Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Saul?
Pagrindinis / Kambarys Nr.9 / Turinys / Kitas mokslas / Saul?
Silicio slėnio, Skolkovo ir kitų melagingų mokymų skleidėjų neraštingumo likvidavimas.

Šiuolaikinis mokslinis Saulės modelis atrodo taip:

 Vidinė Saulės sandara

Viskas išgalvota taip, tarsi, aklas nuo gimimo žmogus imtųsi piešti kaimo peizažą spalvota akvarele – į Saulės vidurį kietakūnis žmogus „nepažvelgs“ niekada! Egzistuoja, neva, kažkokie spinduliavimai iš Saulės vidaus, o taip pat laužti iš piršto taip vadinamos helioseismologijos „duomenys“. Ant jų toliau ilgieji makaronai ir vyniojami. O ar iš tikro šviesulys taip atrodo, kaip jie sugalvojo, niekas ir nežino, bet vienas kitą draugiškai palaiko, tam, kad sudarytų visuotiniam pripažinimui palankią dirvelę, kurdami belenktyniaujant teorijas – duonai su sviestu užsidirbti.

Saulės šerdis (branduolys)

Jame, neva, vyksta termobranduolinės reakcijos.
Įrodymų, kad viduje Saulės egzistuoja termobranduolinės reakcijos, nėra jokių, iškyrus šūksnius: „O kaip gi!?“

Spindulys = 150000 km. Tankumas  150 kartų didesnis negu vandens, temperatūra daugiau kaip 14 milijonų laipsnių pagal Kelviną. Prie visų šių duomenų reikia pridėti žodelį „neva“, nes realybė neaiški dėl visiško mitinio Saulės šerdies nepasiekiamumo.

Spinduliavimo zona

Apie ją informacijos mažai ir ji tokia „tamsi“, kad normalus žmogus vis tiek nieko nesupras. Todėl ir praleidžiame ją.

Konvekcinė zona

 Joje, neva, energija pernešama maišymųsi, skirtingai nuo spinduliavimo zonos, kurioje, neva, nėra masių judėjimo.


 Saulės atmosfera


Fotosfera

Tai realiai matomas Saulės paviršius. Jo storis maždaug 320 km, vidutinė temperatūra = 5800 K.


Chromosfera

Storis maždaug 10 000 km, temperatūra nuo  4000K apačioje ir iki 15 000K chromosferos viršuje.

Vainikas

Temperatūra nuo 600 000 K arčiau Saulės, iki 5 000 000 K viršuje.

Kaip ir su Žemės atveju, mokslininkai „sukūrė“ iš Saulės bombą, tik dabar jau termobranduolinę. Tokio energetinio Saulės modelio autoriai – visiškai avinai fizikoje, konkrečiai – termodinamikoje. Be to, mokslininkai ne visai geruose santykiuose su sveika logika – jie piešia ilgą fotonų kelią nuo jų mitinės tėvynės šerdies iki Saulės atmosferos milijonų metų eiga – neva tai ten toks didelis tankis, kad vargšas fotonas priverstas milžinišką kiekį kartų praskrosti daleles „kiaurai“ (!) Tuo pat metu mokslininkai nekreipia dėmesio į tai, kad gravitacija ne traukia energiją, o atstumia ją. Saulės gravitacijos jėga – labai didelė išstumianti jėga!

Iš gyvenimo praktikos, išreikštos antruoju termodinamikos dėsniu, seka, kad toks didelis energijos susikaupimas, kurį mokslininkai „suvarė“ į kietakūnį materijos gabalą – Saulės+didžiulės gravitacinės jėgos suma  pasibaigs  milžiniškos jėgos sprogimu esamajame laike. Mums dar labai pasisekė, kad Saulė kol kas dar nežino apie savo šį stebuklingą „įrenginį“, nes kitaip – ji susprogtų ... iš juoko. Ir mums būtų galas!

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (4)
 
Kvailintoja, kuri vadinasi – Mendelejevo Lentelė
2010.10.11 HomoSanitus / Age
Apie Mendelejevo lentelę yra daug kalbama, ja naudojasi chemikai, fizikai ir kartais paprasti mirtingieji, kuriems dar šis tas liko galvose apie ją iš tų laikų, kai mokyklos suole ji buvo kalama kiekvienam atmintin. Na, o nesinaudojantys ja prarado ir praranda nedaug – ne viskas toje lentelėje yra teisybė, nes su Mendelejevu ji turi bendro tik tiek, kad ir  naudojama šiandien, ir kadaise Mendelejevo kurtoji yra lentelės. Ir tik tiek. Pagrindinė Mendelejevo lentelės informacija yra žinios apie medžiagų atominius svorius. Tai štai, medžiagos gamtoje turi skirtingą svorį todėl, kad jos skirtingai sugeria gravitacinę materiją (gravimateriją), o ne dėl tos priežasties, kad turi skirtingus kiekius kažkokių mitinių rutuliukų-elektronų, rutuliukų-protonų ir rutuliukų-neutronų tokiuose pačiuose mitiniuose...
Žemės planeta
2010.10.10 HomoSanitus / Age
Silicio slėnio, Skolkovo ir kitų melagingų mokymų skleidėjų neraštingumo likvidavimas. Šiuolaikinis mokslinis Žemės modelis atrodo taip: 1.Vidutinė temperatūra Žemės paviršiuje yra maždaug 15 laipsnių pagal Celsijų.  (Faktas) 2. Vulkaninė lava 100 km gylyje yra 1200-1250 oC  temperatūros.  ( Faktas) 3. Temperatūra 400 km gylyje, pagal mokslininkus, yra maždaug 1600 oC.  ( Spėjimas) 4. Žemės branduolyje temperatūra apie 4000-5000 oC.  ( Spėjimas) Iš to matome, kad mokslininkai teigia, kad Žemė viduryje yra išlydytas ir perkaitintas tankios medžiagos „lašas“, bet kartu šalta paviršiuje ir dar padengta vandeniu. (!) Be to, temperatūra vidiniame lydale, atseit, skirtinga ir didėja į gylį maždaug nuo 1000 iki 5000 oC. Taigi,...
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
Vieni amžinai negaluoja vien todėl, kad visomis išgalėmis stengiasi būt sveikais, kiti savo ruožtu yra visada sveiki vien dėl to, kad nebijo būt ligoniais.
V. Kliučevskis
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės