Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
? papilomos virus? - blaiviomis akimis
Pagrindinis / Homo Sanitus / Turinys / Skiepai / ? papilomos virus? - blaiviomis akimis
Šių metų Nobelio premiją medicinos srityje gavo du prancūzai  už AIDS viruso atradimą (apie jų „atradimo“ metodus bus kitame straipsnyje) ir vienas vokietis – už žmogaus papilomos viruso(ŽPV) tyrinėjimus.
Haraldas zur Hausenas „nusipelnė“ mums tuo, kad „įrodė“, jog moterims gimdos kaklelio vėžį sukelia papilomos virusas. Sukėlė abejonių kabutės ant dviejų žodžių? Ir man. Tik ne kabutės, o H.zur Hauseno įrodymai. Ar patikėtumėte, jei jums pradėtų aiškinti, kad grybai auga dėl to, jog lyja lietus? Juk grybai beveik visada dygsta po lietaus. Grybų augimo priežastis lietus? O gal žemėje esanti grybiena?

Nuo šiol bus  teigiama, kad gimdos kaklelio vėžį sukelia papilomos virusas, tačiau skaitome literatūrą ir matome :
Žmogaus papilomos virusų galima aptikti 99,7 proc. moterų, kurioms histologiniais metodais patvirtintas gimdos kaklelio vėžys...“

Kitame šaltinyje:
„Įrodyta, kad 99,77 proc. gimdos kaklelio vėžio atvejų sukelia žmogaus papilomos virusas..“

Jeigu sakoma, kad grybai auga dėl žemėje esančios grybienos, tai šitas teiginys tvirtinamas visu šimtu procentų, bet ne 99,7%. O gal 0,03% grybų išauga dėl kokių nors kitų priežasčių, o ne dėl grybienos?

O štai šitie jau gąsdina mažiau, jau tik 70% :
„„Было также установлено, что причиной 70% всех случаев цервикального рака является заражение именно этим вирусом.“
(Buvo nustatyta,kad cervikalinio vėžio priežastimi 70% atvejų yra kaltininkas užsikrėtimas šiuo virusu)

Susitartų bent meluodami -  „Visų šalių „makaronų kabintojai“ - vienykitės!“

Štai ką teigia vienas šaltinis:
„Šiuo virusu yra užsikrėtę nuo 50 iki 80 proc. gyventojų, bet vėžys išsivysto ne visada.“

O štai ką teigia kitas:
„Maždaug 20 milijonų žmonių yra nuolat užsikrėtę žmogaus papilomos virusu (ŽPV)“

20 milijonų – tai  viso labo tik 0,3 procento gyventojų su virusu ŽPV? Ir iš jų dar ne visi susirgs vėžiu. Ir dar ne visi moterys.Tikrai bauginantis skaičius. Tai kuris meluoja ir gąsdina?

Štai čia teigiama:
Žinoma, kad iš daugiau kaip 100 nustatytų ŽPV tipų apie 40 pažeidžia lytinius organus.“

Čia  virusai pateikiami dar kitokiu santykiu:
ŽPV – tai daugiau nei 100 virusų grupė, virš 30 šių virusų yra perduodami lytiniu keliu...“

O čia jau protingesni, o gal elektroninis mikroskopas jų tobulesnis:
Yra užfiksuota net 120 ŽPV tipų. 20 iš jų sukelia vėžį.“

O šitie jau ramesni ir konkretesni ir jau tik 10 pavojingųjų atranda:
„В развитии новообразований в организме человека виноваты не более десятка папилломавирусов, наиболее опасные из которых – вирусы типов 6, 11, 16 и 18.“
(Dėl naujų darinių susidarymo organizme kalti ne daugiau kaip dešimt virusų, iš kurių pavojingiausi - 6,11,16 ir 18 tipo virusai)

Kadangi moteris daugiau remiasi gyvenime jausmu, o ne logika,  tai galima ja manipuliuoti  ir ją kvailinti?

Štai čia jau rašoma švelniau:
„Maždaug 10 iš 30 aptiktų viruso tipų retais atvejais gali įtakoti vėžio susiformavimą.“

Jau tik retais atvejais? Tai kam trimitai, ponai, jei tik retais?

O čia giriamasi, kad tik jie turi vienintelę vakciną nuo ŽPV:
Vienintelė tokia vakcina, gaminama amerikiečių vaistų kompanijos „Merck Sharp Dohm“

O čia pasirodo yra ir daugiau vakcinų :
Pasiskiepyti "GlaxoSmithKline" vakcina CERVARIX nuo gimdos kaklelio vėžio, sukelto ŽPV 16 ir 18 tipų galite šiose gydymo įstaigose.“

Manau statistinės uvertiūros jau pakaks. Jei to maža, kad įsitikinti, jog žmogaus papilomos viruso tema vyksta spekuliacijos, galite toliau kapstytis šaltiniuose ir pasipildyti kuriozais (o gal medicina nėra tikslus mokslas? Gal tai menas, kur potėpis vienoks ar kitoks nelabai keičia esmę?). Taigi grįžkime prie savo „grybų“.
  Oficialioji medicina teigia, kad ne visos moterys užsikrečia ŽPV ir ne visos moterys suserga gimdos kaklelio vėžiu (nors teigiama, kad iki 50-ties metų amžiaus šiuo virusu užsikrečia apie 80 procentų moterų). Tai rodo, kad žmogaus organizmas turi būdų kaip nuo viruso gintis. Ir tas būdas yra universalus – jūsų imuninė sistema. Jeigu ji yra normaliai funkcionuojanti, joks ŽPV organizmui nėra problema. O jeigu ji dirba prastai, tai, pasiskiepijus nuo ŽPV gimdos kaklelio vėžio, jo  gal ir išvengsite, bet jis tuomet išsivystys kitoje vietoje, nes priežastis – nusilpusi imuninė sistema. Nuo visų galimų virusų nepasiskiepysite. Vakcina prieš  ŽPV neapsaugo nuo vėžio, ji tik atitolina jį ir nukreipia į kitą organą.
  Tiek H. zur Hausenas, tiek skaičiais manipuliuojantys gydytojai nelabai suvokia (matyt naudinga jiems tai), kad gimdos kaklelio vėžio priežastis nėra virusas. Virusas – tai tik dažniausiai šį vėžį lydinti pasekmė. Taip, kaip ir grybai yra rudeninio lietaus pasekmė, o ne priežastis. Jei virusas būtų priežastis, jis būtų priežastimi visu 100 procentų. O kaip su tais gimdos kaklelio vėžio atvejais, kai histologiniame tyrime ŽPV nerandama? Kas sukelia vėžį tuo atveju?

   Kadangi gyvename pinigų religijos amžiuje, tai ir vienokio ar kitokio reiškinio priežastis didžiausia tikimybė rasti greta vienokio ar kitokio pinigų maišo, norinčio dar papilnėti. Scenarijus labai paprastas: eilę metų gąsdiname  statistiniais duomenimis apie gimdos kaklelio vėžį (tarsi kitų ligų būtų mažiau), po to randame kaltininką virusą, pagaminame skiepus, užtvirtiname savo „pasiekimus“ Nobelio premija ir mašina daugeliui metų į priekį sukasi, siurbdama šlamančius iš patiklių kišenių ir pumpuodama juos tolyn į skiepų kompanijų seifus.

Apie ŽPV daromus pokyčius organizme rašoma taip:
Dauguma (70 proc.) nežymių gimdos kaklelio audinio pakitimų per kurį laiką išnyksta, tačiau trečdalis negydomų pakitimų per 10 metų gali progresuoti iki onkologinės ligos.“

Susumuojame pateiktus procentus ir galutiniame rezultate gauname, kad gimdos kaklelio vėžiu per dešimtį metų gali susirgti tik 10% užsikrėtusiųjų. Atkreipiame dėmesį į medikų ir farmacininkų mylimą žodelį „gali“, ir į tai, kad šie procentai galioja tik tiems 20 milijonų pasaulyje užsikrėtusių žmonių, tai yra tiems 0,3%, kurie yra ŽPV nešiotojai. Paverčiame tas matematines  gydytojų manipuliacijas skaičiais į paprastus, žmonėms suprantamus skaičius ir gauname, kad ŽPV gimdos kaklelio vėžį per 10 metų gali sukelti tik 2 milijonams iš 6,5 milijardo, o tai tik 0,03%. Dabar dar atmeskite pusę (nes 20-tyje milijonų – pusė yra vyrai) ir gausite realų galinčių susirgti gimdos kaklelio vėžiu skaičių – 0,015%. Štai tiek susirgs, o gal ir ne. Didelis skaičius? Spręskite patys, palyginimui: per 10 metų autoavarijose pasaulyje žūsta 12 milijonų(žūsta, o susirgus gimdos kaklelio vėžiu,  imant  patį blogiausią atvejį – neišsivysčiusias šalis, miršta 85% moterų. Lietuva neišsivysčiusi šalis? Šioje vietoje onkologai ims girtis statistika apie Lietuvos medicinos pasiekimus gimdos kaklelio vėžio gydymo srityje - „Laiku nustatyta diagnozė beveik 100 proc. užtikrina sėkmingą ankstyvų gimdos kaklelio vėžio stadijų gydymą.“ ). Lietuvoje žūstančių keliuose šis skaičius  dar didesnis, o mirtingumas nuo savižudybių du kart didesnis, negu nuo autoavarijų. Kiek skiriama savižudybių prevencijai?

Štai tokie teiginiai pateikiami finaliniame akorde toms, kurios vis dar abejoja ir  nenori paaukoti savo pinigėlių antikūnų priverstinei kūrybai savo kūne:
 „Vakcina, veikianti prieš ŽPV, yra patikimiausias būdas apsisaugoti nuo susirgimo gimdos kaklelio vėžiu.“


Ar vakcina prieš ŽPV yra efektyvi? Taip, prieš tuos du štamus, kovai su kuriais buvo kurta, ji kovos gal ir sėkmingai. jei nebus komplikacijų. O kur kova dar su 13? Dabar mokslas nustatė jau  15 viruso atmainų, kurios gali sukelti gimdos kaklelio vėžį. Ar labai efektyvu skiepytis tik nuo 2, o nuo 13 – ne?

Lengviausiai pinigus iš žmonių išlupti metodu, kuriame bauginami tėvai vaikų galimomis problemomis. O dar geriau, jei pavyksta valstybiniu lygiu šį bauginimą atlikti. Tada paskelbiama priverstinė masinė vakcinacija ir byra visų mūsų mokėtojų pinigėliai į vakcinų kūrėjų ir jų platintojų kišenes.

Prof. V. M. Čigriejienė apgailestauja, kad per 30 mėnesių iš gimdos kaklelio vėžio profilaktikos programai skirtų beveik 12 mln. Lt panaudota tik pusė, o moterų sergamumas šia liga nemažėja: mūsų šalis pirmauja ES pagal moterų sergamumą ir mirtingumą nuo šios ligos.“
Nelabai aišku ko ta profesorė apgailestauja – ar, kad tik 6 milijonus pavyko į medicinos banką perpumpuot, ar, kad liga nemažėja. Jei gailestis ima, kad liga nemažėja, tai tik patvirtina šių priemonių bergždumą.

Skaitome vėl informaciją skiepytojų tinklapyje:
Nėra jokio „vaisto“ nuo žmogaus papilomos viruso(ŽPV) infekcijos. Daugeliui moterų ŽPV praeina savaime.“

Daugeliui ŽPV praeina savaime? Tai kam skiepytis? Gal reikėtų tuos pasaulinius   milijardus skirti  to mechanizmo „praeina savaime“ priežasčiai išsiaiškinti? O ši priežastis kai kurių mokslo žmonių yra išsiaiškinta. E.Revici jau senokai išsiaiškino, kad virusas tampa pavojingu tik tada, kai ląstelėje pažeidžiamas lipidų balansas –  dominuojant steroliams, virusai tampa pavojingais. Be to, rašytojams turėtų būti žinoma, kad savaime tik Šv.Marija pastojo, bet ir tai manoma, kad turėjo priežastį.:)

Dabar apie skiepijimosi nuo ŽPV naudą. Pasidomėkite apskritai apie skiepų naudą ir tada suprasite kiek tai jūsų organizmui naudinga.
Pasiskiepijusios merginos ir moterys įgyja imunitetą keturioms žmogaus papilomos viruso (ŽPV) atmainoms, kurios sukelia 70 proc.Gimdos kaklelio vėžio“

Efektyvumas menkas. Likę 30% - pakankamai didelė rizika.

Jei organizmas normaliai funkcionuoja, užsikrėtus ŽPV pagaminamas pakankamas kiekis antikūnų prieš šį antigeną ir jis sunaikinamas. Jei organizmas nusilpęs, tai ir pasiskiepijus, antikūnų bus pagaminta nepakankamai ir pavėluotai, ir ŽPV atliks savo misiją. Dėl šios priežasties, skiepytojai, ir neduodate  šimtaprocentinės garantijos.

Protingas žmogus dės lėšas į imuniteto tyrimus ir priemonių jam sustiprinti ieškojimą. Skiepai – tik vienos rūšies antikūnų gamybos stimuliatorius, bet ne viso imuniteto skatintojas. Nuo visų ligų sukėlėjų nepasiskiepysite, tačiau nuo visų ligų jus gali apsaugoti tik jūsų imunitetas, ir tik maksimaliai sutelktas dėmesys į jį gali duoti teigiamą ilgalaikį rezultatą - atsparų žmogų, ir atsparų ne tik papilomos virusui. Apie imunitetą – kituose straipsniuose.

P.S Na štai, praėjo tik daugiau kaip mėnesiukas po šio mūsų straipsnelio parašymo ir pasirodo, kad ne mums vieniems atrodo, jog ne viskas švaru tame Nobelyne : Nobelio premijos skirstytojai įtariami korupcija
Ir dar šiek tiek papildymui:Spain Withdraws Gardasil After Illnesses


Spanish health authorities have withdrawn tens of thousands of doses of Gardasil, a vaccine against the human papillomavirus vaccine (HPV), after two teenagers who received the shots were hospitalized.

The two girls were vaccinated last week as part of a vast government program targeting adolescents. A batch of nearly 76,000 doses of the vaccine has been withdrawn from the market.

The vaccine has been available since 2006.


  AFP February 10, 2009


Dr. Mercola's Comments:

Since its launch in 2006, 40 million doses of the Gardasil vaccine have been distributed worldwide, amidst a rash of side effects and complaints. At least Spanish health authorities were quick to act this time, when two girls became seriously ill just hours after receiving the shot.

In response, close to 76,000 doses of Gardasil were withdrawn from the market, all of them part of batch NH52670. Unfortunately, this is not a move to pull the vaccine from the market entirely; only use of shots from this particular batch has been suspended.

I don’t know what more health officials from all over the world could be waiting for to let them know how potentially dangerous this vaccine actually is.

Over 10,000 adverse reactions, including 29 deaths, have been reported to the Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) in relation to Gardasil -- and that is just from the United States.

Although Merck, which manufactures Gardasil, has reported a 16 percent decline in quarterly sales of the vaccine, and said it expects sales this year to be lower than expected, a massive campaign is still underway urging young girls to get vaccinated and become “one less” victim to cervical cancer.

This is going on in many parts of the world, including in Sweden, which recently announced all primary school girls will be able to be vaccinated with Gardasil for free starting in 2010.

Merck has also been pushing for an expansion of uses for Gardasil. In the U.S., the vaccine can also be promoted to prevent two rare vaginal and vulvar cancers, and Merck just recently filed for FDA approval to use Gardasil for boys!

What Types of Risks Does Gardasil Pose?

Side effects including paralysis and death have been reported in relation to Gardasil, among many, many others. Yet, on October 21, 2008 the Centers for Disease Control (CDC) in association with the FDA released a report alleging that the vast majority, or even ALL, of the 10,000+ adverse reactions reported are not related to the vaccine. Therefore, they say, Gardasil is safe.

How did they come to this conclusion? Only the investigators know, and the information is not being made public so independent researchers can make their own decisions.

Well, the National Vaccine Information Center (NVIC), which was co-founded by Barbara Loe Fisher, one of the top vaccine experts in the world, is now calling for the CDC and FDA to publicly release the study design, data, and names of principal investigators involved.

To not properly evaluate the risks of Gardasil, they say, is “a callous disregard for human life.” As Fisher said:

 “Parents of young girls and women cut down in their prime -- some of them paralyzed or dead within hours or days of getting Gardasil vaccine -- deserve better answers than a whitewashing of this vaccine’s very serious side effects.”

On NVIC’s Web site, you can read several stories of women and girls who have been seriously injured, and in some cases died, shortly after receiving this vaccine, including:

• Christina Tarsell, a 21-year-old college student majoring in studio arts at Bard College, who died suddenly and without explanation shortly after receiving the third Gardasil shot in June 2008.

• Gabrielle, a 15-year-old former gymnast and cheerleader who can no longer attend school and is suffering from severe headaches, heart problems and seizures since getting the vaccine. She has been diagnosed with Inflammation of the Central Nervous System as a result of a Gardasil vaccine reaction, and her condition continues to deteriorate.

• Megan, a 20-year-old college student who died suddenly, without explanation, about one month after receiving her third Gardasil shot. No cause of death was found.

• Ashley, a 16-year-old who became chronically ill after receiving Gardasil, and now suffers regular life-threatening episodes of seizure-like activity, difficulty breathing, back spasms, paralysis, dehydration, memory loss and tremors.

Sadly, Merck only studied the Gardasil vaccine in fewer than 1,200 girls under 16 prior to it being released to the market, and most of the serious side effects that occurred during the pre-licensure clinical trials were merely called a “coincidence.”

It is beyond me how that explanation can hold water, considering all the bad press coming out about this vaccine. NVIC has been following the risks of Gardasil closely, and just released a new analysis comparing the vaccine to another for meningitis (Menactra). They found, compared to Menactra, Gardasil was associated with:

• At least twice as many emergency room visit reports (5,021)
• Four times as many death reports (29)
• Seven times as many disabled reports (261)
• Three to six times more fainting reports

Further, there have been a dizzying array of reactions reported among girls who received Gardasil alone, without any other vaccines, such as:

• 34 reports of thrombosis
• 27 reports of lupus
• 23 reports of blood clots
• 16 reports of stroke
• 11 reports of vasculitis
• 544 reports of seizures

On top of this, in the VAERS database there are 467 “rechallenge” reports, which involve cases where there was a worsening of symptoms after a repeated vaccination -- and nearly 60 percent of them are for Gardasil!

What Makes The Gardasil Vaccine Even More of a Rip-Off?

It’s intended to prevent a virus (human papilloma virus, or HPV) your body can clear up on its own, and does so more than 90 percent of the time!

At least 50 percent of sexually active men and women acquire genital HPV infection at some point in their lives, according to the National Prevention Information Network (NPIN). Most often, the infection causes no symptoms at all, and is easily cleared up by your immune system. In some cases the infection can result in genital warts, and much less often, cervical and other genital cancers.

Even the National Cancer Institute says:

"It is important to note, however, that the great majority of high-risk HPV infections go away on their own and do not cause cancer."
 
So while Merck would like you to hear that 6 million women contract HPV annually -- they do not tell you most of those cases are harmless. Cervical cancer actually claims less than 3,900 women a year -- most of which are due to not getting regular Pap smears.

You should also know that Gardasil does not protect against all types of HPV, and you can still get cervical cancer even if you’ve been vaccinated. As the CDC states: 

“About 30% of cervical cancers will not be prevented by the vaccine.”

What this all boils down to is that Gardasil is largely ineffective, potentially very dangerous and a major waste of money.

If you are a parent considering the Gardasil vaccine for your daughter, you would likely be far better off teaching her how to keep her immune system strong and healthy -- and discussing the realities of sexually transmitted diseases and how to avoid them -- than having her injected with this worthless vaccine.

2009.09.29 dar viena nemaloni, bet dėsninga naujiena:

14-erių metų Didžiosios Britanijos moksleivė mirė pirmadienį, netrukus po vakcinos nuo gimdos kaklelio vėžio.
Natalie Morton mirė po skiepo, kurį gavo pagal nacionalinę programą imunizuoti visas Britanijos paaugles mergaites nuo gimdos kaklelio vėžio, kuri tuo metu buvo vykdoma Coventry anglikonų bažnyčios ir muzikos mokyklose.
Dr Caron Grainger, sveikatos apsaugos padalinio (NHS) Coventry mieste, direktorius sakė, kad mergaitė buvo nuvežta į Coventry universiteto ligoninę netrukus po to, kai pasijuto blogai, bet, deja, vėliau mirė tą pačią dieną.

Kai kurios kitos mergaitės iš mokyklos Koventryje po injekcijos tai pat jautėsi prastai.

http://www.americanchronicle.com/articles/view/104266

Jei manote, kad Lietuvoje reikalai nėra panašūs į tuos, kuriuos dėsto Rusijos  protingos galvos, tai giliai klystate:Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (20)
 
Kaip skiepai veikia
2008.10.01 HomoSanitus / Age
Kad protingai naudotis skiepais, pirmiausia reikia suprasti, kaip tie skiepai veikia. Iki dabar skiepų veikimo mechanizmas visada buvo aiškinamas labai paprastai: jie iššaukia antikūnų (titrų) padidėjimą prieš tam tikros ligos antigeną (bakterija, virusas). Paskutiniu metu mokslas sužinojo, kad žmogaus imuninė sistema daug sudėtingesnė, negu buvo manoma. Ji susideda iš dviejų funkcionuojančių dalių ar skyrių, kurie gali bendradarbiauti arba būti antagonistais priklausomai nuo individo sveikatos stovio. Viena dalis – humoralinė imuninė sistema (arba sutartinai Th2 – funkcija), kuri pirmiausia gamina antikūnus kraujyje, vykdydama imuninės sistemos svetimų antigenų aptikimo ir atpažinimo funkciją organizme. Kita – ląstelinė imuninė sistema (sutartinai  Th1 – funkcija), kuri naikina, perdirba ir...
Vakcina prieš vaisingumą
2008.09.25 HomoSanitus / Age
Pasaulis yra riboto dydžio, o žmonių kiekis kiekvienais metais daugėja, todėl proto bokštams Pasaulinėje Sveikatos Organizacijoje (PSO) kilo mintis sukurti skiepus, sukeliančius nevaisingumą. Tokiai specialiai PSO programai, pradėtai 1972 metais, per dvidešimtį metų buvo išleista 356 milijonai dolerių. Šiai programai pinigus skyrė tokios šalys, kuriose gimstamumas yra mažas, ir tikisi taip sumažinti žmonių kiekį šalyse, kuriose gimstamumas yra didelis. Švedija – 90 mln. dolerių, D.Britanija – 52, Norvegija – 41, Danija – 27, Vokietija – 12, Pasaulio Bankas – 15,5 mln. dolerių. O juk ši organizacija save pristato tokiais skambiais sakiniais: "Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) – tai Jungtinių Tautų (JT) specializuota institucija, didžiausia tarptautinė...
 
Skiepai nuo gripo
2008.09.06 HomoSanitus / Age
Visų laikų absurdiškiausia vakcina yra vakcina prieš gripą. Dabar ja skiepija visus (jei tik sugeba įteigti, kad skiepytis ja reikia) nuo vaiko iki senelio. Visi žino apie gripą ir visi žino apie vakciną prieš gripą, bet retas kuris žino, kad skiepai prieš gripą yra tuščias reikalas. Skiepai prieš gripą patys gali būti gripo priežastimi, o nervų sistemos pažeidimams atstatyti, sukeltiems šios vakcinos, gali prireikti ne vienų metų.   Kaip atrenkami virusai sekančių metų vakcinai? Mokslininkai Azijoje užmuša migruojančias antis, kultivuoja jų virusus ir jų pagrindu ruošiama vakcina sekantiems metams, nes mokslininkai mato ryšį tarp paukščių virusų, kiaulių ir epidemijų, vykstančių sekančiais metais. Tačiau dar prieš gerą dešimtmetį ištyrus 1994-95...
Rekomenduojamų vakcinų atsisakymo motyvai
2008.09.01 HomoSanitus / HS
Vakcinos bei ligos pasižymi ir teigiamu, ir neigiamu poveikiu. Pastebėta, jog žmonės suserga tomis ligomis, nuo kurių jau buvo anksčiau imunizuoti. Patys vakcinų gamintojai negarantuoja 100% veiksmingumo. VNIPS (vakcinoms nepalankius rezultatus fiksuojanti sistema) per 20-ties mėnesių laikotarpį užregistravo daugiau nei 54.000 neigiamų, vakcinų sukeltų reakcijų. Nacionalinis VAKCINŲ ŽALOS FONDAS, įkurtas 1986m. tam, kad kompensuotų vakcinų padarytus nuostolius, iki šios dienos išmokėjo kompensacijų daugiau nei už 1 milijardą dolerių.  Žemiau pateikiamas sarašas vakcinų, kurių skiepų galima būtų vengti. HEPATITAS B Virusinė hepatito B infekcija gali sukelti chronišką kepenų uždegimą, išaugantį į cirozę, kepenų vėžį, mirtį. Tačiau tikimybė, jog vaikas susirgs hepatitu - maža, jei tėvai nėra...
 
Gyvsidabrio poveikis galvos smegenims
2008.09.01 HomoSanitus / Age
Nemaža dalis skiepams naudojamų vakcinų yra konservuojamos gyvsidabrio junginių pagalba. Gyvsidabris yra riebluose tirpstantis metalas. Žmogaus smegenyse apie 60% riebalų. Gyvsidabris įveikia hematoencefalinį barjerą ir lieka smegenyse fosfolipiduose.  Kad šio cheminio elemento perteklius žmogaus organizmui ypač žalingas žino daugelis. Kalgario (Kanada) Universiteto mokslininkų sukurtas filmas parodo apie gyvsidabrio poveikį galvos smegenų neuronams. Ypač "sveikos" tokios vakcinos naujagimiams ir jų smegenims, nes nėsčiosios kraujyje paskutiniame nešiojimo trimestre gyvsidabrio koncentracija savaime pakyla 2-3 kartus, o  naujagimio - 7 kartus didesnis, nei pas motiną ir perdozavimo tikimybė yra daug didesnė, nei suaugusiam. Nors ir suaugusiųjų organizmuose gysidabrio kiekis yra skirtingas, ir jeigu žmogus...
Interviu su buvusiu vakcinų kūrėju
2008.06.28 HomoSanitus / Age
          Džono Rappoporto interviu su buvusiu vakcinų kūrėju 19.01.2006 Klausimas (K): Kažkada jūs buvote įsitikinęs, kad skiepai – progresyvios medicinos simbolis. Atsakymas (A): Taip. Aš dalyvavau keleto vakcinų kūrime. Kokių nesakysiu. (K): Kodėl? (A): Noriu likti inkognito. (K): Tai jūs manote, kad galite turėti nemalonumų, jeigu išsiduosite? (A): Manau, kad neteksiu savo pensijos. (K):Kokiu pagrindu? (A):Nesvarbu kokiu. Tie žmonės, kurių klubo nariu kažkada buvote, turi galimybių pridaryti jums nemalonumų. Aš žinau keletą tokių, kuriuos sekė ir trikdė. (K):Kas tai darė? (A):FTB. (K):Iš tikro? (A):Nėra abejonių. FTB paprasčiausiai surado kitų priežasčių. Galima veikti juk ir per Mokesčių tarnybą. (K):Ar ne per daug už paprastą žodžio...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Žmogaus gyvenimas tapo panašus į degtukų dėžutę. Elgis su ja atsargiai - juokinga. Elgtis nerimtai - pavojinga.
Riunuskė Akutagava
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės