Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Tamsi šviesa
Pagrindinis / Kambarys Nr.9 / Turinys / Kitas mokslas / Tamsi šviesa
Mokslas jau seniai apibrėžė sąvoką „gyvybė“. Pavyzdžiui, biologija apibrėžia jį taip: gyvybė prasideda nuo ląstelės. Ne ląstelėje gyvybės nėra! Tiksliau – gyvybė prasideda nuo augalinės ląstelės. Štai apie ją ir klausimas biologams. Kodėl būtent biologams?

Todėl, kad šia tema biologai turi standartinį atsakymą – klišę: augalai gyvybinių procesų metu išskiria į atmosferą deguonį ir anglies dvideginį. Tuo pačiu augalai naudoja deguonį kvėpavimui ir anglies dvideginį fotosintezei.

Kitaip sakant, biologai tvirtina, kad augalai išskiria tas pačias medžiagas, kurias ir naudoja gyvybei palaikyti!
Kiekvieno padoraus biologo karštoje širdyje ir šaltose smegenyse yra išdeginta sąvoka: „Augalai kvėpuoja deguonimi, tuo pačiu išskirdami anglies dvideginį. O fotosintezei jie naudoja anglies dvideginį ir to proceso metu išskiria deguonis. Kas gi čia gali būti neaiškaus?!“

Žmonės nuolat stebisi gamtos išmintingumu. Kiek išradimų ir atradimų žmogus nusikopijavo nuo gamtos! Ir staiga toks prisvilęs blynas! Ir dar tokioje gyvybiškai svarbioje žmogui srityje – juk žmonės yra visiškai priklausomi nuo augalų!
 
Pabandykite pasiaiškinti su mokslininkais šį keistą augalų elgesį. Jie taip ir nesupras apie ką šnekate. Mažai šansų, kad tai supras ir valdininkai, nuo kurių priklauso mūsų vaikų mokymo programos mokyklose.

1. Jei gyvas organizmas kažką išmeta, tai jam tai yra atliekos ar ne atliekos? („kaka“ ar „caca“?)

2. Ar gali organizmas panaudoti nuosavas išmatas savo mitybai ir kvėpavimui?

3. Jeigu organizmui kažkas yra būtina mitybai ir kvėpavimui, tai kodėl jis tai išmeta iš organizmo?

4. Kaip paaiškinti vaikams, kodėl augalai, būk tai,  naudoja savo išmatas savo mitybai ir kvėpavimui? Kaip jūsų vaikams ir anūkams yra geriau pasakoti – augalai naudoja tai, ką išskiria, ar atvirkščiai, augalai išskiria tą patį, ką ir sunaudojo? Suprask, kad tai lyg uždaras ratas, atrodantis maždaug  taip – burna sujungta su to paties organizmo užpakaliu. Toks keistokas amžinas variklis.

5. Ar gali savo kėdėse sėdėti ir vaidinti protingus žmones prezidentai, karaliai, premjerai, ministrai, senatoriai, deputatai, seimūnai ir t.t., kai tuo tarpu visuose pasaulio civilizacijos vadovėliuose parašyta, kad augalai minta savo atliekomis? Ar pareigos atskirai sau, o švietimas atskirai sau, ir tarp jų ryšio nėra ir neturi būti jokio?

Ponai viršininkai, ar bus kada nors Žemėje tvarka ten, kur  yra akivaizdu ir elementaru? Ar ir toliau vadovėlius ruoš ir leis nemąstantys robotai-klonuotojai?

Jei parašyta, kad gyvas objektas išskiria tą patį, kuo ir minta, reiškia rašeivos nesąžiningai meluoja. Nėra tokio reiškinio gamtoje, kad, tarkim, tigras tuštintųsi nepakitusiu jo suėstu žmogumi. Reikia atvirai įvardinti sukčius. Visgi tai VADOVĖLIAI mūsų vaikams! Padarykime tai! Išimkime iš vadovėlių šias nesąmones ir ieškokime metodų kaip ateityje apsaugoti švietimą nuo marazmo! Būtina saugoti save, savo vaikus ir anūkus nuo dezinformacijos!


P.S. Tarp kitko, botanikai net nepasivargino pilnai išstudijuoti augalo lapo sandarą. Jei jie žinotų kaip jis yra sudarytas, tai visi klausimai apie mitybą oru, augalų kvėpavimą ir fotosintezę savaime atkristų.

Ląstelės augalo lape yra suskirstytos grupėmis pagal žiotelių skaičių. Nuo kiekvienos ląstelės prie savo žiotelės „pravestas“ plonytis atsparus deguoniui vamzdelis-dujotiekis, per kurį deguonis ir anglies dvideginis yra išmetami į atmosferą. Ląstelės neišmeta šias dujas tiesiai į tarpląstelinę erdvę, kaip rašo vadovėliai. Tai lapui yra mirtinai pavojinga. Jei botanikai nežino kodėl, tai tegul paklausia inžinierių arba chemikų. Dujos vamzdeliais nepertraukiamai pumpuojamos tik viena kryptimi – iš ląstelės į atmosferą, todėl atgal į ląstelę iš atmosferos niekas ir niekaip pakliūti negali!

Deguonies koncentracija vamzdeliuose dieną yra apie 90%, o naktį anglies dvideginio irgi maždaug tokia pati. Tačiau debilė  (biologų nuomone) motina-gamta išmeta šias koncentruotas, idealiai švarias dujas į atmosferą, kad didvyriškai paskui imtų tas pačias dujas iš oro, kuriame jau be minėtų dujų yra dar 80% azoto, dulkių ir praktiškai nėra anglies dvideginio (0,03%)!?

Žinoma, gamta nėra tokia kvaila, kokią ją piešia šie vargetos-mokslininkai.

Stebina ir tai, kad jie, neturėdami jokių tiesioginių įrodymų, kad į lapus pakliūna oras, deguonis ar anglies dvideginis, rašo apie tai pataikaudami kažkokiai  mitinei sintezei.

Kodėl apie tai rašome, todėl, kad mūsų vaikų smegenyse statomas  pamatas visiškai neatitinka tikrovės, o kai ištakos yra ne iš realybės, bet iš iliuzijų pasaulio, tai ir jų elgesys po to gyvenime ant šios žemės yra destruktyvus, nes teisingo supratimo, kaip organizuota aplinka ir gyvybė joje – nėra, ir tokiomis švietimo sąlygomis jo ir negali būti.

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (11)
 
Žemės planeta
2010.10.10 HomoSanitus / Age
Silicio slėnio, Skolkovo ir kitų melagingų mokymų skleidėjų neraštingumo likvidavimas. Šiuolaikinis mokslinis Žemės modelis atrodo taip: 1.Vidutinė temperatūra Žemės paviršiuje yra maždaug 15 laipsnių pagal Celsijų.  (Faktas) 2. Vulkaninė lava 100 km gylyje yra 1200-1250 oC  temperatūros.  ( Faktas) 3. Temperatūra 400 km gylyje, pagal mokslininkus, yra maždaug 1600 oC.  ( Spėjimas) 4. Žemės branduolyje temperatūra apie 4000-5000 oC.  ( Spėjimas) Iš to matome, kad mokslininkai teigia, kad Žemė viduryje yra išlydytas ir perkaitintas tankios medžiagos „lašas“, bet kartu šalta paviršiuje ir dar padengta vandeniu. (!) Be to, temperatūra vidiniame lydale, atseit, skirtinga ir didėja į gylį maždaug nuo 1000 iki 5000 oC. Taigi,...
Anglies dvideginio slėgis mokslininkų neuronuose
2010.10.09 HomoSanitus / Age
Kažkas mums nematomas žiūri į mus per mums nematomą angą ir mintija:  – Ką  jūs  čia  fantazuojat, durneliai,  jūs  gi  neturite  net  tam  tinkamo organo, kad pilnai suvokti kaip visa tai, kas jus supa, yra platu, gilu ir be galo sudėtinga... Prieš jus dar viena informacinė „bomba“ pilkiesiems dangalams galvose ir ji skirta tiems, kuriems jie  dar nepajuodavo nuo makaronų dorojimo tiek burna, tiek akimis iš TV ekranų ar laikraščių, ir dar kol kas sugeba savo neuronuose (skirtingai nei mokslininkai) suvesti galus kas yra kas. Istorija mena laikus, kai žmonės, teisingai suvokiantys realybę ir apie tai garsiai kalbantys, inkvizicijos buvo deginami laužuose. Ar kas nors pasikeitė nuo tų laikų? Nedaug. Gal tik malkas taupo dabar labiau, nes ir valdantieji jau...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Tas, kuris nieko neklausia, nieko ir neišmoks. 
T. Fuleris
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės