Apie projekt? Homo Sanitus Animizmas Angelina Zalatorien? Kambarys Nr.9 Forumas
Turinys

Darbas Vilniuje
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
nuo 2008.09.01
Kundalini ?takojimas
Pagrindinis / Kambarys Nr.9 / Turinys / Kundalini / Kundalini ?takojimas
... galbūt kundalini joga yra būdas įnešti sapnus į budrų gyvenimą. Manoma, kad kundalini meistrų yra išnykusi riba tarp sąmonės ir pasąmonės ir jų samadhi būsena tęsiasi net miego metu. Įdomus ryšys tarp kundalini patyrimų ir galvos skausmų. Įvairūs autoriai, aprašantys patirtą kundalini pabudimą, mini baisius galvos skausmus. Bentov ir Mineda mc Cleave išvardija panašumus tarp migreninių galvos skausmų ir kundalini pabudimo pradžios. Klasikinei migrenai būdinga aura, t.y. įvairūs regėjimai ir kiti pojūčiai prieš prasidedant skausmui.Daugumos migrenos aukų intelektas aukštesnis už vidutinį ir kai kurie jų - genijai. Nustatytas ryšys tarp seksualinio aktyvumo ir migrenos - ir tas, ir tas sustiprėja esant žemam atmosferos spaudimui, dažnai praeina po klimakterinio periodo. Polinkis migrenai yra paveldimas. Autoriai daro išvadą, kad migreniniai galvos skausmai gali būti neatpažinti dalinio kundalini pabudimo simptomai. Kundalini reiškinys siejasi ir su psichoterapija. Swami Narayananda nagrinėja depresijas, liūdesį ir mano, kad šios būsenos turi transformuojančių galimybių. Psichoterapeutai paprastai pataria būti realistu ir liūdesį priimti "kaip suaugusiam". Šis požiūris paviršutiniškas, kadangi nepastebi galimybės gilų liūdesį panaudoti sąmonės plėtrai.Gilioje depresijoje žmogus nuolatos gyvena vienu objektu (pvz. mylimo netektimi). Šis minčių vienakryptiškumas, koncentravimas ir fiksavimas aktyvuoja kundalini shakti (kaip bet kuris vienakryptis galvojimas) ir ji mėgina kilti - žmogus kuriam laikui tampa viskam abejingas, neieško jausminių malonumų. Kadangi žmogus dar neturi tinkamo kūno, nadi ir minties švarumo, shakti negali pilnai pakilti ir siunčia karštas sroves į įvairias kūno dalis, ypač smegenis ir sukelia įvairius sutrikimus, nerimą, nemigą ir pan. Nežinodamas, ką daryti, žmogus labai kenčia, gali net išprotėti ar susirgti kitomis ligomis. Šiuo požiūriu nesėkmė (breakdown) sudaro galimybę proveržiui (breakthrough) ir psichoterapeutai turėtų naudoti jogos techniką ir depresuotą ar liūdinti pacientą turėtų vesti per netektį į aukštesnį žinojimą ir įžvalgumą. Sakoma, kad tik liūdintis žmogus pradeda mąstyti. Vienas iš kundalini ryšio su depresija pavyzdžių galėtų būti aprašytas atvejis, kai tėvas, palaidojęs mylimą vaiką, naktį patyrė labai stiprų seksualinį susijaudinimą. Tai sąlygoja dirginimo perdavimas iš liūdesio paveikto centro į gretimą seksualinį centrą.
Lee Sanella išvardija skirtumus tarp kundalini komplekso ir psichozės.Žmonėms, patiriantiems kundalini, gali išsivystyti į šizofreniją panaši būklė dažniausiai tada, kai gaunamas neigiamas grįžtamasis ryšys, taip pat dėl socialinio spaudimo, arba dėl vidinės žmogaus struktūros. Ankstyvose kundali pabudimo fazėse žmogus jeigu ir gali būti agresyvus ar priešiškas, tačiau nelinkęs atlikti agresyvių veiksmų, jis nepavojingas.Tokie žmonės dažniausiai apie save turi gana objetyvią nuomonę, tuo tarpu psichopatai užsislėpę ir įsigilinę vien į save ir savo subjektyvias patirtis. Psichopatai nepatiria karščio pojūčio, tai būdinga kundalini kilimo procesui su visais kitais jutimais kaip dilgčiojimas, virpesiai, galvos skausmai, šviesos ir spalvų vaizdiniai, netgi garsai...

Rašyti komentarą >> Skaityti komentarus (21)
Paieška
Prisijunkite Facebook'e
 
6 metų dukra prekybos centre logiškai paklausė: "Mama, o kodėl parduotuvės vis pardavinėja cigaretes, jeigu jos yra nuodai?"
Iš HS skaitytojos Dianos komentaro
Forumas
HS Forumo taisyklės
(4 pranešimai)
paskutinis 2014-08-28 23:55:59
Bendrieji sveikatos klausimai
(40 pranešimai)
paskutinis 2014-03-03 18:24:44
Apie viską-NUOMONIŲ KOKTEILIS
(19 pranešimai)
paskutinis 2013-03-16 11:12:27
Animizmas
(2 pranešimai)
paskutinis 2011-05-19 14:24:54
Content protected by
CopySpace Premium
 
2008-2011 (c) Homo Sanitus        E-valdymas: HexaPortal
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės