Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Dirva
Pagrindinis / Kambarys Nr.9 / Turinys / Kitas mokslas / Dirva
Kiekvienas žmogus matė ir mato žemę sau po kojomis, dažnas yra matęs ir jos pjūvį – skardis ar iškasta duobė tą lengvai demonstruoja. Viršuje yra augalai, kurie auga paviršiniame tamsios žemės sluoksnyje. Tai dirva, kuri pačiame jos viršuje susideda iš organinių liekanų – humuso. Giliau kasant pasirodo akmuo, kuris dauginasi, ėsdamas organiką. Planetos masė auga į viršų vandens sąskaita. „Konvejeris“:  vanduo – augalai – dirva – akmuo, dirba be perstojo. Akmuo gali būti įvairus, priklausomai nuo egzistavimo sąlygų konkrečioje vietoje. Lygiai taip pat, kaip yra skirtingi  augalai, gyvūnai ir žmonės priklausomai nuo savo gyvenimo vietos planetoje. Kai kur gyvena ir dauginasi ėsdamas organiką smėlis, kitur – molis, arba abu sluoksniais. Be smėlio ir molio, juodžemio zonose dauginasi kreida ir, pvz, geležies rūda. Augalų liekanomis ir vandeniu misdami, esant tam tikroms sąlygoms, dauginasi druska, sudarydama druskožemius.

Skirtingose sąlygose daugintis gali visi, kuriuos tenkina tos sąlygos. Gamtai nėra skirtumo –  tai auksas, polimetalai, uranas, kriauklė ar organika. Tai reikšminga tik žmogui. Kai žmonės atsikratys savo niekam tikusių žinių apie medžiagos sandarą ir užsiims sąlygų studijavimu, kuriose dauginasi reikalingos jiems medžiagos – metalai, organika ir t.t., tuomet jie sugebės sau užsiauginti tai, ko reikia. Taip, kaip dabar augina ryžius, kviečius, karves, vištas... Pradžioje sunkiai, vargstant, paskui vis greičiau, ir po to akimirksniu, kaip džinas pagal komandą „sim-selavim“ arba Kristus, kai daugino duoną ar žuvį, kad pamaitinti klausytojus. :)

Žemės paviršiuje pastoviai kito medžiagos dauginimosi sąlygos. Kaip to rezultatas keitėsi ir dirva. Akmuo, kuris mito dirva ir darėsi kitokiu.

Kad įsivaizduotumėte kokia maždaug galėjo būti dirva skirtingu Žemės gyvavimo laiku, priminsime gintarą.

Žmonėms gerai žinoma organikos rūšis, vadinama mumijo. Tai skysta gyva organika, besidauginanti kalnuose. Kadaise sąlygos jai daugintis buvo geresnės ir mumijo galima buvo rasti daugelyje vietų ir dideliais kiekiais. Mumijo spalva ir sudėtis buvo skirtinga, kai kada tai buvo skystis gintarinės spalvos. Per daugelį metų šią organiką suėdė akmuo, ji „suakmenėjo“ ir dabar mes randame gintarą. Visi Žemėje egzistuojantys brangieji, pusiaubrangieji ir šiaip gražūs akmenys yra tokios pačios kilmės.

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (0)
 
Kvailintoja, kuri vadinasi – Mendelejevo Lentelė
2010.10.11 HomoSanitus / Age
Apie Mendelejevo lentelę yra daug kalbama, ja naudojasi chemikai, fizikai ir kartais paprasti mirtingieji, kuriems dar šis tas liko galvose apie ją iš tų laikų, kai mokyklos suole ji buvo kalama kiekvienam atmintin. Na, o nesinaudojantys ja prarado ir praranda nedaug – ne viskas toje lentelėje yra teisybė, nes su Mendelejevu ji turi bendro tik tiek, kad ir  naudojama šiandien, ir kadaise Mendelejevo kurtoji yra lentelės. Ir tik tiek. Pagrindinė Mendelejevo lentelės informacija yra žinios apie medžiagų atominius svorius. Tai štai, medžiagos gamtoje turi skirtingą svorį todėl, kad jos skirtingai sugeria gravitacinę materiją (gravimateriją), o ne dėl tos priežasties, kad turi skirtingus kiekius kažkokių mitinių rutuliukų-elektronų, rutuliukų-protonų ir rutuliukų-neutronų tokiuose pačiuose mitiniuose...
Žemės planeta
2010.10.10 HomoSanitus / Age
Silicio slėnio, Skolkovo ir kitų melagingų mokymų skleidėjų neraštingumo likvidavimas. Šiuolaikinis mokslinis Žemės modelis atrodo taip: 1.Vidutinė temperatūra Žemės paviršiuje yra maždaug 15 laipsnių pagal Celsijų.  (Faktas) 2. Vulkaninė lava 100 km gylyje yra 1200-1250 oC  temperatūros.  ( Faktas) 3. Temperatūra 400 km gylyje, pagal mokslininkus, yra maždaug 1600 oC.  ( Spėjimas) 4. Žemės branduolyje temperatūra apie 4000-5000 oC.  ( Spėjimas) Iš to matome, kad mokslininkai teigia, kad Žemė viduryje yra išlydytas ir perkaitintas tankios medžiagos „lašas“, bet kartu šalta paviršiuje ir dar padengta vandeniu. (!) Be to, temperatūra vidiniame lydale, atseit, skirtinga ir didėja į gylį maždaug nuo 1000 iki 5000 oC. Taigi,...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Išmintingas domisi žmogumi, kvailys - pletkais apie žmogų.
  Age
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės