Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Sidabringas vanduo
Pagrindinis / Homo Sanitus / Turinys / Vanduo / Sidabringas vanduo
Gydomosios sidabro savybės buvo žinomos dar gilioje senovėje. Senovės indų knygose minima, kad vanduo buvo dezinfekuojamas, trumpam panardinant į jį įkaitintą sidabrą, arba ilgai laikant sidabrą vandenyje. Šventinant šulinius į juos buvo metamos sidabrinės monetos, vanduo buvo laikomas sidabriniuose induose ir t.t. Ir stalo sidabras buvo ne vien tik turtingumo atributas.
  XIX a. pabaigoje tyrinėtojai atkreipė dėmesį į kai kurių metalų dezinfe­kuojančias savybes, Tyrimai parodė, kad difterijos lazdelės ant sidabrinės plokštelės žūdavo per tris dienas, ant varinės – per šešias, o ant auksinės – per aštuonias dienas. Stafilokokai atitinkamai žūdavo ant sidabro – per dvi dienas, ant vario – per tris ir ant aukso – per devynias dienas. Šiltinės lazdelės ant si­dabro ir vario plokštelių žūdavo jau per 18 valandų.
  Taip pat buvo nustatyta, kad sidabras turi stipresnį nei kiti metalai baktericidinį poveikį, nes jis greičiau prasiskverbia į ląsteles. Sidabras veikia mikrobų ląsteles todėl, kad jį sorbuoja (sugeria) ląstelių apvalkalai, jis blokuoja bakteri nius fermentus ir ląstelė žūva. Sidabro preparatai pasižymi ypač dideliu bakterijų naikinimo efektu. Mokslininko V. Uglovo duomenimis, sidabras, veikia 1750 kartų stipriau už tokios pat koncentracijos karbolio rūgštį ir 3,5 karto stipriau už gyvsidabrio dichloridą (sublimatą). Akademiko L. Kulskio, visą gyvenimą pašventusio sidabringo vandens tyrimams ir jonizatorių kūrimui, duomenimis, sidabringas vanduo yra aktyvesnis už chlorą, chlorkalkes, natrio hidrochloritą ir kitus tokios pat koncentracijos oksidatorius.
  Sidabras – ne tik taurusis metalas. Jis būtinas ir normaliam organizmo funkcionavimui mikroelementas. Jis veikia profilaktiškai, stiprindamas imuninę sistemą. Senstant organizmui, sumažėja jo sugebėjimas įsisavinti sidabrą, todėl atsiranda sidabro trūkumas, silpnėja organizmo atsparumas su visomis gali­momis pasekmėmis.
  Koloidinio sidabro vartojimas yra vienas saugiausių ir efektyviausių būdų, leidžiančių organizmui gauti papildomą sidabro kiekį. Koloidinis sidabras yra biologiškai įsisavinamas, kadangi jis tiesiogiai įsiskverbia į organizmo audinius.
  Koloidinis sidabras – tai sidabro molekulių sankaupa, kuri plūduriuodama vandenyje netirpsta ir nereaguoja su juo. Koloidinės molekulės turi nedidelį elektros krūvį, jos stumia viena kitą ir todėl nuolat juda, susiburdamos su di­desnėmis vandens molekulėmis (taip vadinamas Brauno judėjimas). Svarbu tai, kad koloidinio sidabro molekulės būdamos mažesnės nei virusai ar bakterijos, laisvai prasiskverbia į patogenus ir sunaikina juos.
  Dabartiniai antibiotikai kovoja tik su bakterijomis. Koloidinis sidabras naikina ir bakterijas, ir virusus. Teigiamą krūvį turinti sidabro molekulė oksiduoja patogeną, jis netenka savo neigiamo krūvio ir išnyksta, o sidabras atakuoja sekantį ligas sukeliantį organizmą.
  Veikdamas kaip natūralus antibiotikas, sidabras sunaikina per 650 ligas su­keliančių organizmų. Be to, sidabras yra netoksiškas, jis stimuliuoja kaulų pri­augimo procesą, su kartus pagreitina pažeistų audinių gijimą ir t.t. Koloidinis sidabras gali sėkmingai kovoti ir su vėžiu. Dr. R. Beckeris rašo, kad “...Sidabras, kurio krūvis yra teigiamas, veikia vėžio ląsteles, sustabdydamas jų mitozę...” Kitas medikas mokslininkas G. Smith, atlikęs daug bandymų su vėžiu, sako “Vėžio gydymo sėkmė priklauso nuo esančio ligonio organizme sidabro kiekio, o nesėkmę sąlygoja sidabro trūkumas...”
  Sidabras yra sėkmingai išbandytas ir kovoje  su virusais. Antibiotikai virusų neveikia, už tai juos naikina sidabras.
  Koloidinio sidabro sudėtyje yra du sidabro pavidalai: teigiami sidabro jonai ir sidabro metalas. Sidabro jonai pasižymi oksidacinėmis savybėmis. Kadangi patogeninių bakterijų protoplazmos turi neigiamą elektros krūvį, tai jos pritraukia teigiamus sidabro jonus, jungiasi su jais, t.y. oksiduojasi ir žūva.

Galima įsigyti elektrolizerius, kurie praturtina vandenį teigiamais sidabro jonais. Toks vanduo vadinasi sidabringu vandeniu, kuris yra labai artimas koloidiniam sidabrui.

Sidabringo vandens poveikis priklauso nuo sidabro koncentracijos vandenyje, kuri matuojama miligramais litre (mg/l). Kuo didesnė koncentracija, tuo didesnis sidabringo vandens poveikis ir tuo greičiau jis pradeda veikti. Pvz., 0,05 mg/l koncentracijos sidabringas vanduo sunaikina mikrobus per 5 minutes, 0,2 mg/l – per 2 minutes, o 1,0 mg/l koncentracija pradeda veikti tuoj pat. Pastaroji dozė žarnyno lazdeles nužudo per 3 minutes, 0,5 mg/l dozė – per 20 minučių ir t.t.
  Silpnos koncentracijos (iki 0,1 mg/l) sidabringas vanduo yra skaidrus, be­spalvis, bekvapis, beskonis skystis. Didėjant koncentracijai jis įgyja pilkšvą spalvą, tampa karstelėjęs. Stiprios koncentracijos sidabringas vanduo būna pilkas, tarsi į jį įpilta pieno, kartus. Toks vanduo naudojamas pavilgams, kom­presams, dezinfekcijai ir pan. Savo savybes sidabringas vanduo išsaugo keletą mėnesių (kuo didesnė koncentracija, tuo ilgiau). Jis laikomas tamsioje vietoje arba neskaidriuose induose, geriausia – tamsiuose buteliuose.
  Sidabringas vanduo netraumuoja organizmo, neerzina gleivinės, nesukelia alergijos, prie jo neprisitaiko patogenai, jo sudėtyje nėra laisvųjų radikalų. Jis valo vandenį, veikia priešuždegimiškai, lengvai įsisavinamas, negraužia akių, nereaguoja su kitais vaistais, stiprina imunitetą ir t.t. Tokiam vandeniui gaminti minėtuose elektrolizeriuose naudojamas tik aukščiausios prabos (999,9) sidab­ras.
  Kaip pasigaminti sidabringo vandens namų sąlygomis? Tai išties nesudėtinga: reikia įpilti į elektrolizerį vandens (geriau – filtruoto arba virinto ir nusi­stovėjusio) ir įjungti aparatą į elektros tinklą. Pp 2-3 sekundžių išjungę aparatą jau turėsite 1,5 litro sidabringo vandens, tinkančio kasdieniniam gėrimui. Norint pasigaminti stipresnės koncentracijos sidabringo vandens, įjungtą elektrolizerį teks laikyti ilgiau.
  Dažnai klausiama, kuo skiriasi sidabringas ir filtruotas vanduo? Vandens filtrai sumažina fizinę ir cheminę taršą. Sidabringame vandenyje pašalinama dar ir biologinė taršą, t.y. jame nelieka sukeliančių įvairias ligas bakterijų bei virusų. Toks biologiškai švarus ir dar gydantis vanduo – sveikatos eliksyras organizmui.
  Nepamirškite, kad naudojant sidabringą vandenį nuolatiniam gėrimui, jo koncentracija neturi viršyti 0,01-0,02 mg/l.
Kadangi sidabringas vanduo savo savybes išsaugo gana ilgai, patogu pasigaminti stipresnės koncentracijos sidabringo vandens ir prireikus, jį atskiesti virintu ar filtruotu vandeniu iki norimos koncentracijos.

Prieš naudojant, skiedžiant sidabringą vandenį būtina gerai suplakti!

Pastaba. Prieš pradedant naudoti sidabringą vandenį gydymui pasitarkite su gydytoju, nes sidabras - cheminis elementas įtakojantis procesus, vykstančius ląstelės branduolyje.

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (3)
 
Aktyvuoto vandens itaka imuninei sistemai
2008.06.20 HomoSanitus / Age
2007-11-01 Eksperimentų su gyvūnais metu nustatyta, kad elektrojonizuotas vandens tirpalas (aktyvuotas vanduo - AV) stimuliuoja imuninės sistemos veiklą.Tyrimų metu nustatyta, kad antikūnų gamybos padidėjimas blužnyje yra proporcingas gyvūnams suleidžiamo aktyvuoto vandens oksidaciniam-redukciniam potencialui (ORP). Prie ORP = - 200 mV vyksta stimuliacijos procesas, kurį galima būtų palyguinti su taktivino (populiarus imunomoduliatorius) veikimu. Naudojant aktyvuotą vandenį , kurio ORP = - 400 mV , buvo stebimas antikūnų gamybos padidėjimas blužnyje 3,2 karto. Prie ORP = - 600 mV - 4,2 karto, prie ORP = - 800 mV - 4 kartai. Reikia pažymėti, kad antikūnų gamybos stimuliacijos efektas surištas su bendru 1,5 - 2,3 karto ląstelių skaičiaus padidėjimu blužnyje ir antikūnų lyginamojo aktyvumo padidėjimu, kur kiekvienam milijonui Pappenheimo ląstelių...
Naujas faktorius žaizdos proceso patogenezėje
2008.06.20 HomoSanitus / Age
2007-12-07   Tiriant procesus žaizdoje, esant įvairios kilmės pūlingoms žaizdoms, kai naudojamos biologinės, cheminės, fizioterapinės priemonės ir įkrautas įvairių dydžių elektriniais krūviais vanduo, nustatyta, kad įkrautas elektriniu krūviu vanduo turi labai silpną elektromagnetinį lauką, kuris atitinka pažeistų audinių elektromagnetinį lauką ir veikdamas rezonanse su juo, suaktyvina žaizdos gijimo procesą.   Lentelės rezultatai tai patvirtina. Gydant pūlingas žaizdas po absceso atvėrimo ir naudojant gydymui Levomekolio tepalą, žaizda išsivalo per 11,5 ± 2,9 paros, gydant traumines žaizdas(pūlingas) per  9,4 ± 1,6 paros. Naudojant ultragarsinę kavitaciją  per elektrochemiškai aktyvuoto vandens (anolito) tirpalą – per 3,2 ± 0,3 paros. Naudojant tik anolitą – per  3,5...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Kodėl apie mirusiuosius kalbama tik gerai, arba nieko, o apie gyvuosius ...

Pamąstymas
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Naujausi komentarai
Anita Martina
2015-06-21 16:42:11

Mintis
2015-06-21 13:42:22

Reikia
2015-06-21 12:29:50

Išmintis
2015-06-21 11:15:01


2015-06-20 18:26:54


2015-06-20 17:29:26

Bet
2015-06-17 22:04:54

Tomas
2015-06-13 00:43:23

Straipsnis
2015-06-11 21:39:14


2015-06-11 18:45:02

Mrs Paula
2015-06-11 00:27:32

Asta
2015-06-10 16:18:42

Autoriui
2015-06-09 23:17:25

join the illuminati today
2015-06-08 04:00:27

Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės