktozės pertekliaus. Siūlymas riboti aštrius prieskonius rodo, kad rašytojai apie organizme vykstančius procesus išmano... nieko. Pasivartykite ajurvedą bent jau, kad suprastumėte, kad tik ugnis gali sudeginti riebalus, o jei moksliškai – oksidacija. Valgykite vaisius ir nevalgykite druskos, ir jūsų inkstai pavargs labai greitai – jie  nesunkiai susitvarko su padidėjusiu druskų kiekiu kraujyje, bet labai blogai ima dirbti, kai jame nuolat  vyksta gliukozės šuoliai. Ne natrį riboti reikia, o didinti kalio kiekį, kurio daugiausia patariama gauti su daržovėmis.

    Jog organizmas gebėtų laisvai pašalinti jame susikaupusius šlakus, toksinus, riebalus ar besikaupiantį vandenį, turėtume padėti jam – „atverti kelius“ į aplinką. Organizmo latakai turi būti praviri, laisvai kvėpuoti privalo ir odos poros.

Siūlymas taukus sunkti per odą irgi? Vandenį irgi pilsime lauk per odą? O gal visgi vandeniui šalinti pasinaudosime klasika – per inkstus?  Reiktų natūralistams žinoti, jog vanduo per odą šalinamas visai kitu tikslu – reguliuoti kūno temperatūrą. Gal visgi riebalus sudeginti yra lengviau, nei juos prakošti per odą?

    Celiulito pažeistą odą patariama dažnai masažuoti, šveisti švelniomis valomosiomis priemonėmis. Oda turi laisvai kvėpuoti. Ypač naudinga išbandyti karštas vonias – pagulėkite jose ir net patys nustebsite, kad po jų oda bus daug glotnesnė.

Jo, pagulėkite karštoje vonioje, kad organizmas išmestų į kraują papildomą kiekį sterolių, nuo kurių poveikio, kai išlipsite iš vonios ir pavalgysite, prisidės dar papildomas kiekis riebalo ant savo šlaunų. Natūralistams sunkiai suvokiama, kad tik šaltis, o ne karštis skatina organizme oksidaciją - katabolizmą. Šiluma skatina augimą – anabolizmą. Išlipę iš vonios dar pasinaudokite patarimu valgyti vaisius (žmonės dažniausiai įsimena šią patarimo vietą, o ne tą apie daržoves) ir anabolinis procesas garantuos bekono požymius. Natūralistams nėra žinoma, kad viena iš celiulito gydymo procedūrų yra krioterapija - gydymas šalčiu.
 
    Medikai pastebi, jog itin teigiamą poveikį celiulito gydymui turi dažnas vandens gėrimas. Išgerkite kasdien po šešias ar net aštuonias stiklines vandens, derinkite tai su sportu, ir Jūsų organizmas iškart pradės daug aktyviau šalinti nereikalingas medžiagas, kas paspartins ir celiulito nykimą.

Pirmas blaivesnis patarimas. Taip, iš tiesų fiziniai pratimai skatina oksidaciją ir riebalų deginimą. Tik, kad toliau šis patarimas nebuvo vystomas, nes natūralistų žinios ties šia riba ir pasibaigė. O juk reikėjo žmonėms paaiškinti, jog nuvarginti raumenys ne ties probleminėmis vietomis suvalgys visas adrenalino atsargas ir celiulitiniam riebalų deginimui neliks nieko. Todėl po tokio patarimo pvz, nuvargintų rankų raumenų daugės, o celiulitas kaip buvo, taip bus. Varginti reikia tik tuos raumenis, kurie yra po celiulitu. Ir per vieną dieną varginti ne daugiau vienos raumenų grupės. Be to po šių pratimų valandą nevalgyti nieko, o po to bent jau pusdienį maitintis maistu, kuriame yra atitinkamas lėtų angliavandenių, riebalų ir baltymų santykis – 5:3:2. Celiulitas tampriai  susijęs su limfos tekėjimu ir jos sudėtimi, todėl būtina skatinti limfos tekėjimą, dėvėti nevaržančius limfos tekėjimo drabužius ir maitintis taip, kad ji nebūtų nuolat tiršta.

    Žmonėms, kurie turi celiulitą, reikėtų pasirūpinti savo mityba taip, jog  kasdien būtinai pavyktų bent po vieną kartą išsituštinti ir reikia stengtis, kad jokiu būdų nesusiformuotų vidurių užkietėjimas.  Turint celiulito problemą, labai svarbu, jog maistas būtų kuo greičiau suvirškinamas ir per ilgai neužsilaikytų skrandyje, o vėliau ir žarnyne, todėl valgykite dažnai, bet po truputį, vakarais – maisto išvis atsisakykite. Medikai taip pat pataria vengti vartoti šalto maisto ar šaltų gėrimų – šaltis susiaurina stemplę ir skrandį, kas tik dar labiau sulėtina ir apsunkina patį virškinimą.

Ir vėl pavarė natūralistai į pievas. Ir dar taip akivaizdžiai. „Medikai pataria nevalgyti šalto maisto ir negerti šaltų gėrimų.“ Tie medikai, kurie taip pataria, tokie patys asilai, kaip ir natūralistai. Jie bent fiziką pastudijuoja lai nors šiek tiek, kad susivoktų, jog išgėrus šalto vandens, organizmas tam, kad atstatyti kūno temperatūrą, turės sudeginti dalį savo energetinių resursų – tai yra riebalų. Klausykite medikų ir jokiu būdu nedeginkite savo riebalų, saugokite juos celiulito labui.
Atsisakykite maisto vakarais ir vietoj raumenų, turėsite riebalus – organizmas atsistato ir augina raumenis  miegant.
Ir valgykite dažniau, kad insulino nuolat trūktų ir maisto medžiagos (gliukozė tame tarpe taip pat) pakliūtų ne į raumens skaidulas, o būtų paverstos riebalais ir sukrautos į lašinius, nes riebalinėm ląstelėm insulino nereikia,o į raumenis be insulino gliukozė iš kraujo nepatenka. Beje, neblogas straipsnis apie tai internete yra čia.

O kuo blogai, kad maistas virškinamas lėtai? Nebus gliukozės šuolių kraujyje. O tai blogai? Atvirkščiai – maisto įsisavinimą reikia lėtinti, tai yra valgyti ne vaisius, kurie praskrenda skrandį tranzitu, o riebalus, kad organizmas energetinius substratus gautų ne vien iš maisto, bet ir būtų priverstas imti deginti savuosius, tai yra celiulitą.
„Geriausia“, kad neužkietėtų viduriai yra valgyti džiovintus vaisius – razinas, abrikosus, ananasus, kriaušes, obuolius ir t.t. Ir kuo daugiau.

    Pastebima, jog celiulito atsiradimui įtakos turi ir per didelis raumenų įtempimas. Atpalaiduokite juos masažuodami, giliai kvėpuodami. Atsipalaiduokite ir emociskai, nes būtent streso metu stresą jaučia ir raumenys, kurie iškart įsitempia.

Pastebima, jog kvailiau ir neparašysi. Jau pats raumuo nesąmoningai įsitempdamas rodo ką reikia daryti, tačiau natūralistams tai nė motais. Atvirkščiai – patyrus stresą raumenis reikia kuo labiau apkrauti, kad išsiskyrę  kortikosteroidiniai hormonai negriautų sveikatos, o būtų sunaudoti raumenyse. Sapalionės, nes  masažuojamas raumuo taip pat dirba ir naudoja energiją, kaip ir įsitempęs. Kam dar varginti rankas ir versti jas sunaudoti adrenaliną savo apykaitai, kai jį gali sunaudoti po celiulitu įsitempęs raumuo? Be to masažo, kurį atlieka ne specialistas, metu dažnai pažeidžiamas smulkių limfagyslių tinklas, o nuo to celiulitas didės dar labiau.

    Gilus kvėpavimas – vaistas nuo visų jėgų, kuris šiuo atveju taip pat labai efektyvus: kvėpuokite ir dar kartą kvėpuokite - kuo giliau ir kuo ramiau. Toks kvėpavimas ne tik atpalaiduoja, bet ir sustiprina raumenis.

Kvėpuokite kol nusikvėpuosite graban. „Vaistas nuo visų jėgų...“ ??????
Kuriuos raumenis sustiprina? Pilvo. O ką darysime su šlaunimis? O ką darysime nuo per didelį krūvį gavusiais eritrocitais ir atidavusiais jį artimiausioms kraujagyslėms (jei kvėpuosite krūtine), ir taip jas sužalojant? Visiškas natūralus nesupratimas apie ką rašoma. Pabandykite kuo giliau pakvėpuoti, tik prieš tai įsitverkite kur nors tvirčiau, kad po procedūros susvaigę nenuvirstumėte galvą į verdantį puodą, nes šiuo patarimu labiausiai naudosis namų šeimininkės. Neįmanoma be  medžiagų apykaitos reguliavimo kitų dedamųjų, priversti organizmą giliau kvėpuoti. Tai lygiai tas pats, ką bandyti arklį kinkyti paskui vežimą ir pliekti jį po to botagu.

      Pravartu būtų išmokti kvėpuoti ir diafragminiu būdu, nes būtent toks kvėpavimas itin aktyviai padeda deginti riebalus. Jei nesiseka patiems – visada galite palankyti jogos ar kitus meditacinius, antistresinius užsiėmimus.

Riebalus degina bet koks kvėpavimas, gerbiamieji natūralistai. Tiek krūtininis, tiek diafragminis. Tik skirtumas toks, kad kvėpuojant diafragma daugiau įkraunama eritrocitų ir optimaliu krūviu, tai yra ima organizmu tekėti normali elektros srovė, o ne žaibuoti žaibai, kai kvėpuojam giliai krūtine. Be to, nuo kvėpavimo diafragma organizme ima geriau tekėti limfa.

Oficialioji medicina sako: "Šiuo metu dominuoja keturios pagrindinės celiulito atsiradimo hipotezės: specifinė, nuo lyties priklausanti, odos architektūra (celiulitas būdingas daugumai moterų ir nedaugeliui vyrų), jungiamojo audinio pakitimai (tinklelio prilaikančio riebalines ląsteles), kraujagyslių pakitimai, uždegiminis faktorius."

Kodėl celiulito beveik nėra gentyse, gyvenančiose ne civilizuotai? Todėl, kad jų mityba ir gyvenimo būdas yra kitoks.

Kas sukelia to jungiamojo audinio pakitimus? Jungiamajam audiniui pastatyti reikia aminorūgščių. Jų trūkumas ir sudaro sąlygas mažėti kolagenui ir keistis jo struktūrai.

Kraujagyslių ir limfagyslių pakitimai susiję su gyvenimo būdu ir bendra medžiagų apykaita – ką valgom, geriam, tas ir teka jomis.

Uždegiminis faktorius – vartokite kuo daugiau Omega6 ir arachidono rūgšties perteklius garantuos uždegimus.

Ne keturios atskiros hipotezės, o viena, nes visi keturi faktoriai daro poveikį celiulito susidarymui.

„Girdėjom, kad skambėjo varpas, bet kurioj pusėj – biesas žino...“ Tai štai kuo šeria savo celiulitinius gerbėjus imunitetas.lt.

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (12)
 
Dr. Vytautas Stonkus
2012.03.06 HomoSanitus /
Po žarnyną su siurbliu?
2011.11.21 HomoSanitus / Age
Yra šiukšlintojai ir yra  šlavėjai. Kad nebūtų šiukšlių ar būtina samdyti šlavėjus?  Rezultatas bus kur kas geresnis, jei išvaikysite šiukšlintojus. Kadangi laikas nuo laiko į HS vis įmetama Google reklama “Žarnyno valymas Daktarė Jelena Tulčina Patikima. Naudinga. Efektyvu.“, tai apie ją išreiškiame savo analitinę nuomonę kitokia spalva: Žarnyno valymas Pasaulio statistiniai duomenys (kas tai yra „pasaulio statistiniai duomenys“?) patvirtina medicinos specialistų (kurių? Absoliučiai visų? Nesutinkame. Kai kurie tvirtina, kad daugelio ligų pradžia, tame tarpe ir žarnyno patologija,  susijusi su kitais faktoriais) nuomonę, jog daugelio ligų pradžia yra susijusi su žarnyno patologija (o mūsų specialistų nuomone daugelio ligų...
 
Mobilus ryšys - pavojus ateičiai
2011.06.07 HomoSanitus / Genovaitė šunokienė
 2007 metais  susirgau kraujo vėžiu - limfoma. Kaime, kur aš gyvenu, vėžiu susirgo 10% gyventojų.  Kilo  įtarimas, kad tai sukėlė per žemai ir per arti pastatyti mobilaus ryšio siųstuvai, todėl nuo to laiko domiuosi mikrobangų spinduliuotės poveikiu sveikatai, seku pasaulinę informaciją šia tema. Ir taip pamažu ėmiau suprasti su kuo susiduriame, kodėl žmonės to pavojaus nesupranta.  JIE NEŽINO, negirdi mokslo žmonių įspėjimų , jie reklamos įtikinti, kad telefonai yra saugūs. Mobilaus ryšio skleidžiama  elektromagnetinė tarša išplito nepastebimai, (kaip ir pas mus, kai nė mažiausio dėmesio nekreipėme, kai šalia mūsų namų tuos siųstuvus montavo, o dar  po metų net pati pasirašiau žemės nuomos - 400m nuo namų - mobilaus ryšio bokšto...
Makaronai Valstiečiams
2011.05.15 HomoSanitus / Age
Yra Vilniaus universiteto Onkologijos institiute  toks fitoterapeutas Juozas Ruolia. Neaišku kokių paskatų vedamas, jis pats nukeliavo ar pas jį atkeliavo Valstiečių laikraščio žurnalistė, žodžiu, jie – susitiko. To susitikimo tikslas aiškus – abipusė nauda – laikraščiui populiari informacija, daktarui – pacientų eilės prie durų. Būtų gal viskas ir neblogai, tačiau kai perskaitai tokį straipsnį, pradedi nelabai suvokti kam iš tikro galvoje trūksta vieno elektrodo – ar tam, kuris sako, kad „Medžiagų apykaitos proceso metu organizme susidaro laisvųjų radikalų – organinės kilmės medžiagų, pusiau angliavandenių, pusiau riebalų, vandenilio, deguonies darinių be vieno elektrodo.“, ar skaitančiam straipsnį. Galima būtų pagalvoti, kad tai korektūros klaida, tačiau...
 
Realybė: tyrimai parodė karčią tiesą
2011.05.08 HomoSanitus / V.P.
Dar visai neseniai gyvenau normalų gyvenimą: turėjau puikią šeimą, gerą, mėgstamą darbą ir nesiskundžiau sveikata. Man buvo tik 54 metai, gyvenimas atrodė puikus. Praėjusių metų pradžioje, atlikus kraujo tyrimus - didelis cholesterolio kiekis kraujyje privertė susimąstyti. Bet ne tiek, kad iškart norėtųsi pulti pas gydytojus. Dirbau tolimųjų reisų vairuotoju, važinėjau reisais Maskva – Europa. Išvažinėta daug Europos šalių, Rusijos miestų, daug pamatyta. Tąkart nuvykau į Maskvą, užtrukau muitinėje, nes atvykau kaip tik per išeigines dienas. Ilsėjausi, kaip ir kiti ten atvykę vairuotojai, savo automobilyje. Buvo 2010 metų sausio 17-osios sekmadienio vakaras. Tik staiga pajutau, jog pradėjo tirpti rankos, pradėjo pilti šaltas prakaitas, pasidarė bloga. Sveikas protas dar sakė, kad reikia...
Petition for the European Members of Parliament
2011.04.23 HomoSanitus /
We call on the European Commission to stop the Traditional Herbal Medicinal Products Directive (THMPD), Directive 2004/24/EC, which is set to remove access to the vast majority of herbal medicinal products beginning 30 April 2011.
 
Sveikatos Kuodas
2011.03.07 HomoSanitus / Age
"Bendrasis cholesterolis yra vienas iš kraujo riebalų...“ – štai tokiu „perlu“ pradeda savo kalbą medicinos profesorė Žaneta Petrulionienė. Studijų metais ji per paskaitas, kai buvo dėstoma apie cholesterolį, sėkmingai skraidė padebesiais išjungusi savo organizmo klausos įtaisą. Teigiama taip, tarsi kitose organizmo vietose cholesterolio ir su žiburiu nesurasi. O juk cholesterolis sintetinamas kiekvienoje organizmo ląstelėje ir didžiausias jo kiekis sintetinamas kepenų ir žarnyno ląstelėse. Nuo kada bendrasis cholesterolis atspindi riziką širdies ir kraujagyslių ligoms, profesore? Bendrasis cholesterolis susideda iš aušto ir žemo tankio lipidų sumos. O kaip bus, kai bendrojo cholesterolio norma bus padidinta, tačiau toje sumoje liūto dalis teks aukšto tankio cholesteroliui? Jokios...
Besėdint salėje
2010.11.17 HomoSanitus / Rūta S.
Kartais imi ir atsiduri salėje. Ne visai savo noru, būryje įvairaus amžiaus žmonių. Ir turi pasirinkimą skaityti knygą, snausti ar bandyti klausyti apie ką kalbama. Kas gi tas kalbantysis? Pusamžis vyras, neurologas, dirbantis viename iš garsių medicinos centrų, važinėjantis į pasaulines gydytojų konferencijas. Pavardė? Retai domiuosi pavardėmis, tai ir šį kartą praklausiau. Kalbėjo jis apie skausmą, kada jį reikia malšinti, kada susilaikyti, kada koks vaistas tinkamiausias. Bet ne tai buvo įdomu. Įdomus buvo tik vienas sakinys. Ištaręs žodį „osteoporozė“, gydytojas trumpam nutilo, po to  tarstelėjo : „hmmm, na, ne visi nozologiniai vienetai (ligos) yra tokie, kaip teigiama, kai kurie yra truputį sukurti, truputį pritempti..... O ar žinote, kas tai daro? .....hmmm....“ Gydytojas žvelgė į salę,...
 
Kažkam ašaros, o kažkam byrantys pinigai
2010.11.09 HomoSanitus / Age
  Jei nori nustatyti ar geras gydytojas, žvelk į jį patį – jame viskas matosi "Iškankintas veidas Narzano..." (fragmentas iš nemirtingos rusų kino klasikos) Šiuos žemiau esančius pastebėjimus paskatino parašyti vakar pamatyta sveikatos tema laida per TV3. Laida buvo apie maskvietį „profesorių“ V.Borisovą. Kodėl kabutėse titulas?  Nesiseka žmonėms su šia pavarde Lietuvoje. Kodėl?   Žiūrėjome laidą kartu su kilmingos veislės savo draugu keturkoju Pupsu. Įdėmiai. Ir aš, ir jis. Po laidos Pupsas pakilo ir staigiai pareiškė norą vykti, kurį išreiškė pasibraižymais apie lauko duris. Paklausus „nu, pas Borisovą varysi?“, geriausias žmogaus draugas pritariamai amtelėjo ir mes išvykome. Ne pas Borisovą. Šiaip,...
Filmas apie elektromagnetinį spinduliavimą
2010.03.17 HomoSanitus / Age
,Grėsmingas signalas” – dokumentinė juosta, pateikianti šokiruojančius ir niekur iki šiol negirdėtus faktus apie vieną didžiausių šio amžiaus biologinių eksperimentų – masinį mobiliųjų telefonų ir jų skleidžiamos elektromagnetinės spinduliuotės plitimą. Mobiliaisiais telefonais naudojasi daugiau kaip pusė pasaulio gyventojų. Skaičiai – didėja kasmet. Bazinės mobiliojo ryšio stotys, idant pasaulis galėtų kalbėti mobiliuoju telefonu, masiškai dygsta greta gydymo įstaigų, vaikų darželių, mokyklų, gyvenamųjų namų. Gero ryšio kaina – pavojus gyvybei. Apie tai kol kas tik šnibždamasi, o elektromagnetinės spinduliuotės sukeltų ligų istorijos kruopščiai slepiamos. Viename iš savo interviu, kalbėdamas apie 18 mėnesių trukusį faktų rinkimą filmui,...
 
Taupome elektrą, o sveikatą?
2010.03.07 HomoSanitus / Age
Filmas, kuris Coca-Cola kompanijai nepatinka
2010.02.14 HomoSanitus /
 
Gripas ir homeopatija - šarlatanų
2009.12.01 HomoSanitus / Vaidotas Jocys
2002 metais amerikiečių fokusininkas Džeimsas Rendi pažadėjo padovanoti milijoną dolerių tam, kuris laboratorinėmis sąlygomis atliks eksperimentą, įrodantį homeopatinių vaistų efektingumą. Milijonas kol kas savo vietoje – drąsuolių neatsirado. Kaip apgaudinėjami Lietuvos žmonės Šiame puslapyje  aptariami du Lietuvoje reklamuojami homeopatiniai preparatai - „Tonsilotrenas“ nuo anginos ir „Oscillococcinum“ nuo gripo. Homeopatinius preparatus nereikėtų maišyti su žoliniais preparatais.  Homeopatiniai preparatai priklauso ne oficialios medicinos, bet „alternatyvios medicinos“ grupei ir remiasi pseudo-moksliniu teiginiu, kad vanduo turi „atmintį“. Iki šiol ši savybė nebuvo įrodyta moksliniais eksperimentais. Nenuostabu, kad žymūs mokslininkai ir daktarai visame...
ŽIV , Nobelis ir šnobelis 2
2008.10.14 HomoSanitus / Age
Ar neatrodo 1984 metai senokais?     EPE: Ne, nes tada buvo atlikti geriausi eksperimentai išskiriant ŽIV. Tie eksperimentai gyvybiškai svarbūs, nes viskas, ko mus šiandien moko apie ŽIV,  paremta tais eksperimentais. Viskas?     EPE: Taip.Viskas be išimties. Šiais eksperimentais grindžiama ir tai, kad buvo išskirta ŽIV dalelė, ir todėl jais remiasi bet kuris pareiškimas apie ŽIV egzistavimą. ŽIV baltymai, naudojami  testuose antikūnams nustatyti, RNR, naudojama ypač vaikų, infekuotų ŽIV,  diagnozavimui ir dabar naudojama taip vadinamam virusinės apkrovos matavimui. Ir taip toliau. Bet klausimas kiek yra geri šie eksperimentai? Pakankamai geri?     EPE: Pakankamai geri, kad pareikšti, jog egzistuoja unikalus retrovirusas, vadinamas ŽIV,...
 
ŽIV, Nobelis ir šnobelis
2008.10.13 HomoSanitus / Age
Taip jau gavosi mane gaminusiems ir mane gimdžiusiems, kad išlindau į šį pasaulį labai didelis,  su labai ilga ir jautria pasaulio keistenybėms nosimi. Aplinkiniai galvojo, kad ta nosis laikui bėgant susitrauks, deja, ji tik ilgėjo ir kuo toliau, tuo labiau ji  kliūva už visokių, kitiems atrodančių nereikšmingais, dalykų. Štai neseniai įteikė 2008 metų Nobelio medicinos premiją Francoise Barre-Sinoussi ir Lucas Montagnier už AIDS sukeliančio žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) atradimą. 1932 metais gimęs L.Montagnier yra profesorius emeritas ir Paryžiuje įsikūrusio Pasaulinio AIDS tyrimų ir prevencijos fondo direktorius.    Pasirodo, kad mano ilga nosis nėra originali ir kur kas ilgesnes turi Australijos mokslininkų komanda, kuri pasauliui atskleidė ŽIV viruso egzistavimo įrodinėjimų plonybes, kurie po...
Bičiulės Maximos tikrasis rūpinimasis mumis
2008.09.26 HomoSanitus / Age
Mūsų „bičiulė“ Maxima taip rūpinasi mūsų sveikata, jog net nusamdė ir didžiosiomis raidėmis bei „bold'u“ straipsnyje išskyrė SVEIKOS MITYBOS specialistą med. dr. Rimantą Stuką, su kurio pagalba sukurpė straipsnelį apie cholesterolio žalą ir davė jam iš tiesų vertą pagarbos pavadinimą „Apie cholesterolį – išsamiai“. Na jei tai išsamus straipsnis apie cholesterolį, tai tada tiek daktaro, tiek Maximos vadovų  žinios tikrai yra tokios beribės, maždaug kaip balos platybės už tvartelio kaime pas močiutę. Beje, šiam sveikos mitybos konsultantui vertėtų pasidomėti kodėl Maxima pardavinėja daržoves ir kitas maisto prekes, kurios yra  pradėję gesti – visi matėme vežimėlius daržovių skyriuose su suvytusiomis ir apipuvusiomis daržovėmis ar vaisiais. Normaliose...
 
Kvailio diena
2008.09.20 HomoSanitus / Age
„Paskutinį rugsėjo šeštadienį tradiciškai bus minima Pasaulinė širdies diena. Ta proga Lietuvos širdies asociacija rugsėjį paskelbė Širdies mėnesiu ir kviečia pasidomėti, kodėl sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis taip sparčiai daugėja. Kodėl jomis serga visi jaunesni žmonės, kodėl jos prilyginamos epidemijai?“ Štai tokia pradžia pradedamas straipsnis „Valstiečių laikraštyje“ (tekstas išskiriamas tradicine Lietuvos valstiečiui spalva - žalia). Diena tradicinė, pasaulinė. Kodėl? Todėl, kad turime problemų su centriniu kraujo siurbliuku. Neturėtume problemų – neskelbtume pasaulinių dienų. Jas skelbiame tada, kai atsiranda koks nors negeras ar nepageidaujamas reiškinys visuomenėje. Tai tarsi šventės antipodas, gedulas, liūdnasis...
Baltojo chalato kliedesiai
2008.09.08 HomoSanitus / Age
Ką galima pasakyti apie gydytoją, kuris neišmano apie gripo viruso kitimo ir dauginimosi subtilybes, bet lenda į masines informacijos priemones ir bando savo padrikomis mintimis reabilituoti beprasmę vakcinaciją? Perskaičius jo mintis, galvoje gimsta tik du variantai – arba jam tinkamai atlyginta, arba jo mokymosi procesas nutrūko taip ir neprasidėjęs. Štai prieš keletą metų Klaipėdos miesto pirminės sveikatos priežiūros centro Pediatrijos skyriaus vedėja Lilija Girčienė į „Vakarų ekspreso“ redakciją kreipėsi kolegų vardu su dideliu noru paprieštarauti homeopato V.Misio tiesoms apie skiepus prieš gripą. Žemiau ištrauka su pariebintais HS komentarais: "Norim paklausti Vidmanto Misio, iš kur tokios žinios, kad vakcina sukelia cukrinį diabetą ar kitas ligas? (Gydytoja taip užsiėmus,...
 
Ar reikia bendrauti ultragarsu su dar negimusiais?
2008.09.04 HomoSanitus / Age
Besilaukiančios mamytės ir dar labiau belaukiantys tėtukai dega nekantrumu sužinoti kas gi gims jiems, kurios lyties atstovas papuoš jų giminės geneologinio medžio šaką. Ir tada važiuoja būsimoji mama pas gerbiamus ginekologus, o pastarieji be didelių skrupulų guldo naują gyvybę bekuriantį organizmą po prietaiso, kurio veikimas remiasi ultragarso gebėjimais, „rėkiančia gerklyte“  tokio aukštumo gaidomis, kad mūsų ausytės nesugeba fiksuoti – juk mes ne šikšnosparniai. Bet prietaisas - „šikšnosparnis“, jis pats pasiunčia, pats ir paklauso, ir dar daktarėliui parodo vaizdeliu tai,  ką išgirdo. Ir džiaugiasi abu – mama, kad gims lauktasis ar lauktoji, o daktarėlis, kad subyrės kišenaitėn atsidėkojimas.   Kai mes skaitome labai materialią...
Energetinis batonėlis su nuodais?
2008.07.31 HomoSanitus / Age
OLIMP BATONĖLIS MATRIX PRO 32 tai: Ypatingai daug baltymų turintis energetinis batonėlis Nuostabaus aromato, glaistytas dietiniu šokoladu 80g batonėlyje net 26g aukščiausios kokybes išrūgų izoliato baltymų(WPI) Tik 2,9 g cukraus Vitaminų ir mineralų komplekas Puikiai tinka visiems, norintiems papildyti dietą baltymais bei nepriaugti riebalinės masės Puikiai tinka asmenims, kurie savo dietoje vartoja mažai angliavandenių Puikus, visapusiškai pilnavertis užkandis Ypatingai tinka vartoti kaip užkandis darbe, mokykloje ar kelionėje Saldintas cukraloze Ypatingai mažas riebalų kiekis Vanilės, kokoso, šokolado skoniai. Taip, svarbiausia daug momentinės energijos, o po to kas bus - nelabai svarbu. Svarbu esamas momentas ir jo jėga. Matyt siūlantys nelabai žino kas per...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
6 metų dukra prekybos centre logiškai paklausė: "Mama, o kodėl parduotuvės vis pardavinėja cigaretes, jeigu jos yra nuodai?"
Iš HS skaitytojos Dianos komentaro
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės